Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 23:55, demrenfaris napisał:

No, a ja czułem to już dawno ;P Buuu!

Ale tym razem mowie serio. Tak myslalem, zeby nawet nie wysylac...

Dnia 08.09.2007 o 23:55, demrenfaris napisał:

Jakiś skromny dziś jesteś ;P

Nigdy nie uwazalem tej cechy za zalete ; )

Dnia 08.09.2007 o 23:55, demrenfaris napisał:

Szkoda, że odbiła mu się od nogi jak "wybronił" 1 gola

O Borucu mowa tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:56, Deejay napisał:

Jakie 2...? Co to siatkówka...? ;)

Ma 1 zamiast 3. 3-1=2. Nie umiem tego prościej wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, bramka krzynowka podobna do tej strzelonej jeszcze za czasów wystepów w Bayern''ie Casilasowi :P Ronaldo w dośc dziwny sposób trafił ale.. trafił ;] Cóż, jeden punkt zdobyty, czas pokaże czy pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bramka Krzynówka jak w meczu Bayeru z Realem Madryt
GRAMY U SIEBIE, POLACY GRAMY U SIEBIE! Pokazaliśmy się znów z dobrej strony jako publika, w niektórych momentach miałem wrażenie, że Portugalczycy umieją tylko gwizdać.
Szkoda, że bramka dla nas padła pod koniec pierwszej, a nie na początku drugiej połowy, wtedy moglibyśmy to wygrać. Mam wrażenie, że bramkarz Portugalii jest słaby, ale akurat dziś i w ogóle gó... mnie to obchodzi. :D
Brawo Polacy! Bardzo dobrze dziś zagrali, mam nadzieję, że Portugalia NIE wejdzie do EURO 2008 właśnie przez te potknięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:57, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, bramka krzynowka podobna do tej strzelonej jeszcze za czasów wystepów w Bayern''ie Casilasowi


Bayerze... Nie Bayernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:55, Deejay napisał:

mecz brzydki, ale wynik ładny :D


Dokładnie. ja jakoś wolę brzydkie mecze z dobrym wynikiem, niż odwrotnie ^^
Krzynówek po prostu wymiata. Złapał formę, nie ma co. A ja straciłem już głos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 4 osoby napisały o tym golu z Realem...nie docenialem was ; O

Chociaz IMO tamta była o wiele ladniejsza no i strzał o wiele mocniejszy to ta jest o wiele wazniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niom... Ale teraz pół Polski będzie się podniecać bramką Krzynka, a pismaki będą z podniecenia robić pod siebie bębniąc o jego drugiej/trzeciej piłkarskiej młodości... Życie. Fajnie, remis, super, coraz bliżej do awansu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:57, mikal15 napisał:

> Jakie 2...? Co to siatkówka...? ;)
Ma 1 zamiast 3. 3-1=2. Nie umiem tego prościej wytłumaczyć.

A dlaczego odejmujesz od trzech jeden...? Przecież jakby dostali trzy my nie dostalibyśmy jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć o tym meczu napewno słaby presing na połowie rywala atak na portugalczyków zaczynał się dopiero gdy byli na naszej części boiska.Akcje polaków mnie nie zachwycały oprócz tej która dała nam prowadzenie Lewandowski piękny strzał pozatym dowiedziałem się że jesteśmy mistrzami w strzałach z daleka no i tu muszę zdecydowanie pochwalić Jacka krzynówka który jak zawsze był jedynym naprawde dobrtym zawodnikiem w polskim ataku.A na koniec zastanawiałem się jak można źle wyrzucić piłkę z autu??
Co do portugalczyków to kornerów mieli nie lada.No i fenomenalny Christiano Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:58, walgierz napisał:

Dokładnie. ja jakoś wolę brzydkie mecze z dobrym wynikiem, niż odwrotnie ^^

Ja też :P co komu po ładnym spotkaniu jak wynik do bani. A tak to mamy punkta :)

Dnia 08.09.2007 o 23:58, walgierz napisał:

Krzynówek po prostu wymiata. Złapał formę, nie ma co. A ja straciłem już głos...

Krzynówek coś się rozwija od nowa ;) ach wracają stare czasy...

A co do utraty głosu: prawidłowy kibic z Ciebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:58, mikal15 napisał:

Chociaz IMO tamta była o wiele ladniejsza no i strzał o wiele mocniejszy to ta jest o wiele
wazniejsza :)

Tu się zgodzę. Tamta była sporo ładniejsza. Ale ten gol może zaważyć o naszym awansie do Euro. Krzynówek ma formę i dobrze, bo jest to technicznie najlepszy nasz piłkarz i potrafi wziąć ciężar gry na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 00:02, Deejay napisał:

> A ja straciłem już głos...
A ja obudziłem mamę ;)


Właśnie słyszę za oknem śpiewy kibiców. jakbym jutro nie szedł do pracy, to łapię piwko i idę świętować z nimi :DD
Ech, piłka to jednak piękna sprawa - taka huśtawka nastrojów. Ważne, że nas koniec nastrój dobry.

<edit>
Polecam relację z meczu zamieszczoną w Z czuba. Zwłaszcza gif "Cristiano Ronaldo" mnie powalił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zagramy na 3 punkty z Finlandią (chociaż będzie bardzo trudno) w środę to później w październiku meczem w Warszawie z Kazachstanem możemy sobie zapewnić awans. A więc teraz chyba jeszcze ważniejszy mecz z Finami niż ten dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 00:02, Deejay napisał:

A ja obudziłem mamę ;)

Biedna mama xD
A tak na poważnie ja siedze sama w domu i nie miałam kogo obudzić. Z meczu niewiele pamiętam bo nie byłam do końca... no wiadomo o co chodzi. Myślę, że ten remis nam wiele da. Awansujemy! Ludzie! wejdziemy po raz pierwszy do EURO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 00:05, walgierz napisał:

Ech, piłka to jednak piękna sprawa - taka huśtawka nastrojów. Ważne, że nas koniec nastrój
dobry.


Po prostu - najwspanialszy sport na świecie. Ja oglądałem mecz z siorą i kuzynem, to po bramce Jacka, aż matka zainterweniowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 00:07, Sob-styl napisał:


> Ech, piłka to jednak piękna sprawa - taka huśtawka nastrojów. Ważne, że nas koniec nastrój

> dobry.

Po prostu - najwspanialszy sport na świecie. Ja oglądałem mecz z siorą i kuzynem, to po bramce
Jacka, aż matka zainterweniowała :P

Rozumie że przyłączyła się do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jedno powiem jaki mi Polska drużyna nie wygra z Finlandiom to wezne i chyba tam pujde:)
Pamiętajcie że Finowie przegrali z Armenią z resztą tak jak my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować