Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 17:59, temek napisał:

/.../

no to jeśli taki skład to jeszcze przyjmę, ok. Ale jeśli Żuraw na szpicy to nie widzę tego w różowych barwach. Choć ja się uparłam na taktykę 4-4-2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawy skład. chyba dobrze, ze krzynówek nie gra na skrzydle,bo w meczu z rosja notorycznie nie wracał się do obrony.po jego stronie ciągle rosjanie atakowali. mam też nadzieję, że bronowicki będzie grał lepiej.zresztą krzynówek i tak pewnie będzie wymieniał sie ze skrzydłowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:54, hehe napisał:

Po co ten Dudka w 1 składzie ? Ten antytalent to chyba jakies nieporozumienie ?


Chyba bardzo długo meczy nie oglądałeś. :) W reprezentacji Dudka rozegrał parę ostatnio naprawdę dobrych meczy, gole ze dwa zdobył. W Wiśle, też nieźle mu idzie, nie wiem skąd ten osąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:59, temek napisał:

/ciach/

Skład taki, jakiego się spodziewałem. Smolarka cięzko wcisnąć na skrzydło (no bo Krzynówek i Błaszczu), a On po prostu musi zagrać więc innego rozwiązania nie było.
Vaxinar --> może stąd, że często łapie czerwone i łatwo się denerwuje ? ;) <joke> A tak na serio to w pełni się z tobą zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:04, Vaxinar napisał:

> Po co ten Dudka w 1 składzie ? Ten antytalent to chyba jakies nieporozumienie ?
Chyba bardzo długo meczy nie oglądałeś. :) W reprezentacji Dudka rozegrał parę ostatnio naprawdę
dobrych meczy, gole ze dwa zdobył. W Wiśle, też nieźle mu idzie, nie wiem skąd ten osąd.

Ale ładną argumentację człowiek napisał, doceń xDxD
A tak na poważnie to ja nie widziałam meczu ostatnio, żeby tak ewidentnie nawalił... jak nawala cały zespół to on nie jest inny... ale jak nikt w miarę nie nawala to on też gra na poziomie. Ogólnie myślę, że się nadaje. Czy do 1 składu? Poczekamy zobaczymy, nie mnie osądzać. W Wiśle jak na razie nikt nie puszcza na niego przekleństw z trybun więc jest ok ;)

--> kolektor
Ale czerwone kartki to każdy łapie :P na tej zasadzie można by Smolarka wywalić bo też złapał czerwonkę...

Coś się Błaszczu szybko do pierwszego składu kadry przebił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2007 o 18:27, mała16 napisał:

Coś się Błaszczu szybko do pierwszego składu kadry przebił...

Podobnie jak Bronowicki przebił się po dobrym meczu z Portugalią.Dziś wieczorem obaj będą mogli potwierdzić swoje umiejętności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co narzekać na skład i taktykę, to musi być ten dzień, ten mecz, wszystko jest przeciwko nam, ale w takich momentach idzie nam najlepiej ;P

Jak wygramy to sie schlamy, jak przegramy to sie schlamy, jak zremisujemy to sie naje***my! ;P
Lalalalalalalalalalalala.... ;P


Dobra, ja już zmykam, do booojuu Polskoooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:39, .Darnok napisał:

Dobra, nie ma co narzekać na skład i taktykę, to musi być ten dzień, ten mecz, wszystko jest
przeciwko nam, ale w takich momentach idzie nam najlepiej ;P

Wszystko jest przeciwko nam? Mi się wydaje, że tylko teren i Portugalia :P ale to pikuś, damy radę :P jak nie teraz to kiedy! Jest okazja żeby drugi raz z rzędu dokopać światowej drużynie to czemu by nie skorzystać xD
daję 2-0 na Polskę :P

Dnia 08.09.2007 o 18:39, .Darnok napisał:

Jak wygramy to sie schlamy, jak przegramy to sie schlamy, jak zremisujemy to sie naje***my!
;P
Lalalalalalalalalalalala.... ;P

A Ty jak zwykle.... xD

Dnia 08.09.2007 o 18:39, .Darnok napisał:

Dobra, ja już zmykam, do booojuu Polskoooo :D

Uszy mi odpadly od Twojego śpiewania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak obstawiacie dzisiejszy mecz z portugalją?? np: 2:1 dla nas :P bo ja ,że wygramy lub zremisujemy gdzieś 2:1 2:2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 14:30, Klimos napisał:

> Podobno Leo jest zachwycony formą Żurawskiego. Zobaczymy jak zestawi podstawową jedenastkę.


Pod nieobecność Bąka, Żuraw ma podobno nawet opaskę kapitana dostać...

Ale Bąk nawet jak był w składzie to nie miał opaski! Właśnie Leo ustanowił Żurawia kapitanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 19:10, pretorianie napisał:

Ale Bąk nawet jak był w składzie to nie miał opaski! Właśnie Leo ustanowił Żurawia kapitanem.

A wiesz może co wziął za kryterium wyboru? Tak sobie po prostu zmienił kapitana? Przecież zawsze był ten co najwięcej meczy rozegrał a tu nagle Żuraw...

---> Menfik

Może to zabawne, ale u mnie i serce i rozum mówi to samo: POLSKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 19:15, Menfik napisał:

Sercem jestem z Polakami ale rozumem z Portugalia. Przekonamy sie co podpowiadalo lepiej...

Na pewno tak mówili niedawno kibice Armenii i jak się skończyło? 1:1. Nie przesądzajcie wygranej Portugalii, to już nie ta sama różnica klas co kiedyś. W Chorzowie chłopaki pokazali, że jak się bardzo chce to można coś ugrać nawet z najsilniejszymi rywalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 19:18, mała16 napisał:

> Ale Bąk nawet jak był w składzie to nie miał opaski! Właśnie Leo ustanowił Żurawia kapitanem.

A wiesz może co wziął za kryterium wyboru? Tak sobie po prostu zmienił kapitana? Przecież zawsze
był ten co najwięcej meczy rozegrał a tu nagle Żuraw...

Nie, nie wiem, ale jak tylko przyszedł to ustanowił Żurawskiego kapitanem i tyle. Nikt się nie sprzeciwiał i tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:04, Vaxinar napisał:

W reprezentacji Dudka rozegrał parę ostatnio naprawdę dobrych meczy, gole ze dwa zdobył. W Wiśle, też
nieźle mu idzie, nie wiem skąd ten osąd.


Jak dla mnie to nie jest zawodnik który zasługuje na grę w pierwszym składzie reprezentacji. Może idzie mu w Wiśle nieźle, ale chyba "nieźle" nie powinno wystarczyć do gry w kadrze. Dudka zazwyczaj gra przeciętnie i dość często popełnia straszne błędy ( nie wybaczę mu meczu z Niemcami :)) Nie rozumiem fascynacji tym przeciętnym zawodnikiem, szczególnie że mamy w Polsce wielu którzy grają na podobnym poziomie. Miejmy nadzieję że jeżeli dziś zagra to nie da nam powodów do narzekań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc troszkę dziwny skład wybrał Leo ...
Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Jop, Bronowicki - Błaszczykowski, Dudka, Lewandowski, Smolarek - Krzynówek - Żurawski
Ale ja i tak jestem dobrej myśli :) Oby tylko Żuraw nie pudłował akcji bramkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 19:55, kolektor napisał:

Szczerze mówiąc troszkę dziwny skład wybrał Leo ...

Wiesz dziwny nie dziwny, ważne żeby dobrze zagrali i wygrali :)

Dnia 08.09.2007 o 19:55, kolektor napisał:

Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Jop, Bronowicki - Błaszczykowski, Dudka, Lewandowski, Smolarek
- Krzynówek - Żurawski

A jednak Zuraw na szpicy... cóż zobaczymy jak to będzie.

Dnia 08.09.2007 o 19:55, kolektor napisał:

Ale ja i tak jestem dobrej myśli :) Oby tylko Żuraw nie pudłował akcji bramkowych.

Właśnie tego się boję. Ale Leo mówił, że Żuraw jest świetny. Co tam, jak Maciek zawali to sie Leo będzie tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 19:55, kolektor napisał:

Szczerze mówiąc troszkę dziwny skład wybrał Leo ...
/.../


Spokojnie, Leo wie co robi. Z nas wszystkich to on chyba jednak najbardziej się orientuje kto w jakiej jest dyspozycji i kto gdzie ma grać ;)
Pozostaje teraz trzymać kciuki za nasze Orły aby wykonali to co do nich należy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 20:06, Klimos napisał:

Spokojnie, Leo wie co robi. Z nas wszystkich to on chyba jednak najbardziej się orientuje kto
w jakiej jest dyspozycji i kto gdzie ma grać ;)

No, oczywiście. Ale z naszego punktu widzenia dziwny :) Bo jednak zaskoczony jestem grą Dudki w środku pola i Żurwskiego na szpicy.

Dnia 08.09.2007 o 20:06, Klimos napisał:

Pozostaje teraz trzymać kciuki za nasze Orły aby wykonali to co do nich należy :]

Ja oczywiście trzymam kciuki ... Chociaż remis, chociaż remis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować