Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2009 o 16:44, KOREKTBG napisał:

Dajmy nawet Van Der Vartaa


CZy ja wiem??VDV ostatnio zacząć grać i nawet z Malagą gra dobrze,el wiesz przy takiej formie Gago i Lassa ciężko jest grać komuś trzeciemu w srodku pola Realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 16:46, NecroVisioneR napisał:

CZy ja wiem??VDV ostatnio zacząć grać i nawet z Malagą gra dobrze,el wiesz przy takiej
formie Gago i Lassa ciężko jest grać komuś trzeciemu w srodku pola Realu...


No oczywiście lecz według mnie jednak się marnuje tam pomyśl jakby przeszedł do jakiejś innej drużyny gdzie mógłby liczyć na grę w podstawowym składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za nami już 2 mecze 1/4 LM
wyniki są dość zaskakujące:
MU 2:2 Porto
Villareal 1:1 Arsenal
zawiódł szczególnie Manchester, który grał na własnym stadionie i nie zachwycił. Oglądałem 1 połowę tego meczu i Porto było zespołem lepszym, a bramkę straciło po fatalnym błędzie Bruno Alvesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaznaczyć, że dla Manchesteru remis to spore szczęście bo rzadko kiedy która drużyna pozwala sobie strzelić takiego gola jak bramka Rooneya. No i jeszcze nie został podyktowany karny po faulu Teveza.
I tak swoją drogą to nie dało się oglądać meczu z komentarzem od ekspertów z nsport. Takiego włażenia w tyłek Rooneya to dawno nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 08:02, Mistic napisał:

I tak swoją drogą to nie dało się oglądać meczu z komentarzem od ekspertów z nsport.


Eksperci nsport? toż to oksymoron ;P
Ja już wolę Szpakowskiego, a nawet żelusi z Polsatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 13:30, walgierz napisał:

> I tak swoją drogą to nie dało się oglądać meczu z komentarzem od ekspertów z
nsport.


Eksperci nsport? toż to oksymoron ;P
Ja już wolę Szpakowskiego, a nawet żelusi z Polsatu.


No komentatorów enka ma daremnych niestety. Podniecają się byle czym i częstą mylą piłkarzy. Jeszcze ci "eksperci" w studiu też porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski też od czasu do czasu walnie babola i się nawet do tego nie przyzna, nie przeprosi, nie poprawi a te pomyłki zdarzają mu się coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 14:10, Bishoop napisał:

Szpakowski też od czasu do czasu walnie babola i się nawet do tego nie przyzna, nie przeprosi,
nie poprawi a te pomyłki zdarzają mu się coraz częściej.


No fakt już od dawna popełnia nawet duże błędy,ale nikt inny nie potrafi tak komentować meczu jak on.Jak oglądam mecz ligi mistrzów przy jego komentarzu to czuję zawsze sporą dawkę emocji.Iwański jeszcze tak potrafi,jednak on mniej się myli,a reszta mnie po prostu nie przekonuję.

Co do wczorajszych meczów to powiem wam,że udało mi się nawet wygrać kupon,co prawda mało,ale zawsze coś. Obstawiłem 2 remisy :D
Jednak jak potem zobaczyłem te mecze to nie zapowiadały się w ogóle remisy.Arsenal grał słabo,nie zasłużył nawet na bramkę,a Manchester zaskoczony otwartą grą Porto jakby nieco przysnął i właściwie dzięki przytomnemu zachowaniu Rooneya i wykorzystaniu błędu Czerwone Diabły mogą nieco spokojniej wyjść na mecz rewanżowy.Jednak póki co moi faworyci z Anglii nie zachwycają.
Dziś jeśli the blues nie będą grali otwartej gry z The Reds to będzie to typowo nudne spotkanie podobne do tych z ligi angielskiej, bo w końcu te zespoły znają się już jak łyse konie.
Jednak na konferencji prasowej Gus Hiding zapowiedział,że nie zamierza czekać na ruch rywali tylko od pierwszych minut przejąć przewagę and rywalem.Benitez zaś zapowiedział,że wolałby grać pierwszy mecz u nich,więc pewnie nie zaryzykuję otwartej gry w Londynie.
Barca-Bayern to będzie najciekawsze spotkanie,Bayern może zdobyć 2 tytuły,mistrza Niemiec i ligę mistrzów,bo w pucharze niemiec chyba już odpadł.Osobiście liczę na Bayern,chciałbym,żeby w pierwszym meczu wygrał tylko po to aby na CampNou był jakieś emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Szpaku się myli, ale nikt nie buduje takiej atmosfery jak on. Teraz narzekanie, a jeszcze nam kiedyś tego Szpaka zabraknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że śmiesznie to wygląda jak palnie coś głupiego i nie ma zamiaru się do tego przyznać tylko niby zapomina o tym i komentuje dalej. Atmosferę Szpaku buduję dobrą a najbardziej charakterystyczna rzecz to jego głos. Mi tam nie przeszkadzają na żelowani chłopcy z Polsatu. Odpowiada komentarz Iwanowa z Kołtoniem. Romek zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Nie wiem jak tam z Canal+ ale po obejrzeniu Lech-Wisła do komentatorów zastrzeżeń nie miałem. A kto komentuje najczęściej ze Szpakiem? Nie lubię tego typa. Basałaj czy cóś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:25, Bishoop napisał:

Odpowiada komentarz Iwanowa z Kołtoniem. Romek zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.


Iwanow ujdzie. Kołtoń to frustrat o temperamencie misia koala. Zanudza na śmierć - MŚ w Korei w jego wykonaniu to była teksańska masakra piła mechaniczną oglądana w tempie klatka po klatce.

Co do Szpakowskiego to się zgodzą - sadzi najwięcej baboli, ale atmosferę buduje jak nikt inny. Ludzie go uwielbiają (jak ja), albo nie znoszą. Niewielu jest obojętnych.

A najlepsi komentatorzy są w C+ i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Pełny profesjonalizm czy to liga polska, czy angielska czy hiszpańska. Z ekspertami to już różnie, bo takiego Węgrzyna czy Wieszczyckiego nie każdy lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Z Polsatowskiej trójki najmniej odpowiada mi Borek. Kołtoń mi jakoś odpowiada a MŚ 2002 oglądałem w telewizji "publicznej". Natomiast jeśli chodzi o Canal+ to problem polega na tym, że go nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 13:30, walgierz napisał:

Eksperci nsport? toż to oksymoron ;P

Ile razy ich oglądałeś? Raz w PP jak na TVN leci z takim dziadkiem, jak mu tam było...

Dnia 08.04.2009 o 13:30, walgierz napisał:

Ja już wolę Szpakowskiego

A ja nie, bo Szpakowski potrafi mi tylko powiedzieć o wspaniałości i geniuszu Barcelony. Z n sport lubię trzech gości - Ryczela, Pola i takiego co kiedyś był w przeglądzie sportowym. Reszta to faktycznie nie, a co masz do wyżej wymienionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dzisiejszego meczu Barcelony z Bayernem...
Przejrzałem teraz na bardzo szybko strony FC Barcelony i widzę, żę redaktorzy umieją doceniać Bayern i nie widzę swojej Barcy z góry w następnej rundzie.
Z niektórymi wypowiedziami w necie jest jednak co innego, ale to oczywiście Bayernowi - bezpodstawnie - zarzuca się butę.
Zobaczymy jak to dziś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:49, Vaxinar napisał:

Co do dzisiejszego meczu Barcelony z Bayernem...
Przejrzałem teraz na bardzo szybko strony FC Barcelony i widzę, żę redaktorzy umieją
doceniać Bayern i nie widzę swojej Barcy z góry w następnej rundzie.


Masz chyba lekką obsesję na punkcie Barcelonofilii i Bayernofobii ;) Jak może skończyć się takie zakładanie łatwego meczu przekonał się niestety wczoraj Manchester. Myślę, że wygra Barcelona (i na to liczę), ale łatwe spotkanie to na pewno nie będzie.

Dnia 08.04.2009 o 18:49, Vaxinar napisał:

Z niektórymi wypowiedziami w necie jest jednak co innego


Jak to zawsze bywa są wypowiedzi mądre i głupie, ale zazwyczaj autorami tych drugich są prowokatorzy/sezonowi kibice, więc nie ma co na nie zwracać uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza prognoza dotycząca kontuzji Almuni mówi, że będzie pauzował dwa tygodnie co oznacza, że Fabiański ma szanse zagrać z Liverpoolem w lidze i Chelsea w półfinale Pucharu Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 16:07, Vaxinar napisał:

Z n sport lubię trzech gości - Ryczela, Pola i takiego co kiedyś był w przeglądzie sportowym. Reszta to faktycznie nie, a co masz do wyżej wymienionych?


Trzy, cztery razy, więcej nie byłem w stanie się zmusić. Talent go komentowania trzeba po prostu mieć, sama wiedza, której w/w nie odmawiam, nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 19:24, Bishoop napisał:

Najnowsza prognoza dotycząca kontuzji Almuni mówi, że będzie pauzował dwa tygodnie co
oznacza, że Fabiański ma szanse zagrać z Liverpoolem w lidze i Chelsea w półfinale Pucharu
Anglii.


I bardzo dobrze by było.Znaczy się życze Almuni szybkiego powrotu do zdrowia,ale dziwi mnie czemu Wenger nie daje szansy Fabiańskiemu chociażby w lidze.Może Wenger otworzy te oczy i dostrzeże w końcu talent oraz potencjał Fabiańskiego,bo w ogóle mu nie daje szansy.Przecież on tam nie poszedł grzać ławy.W lidze będzie miał szanse udowodnić swój wysoki poziom jaki prezentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować