Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2009 o 22:32, haderQ napisał:

> Gerrard nie przejdzie za Chiny Ludowe ;D

Akurat Gerrard jest przykładem zawodnika, który nie widzi tylko i wyłącznie pieniędzy.
Sam w wywiadach podkreślał niejednokrotnie, że od małego liczył się tylko Liverpool.
Są też inni zawodnicy, którzy kochają swoje kluby i dla których kasa, którą mogliby dostać
z Realu im po prostu wisi. :)


Szczerze, nie wierzę zeby przywiązanie do klubu miałoby tu znaczenie gdyby Liverpool nie podpisywał z nim coraz do nowych wyższych kontraktów. Poza tym do jeden z bogatszych klubów, pamietam też flustrację Gerrarda, który przez długi czas nie mógł nic osiagnąć ze swoim klubem. Mówiło się o przejsciu do Realu i takie tam. Liverpool jednak w tym samym sezonie wygram LM. Po co Gerrard miałby się przenosić gdzies gdzie by płacili mu nie wiele wiecej, a musiałby wyrabiać pozycję od nowa w drużynie. Ile znamy przypadków kiedy świetny zawodnik zmieniał klub, a jego atuty blakły. Taki przykład Henry, może w Barcelonie nie gra źle, ale pamiętam ze to on potrafił rozstrzygać mecze Arsenalu, teraz juz od niego tyle nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 12:05, Invin napisał:

Ciekawe jak ci obrońcy poradzą sobie z Messim. ;)


Bardzo proste, nie poradzą sobie.
I naprawdę żenujące było robienie z Bayernu głównego faworyta po wygraniu 12:1 w dwumeczu. Nie zdobędą w tym roku żadnego europejskiego pucharu, mogli odpaść wcześniej to by mieli jeszcze szanse powalczyć w Pucharze UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 15:41, Mistic napisał:

I naprawdę żenujące było robienie z Bayernu głównego faworyta po wygraniu 12:1 w dwumeczu.


A ktoś robił, bo nie zauważyłem?
Chyba mi nie powiesz, że dziennikarze zawsze i wszędzie probarcelońscy. Kibice Bayernu też tak nie twierdzili.
A powiedz - wierzyć nam wolno, czy na środowy mecz mam sobie kupić szalik Barcy i bić pokłony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech - Wisła 1:1
Mecz, trzeba przyznać, emocjonujący, stojący na wysokim (jak na polską ligę) poziomie. Szkoda, że nie udało się nam utrzymać tego 0:1 do końca, ale w sumie Lechowi ten gol się należał. Trochę słabo grała nasza defensywa, (chociaż komentator TVP2 sądził co innego) ale przy braku Marcelo i Piotrka Brożka to zrozumiałe. Mam nadzieję forma Wisły wreszcie się ustabilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester United 3 - 2 Aston Villa.

Niesamowite spotkanie, które pokazuje jak wspaniałym sportem jest piłka nożna. Manchester strzelił pierwszy, ale Aston Villa odpowiedziała dwoma bramkami. Potem goście dali się zepchnąć do obrony i to sprawiło, że ManU odniosło ostatecznie zwycięstwo. Zespół z Birningham zasługiwał chociażby na punkt, ale nie udało im się to.

Ten mecz oraz mecz L''Poolu pokazuje jak czołowe angielskie drużyny potrafią walczyć do upadłego aż do ostatniej minuty. Może to właśnie jest powodem tej angielskiej dominacji w LM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech - Wisła 1:1

Mecz ciekawy i emocjonujący. Wynik już taki sobie. Wisła z gry nie zasłużyła na remis, ich cała wielka taktyka opierała się na zasadzie faul - wybicie do przodu - może coś wpadnie. Lech znowu stracił gola po przerwie, widać że szwankuje koncentracja.Najbardziej denerwujący był Głowacki który przy każdej główce musiał kogoś łokciem potraktować, a sędzia oczywiście nic nie widział. Zastanawia mnie tez co zrobił Wilk 5m przed bramką sam na sam z Pawełkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 19:13, Hoplita napisał:

Lech - Wisła 1:1
Mecz, trzeba przyznać, emocjonujący, stojący na wysokim (jak na polską ligę) poziomie.
Szkoda, że nie udało się nam utrzymać tego 0:1 do końca, ale w sumie Lechowi ten gol
się należał. Trochę słabo grała nasza defensywa, (chociaż komentator TVP2 sądził co innego)
ale przy braku Marcelo i Piotrka Brożka to zrozumiałe. Mam nadzieję forma Wisły wreszcie
się ustabilizuje.


Strasznie mi się nie podobała gra Wisły. Grała zresztą jak każda drużyna przyjeżdżając do nas, choć mecz zapowiadano jako rywalizacja dwóch ofensywnych drużyn, gdzie mozna było mieć nadzieje na otwartą, szybko piłkę.

Zawiodłem się lekko na grze rywala, ale bardziej mnie zmartwił wynik. Wisła nic specjalnego nie grała, dużo szumu robili Małecki i Ćwielong, ale tak naprawde Wisła miała jedną soczystą sytuacje i ją wykorzystała, a tak ciągłe faule, przerywanie gry - wybicia poza boisko, gra na czas itd. czyli wszystko tylko nie to co powinno charakteryzować Mistrza Polski. Jak dla mnie Głowacki powinien dostać czerwień za faul na Lewym, a Wisła kończyć mecz w dziewiątkę.

Jeśli chodzi o Kolejorza. Dobry mecz Kotora, nie popełnił większych błędów i szkoda ze nie chcą przedłużyć z nim kontraktu władze klubowe, przy bramce raczej bez szans bo Wiślak miał jednak zbyt dużo miejsca.
Kikut - też się zastanawiałem jak zagra, po tym feralnym meczu z Udnine, w sumie o awansie lub nie i tak ta bramka nie zaważyła, ale jednak Kiki sie nie popisał, jednak w tym meczu zagrał poprawnie - Smuda bedzie miał pewność ze na Marcina można jednak liczyć. Słabszy mecz Bandrowskiego jakoś zagubiony był jak w reprezentacji.

Dobrze zagrali Stilic, Lewy i Peszko. Ładnie wprowadził się Ceuto, umiejętnosci chłopak ma ale mam wrażenie ze strasznie mało widzi na boisku, chodz i podania czasem mu ładne wychodziły, może jednak coś niego bedzie :)

Czekam teraz na RPP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz jak na polską ligę nawet fajnie się oglądało.
Wisła słabo,ale jeżeli taka gra ma starczyć na mistrza to lepiej żeby go w tym roku nie przyznawali.
Boguski tak szalejący w środę dziś zupełnie nie widoczny(oprócz akcji bramkowej,co robili wtedy obrońcy Lecha?)
Głowacki jak najbardziej zasłużenie powinien dostać czerwień za faul na Lewym,z drugiej strony Peszko ostro przyaktorzył bo faulu na kartkę raczej nie było( w TV komentator w pierwszym momencie powiedział że to Peszko dostanie za udawanie)-chciałbym to zobaczyć z kamery po drugiej stronie.Diaz 15min wcześniej mógł dostać drugą żółta za faule na Peszko/Kikut.Tutaj ewidentny błąd Skorży,który mówi po meczu że się wahał ze zmianą.(Zieńczuk na obronę,Boguski do Pomocy,za Diaza wchodzi Beto/Jirsak-na ławce sami off gracze).Drugi błąd to trzymanie Cantoro który woził się z piłką powodując większy popłoch w obronie Wisły niż Stilić i Lewy.
Do tego bezsensowny żółtko dla Pawełka(przecież były 2 piłki na boisku to i tak akcja byłaby przerwana i wznowiona)
W 90 min zagranie Injaca jest na czerwień,bo koleś szedł z łokciem na twarz Sobola nie patrząc się gdzie leci piłka(jest to widoczne i w pierwszej fazie kiedy są w zwarciu,ale co dziwne i w drugiej fazie gdzie widać,że jest to zamierzone uderzenie)

Mam pytanie do kogoś kto chodzi na Lecha.Czy cała murawa wygląda tak że jest trochę trawy i reszta to tony piachu,którego widać gołym okiem przy każdej akcji?(nie to żebym był złośliwy bo na Wiśle to tak samo wygląda pod trybuną E.

Zobaczymy jak będzie w środę kiedy wrócą Marcelo i Brożek(czyli wypadną Cantoro i Singlar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 13:16, Transylvanian_Hunger napisał:

Kilka osób zmieniło nicki, więc informuję cię że do tej pory "urzędowałem" jako paweusz
(ostatnie typowanie jeszcze pod starym nickiem) - więc teraz bym prosił punkty paweusz
doliczać Transylvanian_Hunger.

Ok, w nowej tabeli poprawię nick.

Jeśli jest ktoś jeszcze, kto nie poinformował mnie o zmianie nicku, to niech napisze do mnie na gg lub maila, ew. tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 14:57, confident napisał:

Jeśli jest ktoś jeszcze, kto nie poinformował mnie o zmianie nicku, to niech napisze
do mnie na gg lub maila, ew. tutaj.


Wcześniej spider88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 14:57, confident napisał:

Jeśli jest ktoś jeszcze, kto nie poinformował mnie o zmianie nicku, to niech napisze
do mnie na gg lub maila, ew. tutaj.

Wcześniej loytartoreto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 14:57, confident napisał:

Jeśli jest ktoś jeszcze, kto nie poinformował mnie o zmianie nicku, to niech napisze
do mnie na gg lub maila, ew. tutaj.


Dawniej "caramondl", teraz "Nephren-Ka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 14:57, confident napisał:

> Kilka osób zmieniło nicki, więc informuję cię że do tej pory "urzędowałem" jako
paweusz
> (ostatnie typowanie jeszcze pod starym nickiem) - więc teraz bym prosił punkty paweusz

> doliczać Transylvanian_Hunger.
Ok, w nowej tabeli poprawię nick.

Jeśli jest ktoś jeszcze, kto nie poinformował mnie o zmianie nicku, to niech napisze
do mnie na gg lub maila, ew. tutaj.


A jeżeli w ogóle nie zmieniałem to co wobec z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:01, Ajinur napisał:

A jeżeli w ogóle nie zmieniałem to co wobec z tego?

Szczerze? Gówn... sorry, ale nie wiem skąd się tacy ludzie biorą...

Co do innych... zmienię nicki przy następnym podliczaniu, teraz patrzcie na swoje stare :) Mam nadzieję, że wam to nie przeszkadza. Dodałem już tabelę i nie chce robić zamieszania.

Edit: khym khym.... ta informacja była tylko dla osób, które typują, resztą mnie nie interesuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:47, confident napisał:

>

Ok spoko,pytałem tylko bo nie wiedziałem o co z tym chodzi,a nie wchodziłem na tą tematykę...
Szczerze mówiąc zmienianie nicków to poziom podstawowy,heh.Ale w końcu jakieś tematy trzeba zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:37, NecroVisioneR napisał:

> > Co masz na myśli mówiąc, że go zepsują jedynie?
>
> Może to głupio zabrzmi lecz wydaje mnie się że w Realu marnują się (czasami) wielkie

> talenty i naprawdę boję się że w tym przypadku też tak będzie

CZasami...hm....nieźle wielkie talenty podaj przykład proszę tego wielkiego talentu


Dajmy nawet Van Der Vartaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować