Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2009 o 16:33, MroKu1910 napisał:


> Kołtonia lubię, ale nie jako komentatora, bo w sytuacjach podbramkowych dostaje
prawie
> orgazmu, a głos ma jak..
> Iwanow za to jest całkiem niezły. Dobrze komentuje, zna się na piłce, lubie go.
Borka
> również lubię, ale brakuje mu tych emocji, co posiada Szpaku. I kto teraz powie
"Jak
> wyliczył Tygodnik Kibica", albo przekręci nazwisko? :(


Jak dla mnie Kołtoń na komentatora zupełnie się nie nadaje podobnie jak Szpaku on i te
jego "poprawnie" wymawiane nazwiska... Chociaż i tak wole jak komentuje Szpakowski niż
Kołton. Dla mnie najlepszym komentatorem w Polsce jest Bożydar Iwanow. Facet zna się
konkretnie na piłce jest zawsze znakomicie przygotowany to meczu który komentuje itp.
Mateusz Borek hmmm....? Fajnie komentuje i ogółem jest spoko ale nie lubię go w roli
prowadzącego "Cafe Futbol".

Ja tam wolałem Szpaka taki bardziej klimatyczny, a i pośmiac się z czego było;D I na TVP wspaniałe analizy w przerwie z udziałem Szczęki Gmocha zawsze się polewam z niego, a na Polsacie takich atrakcji nie będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 20:45, Vaako1902 napisał:

> Vaako ja mam do ciebie takie pytanie czy chciałbyś żeby Realowi udało się sprowadzic

> Kake, Ronaldo, Ville, Silve, Fabregasa i Xabiego Alonso? Ale nie chodzi mi żeby
przynajmniej
> 3 z nich przyszło.
Chciałbym. Szczególnie zależy mi na Ronaldo, Kace (?) i Fabregasie.

Ja bym nie chciał bo jak dla mnie za dużo gwiazd każdy chciałby się rządzic i nie chodzi mi tylko o Real, tylko byłoby tak w każdym klubie. Już w tym sezonie Kaka coś narzekał na Ronaldinho i pewnie odwrotnie. Ale pożyjemy zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 20:53, kakinho1992 napisał:

Ja bym nie chciał bo jak dla mnie za dużo gwiazd każdy chciałby się rządzic i nie chodzi
mi tylko o Real, tylko byłoby tak w każdym klubie. Już w tym sezonie Kaka coś narzekał
na Ronaldinho i pewnie odwrotnie. Ale pożyjemy zobaczymy;)

Kiedy Kaka narzekał na Ronaldinho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie niezły meczyk. Przewaga Szachtara chodź Werder też miał swoje akcje. Cóż życzę sobie aby dalej było tak szybkie tempo meczu no i oby wygrała któraś z drużyn jednak w regulaminowym czasie gry bądź w dogrywce bo karne to jednak zawsze loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezły meczyk jest 1:1 do przerwy coś czuje że będzie 2:2 w regulaminowym czasie potem w dogrywce nic się nie zmieni i będą karne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny mecz, niezła bomba Lewandowskiego w któryms momencie, coś mi sie zdaje ze Mariusz bramke dzisiaj strzeli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zarabiają miliony a pomóc biednemu człowiekowi? Lewy i spółka, dzięki za kupon.
A mecz faktycznie ciekawy, trochę w tej II części się ci Brazylijczycy zmęczyli ale mimo to wielkie wrażenia na mnie zrobił Willian. To jak oni przyjmują piłkę to po prostu niesamowite. Zwłaszcza te zagrania z jednego rogu boiska idealnie na nogę kolegi naprzeciwko. A piłka nie odskoczy na kilometr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Szachtar, brawo Lewy, brawo Piatow za wyciągnięcie strzału Pizarro. 2:1 po dogrywce. Ciekawy jestem kto przypuszczał, że Szachtar i Werder się spotkają w tym finale. I Stambuł znów szczęśliwy dla Polaka, najpierw Dudek, teraz Lewandowski. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz, może nie była to porywająca gra ale bardzo dramatyczny. Szachtar wygrał zasłużenie, brawo dla Lewandowskiego, który pokazał, że umiejętnością nurkowania nie odstaje od gwiazd typu C.Ronaldo, a poza tym świetnie wykonał niewdzięczną robotę defensywnego pomocnika.
Ale i tak brakowało mi Szpaqa i jego Ferdinando. Fernandinho, chociaż prawdziwie, to nie brzmi tak dobrze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarował trochę skład finału. Raczej nikt by się nie spodziewał meczu tych dwóch drużyn jednak doszły one do finału. Kolejny raz puchar jedzie na wschód, albo zachodnie kluby sobie go zupełnie odpuściły albo nie wiem już o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 11:31, PsyhoSpider napisał:

Mnie rozczarował trochę skład finału.

Jak to mawiają "nazwiska nie grają", to samo się tyczy nazwy klubu. Trochę tych meczy trzeba rozegrać, by dostać się do finału. Nie sądzę by to była kwestia odpuszczania. W UEFA Cup pieniądze może są mniejsze, niż w LM ale na pewno nie są to niskie stawki. Wygrać europejski trofeum to prestiż i możliwość się pokazania na europejskim rynku.
Mnie akurat cieszy, gdy w pucharach europejskich pojawiają się nowe drużyny i odnoszą sukcesy - przynajmniej nie wieje nudą, jak np. parę lat temu co rusz to widziałem tylko Real Madryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że wschód po prostu idzie do przodu, tylko my Polacy ciągle tkwimy w naszych latach 70'' i 80'' i wspominamy i wspominamy. Jak Polska z Anglią, jak Legia z Manchesterem czy Interem.
Nie sądzę, aby Zachód sobie puchar odpuścił. Moim zdaniem Werder na sam finał zasłużył, tak w PUEFA jak i Bundeslidze już od jakis... 3 lat jest strasznie nieprzewidywalny, a wczoraj mało pokazał, bo nie było wielkiego Diego.
A Szachtar? Zrobił postępy, a wczoraj chyba był po prostu lepszy. :)
A wracając do nas, chyba nie doceniamy tego Wschodu.

P.S.
Jak to będzie za rok wyglądalo?
Puchar Europy, liga? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 11:40, Vaxinar napisał:

Jak to będzie za rok wyglądalo?
Puchar Europy, liga? O co chodzi?


Ja dołączam się do pytania: jak będą wyglądały te nowe rozgrywki Ligi Europejskiej? Słyszałem ze to głównie chwyt marketingowy, by było więcej sponsorów, by te rozgrywki bardziej kojarzyły się z Ligą mistrzów. Stąd zmiana nazwy, ale i w strukturach organizacyjnym mają być zmiany, przecież juz nie ma pucharu Intertoto..

PsyhoSpider@

Zachodnie kluby które były by wstanie wygarać taki Puchar UEFA, zazwyczaj wykrwawiają się w fazie pucharowej LM. Do Pucharu UEFA awasują drużyny słabsze z zachodu, które są na poziomie najlepszych zespołów ze wschodu i stąd potem takie finały. Mimo wszystko nieźle to wyglądało wczoraj nie ma co narzekać, a Szachtar zasłużenie wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 11:40, Vaxinar napisał:

A Szachtar? Zrobił postępy, a wczoraj chyba był po prostu lepszy. :)


Szachtar jest mocny nie od wczoraj, ale nie na tyle aby zdobyć takie trofeum. Ca.ła zabawa polega na tym, że te mocne kluby zazwyczaj po fazie grupowej odpuszczają aby walczyć w lidze o LM.

Dnia 21.05.2009 o 11:40, Vaxinar napisał:

Jak to będzie za rok wyglądalo?
Puchar Europy, liga? O co chodzi?


http://www.uefa.com/competitions/uefacup/news/kind=2097152/newsid=788365.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 21:11, Vaako1902 napisał:

> Ja bym nie chciał bo jak dla mnie za dużo gwiazd każdy chciałby się rządzic i nie
chodzi
> mi tylko o Real, tylko byłoby tak w każdym klubie. Już w tym sezonie Kaka coś narzekał

> na Ronaldinho i pewnie odwrotnie. Ale pożyjemy zobaczymy;)
Kiedy Kaka narzekał na Ronaldinho?

Jakoś na początku roku, już dokładnie nie pamiętam ale chodziło o to, że odkąd jest Ronaldinho Kaka musiał grac bardziej z tyłu i nie mógł się za bardzo angażować w atak i mniej bramek strzelał, a Milan wtedy miał jeszcze słaby okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 17:56, kakinho1992 napisał:

Jakoś na początku roku, już dokładnie nie pamiętam ale chodziło o to, że odkąd jest Ronaldinho
Kaka musiał grac bardziej z tyłu i nie mógł się za bardzo angażować w atak i mniej bramek
strzelał, a Milan wtedy miał jeszcze słaby okres.

Jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krążą plotki, że Ronaldinho odejdzie do City i wtedy Kaka będzie jużmógł grać tak, jak najbardziej lubi. Ale Ricky i tak strzelił dużo goli dla Milanu. Pato ostatnio się zaciął, ale mam nadzieję, że się wreszcie odblokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krążą plotki, że Ronaldinho odejdzie do City i wtedy Kaka będzie jużmógł grać tak, jak najbardziej lubi. Ale Ricky i tak strzelił dużo goli dla Milanu. Pato ostatnio się zaciął, ale mam nadzieję, że się wreszcie odblokuje.

EDIT: Sorry za dubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować