Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mnie tylko zastanawia czy p. Jacek "szczęka" Gmoch da sobie rade z omawianiem taktyki w czasie meczowej przerwy, czy znowu będzie tak gadał i machał wskaźnikiem, że nic się nie zrozumie...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:43, Norbert1367 napisał:

najpierw Kostaryka wygra z Niemcami 2:1 (niemcy bez ballacka) ,,,,a póżniej my wygramy z Ekwadorem
1:0


To pewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK to pewne tylko amrtwi mnie żę u nas JAnas nie powołał do kadry Jerzego Dudka i Tomasza Frankowskiego .............. GDZIE JEST FRANEK ŁOWCA BRAMEK >>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:43, Norbert1367 napisał:

najpierw Kostaryka wygra z Niemcami 2:1

Nawet nie próbuj tak mówić, bo to jest równoznaczne, że mi nie wejdzie kupon w totomixie, a wejdzie... mojej wychowawczyni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:46, Grucha91 napisał:

> najpierw Kostaryka wygra z Niemcami 2:1
Nawet nie próbuj tak mówić, bo to jest równoznaczne, że mi nie wejdzie kupon w totomixie, a
wejdzie... mojej wychowawczyni xD


Będziemy tak próbować bo tak będzie najlepiej dla nas;) A twój kupon to pryszcz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:47, Stwór napisał:

Będziemy tak próbować bo tak będzie najlepiej dla nas;) A twój kupon to pryszcz:P

Nie pryszcz, tylko 132 zeta do wyjęcia ;P Poza tym zdenerwuję się, jak mojej wychowawczyni kupon wejdzie, a mnie nie <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to jestem coraz bardziej pozytywnie nastawiony do tej reprezentacji. Na Polsacie Sport Extra powtarzali ostatnio mecze z mistrzostw. Mogłem sobie przypomnieć te przegrane mecze z Korei. Uderzyło mnie brak walki, nasi reprezentanci nie gryźli trawy w dwóch pierwszych meczach. W przypadku tej reprezentacji sądzę, że będzie inaczej, tych 23 których wybrał Janas, będą gryźli trawę, wypluwali płuca i przyniesie tą efekt. Wkurzają mnie wypowiedzi naszych "ex-asów" z dwóch pierwszych meczy typu Wałdoch, (który ma amnezje, jeśli chodzi o występy w Korei) i Świerczewskiego, brak, choć minimalnej samokrytyki i usilnie bronienie przed rozliczeniem się za te blamaże i bronienie układu-kółka wzajemnej adoracji.
No nic to było minęło kółka adoracji nie ma.
Będzie walka.
Stawiam, że będzie 2:1 dla nas.

Widzieliście reklamę Rexony "Męski Instynkt"? Moim zdaniem jest świetna:D
Jak się nazywa ta muzyczka, która jest w czołówce Mistrzostw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie po pierwszej połowie? Według mnie Kostaryka gra bradzo słabo. Na początku meczu popełniali tragiczne wręcz błedy w obronie. Nie potrafią złożyć składnej akcji. Póki co największe zagrożenie stwarzały podania do Wanchope''a, ale nie wiem ile facet wytrzyma bo taki mecz musi być dla niego ogromnym obiążeniem. Widać, że nie jest to drużyna, która mogłaby grać jak równy z równym z naszymi zachodnimi sąsiadami. Niemcy też gubią się w obronie, ale za to jak zamkną już Kostarykańczyków na ich połowie to bezkarnie rozgrywają piłkę między sobą i co rusz stwarzają sytuację. Początek spotkania był niezwykle emocjonujący, teraz niestety obie drużyny trochę spuściły z tonu. Ogólnie nie jest źle, zobaczymy co dalej... =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu widać ogromną różnicę w klasie obydwu zespołów. Można się tego było spodziewać, bramka dla Kostaryki padła przez uśpienie niemieckiej obrony. Druga połowa powinna być także zdecydowanie dla Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować