Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2009 o 18:27, Vaako1902 napisał:

> Jakoś na początku roku, już dokładnie nie pamiętam ale chodziło o to, że odkąd jest
Ronaldinho
> Kaka musiał grac bardziej z tyłu i nie mógł się za bardzo angażować w atak i mniej
bramek
> strzelał, a Milan wtedy miał jeszcze słaby okres.
Jakiś link?

Uuu z tym będzie ciężko, bo nie mam bo straciłem po formacie historię;/ Na bank czytałem to na www.acmilan.pl parę miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś zagorzałym fanem Beach Soccera... ale zobaczcie

http://sport.wp.pl/kat,1726,title,To-skandal-PZPN-zniszczyl-wszystko,wid,11152953,wiadomosc.html

http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Kompromitujaca-porazka-reprezentacji-PZPN,wid,11154764,wiadomosc.html

Ucieszyłbym się gdyby na tą Miodową pierdyknęła bomba i byłoby po tych wszystkich cepach.

I się spytam, jak tu mają nie śpiewać J.. PZPN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 15:31, Budep napisał:

Nie jestem jakimś zagorzałym fanem Beach Soccera... ale zobaczcie


Brak mi po prostu słów ma to co oni zrobili. To trzeba mieć naprawdę nasrane w głowach a o braku sumienia już nie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>/ciach/
>
Portugalia 12:1 PZPN. Takim wynikiem zakończył sie 1/4 finał.

Z tego co pamiętam nasza reprezentacja Beach Soccer, uzyskiwała całkiem niezłe wyniki, więc mamy kompromitacje. Znowu PZPN sie popisał. Gratulujemy. Ahh już nie moge sie doczekać sprawy sądowej i miny Prezesa Laty po ewentualnej porażce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 15:31, Budep napisał:


Żal.. tyle powiem :p

Ciekawie na boiskach ekstra klasy - Wisła i Lech przegrywają.. Legia liderem? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 17:58, Paoro napisał:

Ciekawie na boiskach ekstra klasy - Wisła i Lech przegrywają.. Legia liderem? ;(


No niestety. Jak Legia zdobędzie mistrza to obiecuje sobie, że nie obejrzę kwalifikacji do Ligi Mistrzów. No chyba, że pozbędą się karykatury napastnika Chinyamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa kolejka w polskiej lidze. Niestety nie udało mi sie znaleźć, kanału z transmisją meczu Cracovia-Górnik Zabrze, więc zadowoliłem sie meczem Lechia-Wisła. Mecz jak na polskie warunki bardzo ciekawy. Wiele sytuacji, Wisła kontroluje gre, składnie buduje akcje, ale nie potrafi ich wykorzystać, więc przegrywa. Lechia gra głównie z kontrataku co bardzo dobrze im wychodzi.

Mam pytanie do kibiców Wisły Kraków. Co jest z Beto? Czemu nie gra? Aż tak słaby jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 18:04, shinoda napisał:

Mecz jak na polskie warunki bardzo ciekawy. Wiele sytuacji, Wisła kontroluje gre (...)

Oglądam ten sam mecz, ale u mnie to wszystko jakoś inaczej wygląda - Wisła gra tak słabo, że już mam dość oglądania po pierwszej połowie.

Dnia 23.05.2009 o 18:04, shinoda napisał:

Mam pytanie do kibiców Wisły Kraków. Co jest z Beto? Czemu nie gra? Aż tak słaby jest?

Na to wygląda - po sezonie ma odejść (kontrakt miał zapisany na pół roku i widocznie ten zawodnik się nie sprawdził).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Na to wygląda - po sezonie ma odejść (kontrakt miał zapisany na pół roku i widocznie

Dnia 23.05.2009 o 18:09, Hoplita napisał:

ten zawodnik się nie sprawdził).



Odejść powinien też Pawełek. Kiks a''la Boruc. Ale to nie jedyny jego błąd w tym meczu. Miał chyba z 3 nie pewne interwencje(wypuszczał piłkę z rąk po strzale). Zresztą nie jego pierwszy słaby mecz.

Druga połowa już dużo lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 18:03, Duddits napisał:

> Ciekawie na boiskach ekstra klasy - Wisła i Lech przegrywają.. Legia liderem? ;(


No niestety. Jak Legia zdobędzie mistrza to obiecuje sobie, że nie obejrzę kwalifikacji
do Ligi Mistrzów. No chyba, że pozbędą się karykatury napastnika Chinyamy.


Jejuś jaka kolejka!!! Pozostała jeszcze jedna i cóż 3 pkt. przewagi Wisły, wierze w Śląsk ze może wygrać, ale z drugiej strony to zbyt naiwne, by tak rozpędzona Wisła przegrała i to u siebie :pp

Lech zagrał z dużą determinacją w drugiej połowie, mimo że przegrywał juz 2:0 wyciągnął na 3:3, a najlepsze ze Lewy w 86 minucie nie trafił do pustej bramki to by były jaja jakby mecz jeszcze wygrali 3:4 ;p Gdyby to wykorzystał jeszcze szanse na majstra byłyby znacznie większe (można by liczyć na ew. remis Śląska z Wisłą)

Plus tej całej sytuacji jest taki ze Legia już majstra nie zdobędzie :)

Minus - szanse Lecha na majstra oceniam na jakieś 5%, ale wszystko jest możliwe :) pozostaje jeszcze subiektywna, kibicowska wiara w sukces Lecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lechia - Wisła 2:4
Nadal nie wierzę, że udało się ten mecz wygrać. Łobodzińskiego w takiej formie dawno nie widziałem. Ale z naszej gry nie jestem w ogóle zadowolony, nie wiem czy to nie był najsłabszy mecz w sezonie. A Pawełek powinien odejść od zaraz, mógłby Skorża wreszcie dać szansę Cebanu, który w MEsie spisuje się bardzo dobrze. To co wyrabiał sędzie też woła o pomstę do nieba - nie dość, że obydwa gole dla Lechii nie powinny zostać uznane, (chociaż dobrze, że padły, bo wynik 0:4 nie byłby uczciwy) to jeszcze po obu stronach pełno było odgwizdanych faulów, które widział tylko arbiter.

W każdym razie wynik bardzo mnie cieszy. Teraz wystarczy nam tylko zdobyć punkt w meczu ze Śląskiem i mamy mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2009 o 17:06, shinoda napisał:


Z tego co pamiętam nasza reprezentacja Beach Soccer, uzyskiwała całkiem niezłe wyniki,
więc mamy kompromitacje. Znowu PZPN sie popisał. Gratulujemy. Ahh już nie moge sie doczekać
sprawy sądowej i miny Prezesa Laty po ewentualnej porażce xD


Tak, reprezentacja Beach Soccera uzyskiwała naprawdę dobre rezultaty, grali nawet na mundialu. No ale wiadomo, PZPN to mistrze w waleniu wszystkiego...
Szkoda mi ludzi zwiazanych z beach soccerem. Poświęcili swój czas i kupę lat, żeby ta dyscyplina sie rozwinęła, bo w PZPN NIC nie robił, a im odwalają takie cholerstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, niesamowita była ta kolejka. Pełno bramek, emocje, karne i czerwone kartki. Szkoda Lecha, bo naprawdę niewiele zabrakło, choć trzeba oddać Polonii, że wcale gorsza nie była. Legia z walki o tytuł już odpadła, ciekawie jest w walce o 4 miejsce, chociaż Polonia i GKS niekoniecznie robią wszystko by wygrać. Jeszcze ciekawiej jest w walce o utrzymanie. Szkoda dwóch wielkich firm - Górnika i Cracovii, bo pewnie któraś z nich spadnie. Jednak z Lechią a zwłaszcza z Arką też nie jest najlepiej. Tylko, że jeszcze wszystko może się zdarzyć... A ja mimo remisu dalej wierzę w Kolejorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będzie tak krytyczny co do gry Wisły w meczu z Lechią. Pierwsza połowa średnia, troche brakowało tego ostatniego podania w pole karnego, bo środek pola całkowicie opanowany został przez Wiślaków. Wg mnie Wisła zagrała dobrze w ataku, drugiej połowie całkowicie kontrolowała gre, bez problemu dochodziła do dochodziła do pola karnego Lechitów, ale brakowało wykończenia. Ale ilość strzałów robi wrażenie 23 strzały/9 celnych. Dobrze bronił Kapsa. Dokładnym przeciwieństwem był Pawełek, który niewiele brakowało a zawaliłby mecz. Co do karnego to sporo aktorstwa w zachowaniu zawodnika Lechii. Zamiast walczyć bark w bark, to on teatralnie odleciał jak zderzeniu z Jirsakiem(?)

W ogóle dramatyczna kolejka. W Warszawie też pełno emocji, we Wrocławie podobno jak zawsze jak gra Legia, czyli nuda, w Krakowie 0:0. Szkoda mi jednak Cracovii oraz Górnika. Pod względem organizacyjnym zasługują na Ekstraklase, a nie takie pseudokluby jak ŁKS, Polonia Bytom, czy Piast Gliwicie w niej grają. Uważam, że w Ekstraklasie powinny grać zespoły tylko stabilne finansowo, które spełniają wymogi licencyjne, a nie potem mamy afery, że piłkarze strajkują, a kluby nie grają u siebie, tylko wynajmują stadiony:P Nie spełniasz? To nie dopuszczamy, a jakieś warunkowe dopuszczanie, i za rok ta sama sytuacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 19:12, Budep napisał:

/.../


Ale jak oni wymienili reprezentację. "Powołali" inną kadrę od tak sobie czy były jakieś tam koleżeńskie układziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków
Dzisiaj wygrali z Lechią Gdańsk 2:4, lecz po pierwszej połowie było 1:0 dla Lechii i pachniało niespodzianką. Wisła ma moim zdaniem 99% szansy na Mistrza Polski.
Lech Poznań
Dzisiaj zremisował 3:3 z Polonią Warszawa i ma moim zdaniem 1% szansy na mistrzostwo. Chcę, żeby Kolejorz był Mistrzem Polski. Niestety ma małe szanse, ale wierzę w Lecha.:P Na pewno się nie poddadzą.
Legia Warszawa
Legia zremisowała ze Śląskiem Wrocław 1:1. Cieszę się, że Legia nie wygra ligi polskiej, gdyż nie lubię tego klubu i na pewno w Lidze Mistrzów nic by nie osiągnęli. Powiem krótko Legia buuuuuuuuuuu.
Polonia Warszawa i GKS Bełchatów
Te kluby mają po 51 pkt. i walczą o 4 miejsce, które da najprawdopodobniej udział w Lidze Europejskiej.:P W tej walce jestem za Bełchatowem. Oba kluby mają takie same szanse.
Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Polonia Bytom, Ruch Chorzów, Piast Gliwice, ŁKS Łódź i Odra Włodzisław
Wszystkie te kluby mają zapewnione utrzymanie w Ekstraklasie.
Cracovia Kraków i Górnik Zabrze
W tym meczu było 0:0. Byłem przekonany, że w tym meczu nie będzie remisu. Byłem też pewien, że zwycięzca tej potyczki będzie grał w barażach lub zdobędzie 13 miejsce w lidze i utrzyma się w Ekstraklasie.
Arka Gdynia
Powiem krótko, Arka Gdynia spadła z Ekstraklasy.
Lechia Gdańsk
Lechia walczy o utrzymanie z Górnikiem i Cracovią. Boję się, że dwa kluby z Pomorza spadną z Ekstraklasy. To będzie moim zdaniem klęska,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GKS przez dwa mecze (Cracovia, Arka) oddał 1 celny strzał na bramkę. I do tego zdobył jednego gola, który był bardzo fartowny. Kibice mówili różne rzeczy na trybunach:
1.(Po wejściu Krzysztofa Janusa):Gdzie jest ten Janus? Widział go ktoś?
2.(ok. 30minuty): Nie ma wcale meczu, taka *ebanina zwykła.
3.(W momenie dużej przewagi Arki): I tu niby gra piąta drużyna z ostatnią?
4.(Po nieuznanej bramce dla gdynian): Nie ma? A już miałem bić brawo!
5.(Gdy sędzia doliczył 3 minuty): Ah, jeszcze trzy minuty i do baru!
6.(Po zakończeniu): Ulatowski Nowaka nie wpuściał bo już go do Kolejarza* szykuje, bo przecież on trenerem ma tam być.

*Sędziwy dziadek na prawdę powiedział Kolejarz, to nie jest moja pomyłka ;)

Szczerze mówiąc zgadzam się z nimi. GKS albo gra świetnie, albo strasznie irytuje kibiców swoją grą. Nigdy nie potrafią utrzymać równego, choćby średniego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować