Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Piłkarskie niusy
- Przemysław Każmierczak został wyporzyczony do Boavisty Porto na 1 rok. Jeżeli się sprawdzi, to portugalski klbu podpisze z nim kontrakt do 2009 roku.
- Sydney Govou zastąpi Cisse w kadrze Francji na MŚ, po tym jak gracz Liverpoolu złamał nogę w meczu z Chinami, po faulu obrońcy drużyny przeciwnej, trzeba przyznać, że Djibril miał wielkiego pecha, ależ on się teraz musi czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:16, Seqiu napisał:

No rzeczywiście flaga będzie w przeglądzie sportowym, a nie w Super Expresie. Mała pomyłka
;)

A wiesz może z czego i kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy naprawde mecze mś mialy byc w zwyklym polsacie ??:D:D ja myslalem tylko na polsacie sport a tu kupuje dzisiaj teletydzien patrze i na polsacie wszystko:D<jupiii>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:21, żyrafa napisał:

czy naprawde mecze mś mialy byc w zwyklym polsacie ??:D:D ja myslalem tylko na polsacie sport
a tu kupuje dzisiaj teletydzien patrze i na polsacie wszystko:D<jupiii>


Tak 32 mecze na zwykłym polsacie i 32 w TVP. Oprucz tego wszystkie sa w polsacie sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednik chyba wyjaśnił.
Wszystkie mecze będą tylko w Polsacie Sport Extra. W TVP i zwykłym Polsacie będą tylko wybrane, a w fazie play-off prawo wyboru meczu ma TVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:20, Vaxinar napisał:

> No rzeczywiście flaga będzie w przeglądzie sportowym, a nie w Super Expresie. Mała pomyłka

> ;)
A wiesz może z czego i kiedy ?


Flaga kibica - jutro, dodatkowo w PS superplakat i magazyn "Mundial od A do Z".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 19:01, miszehu napisał:

Poprzednik chyba wyjaśnił.
Wszystkie mecze będą tylko w Polsacie Sport Extra. W TVP i zwykłym Polsacie będą tylko wybrane,
a w fazie play-off prawo wyboru meczu ma TVP.



Jeeesst!Na szczęście mam dekoder Polsatu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2006 o 12:12, janusz82 napisał:

a po co mam cokolwiek wywieszać skoro tym piłkarzom i tak to nie pomoże. ja nie jestem taki
jak amerykanie którzy za narodowe barwy oddali by zycie. ja nie jestem patriota i nie nawidze
tego kraju bo zyje tu juz 24 lata a ten kraj nic mi jeszcze nie dał a tylko zabiera.

To co Ty tu jeszcze robisz człowieku-zamiast marudzić jak "stara baba" po prostu wyjedź sobie do kraju który Ci wszystko da i nic nie będzie chciał w zamian. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zobaczyłem w oniecie, że polskiej bramki podczas meczu z Ekwadorem będzie strzegł... Fabiański. Janas jest nie przewidywalny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:43, Seqiu napisał:

Przed chwilą zobaczyłem w oniecie, że polskiej bramki podczas meczu z Ekwadorem będzie strzegł...
Fabiański. Janas jest nie przewidywalny. ;)


Powiedział to ironicznie aby tą odpowiedzią uciszyc wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej i głośniej mowi się o aferze z biletami rozprowadzanaymi przez PZPN. Zaczynam myśleć, że może się dobrze stało że ich nie wylosowałem. Byłby to straszny zawód, po początkowej radości, gdybym na kilka dni przed meczem dowiedział się że mnie wyrolowano. Ani pieniędzy, ani biletu.
Przypomina mi się taka powieść, "Zły" Leopolda Tyrmanda, gdzie m.in. opisuje on przekręt z biletami przed meczem międzypaństwowym w Warszawie w latach 50-ch. Jak widać, na biletach każdy i zawsze chce zarabiać.
Tylko ja się pytam co prezes Listkiewicz na to. W końcu jego nazwisko było kojarzone z różnymi nieciekawymi sprawami, a za to co się dzieje w PZPN przede wszystkim odpowiada on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:07, A-cis napisał:

Tylko ja się pytam co prezes Listkiewicz na to. W końcu jego nazwisko było kojarzone z różnymi nieciekawymi sprawami, a za to co się dzieje w PZPN przede wszystkim odpowiada on.

Jak to co? Nic :]
Nie pierwsza i nie ostatnia to afera w PZPN Listkiewicza. Rozejdzie się po kościach. Zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:07, A-cis napisał:

Tylko ja się pytam co prezes Listkiewicz na to.


Prezes L. z rozbrajającą szczerością przedwczoraj chyba przyznał, że co prawda nie wziął pensji za ubiegły miesiąc bo potrącono mu za bilety dla żony, syna, teściowej i synowej. Ta cała banda nie brała chyba udziału w losowaniu. Z kolei jakiś działacz śląskiego OZPN powiedział, że nie załatwi sprawy biletów bo nie może się skontaktować z Warszawą bo cyt. "wszyscy tam dzwonią". Bagno i trzy metry mułu. Ale tak będzie dopóki misie z PZPN będą wybierać się nawzajem. A najlepsze jest to, że wczoraj Telexpress podał że właśnie wczoraj można było kupic bilety na pierwszy mecz Polaków (od koników) rano za 45 Euro, potem cena podskoczyła do 200 Euro. Echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować