Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jacek Krzynówek o problemach w Wolfsburgu, ofercie z Wisły i przygotowaniach do Euro 2008. Z polskim piłkarzem rozmawiała Rzeczpospolita.
Dogadał się pan już w sprawie transferu z Wisłą Kraków, a mimo to jedzie na obóz przygotowawczy z Wolfsburgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś:(patrz to pogrubione)

Dnia 06.01.2008 o 17:23, mesiu59 napisał:

Akurat ja zawsze mówiłem, że Valdes jest bardzo dobrym bramkarzem ;].


Podałem Ci link, gdzie gnaliłeś VV, a Ty odpowiedziałeś:

Dnia 06.01.2008 o 17:23, mesiu59 napisał:

To ja tam napisałem, że np. Coupet jest lepszy, więc w czym to koliduje z tym, że uważam, że Valdes jest bardzo dobry. Zresztą to było pół roku temu, a im dłużej przyglądam się grze VV tym bardziej go cenie.


To się zdecyduj. Bo wychodzi, że Ty wiesz wiesz swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 10:07, Sob-styl napisał:

To się zdecyduj. Bo wychodzi, że Ty wiesz wiesz swoje :P


Gdzie wychodzi, że wiem swoje? Gdzie? Weź pisz jakoś logicznie, bo ten twój ostatni post, to mam wrażenie, że chciałeś tylko odp. byle odp. Gdzie napisałem, że Valdes jest słaby? Nigdzie. A to że napisałem, że ktoś jest lepszy o niczym nie świadczy. Casillas jest lepszy. I czy to oznacza, to samo co "Valdes jest słaby"? Nie.
A to co podkreśliłeś, to już wogóle śmieszne. OCB?!?! Pomyśl. Jesli pół roku temu uważałem go za dobrego, bramkarza, a zyskał w moich oczach od tamtego czasu, to teraz uważam go za jeszcze lepszego.
Ten twój post, tylko potwierdza, że to ty wiesz swoje ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 11:07, mesiu59 napisał:

Gdzie napisałem, że Valdes jest słaby? Nigdzie.


Ile razy mam to wklejac... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&tpage=858 - zobacz sobie 3-eci post.

Dnia 08.01.2008 o 11:07, mesiu59 napisał:

Jesli pół roku temu uważałem go za dobrego, bramkarza


Szczególnie pokazuje to wyżej podany link ;>

Nawet Ci to zacytuje: "Ja też nie powiem. Ale powiem, że umie bronić, ale słabo." Więc... wychodzi że Ty wiesz swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 12:25, Sob-styl napisał:

Szczególnie pokazuje to wyżej podany link ;>

Nawet Ci to zacytuje: "Ja też nie powiem. Ale powiem, że umie bronić, ale słabo." Więc... wychodzi
że Ty wiesz swoje :P

No, to jedno zdanie było raczej dogryzieniem, a nie poważną wypowiedzią, bo nawet Mikal15 wie, że uważam VV za dobreg/bardzo dobrego bramkarza. O Valdesie wypowiadałem się mase razy, a ten cytat jak już powiedziałem jest raczej żartobliwy, co potwierdzają moje inne wypowiedzi na temat Valdesa. Napewno jak szukałeś tego cytatu się na nie natknołeś, ale niestety nie chcesz przyznać racji ;). Dziwne, że Mikal, z którym zawsze się "kłóce" wie, że cenie VV, a Ty nie wiesz ;).
Ty wiesz swoje, bo ja wiele razy broniłem VV. Moge dać 10 cytatów :). Chcesz? :)
Czemu patrzysz wybiórczo i nieobiektywnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilkadziesiąt ostatnich stron i wyłapałem wszystkie moje słowa kiedy wypowiadałem się o Valdesie. Oto one:

"Co do Boruca, to im dokładniej śledze jego poczynania, to tym bardziej jestem przekonany, że jest słabszy od np. Valdesa. Babole zdarzają mu się zdecydowanie zbyt często."

"Niewiem czy sobie zdajesz sprawe, ale Valdes nie ma możliwości teleportowania się i nie mógł znaleść się na 10 metrze w pół sekundy." - tutaj, jak jeszcze w paru rzeczach go bronie, ale już ich nie kopiowałem.

"Ludzi to już jest naprawde irytujące. Nie mówcie czegoś na co nie macie dowodów. Valdes nie broni jakoś doskonale, ale nie popełnia co chwile głupich błędów. Popełnia je bardzo rzadko, a to zdarza się każdemu."

"Aha i ja podam taki przykład, nie mówi, że on się tyczy wszystkich. Mój brat nie ogląda praktycznie żadnych meczy i mówi, że Valdes jest bardzo słaby. Ja oglądam mnóstwo i mówie, że jest bardzo dobry... Za Valdesem chodzi jakaś legenda czy mit."

"VV to bardzo porządny bramkarz"

Było jeszcze troszke, ale już znacznie mniej związane z umiejętnościami Victora, więc ich tu nie wklejałem. Jak sam zauważyłeś bronie VV. Ale Ty jednak wiesz swoje, że na niego jade i mówie, że jest słaby. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Euro 2012 mogą być nici. Jednak nie przez biurokrację czy brak pieniędzy. Naszym piłkarskim mistrzostwom Europy najbardziej zagrażają Brytyjczycy - ocenia "Polska".
W 2012 r. urządzają w Londynie igrzyska, a na olimpijskich placach budowy chcą zatrudnić 20 tysięcy obcokrajowców. Połowę tych pracowników mają stanowić Polacy. Wielką budowę stadionów, boisk, basenów, restauracji i hoteli Brytyjczycy rozpoczęli w pierwszych dniach 2008 r. Na początku stycznia w Londynie ruszyła gigantyczna akcja rekrutacyjna.
Tymczasem już dziś do zbudowania obiektów na Euro 2012 brakuje nam co najmniej 20 tys. robotników budowlanych i inżynierów. Angielski magazyn branżowy "Personnel Today" oszacował, że jeśli Polska chce zdążyć z przygotowaniem mistrzostw Europy, musi tych fachowców sprowadzić z powrotem z budów w Wielkiej Brytanii.
Tyle że Brytyjczycy mogą im zaoferować znacznie więcej, choćby pensje sięgające 20 tys. zł miesięcznie dla najlepiej wykwalifikowanych fachowców. Pod koniec 2007 r. rząd w Londynie wydał 90 mln funtów na szkolenia dla budowlańców, lekarzy i sprzedawców. Mogą z nich skorzystać także Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 13:34, mesiu59 napisał:

No, to jedno zdanie było raczej dogryzieniem, a nie poważną wypowiedzią, bo nawet Mikal15 wie,
że uważam VV za dobreg/bardzo dobrego bramkarza. O Valdesie wypowiadałem się mase razy, a ten
cytat jak już powiedziałem jest raczej żartobliwy, co potwierdzają moje inne wypowiedzi na
temat Valdesa. Napewno jak szukałeś tego cytatu się na nie natknołeś, ale niestety nie chcesz
przyznać racji ;). Dziwne, że Mikal, z którym zawsze się "kłóce" wie, że cenie VV, a Ty nie
wiesz ;).


Ja nie oglądam po kilkadziesiąt stron w tym temacie, w końcu ostatnio ucichło o VV, ale we wakacje, to kilka stron zapisaliście nt. VV :P Złapałem jedną twoją wypowiedź(nie wiem, czy to była ironia, czy nie), gdzie pokazałem Ci, że pisałeś coś nie tak o VV.

Dnia 08.01.2008 o 13:34, mesiu59 napisał:

Jak sam zauważyłeś bronie VV. Ale Ty jednak wiesz swoje, że na niego jade i mówie, że jest słaby. xD


Chciałeś abym Ci pokazał twój post, o tym, że jednak jedziesz po VV, więc taki pokazałem.

Ale dobra, koniec offtopu, przecież wiem, że od dłuższego czasu podziwiasz Valdesa, w końcu w tym sezonie popełnił tak naprawdę jeden błąd. A Ty jako kibic Realu, pewnie wolałbyś widzieć w bramce Barcy - Dutruela, Hespa czy Bonano :D To byli goście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, koniec offtopa, mi tylko chodzi o to, że to co napisałeś czyli:
"Podobnie, jak twoje apelacje do np. Bye-yacza, czy Jacelotha, że VV jest dobrym bramkarzem(no bo jest), ale Oni i tak wiedzą swoje :P"
Nie jest prawdą co udowodniłem :P.

Jutro puchar Hiszpanii. Zagra Dudek oczywiście. Obrona Realu jest przetrzebiona kontuzjami i Dudek będzie miał duuużo pracy :).
Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Sevilli z Barcaloną. Z Sevilli nie zagrają Keita i Kanute, a z Barcelony Eto i Yayka.
Coś mi mówi, że Barcelona jutro znów będzie miałą pecha, albo sędzia będzie sędziował na Seville i przegra :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:52, mikal15 napisał:

Czemu Eto''o ma nie zagrać jutro? Ja o czymś nie wiem?

Z tego co wiem, ma pojechać na PNA :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, ale z tego co ja wiem PNA zaczyna się 20 stycznia, a póki co to jest 8 stycznia. Eto''o zagra nie tylko jutro, ale jeszcze w niedzielę z Murcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:00, mikal15 napisał:

No masz rację, ale z tego co ja wiem PNA zaczyna się 20 stycznia, a póki co to jest 8 stycznia.
Eto''o zagra nie tylko jutro, ale jeszcze w niedzielę z Murcią.

Hmmm. Dziwne. Ja czytałem, że Federacja naciska na Barce i Eto nie zagra, ale jednak zagra :). nic nie szkodzi. Sevilla moim zdaniem da sobie rade :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Krzynówek ma grać w Wiśle Kraków ciekaw czy dojdzie to tego transferu na pewno bardzo by pomógł Wiśle i w lidze i w pucharach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:14, sstofik napisał:

Powinno to zainteresowac kibiców Interu Mediolan , Maniche został wypożyczony na pół roku z
Atletico Madryt.


To już jest pewne? Czytałem w kilku źródłach o zainteresowaniu Interu tym graczem, ale nie było nic o wypożyczeniu, Jak to prawda, to się bardzo cieszę, Interowi potrzebny jest doświadczony ofensywny pomocnik, szczególnie teraz, kiedy panuje plaga kontuzji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:30, lukmistrz napisał:

To już jest pewne? Czytałem w kilku źródłach o zainteresowaniu Interu tym graczem, ale nie
było nic o wypożyczeniu, Jak to prawda, to się bardzo cieszę, Interowi potrzebny jest doświadczony
ofensywny pomocnik, szczególnie teraz, kiedy panuje plaga kontuzji :D

No to w takim razie Maniche''a nie potrzebują, bo on jest defensywnym pomocnikiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:32, mesiu59 napisał:

No to w takim razie Maniche''a nie potrzebują, bo on jest defensywnym pomocnikiem ;).


Mi się wydaje że jest raczej ofensywnym graczem. W meczu z Polską walczył z przodu razem z Nuno Gomesem. Nawet w najnowszej FIFIE jest na pozycji ŚPO- skrótu nie trzeba tlumaczyc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie 1/2 Pucharu Ligi Angielskiej.
Chelsea wygrywa z Evertonem 1:0, ale od 5X minuty grają w 10. Kapitalne spotkanie rozgrywa Ballack... W ogóle mecz bardzo dobry, mimo iż to PLA.
A jutro drugi mecz półfinałowy, o wieeeele ciekawszy - Arsenal - Tottenham.
Koguty do boju! :D

Niech to diabli... Everton wyrównał... :/ Finał musi być londyńskich ekip! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 22:06, Vaxinar napisał:

Kapitalne spotkanie rozgrywa Ballack...


Nie pierwszy raz w tym roku. :) Już mecz z Fulham, w którym uratował Chelsea trzy punkty, pokazał, że chłopak pod nieobecność gwiazd wyrasta na lidera zespołu i bez niego będzie ciężko londyńczykom powalczyć o mistrza.

Dnia 08.01.2008 o 22:06, Vaxinar napisał:

A jutro drugi mecz półfinałowy, o wieeeele ciekawszy - Arsenal - Tottenham.
Koguty do boju! :D


Ciekawe, czy to będzie ostatni mecz Berbatova w Tottenhamie. ;)
A swoją drogą mam problem z kibicowaniem, bo obie ekipy z Londynu, a w stolicy rządzi i króluje West Ham. ;P

Dnia 08.01.2008 o 22:06, Vaxinar napisał:

Niech to diabli... Everton wyrównał... :/ Finał musi być londyńskich ekip! :)


Chelsea wygrała po samobójczej bramce Lescotta w 90. minucie meczu. Ech... za to znienawidziłem Chelsea w ostatnich sezonach. Zawsze strzelą w 98. czy 119. minucie, przeważnie jeszcze jakąś szczęśliwą bramkę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować