Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Skończył się ostatni mecz 9 kolejki ekstraklasy. Ruch zwyciężył z Lechem 2:0. Jak dla mnie kolejka marzeń - Wisełka pokonała bez większych problemów Piasta, a reszta czołówki pogubiła punkty. A za tydzień dopiero będą emocje - mecz Legia - Wisła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 18:54, Quire napisał:

Fakt że to bufon i lubi do siebie zrażać ludzi ale w przekroju całego roku chyba on najbardziej
zasłużył na tę nagrodę.


Pamiętaj, że kompletnie zawalił Euro z tego co pamiętam. Nawet w meczach, w których Portugalia ładnie grała i wygrywała on był niewidoczny. To główny minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego, Tottenham dalej na dnie po przegranej z beniaminkiem Stoke City i po otrzymaniu dwóch czerwonych kartek :D Szkoda tylko niewykorzystanego karnego przez Stoke, bardziej by podkreśliła jak żałośnie gra Tottenham w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 18:58, Hoplita napisał:

Skończył się ostatni mecz 9 kolejki ekstraklasy. Ruch zwyciężył z Lechem 2:0. J


A mi żal ściskał pośladki :/ Przecież pierwsze 15 minut to Lech miał inicjatywę :/ Dostali bramkę i się pogubili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:05, Vaxinar napisał:

Pamiętaj, że kompletnie zawalił Euro z tego co pamiętam. Nawet w meczach, w których Portugalia
ładnie grała i wygrywała on był niewidoczny. To główny minus


Euro to były 4 mecze dosłownie. Torres i Fabregas na Euro zagrali, odpowiednio, 2 i 1 dobry mecz, pozostałe były na równym poziomie (co było domeną całej reprezentacji). Jeżeli ktokolwiek z Hiszpanów zasłużył na nagrodę, w przekroju całego sezonu, to jedynie Casilas.
CR7 raczej może już zbierać gratulacje. Taka jest prawda. Najbardziej medialny a i szumu narobił najwięcej w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:07, Mistic napisał:

Coś pięknego,

No ja mam na ten temat nieco inne zdanie...

Nie wiem jak potoczyłby się ten mecz,gdyby już na początku nie wyleciał Bale,ale nie sądze by było dużo lepiej. Coś się stało z tą drużyną, coś złego,miała być walka o LM,a jest walka o utrzymanie. Jeżeli przegrywamy (całkowicie zasłużenie warto dodać) z zespołem pokroju Stoke to trudno mi wskazać rywala,którego będziemy w stanie ograć. Potrzebne są zmiany,bo sam Ramos już nie ogarnia tego co się z tą drużyną dzieje. To już nie jest kwestia niezgrania czy wszystkiego tego czym się Ramos usprawiedliwiał. Nie pamiętam by kiedykolwiek zespół grał tak źle odkąd im kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lech zawalił dzisiaj mecz...szkoda, bo wyniki innych spotkań były wymarzone. nic tylko objąć fotel wicelidera. irytuje tylko wypowiedź smudy - "wiedziałem, że po przerwie reprezentacyjnej będzie nam trudno zaskoczyć...". dlaczego innym w takim razie nie jest trudno zaskoczyć? mam nadzieje, że lech będzie miał kiedyś lepszego trenera, choć trzeba przyznać smudzie, ze miał wyjątkowego nosa do transferów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto zobaczyłem przykład profesjonalizmu polskiego dziennikarstwa. Zapowiedź meczu, prawie dokładny cytat:
"Waleczni Hiszpanie zmierzą się z Czerwonymi Diabłami. Zapraszamy na mecz Atlético Madryt przeciw Liverpoolowi FC".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:25, jaceloth napisał:

/ciach/ że lech będzie miał kiedyś lepszego trenera, choć trzeba przyznać smudzie,
ze miał wyjątkowego nosa do transferów.


Wydaje się, że są spore szanse na nowego trenera w Lechu. Smuda nie otrzyma nowego kontraktu(obecny kończy się po sezonie) jeśli nie zdobędzie mistrzostwa polski, na co moim zdaniem Lech nie jest jeszcze gotowy. I wielka szkoda, bo wydaje mi się, że pan Franciszek jest akurat na właściwym miejscu i bez niego nie byłoby tak ładnie grającej drużyny.
PS - Pojawiają się plotki, że prezes Lecha ma akceptować każdą "co lepszą" ofertę za podstawowych graczy zespołu. Jeśli się to potwierdzi, świetna drużyna jak szybko się pojawiła w Poznaniu, tak szybko zniknie. Ale to przecież norma u nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inter zlał Romę 4:0 i to w meczu wyjazdowym. Widać coraz bardziej, że Mourinho działa pozytywnie na zespół :D Mam nadzieję że utrzymają taką formę do meczu z Juventusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 01:13, caramondl napisał:

> /ciach/ że lech będzie miał kiedyś lepszego trenera, choć trzeba przyznać smudzie,

> ze miał wyjątkowego nosa do transferów.

Wydaje się, że są spore szanse na nowego trenera w Lechu. Smuda nie otrzyma nowego kontraktu(obecny
kończy się po sezonie) jeśli nie zdobędzie mistrzostwa polski, na co moim zdaniem Lech
nie jest jeszcze gotowy. I wielka szkoda, bo wydaje mi się, że pan Franciszek jest akurat
na właściwym miejscu i bez niego nie byłoby tak ładnie grającej drużyny.

Lech raz zachwyca, a raz zawodzi. W tym tygodniu było to drugie. Ale co do Smudy myśle że awansem do fazy grupowej zapewnił sobie posadę na następny rok. Dla polskiego klubu i tak już sam awans to duży sukces. Myśle że nawet prezesowi podoba sie "nowy" Lech, który gra zazwyczaj ładnie i szybko.

Dnia 20.10.2008 o 01:13, caramondl napisał:

PS - Pojawiają się plotki, że prezes Lecha ma akceptować każdą "co lepszą" ofertę za
podstawowych graczy zespołu. Jeśli się to potwierdzi, świetna drużyna jak szybko się
pojawiła w Poznaniu, tak szybko zniknie. Ale to przecież norma u nas:(


Deja vu Wisły Kraków. Też zachwycała w lidze, dobre występy w europejskich pucharach, po sezonie, dwóch zaczęła sie wyprzedaż Kosowski,Uche, Kuźba,Żurawski(no posiedział jeszcze rok). Co lepsza to wydaje mi sie że to kilka milionów euro. Ostatnio prezesi życzą sobie coraz więcej za "polskich gwiazdorów" przykład Garguły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 23:05, Vaxinar napisał:

Oto zobaczyłem przykład profesjonalizmu polskiego dziennikarstwa. Zapowiedź meczu, prawie
dokładny cytat:
"Waleczni Hiszpanie zmierzą się z Czerwonymi Diabłami. Zapraszamy na mecz Atlético
Madryt przeciw Liverpoolowi FC".


Z tego co pamiętam Liverpool przed 1995 był nazywany Czerwonymi Diabłami, (mogę się mylić :P) ale i tak to duża gafa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 18:07, marcinshinoda napisał:

Lech raz zachwyca, a raz zawodzi. W tym tygodniu było to drugie. Ale co do Smudy myśle
że awansem do fazy grupowej zapewnił sobie posadę na następny rok. Dla polskiego klubu
i tak już sam awans to duży sukces. Myśle że nawet prezesowi podoba sie "nowy" Lech,
który gra zazwyczaj ładnie i szybko.


Z tego co mówili wczoraj w "Szybkiej Piłce" to nawet zwycięstwo w PU nic nie da i Smuda nie otrzyma propozycji nowego kontraktu:( Jedyne co go ratuje, to mistrzostwo. Nie wiem czy te doniesienia są na 100% pewne, ale w polskiej piłce właśnie tak pewnie będzie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Z tego co mówili wczoraj w "Szybkiej Piłce" to nawet zwycięstwo w PU nic nie da i Smuda

Dnia 20.10.2008 o 18:46, caramondl napisał:

nie otrzyma propozycji nowego kontraktu:( Jedyne co go ratuje, to mistrzostwo. Nie wiem
czy te doniesienia są na 100% pewne, ale w polskiej piłce właśnie tak pewnie będzie.:(


Przed chwilą na sport.pl przeczytałem, że Smuda chętnie by wrócił do Wisły Kraków i w Wiśle chętnie by go tam widzieli. Ciężkie by miał tam życie, kadra wąska, brak transferów i jeszcze wymagania z kosmosu. No może Smuda trener z charakterem zrobiłby awanturę(porządną z krzykiem i rzucaniem krzesłami) w zarządzie czemu nie ma kasy na transfery. Nagadać w mediach jaki to zarząd skąpy i może wkońcu zmienią zdanie i przeznacza co najmniej milion na transfery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 18:54, marcinshinoda napisał:

Przed chwilą na sport.pl przeczytałem, że Smuda chętnie by wrócił do Wisły Kraków i w Wiśle chętnie by go tam widzieli.


Ciekawe kto :P
Bo ja szczerze wątpię, że kibice i zawodnicy.
Lubię Smudę, ale jakoś w Skorży pokładam większe nadzieje na przyszłość. A i jakoś wyniki Wisły nie prognozują szybkiej zmiany trenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy patrzę na grę Tottenhamu to uświadamiam sobie jak słaba jest nasza liga, jeśli Mistrz Polski odpadł w PUEFA z ostatnią drużyną Premiership,która jeszcze nie wygrał meczu w lidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na puchar specjalnie się zmobilizowali? Jakiś przebłysk formy? Poza tym Wisła Kraków w Premiership byłaby w najlepszym wypadku kandydatem do walki o miejsca, które zapewniają pozostanie w lidze (jak każda polska drużyna), więc akurat tak bardzo bym się nie dziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:05, gloody napisał:

Może na puchar specjalnie się zmobilizowali? Jakiś przebłysk formy? Poza tym Wisła Kraków
w Premiership byłaby w najlepszym wypadku kandydatem do walki o miejsca, które zapewniają
pozostanie w lidze (jak każda polska drużyna), więc akurat tak bardzo bym się nie dziwił.


Tottenham grał tak samo słabo z Wisłą i w lidze. W Premiership raczej nie poradziłaby sobie żadna polska drużyna, w Championship Ci lepsi mieliby szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co mówili wczoraj w "Szybkiej Piłce" to nawet zwycięstwo w PU nic nie da i Smuda
> nie otrzyma propozycji nowego kontraktu:( Jedyne co go ratuje, to mistrzostwo. Nie wiem
> czy te doniesienia są na 100% pewne, ale w polskiej piłce właśnie tak pewnie będzie.:(

Z tym ze majster go jedynie ratuje, to bym nie przesadzał, jeśli zdobędą wicemistrzostwo, zajdą daleko w pucharach (chodzby dojdą do fazy pucharowej PU) to przedłużą mu kontrakt. Tak samo było w tamtym sezonie, gdy prezes rzucił hasło idziemy na majstra, skończyło się jak każdy wie, a Smuda został.
Teraz jest troche inna sytuacja, ale każdy wie ze bez Smudy drużyna straciła by charakter jaki dzieki niemu ma.

Do tego dodam ze jest zmiana właściciela, nie jest nim już Amica, a inna spółka której 100% właścicielem jest Rutkowski. A władze klubu mówią o tym ze całość z wpływów z biletów bedzie wydawana na transfery, czy to prawda to sie okaże, ale jeśli to prawda to bedzie naprawde spora sumka która może starczyć na dobre wzmocnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować