Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2006 o 12:18, Hegemon napisał:

Boisko bylo takie samo dla obu druzyn i ani Niemcy specjalnie deszczu nie wywolali, ani z boiskiem wiele zrobic nie
mogli. A miara wielkosci druzyny jest tez umiejetnosc przystosowania sie do panujacych warunkow.

Oczywiście masz rację. Graliśmy wówczas w określonym stylu i na pewno nie byliśmy najlepszą drużyną na świecie. W innych warunkach (jak widać :) już sporo traciliśmy. Jednak przecież nie zawsze Mistrzem Świata zostaje najlepsza drużyna na świecie. Dobrym przykładem jest tu Anglia w 1966 r. Trzeba mieć trochę szczęścia i wykorzystać okazję.
I ja właśnie chciałem podkreślić, że na tamten czas i na tamten styl gry jaki preferowaliśmy, to inne (nietypowe) warunki atmosferyczne były niekorzystne dla nas. A tym samym korzystniejsze dla Niemców. I te warunki uniemożliwiły nam dotarcie do finału. Myśmy się szarpali, atakowali a oni się tylko spokojnie bronili, co zresztą ułatwiała im pogoda. A potem, przy zmęczonych już zawodnikach Gerd Mueller wykorzystał jedną swoja sytuację.

Namawiam Cię do kupienia sobie płyty i na spokojnie obejrzenie tego meczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 18:19, Danio X napisał:

Benitez twierdzi, że jest zaskoczony decyzją Janasa dotyczącą Dudka, ale chyba zapomniał, że
to z jego winy Paweł go nie wzią.


No właśnie. Troche jest to bezczelne z jego strony.
Jak juz bierze pod uwagę jedynie intresy klubu (nie puszczając Dudka chociażby na wypożyczenie), to niech się nie pakuje z butami do kadry i to jeszcze nie swojej Ojczystej.

P.S. Skończmy temat Dudka bo już się to zaczyna robić nudne. Nie dość że mi z każdego telefonu wyskakuje Dudek, to w gazetach i forach króluje Dudek. Niedługo będe się bał lodówkę otworzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dzisiaj "Dziennik" ponieważ reklamowano, że jest tam dodatek mundialowy. Dodatek faktycznie był. Przedstawiano w nim wszystkie drużyny biorące udział w Mistrzostwach i równocześnie podano tam przedmundialowe notowania bukmacherów, które zestawiłem i podaję poniżej jako ciekawostkę (w nawiasach obok podałem przewidywania redaktorow "Dziennika"):

Brazylia 1:3,25 (wg. Dziennika typowana na medal)
Anglia 1:7,5 (wg. Dziennika typowana na medal)
Niemcy 1:9 (wg. Dziennika typowane na medal)
Argentyna 1:9 (wg. Dziennika - 1/4 finału)
Włochy 1:9 (1/8 finału)
Francja 1:13 (typowana na medal)
Holandia 1:13 (1/4 finału)
Hiszpania 1:15 (1/4 finału)
Portugalia 1:23 (1/4 finału)
Czechy 1:34 (1/4 finału)
Szwecja 1:41 (1/8 finału)
Meksyk 1:51 (1/8 finału)
Wybrzeże Kości Słoniowej 1:51 (nie wyjdą z grupy)
Ukraina 1:67 (1/8 finału)
Chorwacja 1:67 (nie wyjdą z grupy)
Stany Zjednoczone Ameryki 1:81 (nie wyjdą z grupy)
Australia 1:81 (nie wyjdą z grupy)
Polska 1:101 (1/8 finału)
Serbia i Czarnogóra 1:101 (nie wyjdą z grupy)
Szwajcaria 1:151 (1/8 finału)
Japonia 1:201 (1/8 finału)
Paragwaj 1:201 (nie wyjdą z grupy)
Korea południowa 1:201 (nie wyjdą z grupy)
Ghana 1:251 (nie wyjdą z grupy)
Ekwador 1:401 (nie wyjdą z grupy)
Tunezja 1:401 (nie wyjdą z grupy)
Kostaryka 1:501 (nie wyjdą z grupy)
Iran 1:501 (nie wyjdą z grupy)
Togo 1:501 (nie wyjdą z grupy)
Angola 1:751 (nie wyjdą z grupy)
Arabia Saudyjska 1:751 (nie wyjdą z grupy)
Trynidad i Tobago 1:1001 (nie wyjdą z grupy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 22:16, walgierz napisał:

No, Żurawski wreszcie trafił do bramki :]


O niego nie ma co się bać:) Jak nie trafia do bramki to asystuje i wpracowuje dobre sytuacje dla innych:) Takich jak on to ze świecą w ciemności szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, inwestuję 100000 zł w Trynidad i Tobago i jestem milionerem? Tjaaaaaa. I nagle pierwszy mecz, drugi, trzeci... nooooooooooooooot.
Czytaliście dzisiejszy post wp.pl o Wielkopolskich kibicach? http://www.wp.pl/r/1p995
Oj zaszaleją nasi, nie ma co. Bojówki lecha versus Niemieccy chuligani. To by było. 3,2,1 FIGHT! K.O! POLAND wins. eeeeeeee, tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 08:52, Liqid napisał:

Oj zaszaleją nasi, nie ma co. Bojówki lecha versus Niemieccy chuligani. To by było. 3,2,1 FIGHT!
K.O! POLAND wins. eeeeeeee, tam

No tak tylko że na mistrzostwach nasi holigans będą na wyjeździe ;)) A tak na poważnie niech lepiej zostaną w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 10:09, spider88 napisał:

> Oj zaszaleją nasi, nie ma co. Bojówki lecha versus Niemieccy chuligani. To by było. 3,2,1
FIGHT!
> K.O! POLAND wins. eeeeeeee, tam
No tak tylko że na mistrzostwach nasi holigans będą na wyjeździe ;)) A tak na poważnie niech
lepiej zostaną w domu .


nie wg mnie to na mundialu zadnych zadym nie bedzie.widzieliscie tych kiboli jak oni wygladają.oni nawet na porządne ubrania nie maja a co dopiero na bilet do niemiec.chyba że pojada na rowerach :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 10:09, spider88 napisał:

> Oj zaszaleją nasi, nie ma co. Bojówki lecha versus Niemieccy chuligani. To by było. 3,2,1
FIGHT!
> K.O! POLAND wins. eeeeeeee, tam
No tak tylko że na mistrzostwach nasi holigans będą na wyjeździe ;)) A tak na poważnie niech
lepiej zostaną w domu .



Niestety jeżeli jest to prawdą, to o Polakach na WM, będzie się jedynie mówic pod tym kontekstem.
Pozostałe kilkanaście tysięcy prawdziwych kibiców, zostanie pominięta milczeniem. Gra reprezentacji też zejdzie na dalszy plan. Tylko i wyłącznie przez kilkudziesięciu idiotów. Smutne ale może okazać się prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 08:52, Liqid napisał:

Dobra, inwestuję 100000 zł w Trynidad i Tobago i jestem milionerem? Tjaaaaaa. I nagle pierwszy
mecz, drugi, trzeci... nooooooooooooooot.

Więc lepiej zainwestuj te 100000 zł w Brazylię :)
Masz niespotykaną okazję prawie na pewniaka potroić majątek i do końca swojego życia nie martwić się o pieniądze :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:06, Quire napisał:

Niestety jeżeli jest to prawdą, to o Polakach na WM, będzie się jedynie mówic pod tym kontekstem.
Pozostałe kilkanaście tysięcy prawdziwych kibiców, zostanie pominięta milczeniem. Gra reprezentacji
też zejdzie na dalszy plan. Tylko i wyłącznie przez kilkudziesięciu idiotów. Smutne ale może
okazać się prawdziwe.

Pamiętam jak podczas spotkania w Bundeslidze niemieccy kibice wywieśili wielki transparent z napisem :
"Jedyny porzytek z mistrzostw to to że Polscy kibice dadzą popalić naszej policji"

Niemcy wiedzą że nasi i Angielscy kibice na jednej imprezie to niebezpieczna mieszanka + jeszcze ich pseudo-kibice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:58, spider88 napisał:

Pamiętam jak podczas spotkania w Bundeslidze niemieccy kibice wywieśili wielki transparent
z napisem :
"Jedyny porzytek z mistrzostw to to że Polscy kibice dadzą popalić naszej policji"


Nawet zabawnie to brzmiało, ale po przemyśleniu to nie do końca.

Dnia 07.06.2006 o 13:58, spider88 napisał:

Niemcy wiedzą że nasi i Angielscy kibice na jednej imprezie to niebezpieczna mieszanka + jeszcze
ich pseudo-kibice.


O kibiców to ja się nie boje. Bo raczej "awantury" z ich udziałem skończą się na gwizdaniu podczas meczu, nawet nie na hymnie.

Największym złem są pseudo - kibice, których ja wolę nazywać bandytami, bo tym się zajmują po prostu bandytyzmem stadionowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:58, spider88 napisał:

Pamiętam jak podczas spotkania w Bundeslidze niemieccy kibice wywieśili wielki transparent
z napisem :
"Jedyny porzytek z mistrzostw to to że Polscy kibice dadzą popalić naszej policji"


To bylo w Austrii i dotyczylo ME''08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:03, Hegemon napisał:

To bylo w Austrii i dotyczylo ME''08.

To było trzy kolejki przed końcem sezonu w Bundeslidze , wiem bo dostałem to zdjęcie od córki szwagierki z Niemiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:31, A-cis napisał:

Masz niespotykaną okazję prawie na pewniaka potroić majątek i do końca swojego życia nie martwić
się o pieniądze :DDD


Ale w tym problem, że jak sam wspomniaeś " prawie" na pewniaka. A jak głosi pewna popularna reklama "prawie stanowi wielką różnicę" :-D W tym rzecz, że w piłce nic nie jest pewne . Oprócz Rasiaka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:04, spider88 napisał:

> To bylo w Austrii i dotyczylo ME''08.
To było trzy kolejki przed końcem sezonu w Bundeslidze , wiem bo dostałem to zdjęcie od córki
szwagierki z Niemiec .


A z tego co mi wiadomo to była 2 Bundesliga:)
Nie zmienia to faktu że taka flaga/wywieszka pojawiła się na trybunach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:23, Quire napisał:

A z tego co mi wiadomo to była 2 Bundesliga:)

Możliwe ze zdjęcia nie widziałem a ona napisała mi że z meczu bundesligi ale ona się na tym nie zna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:04, spider88 napisał:

> To bylo w Austrii i dotyczylo ME''08.
To było trzy kolejki przed końcem sezonu w Bundeslidze , wiem bo dostałem to zdjęcie od córki
szwagierki z Niemiec .


Juz teraz nie znajde, ale jestem pewien, ze widzialem ten napis i ze bylo tam EM (od Europameisterschaft), a nie WM, ale nie ma sie o co spierac. Moze zrobili 2 akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:35, Hegemon napisał:

Juz teraz nie znajde, ale jestem pewien, ze widzialem ten napis i ze bylo tam EM (od Europameisterschaft),
a nie WM, ale nie ma sie o co spierac. Moze zrobili 2 akcje.

Szkoda że w między czasie robiłem format dysku i zdjęcie poszło bo bym zamieścił ale jeszcze poszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować