Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2009 o 11:53, shinoda napisał:

Dobra wiadomość dla osób oglądających LM w TVP. TVP straciła prawa do transmisji meczów,
na rzecz Polsatu. Polsat w otwartym kanale ma pokazywać dwa mecze w tygodniu. W końcu
LM nie będzie przegrywała z M jak Miłość i prawdopodobnie mecze będą jak dawniej pokazywane
w wtorki i środy:).


Dla mnie bomba :) W końcu powrócą dwa mecze w tygodniu. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę, że będzie na Polsacie. Komentować będzie Mateusz Borek, którego bardzo lubię, zamiast naszego mistrza Darka. Dodatkowo 2 mecze to dużo większa szansa na oglądanie meczów Realu. Ja jestem zadowolony, że wreszcie nie muszę mieć poczucia, że TVP robi nam wielką łaskę puszczając jeden mecz zamiast kolejnego serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 08:21, kedzior141 napisał:

Kto ma większe szanse waszym zdaniem na puchar uefa?


Werder. Muszą wygrać, żeby uratować stracony sezon (będą mieli chyba 10 miejsce w lidze, a przed sezonem mieli aspiracje na mistrzostwo). Grają też w finale Pucharu Niemiec i najlepiej dla Thomasa Schaafa byłoby, gdyby wygrał oba puchary, jeśli ma zachować swoje stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 16:01, BoloMaster napisał:

żałuje że zamiast Szpaka będzie nudny Kołtoń:(
posiadacze N wciąż są zadowoleni:)


Kołtoń robi tylko za gościa, a komentować pewnie będzie Borek albo Iwanow. Mnie akurat Kołtoń nie nudzi, zawsze jest zorientowany w temacie(końcu w przeglądzie sportowym pracuje), walnie jakąś ciekawą ciekawostkę, nie rzuca jakimiś durnymi przenośniami i w porównaniu do tych z Nsport nie czuć, że czyta ciekawostki z kartki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 16:06, shinoda napisał:

> żałuje że zamiast Szpaka będzie nudny Kołtoń:(
> posiadacze N wciąż są zadowoleni:)

Kołtoń robi tylko za gościa, a komentować pewnie będzie Borek albo Iwanow. Mnie akurat
Kołtoń nie nudzi, zawsze jest zorientowany w temacie(końcu w przeglądzie sportowym pracuje),
walnie jakąś ciekawą ciekawostkę, nie rzuca jakimiś durnymi przenośniami i w porównaniu
do tych z Nsport nie czuć, że czyta ciekawostki z kartki:P


Kołtonia lubię, ale nie jako komentatora, bo w sytuacjach podbramkowych dostaje prawie orgazmu, a głos ma jak..
Iwanow za to jest całkiem niezły. Dobrze komentuje, zna się na piłce, lubie go. Borka również lubię, ale brakuje mu tych emocji, co posiada Szpaku. I kto teraz powie "Jak wyliczył Tygodnik Kibica", albo przekręci nazwisko? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2009 o 16:15, Budep napisał:

Kołtonia lubię, ale nie jako komentatora, bo w sytuacjach podbramkowych dostaje prawie
orgazmu, a głos ma jak..
Iwanow za to jest całkiem niezły. Dobrze komentuje, zna się na piłce, lubie go. Borka
również lubię, ale brakuje mu tych emocji, co posiada Szpaku. I kto teraz powie "Jak
wyliczył Tygodnik Kibica", albo przekręci nazwisko? :(



Jak dla mnie Kołtoń na komentatora zupełnie się nie nadaje podobnie jak Szpaku on i te jego "poprawnie" wymawiane nazwiska... Chociaż i tak wole jak komentuje Szpakowski niż Kołton. Dla mnie najlepszym komentatorem w Polsce jest Bożydar Iwanow. Facet zna się konkretnie na piłce jest zawsze znakomicie przygotowany to meczu który komentuje itp. Mateusz Borek hmmm....? Fajnie komentuje i ogółem jest spoko ale nie lubię go w roli prowadzącego "Cafe Futbol".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 11:53, shinoda napisał:

Dobra wiadomość dla osób oglądających LM w TVP. TVP straciła prawa do transmisji meczów,
na rzecz Polsatu. Polsat w otwartym kanale ma pokazywać dwa mecze w tygodniu. W końcu
LM nie będzie przegrywała z M jak Miłość i prawdopodobnie mecze będą jak dawniej pokazywane
w wtorki i środy:).

Możesz podać jakiego linka czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 18:22, kedzior141 napisał:

A jeśli np. obstawiam w zakładach, to większe szanse stawiać na Werder? Ogólnie lepsze
występy, lepsza gra ostatnio?


Hm, wiesz co, to właściwie trudna decyzja - Werder zagra bez swojego najlepszego zawodnika, Diego, oraz bez Hugo Almeidy, będą więc osłabieni. Ale mimo to wierzę w Werder i to na nich bym postawił.
PS. Właśnie przeczytałem, że z powodu kontuzji nie zagra ich podstawowy obrońca Per Mertesacker, a występ innego obrońcy, Naldo, oraz Franka Baumanna (kapitan) jest niepewny. No ale mają swój wielki atut - Claudio Pizarro. A takiego chyba w Szachtarze nie ma. Co do ich występów, to w Bundeslidze grają w kratkę (5:0 z Cottbus, a potem przegrali u siebie 1:3 z Karlsruhe), a spinają się tylko na Puchar Niemiec i PU.
Mimo wszystko postawiłbym na Werder, lecz minimalnie (55% dla Werderu, 45% dla Szachtaru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 11:53, shinoda napisał:

Dobra wiadomość dla osób oglądających LM w TVP. TVP straciła prawa do transmisji meczów,
na rzecz Polsatu. Polsat w otwartym kanale ma pokazywać dwa mecze w tygodniu. W końcu
LM nie będzie przegrywała z M jak Miłość i prawdopodobnie mecze będą jak dawniej pokazywane
w wtorki i środy:).


No i to jest to! Pamiętam dobre czasy Ligi Mistrzów w Polsacie i do tego jeszcze dwa mecze w tygodniu, anie jeden. W końcu będę trochę więcej nasycony piłkarskim widowiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i finał PUEFA jak dla mnie be większych emocji. Kibicował będę Szachtarowi, bo zawsze to bratni, słowiański klub ;]
Liczę na grad bramek żeby nie zasnąć przed ekranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bede kibicował raczej Szachtarowi i Lewandowskiemu, mam nadzieje ze wybiegnie w podstawowym składzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 19:39, walgierz napisał:

No i finał PUEFA jak dla mnie be większych emocji. Kibicował będę Szachtarowi, bo zawsze
to bratni, słowiański klub ;]
Liczę na grad bramek żeby nie zasnąć przed ekranem.

A ja myślę że więcej emocji i bramek jest zawsze w Pucharze Uefa. No i też kibicuje Szachtarowi ale tylko dlatego że tam Lewandowski gra który mam nadzieję że w finale zagra od 1 minuty. Cóż też liczę na grad goli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.UEFA stoi na zdecydowanie niższym poziomie niż LM. Praktycznie każda drużyna jest sobie równa, co pewnie powoduje tyle strzelanych bramek.
A dziś kibicujemy oczywiście Szachtarowi, podobno są jakieś szanse że wybiegnie Lewandowski ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnego problemu komu kibicować. Z niemieckich klubów jestem fanem HSV, wrogiem Werderu. A Werder wyeliminował Hamburgera w półfinale... Powodzenia Lewandowskiemu i całemu Szachtarowi, bo taka szansa może się szybko nie powtórzyć. W końcu Werder gra bez Diego, Mertesackera, czy Almeidy może mieć problem. Zwłaszcza bez Diego, który zapewnił im awans do finału w pojedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować