Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Krążą słuchy, że Real chciałby z powrotem Roberto Carlosa. Sam Carlos przyznał, że gdyby dostał taką ofertę to bez zastanawiania przyjąłby ją. Stwierdził że w Realu Madryt przeżył największe sukcesy i to były jego najlepsze lata w karierze. Czy tak jednak się stanie? Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:14, AssaxoN napisał:

Co masz na myśli mówiąc, że go zepsują jedynie?


Może to głupio zabrzmi lecz wydaje mnie się że w Realu marnują się (czasami) wielkie talenty i naprawdę boję się że w tym przypadku też tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:17, KOREKTBG napisał:

> Co masz na myśli mówiąc, że go zepsują jedynie?

Może to głupio zabrzmi lecz wydaje mnie się że w Realu marnują się (czasami) wielkie
talenty i naprawdę boję się że w tym przypadku też tak będzie


CZasami...hm....nieźle wielkie talenty podaj przykład proszę tego wielkiego talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:37, NecroVisioneR napisał:

> > Co masz na myśli mówiąc, że go zepsują jedynie?
>
> Może to głupio zabrzmi lecz wydaje mnie się że w Realu marnują się (czasami) wielkie

> talenty i naprawdę boję się że w tym przypadku też tak będzie

CZasami...hm....nieźle wielkie talenty podaj przykład proszę tego wielkiego talentu



A moze niech w koncu ktos tutaj powie ze Legia wygrywa 1:0 z Arka ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern przegrał 5:1 z Wolfsburgiem, co mnie bardzo cieszy, nie przepadam za Niemiecką piłką a za Bayernem jako jej najbardziej eksportowym przedstawicielem szczególnie :p W Monachium ponownie sezon bez majstra się zapowiada :D Pamiętam sezon 2006/07 gdy bawarczycy nie załapali się do pierwszej trójki i grali w UEFA - czyżby powtórka? :D

Jednak mimo wszystko obecny sezon w Budneslidze bardzo ciekawy, lider zmienia się z kolejki na kolejkę, straszny tłok w czołówce, niemal jak w naszej rodzimej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cho cho. Co to się teraz wyprawia. Słynny Bayern przegrywa z przeciętniakiem z Bundesligi. Zresztą to już nie to co kiedyś gdy był Makaay z Ballack''iem wtedy to była potęga choć i tak za Nimi nie przepadałem. Te transfery do Chelsea z Abramowiczem na cele jak się nie myle i jego kasą wszystko zamieniło się w piłce nożnej. Potem znowu Barcelona sypnęła za Thierry Henry, a AC Milan za Ronaldinho w ogóle wtedy to była piłka nożna teraz jakoś już nie oglądam Champions League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:58, Infes napisał:

Cho cho. Co to się teraz wyprawia. Słynny Bayern przegrywa z przeciętniakiem z Bundesligi.
Zresztą to już nie to co kiedyś gdy był Makaay z Ballack''iem wtedy to była potęga choć
i tak za Nimi nie przepadałem. Te transfery do Chelsea z Abramowiczem na cele jak się
nie myle i jego kasą wszystko zamieniło się w piłce nożnej. Potem znowu Barcelona sypnęła
za Thierry Henry, a AC Milan za Ronaldinho w ogóle wtedy to była piłka nożna teraz jakoś
już nie oglądam Champions League.


Wolfsburg to już nie jest przeciętniak - poszła tam duża kasa ostatnio, to i wyniki się znacznie poprawiły.
Gdyby ktoś był zainteresowany widokiem, w którym Bayern jest najzwyczajniej ośmieszony - zapraszam do zobaczenia bramki na 5-1, autorstwa Grafite: http://www.youtube.com/watch?v=Y-rJehgvtdk

PS - co do tych transferów, o których piszesz to ostatnio nie jest wcale tak wesoło - ani Henry ani Ronaldinho nie kosztowali astronomicznej kasy - tak jak kiedyś Zidane czy Ronaldo. A Romek zaszalał tylko na początku, potem już był(i jest) zdecydowanie mniej rozrzutny.
Co do Ligi Mistrzów to też ostatni nie jest tak źle - mecze Liverpoolu czy Barcelony ostatnio są na prawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kryzys finansowy robi też swoje nie czarujmy się. Ośmieszył ich, ta bramka mówi i pokazuje wszystko. Wiesz...kiedyś to był futbol szalałem za Nim a teraz jakoś mnie to nie kręci. Nie ma aż tych emocji itd. Nie wiem może ja się zmieniłem a może to futbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj swój debiut trenerski miał Alan Shearer, który miał poprowadzić Newcastle United do zwycięstwa nad Chelsea. Niestety tego dnia dobrze wspominać nie będzie ponieważ Newcastle przegrało 2:0. Bramki dla The Blues zdobyli Lampard i Malouda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 20:44, Infes napisał:

Kryzys finansowy robi też swoje nie czarujmy się. Ośmieszył ich, ta bramka mówi i pokazuje
wszystko. Wiesz...kiedyś to był futbol szalałem za Nim a teraz jakoś mnie to nie kręci.
Nie ma aż tych emocji itd. Nie wiem może ja się zmieniłem a może to futbol.


Może i jest kryzys, ale u niektórych tego nie widać - jak choćby u Szejków w Manchester City. Druga sprawa jest tak, że w Wolfsburg kasa została wpompowana jeszcze przed światowym krachem, co pokazały transfery Zaccardo i Barzagliego z Palermo.
Co do piłki ogólnie - spróbuj obejrzeć jakiś mecz z Ameryki Południowej, Copa Libertadores dajmy na to. Możliwe, że to spodoba CI się bardziej niż europejskie granie - tam nie ma przepychania się co i rusz, nie ma tyle taktyki, grania na remis, itp. Jest za to piękna, ofensywna gra i nawet stoperzy muszą umieć dryblować - do dzisiaj pamiętam, jak w finale CL w ataku szal Daniel Diaz z Boca Juniors...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo zobaczysz inny styl w Polskiej Ekstraklasie gdzie starają się kopnąć w piłkę. Bez urazy dla Nasze ligi ale nigdy nie będę za Naszą niestety ale Naszą piłką nożną w "Naszym" wykonaniu. Korupcja, tylko z tym Polska liga mi się kojarzy. Po prostu to jest śmieszne. Zdaje se z tego sprawę że są ludzie którzy chcą tworzyć tą piłke na poważnie i chcą zrobić poziom europejski ale są tacy ludzie którzy wszystko chcą spieprzyć. Starania ludzi którym zależy. Tylko czemu u Nas są tacy a u innych nie ma lub jest ich mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 21:25, Infes napisał:

To samo zobaczysz inny styl w Polskiej Ekstraklasie gdzie starają się kopnąć w piłkę.
Bez urazy dla Nasze ligi ale nigdy nie będę za Naszą niestety ale Naszą piłką nożną w
"Naszym" wykonaniu. Korupcja, tylko z tym Polska liga mi się kojarzy. Po prostu to jest
śmieszne. Zdaje se z tego sprawę że są ludzie którzy chcą tworzyć tą piłke na poważnie
i chcą zrobić poziom europejski ale są tacy ludzie którzy wszystko chcą spieprzyć. Starania
ludzi którym zależy. Tylko czemu u Nas są tacy a u innych nie ma lub jest ich mniej.


Wszystkim w tym kraju chodzi o kase. Wolą wziąć łapówkę, niż legalnie zarobić pieniądze. Najwięcej przekrętów jest w polskiej piłce i rządzie, ale to już nie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liverpool liderem! "The Reds" męczyli się do samego końca w meczu z Fulham, ale w 90minucie Yossi Benayoun strzelił bramkę na wagę trzech punktów. Liverpool ma 2 punkty przewagi nad Manchesterem, ale nie ma się co cieszyć bo "Czerwone Diabły" mają aż 2 zaległe mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> CZasami...hm....nieźle wielkie talenty podaj przykład proszę tego wielkiego talentu
>

Napisze tak. Jak Realowi coś nie idzie, to od razu zmieniają trenera i połowę ławki zawodników. Jeśli ktoś wytrzyma 2 sezony w pierwszej jedenastce, to coś wyjątkowego. Nie ma okienka transferowego, żeby nie było newsa "Real zainteresowany gwiazdą XXX". To co będzie jak wygra Perez. Jego wielkie marzenia Messi, Gerrard, Torres, Aguero, Kaka. Nie wszystko jest na sprzedaż. Miłości do klubu sie nie kupi, dlatego Messi, Gerrard i wielu innych nigdy nie przejdą do Realu. Ciekawe tylko kiedy władze Real to zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Miłości do klubu sie nie kupi, dlatego Messi, Gerrard i wielu innych

Dnia 04.04.2009 o 21:46, shinoda napisał:

nigdy nie przejdą do Realu. Ciekawe tylko kiedy władze Real to zrozumieją.

Taa jasne tak jak Figo z miłości do klubu odszedł do Realu, tak jak Owen z miłości odszedł do Realu i wiele innych zawodników mogą przejść do Realu ponieważ jak dostaną kasę ogromną to pójdą pograć nawet te 2 sezony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:04, Coxsik napisał:

. Miłości do klubu sie nie kupi, dlatego Messi, Gerrard i wielu innych
> nigdy nie przejdą do Realu. Ciekawe tylko kiedy władze Real to zrozumieją.
Taa jasne tak jak Figo z miłości do klubu odszedł do Realu, tak jak Owen z miłości odszedł
do Realu i wiele innych zawodników mogą przejść do Realu ponieważ jak dostaną kasę ogromną
to pójdą pograć nawet te 2 sezony.


Gerrard nie przejdzie za Chiny Ludowe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:11, Budep napisał:

Gerrard nie przejdzie za Chiny Ludowe ;D


Akurat Gerrard jest przykładem zawodnika, który nie widzi tylko i wyłącznie pieniędzy. Sam w wywiadach podkreślał niejednokrotnie, że od małego liczył się tylko Liverpool. Są też inni zawodnicy, którzy kochają swoje kluby i dla których kasa, którą mogliby dostać z Realu im po prostu wisi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2009 o 22:11, Budep napisał:

Gerrard nie przejdzie za Chiny Ludowe ;D

Niby nie przejdzie ale to się jeszcze okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:32, haderQ napisał:

Akurat Gerrard jest przykładem zawodnika, który nie widzi tylko i wyłącznie pieniędzy.
Sam w wywiadach podkreślał niejednokrotnie, że od małego liczył się tylko Liverpool.
Są też inni zawodnicy, którzy kochają swoje kluby i dla których kasa, którą mogliby dostać
z Realu im po prostu wisi. :)


Może są zawodnicy dla których nie liczą sie pieniądze ale nie chodzi na pewno o Stevena Gerrarda pamiętam aż do teraz ten wycinek z gazety sprzed kilku lat kiedy Liverpool zdobył Ligę Mistrzów pokonując AC Milan a potem Gerrard zarządał i to znacznej podwyżki pęsji a gdy Benitez się nie zgodził to chciał odejść z klubu.Tacy piłkarze jak on są w Liverpoolu może i dla tradycji również dlatego ,że to jego rodzimy klub ale bez pieniędzy i te argumenty są niewystarczające Liverpool to jeden z bogatych klubów i dlatego mu jest tam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować