Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2006 o 15:39, spider88 napisał:

> Juz teraz nie znajde, ale jestem pewien, ze widzialem ten napis i ze bylo tam EM (od Europameisterschaft),

> a nie WM, ale nie ma sie o co spierac. Moze zrobili 2 akcje.
Szkoda że w między czasie robiłem format dysku i zdjęcie poszło bo bym zamieścił ale jeszcze
poszukam ;)


Jak mi starczy siły woli to może postaram się przekopać moje 5 giga pierdołowatych pierdół i śmieci.
To zamieszczę tego screena. Co powinno rozwiązać nasz spór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:39, spider88 napisał:

> Juz teraz nie znajde, ale jestem pewien, ze widzialem ten napis i ze bylo tam EM (od Europameisterschaft),

> a nie WM, ale nie ma sie o co spierac. Moze zrobili 2 akcje.
Szkoda że w między czasie robiłem format dysku i zdjęcie poszło bo bym zamieścił ale jeszcze
poszukam ;)


Hahahaha.
Mam. Jeszcze w robocie na kompie to miałem.
Tylko mam wątpliwości czy nam to pomoże rozwiązać spór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:03, Hegemon napisał:

To bylo w Austrii i dotyczylo ME''08.


Chyba masz rację. Sprawdziłem i według screena kibice Rapidu Wiedeń coś takiego wywiesili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:02, Quire napisał:

Chyba masz rację. Sprawdziłem i według screena kibice Rapidu Wiedeń coś takiego wywiesili.


Dzieki za zdjecie. To na pewno chodzi o Austrie. W rogu widac adres: tornadosrapid.at. Poza tym w tekscie jest mowa o EM wlasnie. Przy czym mozliwe tez, ze Niemcy potem skopiowali pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:11, Hegemon napisał:

Dzieki za zdjecie. To na pewno chodzi o Austrie. W rogu widac adres: tornadosrapid.at. Poza
tym w tekscie jest mowa o EM wlasnie. Przy czym mozliwe tez, ze Niemcy potem skopiowali pomysl.


Abstrachując od samej dosdnej treści tekstu, można wyciągnąć jeszcze jeden wniosek.
Austriacy mają jakiś przeciek z dobrze poinformowanego źródła, że Polacy dostaną dziką kartę i pojada na Mistrzostwa Europy. Hurrrraaa, nareszcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:16, Quire napisał:

Abstrachując od samej dosdnej treści tekstu, można wyciągnąć jeszcze jeden wniosek.
Austriacy mają jakiś przeciek z dobrze poinformowanego źródła, że Polacy dostaną dziką kartę
i pojada na Mistrzostwa Europy. Hurrrraaa, nareszcie:P


Slusznie :) Tylko im zyczyc, zeby sie nie pomylili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 08:52, Liqid napisał:

Czytaliście dzisiejszy post wp.pl o Wielkopolskich kibicach? http://www.wp.pl/r/1p995

Cedynia? Grunwald? Ja myślę, że powinni raczej na badania się udać...
Będziemy się jeszcze za takich tumanów wstydzić. Polak-złodziej, Polak-chuligan. Stereotypy niemieckie jak widać mają pewne podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:35, walgierz napisał:

Cedynia? Grunwald? Ja myślę, że powinni raczej na badania się udać...
Będziemy się jeszcze za takich tumanów wstydzić. Polak-złodziej, Polak-chuligan. Stereotypy
niemieckie jak widać mają pewne podstawy.


Już teraz wiadomo że jedzie sporo "idiotów" którzy nie jadą na mecz tylko się bić.. I niestety będzie nam wstyd za tych kretynów! Po prostu są tylko na odstrzelenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:02, gloody napisał:

Czemu tacy ludzie zabrali bilety już z i tak wąskiej puli... :/

A kto mówi, że oni na mecz jadą? Oni jadą okładać się po pyskach. A to można robić poza stadionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ale też Niemcom, którzy chcą z nimi walczyć .. A znacie hasło szkopskich neonazistów
"podczas 2 wojny światowej niemcy pokonały Polskę w (chyba) 30 dni. Teraz zrobią to w 90 minut.
Jeny, ale oni są głupi. Może mają rację, ale poniżają kraj bardziej od naszych kiboli. Takjie TUMANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:35, Liqid napisał:

"podczas 2 wojny światowej niemcy pokonały Polskę w (chyba) 30 dni. Teraz zrobią to w 90 minut.

Niedouczeni, ale czego więcej można się spodziewać. Odmrożenia głowy robią swoje.
Zajęli Polskę, ale jej nie pokonali. To nie Polacy podpisywali w czasie tej wojny kapitulację...
A czy wygrają w 90 minut, to się dopiero okaże. Ja tam wcale nie jestem taki tego pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od naszych światowych sław : Rasialdo, Kuszczak i ekipa . Ja powątpiewam. Ostatnio byli w półfinale. CZy kiedys wygraliśmy z nimi w kopaną? (oficjalne, pierwszoligowe mecze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się nie podobało, to że Niemcy powiedzieli coś tam " 1939r zdobyliśmy Polskę w 90 dni, a 14 czerwca zdobędziemy ją w 90 min"

P.s kupcie SuperExpres z flagą Polski i trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:44, Liqid napisał:

CZy kiedys wygraliśmy z nimi w kopaną? (oficjalne, pierwszoligowe mecze)

No w lidze to z nimi nie gramy :P
Ale nie, nie wygraliśmy z nimi żadnego oficjalnego meczu. Z pamięci podając, to graliśmy bodaj 14 meczy, i cztery zremisowaliśmy.
Każda seria jednak się kończy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:49, Seqiu napisał:

Trochę mi się nie podobało, to że Niemcy powiedzieli coś tam " 1939r zdobyliśmy Polskę w 90
dni, a 14 czerwca zdobędziemy ją w 90 min"


To możnaby im przypomniec, że w 39 wygrali tylko dzięki ścierwojadom z Rosji i jeszcze większym dupkom z Francji (alias tchórzolandii) oraz przez szmaciarstwo herbaciarzy z wysp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:44, Liqid napisał:

Zależy od naszych światowych sław : Rasialdo, Kuszczak i ekipa . Ja powątpiewam. Ostatnio byli
w półfinale.

W ostatnich MŚ Niemcy grali w FINALE z Brazylią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2006 o 21:54, skyler napisał:

> P.s kupcie SuperExpres z flagą Polski i trzymajcie kciuki ;)
A kiedy jest? Jutro?

Czy przypadkiem flaganie nie ma być dołaczona też do Przeglądu Sportowego w piątek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować