Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2009 o 18:53, Paoro napisał:

W ktoś gdzie będą puszczali final RPP? Na tvn?


Na TVN Turbo. Mam nadzieje, że komentarz nie będzie tak samo beznadziejny jak rok temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 19:12, BoloMaster napisał:

na zwykłym TVN też będzie można zobaczyć:)


Przecież na zwykłym TVN będzie "Na wspólnej". Tak przynajmniej jest napisane w Teletydzień, oraz Programtv.onet.pl. Nie wybaczyłbym im jakby, że odwołali jeden z moich ulubionych seriali:) Serio;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 19:12, BoloMaster napisał:

na zwykłym TVN też będzie można zobaczyć:)


No własnie nie jestem tego taki pewny :( bo patrze na program tvn i nie ma.. tylko na tvn turbo. Zresztą można obejrzeć na onecie na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 20:27, shinoda napisał:

>> Tu masz jak PRAWIE śpi :P
>

A tu jest fota jak śpi. Podobno zasnął, nawet nie zareagował jak padła bramka dla Realu.
Tak mi kolega mówił.

http://www.dziennik.pl/sport/pilkanozna/article381967/Zobacz_jak_pilkarz_zasnal_podczas_meczu.html

Jest zdjęcie i filmik taki sam jak ja ci podałem :P
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,6626438,Final_Pucharu_Polski_Z_Czuba_i_na_zywo.html
Tu link do meczu Ruchu z Lechem.Opisany minuta po minucie lub czasami trochę więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 16:39, Smooqu napisał:

Im więcej czytam twoich postów tym bardziej tracę ochotę na dyskusję z tobą ;)

Dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 17:51, kakinho1992 napisał:

Vaako ja mam do ciebie takie pytanie czy chciałbyś żeby Realowi udało się sprowadzic
Kake, Ronaldo, Ville, Silve, Fabregasa i Xabiego Alonso? Ale nie chodzi mi żeby przynajmniej
3 z nich przyszło.

Chciałbym. Szczególnie zależy mi na Ronaldo, Kace (?) i Fabregasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 20:45, Vaako1902 napisał:

Chciałbym. Szczególnie zależy mi na Ronaldo, Kace (?) i Fabregasie.


Ja bym z chęcią zobaczył taką pomoc: Ronaldo-Lassana Diarra-Fabregas-Robben. Wiem że to czysta abstrakcja bo to jest prawie niemożliwe ale ... byłoby piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 00:23, Smooqu napisał:

> Chciałbym. Szczególnie zależy mi na Ronaldo, Kace (?) i Fabregasie.

Ja bym z chęcią zobaczył taką pomoc: Ronaldo-Lassana Diarra-Fabregas-Robben. Wiem że
to czysta abstrakcja bo to jest prawie niemożliwe ale ... byłoby piękne :)

Ja bym do tej pomocy dołożył jeszcze Kake i w napadzie Higuain ew. Villa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla osób oglądających LM w TVP. TVP straciła prawa do transmisji meczów, na rzecz Polsatu. Polsat w otwartym kanale ma pokazywać dwa mecze w tygodniu. W końcu LM nie będzie przegrywała z M jak Miłość i prawdopodobnie mecze będą jak dawniej pokazywane w wtorki i środy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie, teraz nie mam już jakiegokolwiek dostępu do Ligi Mistrzów w telewizji, zostają tylko transmisje na żywo z onet.pl bądź chińskich kanałów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 22:29, BoloMaster napisał:

Lech z pierwszym trofeum w tym sezonie
Poznaniacy ograli Ruch 1:0 i zagrają w Lidze Europejskiej


Akurat kibice Kolejorza zapalili race, a tu bramka :) fajnie to wyglądało, jedno z ujęć jak strzelał Peszko, a w tle czerwono-różowa chmura :D Ładny finał, już nie to samo co pare lat temu, gdy był dwumecz, często na małych stadionikach. Szkoda, że nie było kompletu, ale w sumie organizatorzy dobrze zrobili, ze dali tylko 25 tys. biletów, bo jednak jakies zamieszanie w trakcje meczu było ;( Ogólnie podobał mi sie finał, organizacja na wysokim poziomie, mówie tu o oprawach, oraz całej tej ceremonii wręczania pucharu. Pod względem sportowym, cóż może nie jakies wielkie widowisko, ale niekiedy dobre akcje i strzały miały miejsce. Jeszcze lepsze parady bramkarzy -> Turina, obronił praktycznie identyczny strzał z wolnego, z jakim mieliśmy do czynienia w ostatnim ligowym meczu tych drużyn, gdy Kotor wpuścił szmate. Po tym trza stwierdzić ze Turina od Kotora jest lepszy i to nie tylko w karnych.. Piękna radość Kolejorza, i nawet Piotrek Reiss sie pojawił i zdjęcia z prezesem i pucharem sobie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 12:03, Mistic napisał:

No to świetnie, teraz nie mam już jakiegokolwiek dostępu do Ligi Mistrzów w telewizji,
zostają tylko transmisje na żywo z onet.pl bądź chińskich kanałów :-)


Już tysiące razy była podawana strona z odpowiednim programem. Masz drobny poślizg i nie najwyższą jakość ale jednak możesz oglądać różne sporty ale głównie piłeczkę z naszą ekstraklasą włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 12:03, Mistic napisał:

No to świetnie, teraz nie mam już jakiegokolwiek dostępu do Ligi Mistrzów w telewizji,
zostają tylko transmisje na żywo z onet.pl bądź chińskich kanałów :-)


Ja nie w temacie ale nie masz TVP2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować