Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2009 o 19:09, Hoplita napisał:

Lechia - Wisła 2:4
Nadal nie wierzę, że udało się ten mecz wygrać. Łobodzińskiego w takiej formie dawno
nie widziałem. Ale z naszej gry nie jestem w ogóle zadowolony, nie wiem czy to nie był
najsłabszy mecz w sezonie. A Pawełek powinien odejść od zaraz, mógłby Skorża wreszcie
dać szansę Cebanu, który w MEsie spisuje się bardzo dobrze. To co wyrabiał sędzie też
woła o pomstę do nieba - nie dość, że obydwa gole dla Lechii nie powinny zostać uznane,
(chociaż dobrze, że padły, bo wynik 0:4 nie byłby uczciwy) to jeszcze po obu stronach
pełno było odgwizdanych faulów, które widział tylko arbiter.

W każdym razie wynik bardzo mnie cieszy. Teraz wystarczy nam tylko zdobyć punkt w meczu
ze Śląskiem i mamy mistrza.

Dla Łobodzińskiego ta forma trochę za późno przyszła. Co do Pawełka. Moim zdaniem to szmaciarz. Tyle szmat w tym sezonie pościł, że trudne je policzyć. Do tego meczu pasują jeszcze dwa słowa, sędzia kalosz.
PS
Gratuluję sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za godz. AC Milan na San Siro podejmuje AS Romę. Nie byo by w tym nic dziwnego, gdyby nie to że to będzie ostatni, pożegnalny mecz Paolo Maldiniego w barwach AC Milan na San Siro. Przyznam szczerze - nie lubię włoskiego futbolu, jednak właśnie w tej lidze są piłarze, których najbardziej szanuję. Totti, Del Piero, czy właśnie Paolo. Mimo że kibicem ACM nie jest, to jednak chyba obejrzę to spotkanie.

Piszecie tutaj o CR, który(mam nadzieję) rzuca słowa na wiatr, a nie popatrzycie na takich piłkarzy jak Paolo.

Grande Paolo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 11:44, Arkads napisał:

Odpowiedź na Twoje nieskończenie wielkie przekonanie że Ronaldo pójdzie do Realu.

Gdzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak twierdzi "The Sun" czyli szmatławiec większy niż Fakt i S.Expr razem wzięte. Ale pożyjemy zobaczymy, osobiście uważam Ronaldo z bardzo dobrego gracza, ale nie za wybitnego, da sie go zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 23:44, DarthStan napisał:

Tak twierdzi "The Sun" czyli szmatławiec większy niż Fakt i S.Expr razem wzięte. Ale
pożyjemy zobaczymy, osobiście uważam Ronaldo z bardzo dobrego gracza, ale nie za wybitnego,
da sie go zastąpić.

Jeśli w ManU da się zastąpić ronaldo, to kogo u nich się nie da zastąpić?

Co do Ronaldo, to czekam na oficjalną zapowiedź Pereza. Powie, że kogoś sprowadzi, wtedy będę pewny transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 23:47, Vaako1902 napisał:

Jeśli w ManU da się zastąpić ronaldo, to kogo u nich się nie da zastąpić?


Giggsa i Rooneya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mistrzem Ekstraklasy zostanie Wisła Kraków a nie Lech Poznać. Warunek musi być taki, Wisła musi przynajmniej zremisować ze Śląskiem i Lech może już pożegnać się z nadzieją na tytuł Mistrza. Osobiście zaś jestem za Lechem i mają małą nadzieję na dorwanie się do 1 miejsca w tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 13:31, Wintesun napisał:

Ktoś wie lub ma obrazek co pokazał Maldini kibicom na odchodne? Szukałem i nie znalazłem
więc pytam tutaj. Czyżby słynny "rzymski" gest Di Canio?

Nie "rzysmki" tylko rzymski. Nie on pierwszy i pewnie nie ostatni, a co w tym złego? Ten sam rzymski salut w wykonaniu piłkarzy Wisły:

20090525143437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 13:31, Wintesun napisał:

Ktoś wie lub ma obrazek co pokazał Maldini kibicom na odchodne? Szukałem i nie znalazłem
więc pytam tutaj. Czyżby słynny "rzymski" gest Di Canio?


Absolutnie nie - chodzi o słynny środkowy palec. :)
Ja jestem w ogóle ciekaw czemu został tak pożegnany, gwizdami itp. Rozumiem, że Milan ostatnio nie na fali, ale Maldiniego mogliby uszanować. O_O
I dziwię się czemu piszesz rzymski w cudzysłowiu. To naprawdę jest salut rzymski, czemu ma dziś być kojarzony tylko i wyłącznie negatywnie z Hitlerem?
Inna strona medalu to to, że Lazio to faszystowski klub - ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 14:12, Paje96 napisał:

O to Ci chodzi ?

zacytuję ". A jak na to zareagował, można zobaczyć między innymi na zdjęciu w poniedziałkowym wydaniu dziennika "La Repubblica", przedstawiającym go w stanie skrajnej złości.". To chyba na tym zdjęciu z onetu zły nie jest. Chodziło mi raczej o samo zdjęcie, a nie o informacje, bo takową już czytałem.

Rusty-Luke, przeca napisałem "rzymski", czytać nie umiesz ;] ?

Vaxinar : Dzięki, a o tym rzymskim geście chodziło mi bardziej o Di Canio, który poniekąd jest bardzo utożsamiony z swoim klubem, i jak sam napisałeś, ponoć jest faszystowski (choć wątpie, bardziej chyba zaangażowani w to będą kibice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2009 o 14:38, Wintesun napisał:

Rusty-Luke, przeca napisałem "rzymski", czytać nie umiesz ;] ?

Napisałeś. W cudzysłowie, na co już Vaxinar zwrócił uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 08:59, DarthStan napisał:

> Jeśli w ManU da się zastąpić ronaldo, to kogo u nich się nie da zastąpić?

Giggsa i Rooneya.

Moim zdaniem zastąpić ich ManU będzie dużo łatwiej niż CR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować