Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

no właśnie Milito zachował się moim zdaniem jak" panienka" a nie jak profesjonalista, który przyjmie każdą piłkę na twarz:) po za tym ten strzał nie był jakiś specjalnie mocny podejrzewam, że nawet by tego nie odczuł specjalnie bardzo dziwne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 17:00, Sob-styl napisał:

Wiadome kto był lepszy ;) O to MU chodzilo, aby nie stracić gola, ew. strzelić na wyjedźie.
Nie udało się strzelić, ale grunt że go nie straciliśmy. Dobrze jest ; )

To tak to sobie tłumaczysz? Przecież jak już pisałem ManU przyjechało ustawieniem ofensywnym, tylko po 30 minutach, kiedy bara robiła z nimi co chciała cofneli się i zmienili priorytety.

A karny był, ale czy ktoś mówi, że nie było? Ja mówię, że był przypadkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wczorajszego meczu ligi mistrzów. (FC Barcelona-Manchester United)
No tak szczerze powiem że byłem bardzo zaskoczony grą zarówno Manchesteru i Barcy np.Barca najbardziej mi sie podobał Messi który próbował robić te akcje coś tam próbował i później jak w szed HENRY ten jego groźny strzał mógł zadecydować o wszystkim niestety nie udało sie :( to tyle o Barcie :P i teraz Manchester no tu to byłem już na prawdę załamany niewykorzystany rzut karny C.Ronaldo ech szkoda szkoda :(... Może i walka później i była jakby zacięta a zwłaszcza na początku ale później to już była nuda no mam nadzieje że na rewanżu im lepiej pujdzie :P cóż to chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:23, mikal15 napisał:

http://www.d1g.com/video/show/1952029
Swobodne oddanie strzałów z mniej więcej 6-7m to nie jest 100% sytuacja? ;> Obejrzyj
ostatnią powtórkę zza pleców Eto''o. Piłka mu z nogi zeszła i tylko dlatego to nie wpadło.


Dobra, jedna była ;)

Dnia 24.04.2008 o 15:23, mikal15 napisał:

"Siłowo może grać każdy, lecz nie każdy może grać świetnie pod względem taktycznym. W futbol gra się piłką, > tu chodzi o przemieszczanie się piłki od zawodnika do zawodnika, tak, aby znaleźć wolną przestrzeń, aby wygrać indywidualny pojedynek na skrzydle" - Xavi przed meczem z angielskim zespołem ;]


O co mu chodzi, że niby anglicy grają słabo pod względem taktycznym, czy nie szukają wolnej przestrzeni, i nie grają skrzydłami ?
--------------------------------

mesiu59

Dnia 24.04.2008 o 15:23, mikal15 napisał:

To tak to sobie tłumaczysz? Przecież jak już pisałem ManU przyjechało ustawieniem ofensywnym, tylko po 30 minutach, kiedy bara robiła z nimi co chciała cofneli się i zmienili priorytety.


Naprawdę myślisz, że United przejechali do Barcelony, żeby szaleńczo atakować ? Chodziło głównie o nie stracenie bramki. Od samego początku było widać, że w ataku gra tylko Ronaldo.
http://www.youtube.com/watch?v=rMtJT6zbHnA
Zobacz już w pierwszej minucie, przed karnym, w momencie wykonywania rzutu rożnego w polu karnym było tylko trzech zawodników United, reszta pilnowała tyłów. Więc nie mów, żę ManU przyjechało nastawieone na atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:32, temek napisał:

Naprawdę myślisz, że United przejechali do Barcelony, żeby szaleńczo atakować ? Chodziło
głównie o nie stracenie bramki. Od samego początku było widać, że w ataku gra tylko Ronaldo.
http://www.youtube.com/watch?v=rMtJT6zbHnA
Zobacz już w pierwszej minucie, przed karnym, w momencie wykonywania rzutu rożnego w
polu karnym było tylko trzech zawodników United, reszta pilnowała tyłów. Więc nie mów,
żę ManU przyjechało nastawieone na atak.

Nikt nie mówi o szaleńczym ataku, ale ManU nie przyjechało też się bronić, bo wyszło w bardziej ofensywnym ustawieniu niż w meczu z Romą. Ja wtedy pisałem, że ManU pojechało do rzymu po remis, a wy, obiektywni kibice ManU mówiliście, że nie. Wczoraj, kiedy ManU wyszło w bardziej ofensywnym ustawieniu wy mówicie, że przyjechali się bronić, a mecz wyglądał dokładnie tak jak sobie to zaplanowały diabełki z Anglii. Gdzie tu logika? Nie ma. To coś jak putkologika i teksty o niezasłużonym mistrzostwie. ManU starało się utrzymywać przy piłce i atakować przez jakieś pierwsze 30 minut, ale gdy zobaczyli, że Barcelona robi z nimi co chce, zmienili swoje nastawienie i skupili się tylko na obronie własnego dupska. Barca im pokżyżowała plany i taka jest prawda. Nie spodziewali się, że tak szybko zostaną zepchnięci do defensywy, a teksty o tym, że się oszczędzali, czy o tym, że przyjechali się bronić są głupie.

EDIT:
Aha i argument z 3 zawodnikami w poli karnym mistrz! LOL Ogólnie w rzut rożny było zaangażowanych 6 piłkarzy MANU. Ilu ty byś chciał? 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:05, Vaxinar napisał:

(...)
A wyobraź sobie jakie to było przeżycie dla kibica, który jest z drużyną od lat? :>


W całym swoim smutku po zakończeniu tamtego meczu zdołałem zwrócić uwagę na kibiców Bayernu, którzy przyjechali do Hiszpanii i siedzieli na trybunach. Co jak co, ale cholernie im zazdrościłem - być na miejscu i przeżyć coś takiego (co najważniejsze, zwycięskiego).. coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:39, mesiu59 napisał:

Nikt nie mówi o szaleńczym ataku, ale ManU nie przyjechało też się bronić, bo wyszło
w bardziej ofensywnym ustawieniu niż w meczu z Romą. Ja wtedy pisałem, że ManU pojechało
do rzymu po remis, a wy, obiektywni kibice ManU mówiliście, że nie. Wczoraj, kiedy ManU
wyszło w bardziej ofensywnym ustawieniu wy mówicie, że przyjechali się bronić, a mecz
wyglądał dokładnie tak jak sobie to zaplanowały diabełki z Anglii. Gdzie tu logika? Nie
ma.


ManU i do Rzymu i do Barcelony jechało po remis, tylko, że w Rzymie mieliśmy, więcej szczęścia.

Dnia 24.04.2008 o 19:39, mesiu59 napisał:

To coś jak putkologika i teksty o niezasłużonym mistrzostwie.


Co? O jakim nie zasłużonym mistrzostwie ?

Dnia 24.04.2008 o 19:39, mesiu59 napisał:

ManU starało się utrzymywać
przy piłce i atakować przez jakieś pierwsze 30 minut, ale gdy zobaczyli, że Barcelona
robi z nimi co chce, zmienili swoje nastawienie i skupili się tylko na obronie własnego
dupska.


Skoro Bracelona robiła z ManU co che to czemu, icch okazje bramkowe można policzyć na palcach jednej ręki, a najgroźniejszą sytuację stworzyli United ?

Dnia 24.04.2008 o 19:39, mesiu59 napisał:

Barca im pokżyżowała plany i taka jest prawda. Nie spodziewali się, że tak szybko
zostaną zepchnięci do defensywy, a teksty o tym, że się oszczędzali, czy o tym, że przyjechali
się bronić są głupie.


Tak myśleli, że Barcelona, w ogóle nie będzie atakować, i że w ogóle nie będą musieli wracać na swoją połowę. Manchester chciał nie stracić bramki i to sie udało, co zreszta mówią sami piłkarze (ale oni oczywiscie kłamią)

Dnia 24.04.2008 o 19:39, mesiu59 napisał:

EDIT:
Aha i argument z 3 zawodnikami w poli karnym mistrz! LOL Ogólnie w rzut rożny było zaangażowanych
6 piłkarzy MANU. Ilu ty byś chciał? 11?


To,że ktoś kręci się za polem karnym, oznacza, że pilnuje tułów
------------
I jeszcze jedno, podobno w angieskich klubach nie grają Anglicy, a te z Hiszpani są przepełnione Hiszpanami.
A ih grało wczoraj w Bracelonie ? 2. Rzeczywiście wielu. Tymczasem w United było ich 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje że kolejny mecz Manchesteru będzie dużo dużo ! lepszy niż to co wczoraj pokazali :P Bo na prawdę stać ich na dużo więcej sam C.Ronaldo tak jakby pomału tracił swoją formę a szkoda bo jakby sie tak postarał to może by coś wyszło :P a jeszcze dwa słowa o Rooney''u Też nie pokazał nic wielkiego zawsze jakoś z Ronaldem sobie radzili a wczoraj nic ani jednej akcje :( mam nadzieje że rewanż będzie lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:02, temek napisał:

ManU i do Rzymu i do Barcelony jechało po remis, tylko, że w Rzymie mieliśmy, więcej
szczęścia.

O, a to ciekawe, bo ustawienia były różne.

Dnia 24.04.2008 o 20:02, temek napisał:

Co? O jakim nie zasłużonym mistrzostwie ?

Nieważne.

Dnia 24.04.2008 o 20:02, temek napisał:

Skoro Bracelona robiła z ManU co che to czemu, icch okazje bramkowe można policzyć na
palcach jednej ręki, a najgroźniejszą sytuację stworzyli United ?

To ile ty masz palców na tej ręce? 15? Czy stworzyli? Do spółki z Milito, bo karny był jak już mówiłem pryzpadkowy.

Dnia 24.04.2008 o 20:02, temek napisał:

Tak myśleli, że Barcelona, w ogóle nie będzie atakować, i że w ogóle nie będą musieli
wracać na swoją połowę. Manchester chciał nie stracić bramki i to sie udało, co zreszta
mówią sami piłkarze (ale oni oczywiscie kłamią)

Z pomocą szczęścia, ale się udało.

Dnia 24.04.2008 o 20:02, temek napisał:

To,że ktoś kręci się za polem karnym, oznacza, że pilnuje tułów

Jeden z tej szóstki stał przed polem karny. No bez jaj, misiek.

Dnia 24.04.2008 o 20:02, temek napisał:

I jeszcze jedno, podobno w angieskich klubach nie grają Anglicy, a te z Hiszpani są przepełnione
Hiszpanami.
A ih grało wczoraj w Bracelonie ? 2. Rzeczywiście wielu. Tymczasem w United było
ich 6.

No i widać, że nie wyszło to angolom na dobre, bo zagrali piach totalny, a jedyną postacią któa stwarzał jakieś zagrożenie był portugalczyk. :) W Barcelonie zagrał VV, Xavi, Iniesta + Krkić który wszedł potem za wychowanka z promocji, Messiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 16:35, mesiu59 napisał:

> Chelsea już się raczej nie liczy w walce o mistrza, podobnie jak Barca. Każdy wie
jaką
> sytuację w lidze ma Chealsea i ich szansę określam na 10 %. To nawet Barca ma większą

> szansę.
Ale bzdury wypisujesz.
Barca ma 11 pkt straty, Chelsea 3 i jeszcze bezpośredni pojedynek przed sobą. Żal.


Tylko ManU potem gra z West Hamem i jeszcze innymi lajzami którzy walczą o marchewkę więc nie spodziewam się cudów. Po za tym Chelsea stać co najwyżej na remis jeśli Wes Brown samobója wbije w 95 minucie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 24.04.2008 o 20:26, mesiu59 napisał:

Jeden z tej szóstki stał przed polem karny. No bez jaj, misiek.
> I jeszcze jedno, podobno w angieskich klubach nie grają Anglicy, a te z Hiszpani
są przepełnione
> Hiszpanami.
> A ih grało wczoraj w Bracelonie ? 2. Rzeczywiście wielu. Tymczasem w United
było
> ich 6.
No i widać, że nie wyszło to angolom na dobre, bo zagrali piach totalny, a jedyną postacią
któa stwarzał jakieś zagrożenie był portugalczyk. :) W Barcelonie zagrał VV, Xavi, Iniesta
+ Krkić który wszedł potem za wychowanka z promocji, Messiego.


Tak oficjalnie to Eto''o i Messi też są hiszpanami. Mają podwójne obywatelstwo. :D Jak to przypomniał poseł Kurski w Teraz My :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na razie Bayern prowadzi 1:0 ale najsłabiej niestety jak do tej pory grają Schweinsteiger i van Bommel. Schweinsteiger to do wymiany, parę sytuacji dobrych strzeleckich i tak chłopak jak by się bał strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 21:31, Smooqu napisał:

Po za tym Chelsea stać co najwyżej na remis jeśli Wes Brown samobója wbije w 95 minucie :/


Nie widzisz żadnej różnicy między grą na Anfield, przy ogłuszającym dopingu dla Liverpoolu i "You''ll never...", a grą na Stamford Bridge, stadionie wypełnionym po brzegi kibicami, dla których będzie to najważniejszy mecz sezonu?

temek
Następnym razem nie popisuj się liczeniem, bo w Barcelonie zagrało 6 Hiszpanów (ludzi z hiszpańskim obywatelstwem). Valdes, Xavi, Iniesta, Messi, Eto''o, Bojan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 21:44, jaceloth napisał:

dalszy ciąg cudów. ze roberto za to, że wszedł nakładką otrzymał w nagrodę rzut karny:-)

Wiedziałem, że ktoś coś wymyśli tylko dlatego że gra Bayern.
Nie znudzi wam się nigdy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 21:57, pretorianie napisał:

Wiedziałem, że ktoś coś wymyśli tylko dlatego że gra Bayern.
Nie znudzi wam się nigdy!?

dla mnie po prostu grają jakieś drużyny, który są mi obojętne w drugorzędnym pucharze uefa. ale mam nadzieję, że wiesz co to nakładka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 22:01, jaceloth napisał:

dla mnie po prostu grają jakieś drużyny, który są mi obojętne w drugorzędnym pucharze
uefa. ale mam nadzieję, że wiesz co to nakładka?

Ja wiem co to nakładka, tylko ty nie wiesz co mówisz. W ćwierćfinale piałeś z zachwytu że puchar UEFA w tym sezonie to dużo lepsze mecze niż w LM. A teraz mówisz, że to drugorzędny puchar, Coś się raczej nie zgadza ale nie przejmuj się. Kiedyś ci to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować