Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 22:45, fataem napisał:

Fuks.
Normalny fuks.

Fuks, ale kto o tym będzie pamiętał :P prowadzimy :D To najwazniejsze. Jest szansa na 3 punkty! Wygramy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2007 o 22:46, mała16 napisał:

Fuks, ale kto o tym będzie pamiętał :P prowadzimy :D To najwazniejsze. Jest szansa na 3 punkty!
Wygramy! :)

A mi się wydacie, że nie dostrzegacie tego co Portugalczycy z nami robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. Bramka do szatni ^^ może troszkę podłamać przeciwników, ale kurde.. mam wrażenie że sędzia "lekko" sprzyja Portugalczykom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec pierwszej połowy... jest dobrze, jest dobrze... ja słucham w radiu transmisji z meczu. Komentator śmieszny jest xD Drze się, drze.... mówi do polskich zawodników... jest przyjemnie muszę przyznać... byle do 90 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:49, fataem napisał:

A mi się wydacie, że nie dostrzegacie tego co Portugalczycy z nami robią...

I co z tego co robią....tu się nie liczy czy mają posiadanie piłki 80 do 20 nawet 90 do 10,w wazne jest że strzeliliśmy bramkę. Nie wygrywa druzyna ktora przeprowadziła dużo akcji, wygrywa ta która strzela bramke. A to narazie zrobiła tylko Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:49, fataem napisał:

A mi się wydacie, że nie dostrzegacie tego co Portugalczycy z nami robią...

może i nas cisną, ale nasi obrońcy dobrze się ustawiają, a Portugalczycy to lekko przesadzają i co chwila na glebie leżą. A ty fataem nie kracz, nawet jak nie wygramy, a zremisujemy będzie to dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na razie nie widzę żeby Portugalia stworzyła sobie jakąś naprawdę świetną sytuację, oprócz oczywiście stałych fragmentów gry. A jeśli chodzi o wypowiedzi na forum to rozwala mnie jak przed meczem ktoś pisze, że Portugalczycy nas rozjadą a później jak prowadzimy to ta osoba mówi, że brzydko i słabo gramy mimo prowadzenia. Z Portugalią nie możemy grać ładnie bo byśmy się ładnie odsłonili i wtedy byśmy dostali. A tak trzeba uważać i spróbować wykorzystać nieliczne szanse.
Mnie bardzo martwi, że straciliśmy (jeśli chodzi o mecz z Finlandią) obydwu skrzydłowych obrońców: Wasilewskiego i Bronowickiego. Nie wiem kim Leo zastąpi tych zawodników w meczu z Finami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Cóż.. Bramka do szatni ^^ może troszkę podłamać przeciwników, ale kurde.. mam wrażenie że
sędzia "lekko" sprzyja Portugalczykom..


A ja mam nawet wrażenie, że troszke bardziej niż "lekko" sprzyja Portugalczykom. Liczę na 2:0 ale już przed meczem pisałem że pewnie będzie 1:0. Mam jednak nadzieję, że nasi nie spoczną na jednej bramce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Penie pretorianin pisał o mnie... Cóż, może moje wypowiedzi są kontrowersyjne, ale staram się być obiektywny. ten mecz przypomina trochę Lech-Legia z zeszłego sezonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:54, pretorianie napisał:

Mnie bardzo martwi, że straciliśmy (jeśli chodzi o mecz z Finlandią) obydwu skrzydłowych obrońców:
Wasilewskiego i Bronowickiego. Nie wiem kim Leo zastąpi tych zawodników w meczu z Finami.

Na prawej może zagrać Golański, a na lewej Dudka. A sędzie sprzyja Portugalczyką, to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:49, fataem napisał:

A mi się wydacie, że nie dostrzegacie tego co Portugalczycy z nami robią...

Przyznaje sie, nie widze, bo troszeczke wypiłam. Ale liczy się to, że póki co prowadzimy. Bo za ''x'' lat nie bedą pamiętać, że Portugalia w pierwszej połowie przeważała tylko, że prowadziliśmy :) teraz tylko nie zaprzepaścić sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:49, fataem napisał:

A mi się wydacie, że nie dostrzegacie tego co Portugalczycy z nami robią...


No właśnie, co?
Bo ja widzę walenie łbem w ścianę i popisy indywidualne gwiazdeczek jak na razie.
Nie zasługujemy z przebiegu gry na prowadzenia, ale w piłce wygrywają ci, którzy więcej strzelą. jak na razie Portugalia gra słabo. Co z tego, że potrafią wygrać 1vs.1, skoro jajo z tego wynika? I bardzo dobrze.
Coby nie było, że pieję z zachwytu - w drugiej połowie dostaniemy czerwień chociaż jedną, to niemal pewne, bo sędzia urwał się z łyżwiarstwa figurowego. Portugalczycy mogą sobie w końcu przypomnieć, że piłka to sport zespołowy i coś strzelić. Nie twierdzę, ze ten mecz zakończy się dla nas pozytywnie, ale oni IMO grają na razie kichę wielką. W dodatku siadają kondycyjnie z pressingiem - ostatnie 10 minut jakoś nie przycisnęli zbytnio.

I na koniec: Do boju Polskoooooooo!!! Bo prawdziwy kibic gardła nie żałuje. Czekam na wizytę policji, bo już po 22, a ja obudziłem kilka sąsiednich bloków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:59, Jarys napisał:

Przepraszam - ale kto może sprawić aby ten wynik dotrwał do końca meczu ??

Modlić się. Będzie cudownie jak ten wynik się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:01, bartek0700 napisał:

> Przepraszam - ale kto może sprawić aby ten wynik dotrwał do końca meczu ??
>
Modlić się. Będzie cudownie jak ten wynik się utrzyma.

Zapomniałem dodać: więc módlmy się i my im pomożemy
sorki za 2 post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czekam na wizytę

Dnia 08.09.2007 o 23:00, walgierz napisał:

policji, bo już po 22, a ja obudziłem kilka sąsiednich bloków...

Nie tylko Ty ;p
U mnie pół bloku śpiewa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:00, walgierz napisał:

No właśnie, co?

Jak narazie próbują coś ale coś nie teges im wychodzi :P

Dnia 08.09.2007 o 23:00, walgierz napisał:

jak na razie Portugalia gra słabo. Co z tego, że potrafią wygrać 1vs.1, skoro jajo z tego wynika?
I bardzo dobrze.

Jajo? Ja myślałam, ze nic z tego nie wynika :P ale to pewnie to samo :P

Dnia 08.09.2007 o 23:00, walgierz napisał:

Coby nie było, że pieję z zachwytu - w drugiej połowie dostaniemy czerwień chociaż jedną, to
niemal pewne, bo sędzia urwał się z łyżwiarstwa figurowego.

Oj sędziować Mistrzostwa figurowe nie jest łatwo :P

Dnia 08.09.2007 o 23:00, walgierz napisał:

I na koniec: Do boju Polskoooooooo!!! Bo prawdziwy kibic gardła nie żałuje. Czekam na wizytę
policji, bo już po 22, a ja obudziłem kilka sąsiednich bloków...

Ja mam gorzej :) zostalam sama z psem którego się boję. ale fakt. Kibic gardła nie żałuje :P ja już chrype mam :)

PS Myślę że to wygramy :) Nieważne ile. Wygramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się módl o celę w areszcie taką jaką posiadał Siara w "Killerze" ; P

Co do meczu to Portugalia ma gigantyczna przewage, my zaś wielkie problemy z choćby utrzymaniem się przy piłce na połowie przeciwnika. Albo skończy się to 1-0 w co chce wierzyc, albo nas rozwalą, bo jak strzelą jedną to strzelą i następne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować