Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

jak i Valencia -Gl. Rangers spotkanie moze

Dnia 02.11.2010 o 17:51, karolekx23x napisał:

być ciekawie i zakonczyć się niespodziewanie.


Możliwe, że kto w tym meczu wygra wyjedzie jako drugi z grupy. MU powoli wychodzi na prostą i raczej nie da sobie wydzrzeć pierwszego miejsca w tej grupie tym bardziej awansu do kolejnej rundy. Choć to tylko sport i już nie raz się okazywało, że pewniacy odpadli wcześnie. Jednak jako fan United wierze, że będzie 1 miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 18:57, Luk04229 napisał:

jak i Valencia -Gl. Rangers spotkanie moze
> być ciekawie i zakonczyć się niespodziewanie.

Możliwe, że kto w tym meczu wygra wyjedzie jako drugi z grupy. MU powoli wychodzi na
prostą i raczej nie da sobie wydzrzeć pierwszego miejsca w tej grupie tym bardziej awansu
do kolejnej rundy. Choć to tylko sport i już nie raz się okazywało, że pewniacy odpadli
wcześnie. Jednak jako fan United wierze, że będzie 1 miejsce


ja tez licze na wygrana inaczej nie moze sie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieliński wyrzucony z Lecha jak to mozliwe ? Nie wyrzuca się trenera jeszcze przed tak ważnym spotkaniem z Manchesterem City . Atmosfera w klubie popsuta i teraz to na pewno dostana i to wysoko.
w Czwartek mecz a taki cyrk sie robi ? Ja naparwde nie moge tego zrozumiec .
Sorki za post drugi z rzedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Kto poleci w klubie, kiedy mistrz kraju z poprzedniego sezonu jest na pozycji spadkowej po kilku ligowych kolejkach. Wiadomo, póki co dobrze radzą sobie w LE, ale jednak Zieliński stracił autorytet wśród zarządu i takie decyzje. Zapewne następcą będzie Bakero, który z tego co wiadomo jest nie najgorszym trenerem. Dziwie się woógle dlaczego wywalili go z Polonii, kiedy klub był w czołówce Ekstraklasy i zaliczył dopiero pierwszą wtedy przegraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś został zwolniony trener Zagłębia Lubin, który także wygrał mecz. Poczekajmy na potwierdzenie informacji o Zielińskim bo Lech poza meczem w Zabrzu^^ nie grał źle, aczkolwiek w polskiej piłce chyba już mnie nic nie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 19:56, karolekx23x napisał:

Zieliński wyrzucony z Lecha jak to mozliwe ? Nie wyrzuca się trenera jeszcze przed tak
ważnym spotkaniem z Manchesterem City . Atmosfera w klubie popsuta i teraz to na pewno
dostana i to wysoko.
w Czwartek mecz a taki cyrk sie robi ? Ja naparwde nie moge tego zrozumiec .
Sorki za post drugi z rzedu

Człowieku, uspokój się.
Popsuta atmosfera? Mówi się o tym, że piłkarze dowiedzieli się przed Wisłą, że Zieliński i tak odchodzi, więc zagrali by pokazać się nowemu trenerowi. Jeśli wierzyć tym plotkom, to atmosfera w szatni będzie świetna jak nigdy. Z tym dostaniem i to wysoko też bym nie przesadzał. Lech absolutnie nie jest faworytem, a napisałeś to tak jakby był.

Wracając do tematu - dziwna sytuacja wg mnie. Mówi się, że trenerem zostanie Bakero, ale wątpię. Musieliby zapłacić jakąś tam kasę Wojciechowskiemu, poza tym trener nie może prowadzić dwóch klubów tej samej ligi w jednej rundzie. No i fakt, że to zebranie odbywa się tak niespodziewanie... Gdyby to był Bakero, poczekaliby trochę.
Chociaż właściwie powinienem zacząć od tego, że ta informacja jest nieoficjalna. Przypomnę, że jeszcze kilka dni temu Zielińskiemu nie dawano nawet szansy na mecz z Wisłą.

Poza tym, Zieliński w Lechu się nie sprawdza. Wiem, że kibice mają krótką pamięć i widzą ostatnie 2x4:1, ale jeszcze niedawno był najsłabszym trenerem na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama EWENTUALNA zmiana Zielińskiego mnie nie zdziwi. Inna sprawa kto ma go zastąpić? Bakero? Boże, tylko nie on! Mimo całej pięknej kariery piłkarskiej jako trener nic na razie nie osiągnął, z tego co pamiętam, spuścił z La Ligi Real Sociedad i na tym koniec jego osiągnięć. Z dwojga złego na pewno lepszy Zielek, może trener nie z najwyższej półki ale coś osiągnął. Choć ostatnio psychika mu coś pada;s

A kogo wziąć? Van Basten jest wolny;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 20:27, miquel93 napisał:

Sama EWENTUALNA zmiana Zielińskiego mnie nie zdziwi. Inna sprawa kto ma go zastąpić?
Bakero? Boże, tylko nie on! Mimo całej pięknej kariery piłkarskiej jako trener nic na
razie nie osiągnął, z tego co pamiętam, spuścił z La Ligi Real Sociedad i na tym koniec
jego osiągnięć. Z dwojga złego na pewno lepszy Zielek, może trener nie z najwyższej półki
ale coś osiągnął. Choć ostatnio psychika mu coś pada;s

A kogo wziąć? Van Basten jest wolny;P

Może Dan Petrescu? :] da wycisk gwiazdeczkom, będą znów biegać w tą i z powrotem jak za Smudy xD Szkoda Ziela bo w końcu wygrał 2 mecze z rzędu i może machina by ruszyła, a tak nie wiadomo, choć może zostaje nie wiadomo jeszcze. Tak czy siak, moim zdaniem przed meczem z City nie powinni nic zmieniać, nie rozumiem władz Lecha za bardzo, tak samo jak dzisiejszej akcji z biletami.. 40tys-14tys karnetów-2tys gości=24 tys biletów w 4 godziny się rozeszło... jasne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał tak na marginesie zauważyć, że po bramce wbitej Wilkom w niedawnym meczu Pucharu, dzisiaj, w swym debiucie w LM, gola na 3:0 strzelił nie kto inny jak imć Bebe.

Może i Bursasporowi, który raczej głównie patrzył jak strzela MU niż z nim grał, niemniej chcę teraz zobaczyć miny wszystkich hejterów wjeżdżających na Alexa ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 23:20, Dexter_McAaron napisał:

Może i Bursasporowi, który raczej głównie patrzył jak strzela MU niż z nim grał, niemniej
chcę teraz zobaczyć miny wszystkich hejterów wjeżdżających na Alexa ;>


Wielu hejterów Alexa tu nie uświadczysz, ale podobnież jacyś są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imć Bebe to zaiste ciekawy człowiek ;)

Bramka w Carling Cup to czyste szczęście ;P A ta w LM to czysta maestria. Uderzył to tak, że z 10 razy musiałem obejrzeć tą sytuację by się upewnić, że to on, a nie obrońca wślizgiem wbił. Chociaż nadal nie jestem pewien ;P

BTW, Inter dostał solidne baty od Tottenhamu (3:1) i znowu miał w tym swój udział niejaki Gareth Bale asystujący przy dwóch bramkach po rajdach skrzydłem. Zobaczcie sobie jak ośmieszył obrońców przy ostatniej, i z jakim optymizmem sobie piłkę na obieg wypuścił ;D

No i znowu sobie dołożyłem kolejny kamyczek do pokaźnego już stosiku pt. "Dlaczego naprawdę nie lubię Barcelony?", a jestem na tym punkcie bardzo przewrażliwiony, bardzo. Jak zobaczyłem jak Valdez pociągnął z buta z wyskoku napastnika Kopenhagi to byłem zbulwersowany, ale jak zobaczyłem nieuznaną drugą bramkę dla Kopenhagi to się wściekłem. W każdym razie na tych ujęciach kamer, które ja miałem nijak nie dostrzegłem by obrońca Barcelony został popchnięty, nijak. A upadek przyaktorzył wspaniale, naprawdę, oni ich muszą tego uczyć na treningach. Innej opcji nie ma.

Edit: Skończyło się 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem, ale samą sytuacje Valdesa z N''boyą (Nie wiem czy dobrze pisze.) widziałem i naprawdę Valdez powinien dostać conajmniej żółtą kartkę lub czerwoną.


Ps. Tak jestem fanem Barcelony, ale ślepo nie patrzę na nich jak na bogów choć trzeba przyznać że Barcelona miała bardzo wiele sytuacji to i tak nie umiała wykończyć akcji i albo marnowali 100%, albo uderzali po słupkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 08:38, NdysH napisał:

Ps. Tak jestem fanem Barcelony, ale ślepo nie patrzę na nich jak na bogów choć trzeba
przyznać że Barcelona miała bardzo wiele sytuacji to i tak nie umiała wykończyć akcji
i albo marnowali 100%, albo uderzali po słupkach.

To Ci się chwali. :)

Meczu też nie oglądałem, widziałem skróty i widziałem, że Kopenhaga też miała swoje okazje i do tego nieuznanego gola. Wynik moim zdaniem na takiej bazie wiedzy o meczu jaką mam jest sprawiedliwy (ah, ale i tak bym chciał by Kopenhaga wygrała) i obie strony zasłużyły. Tyle. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Jose Maria Bakero trenerem Lecha Poznań. Wątpliwe, by udało mu się wszczepić w piłkarzy Kolejorza hiszpański talent, ale życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie takich zeczy sie njie robi 2 dni przed waznym meczem a trener w ciagu 2 dni nic nie zdziała.A co by sie stało jak by Zieliński został do czwartu , a jak by była wysoka wygrana Lecha ? Ja rozumiem strefa spadkowa była w Ekstraklasie . Ja i tak mam nadzieje ze Lech powalczy i latwo nie odda skóry , moze remis bedzie , kto wie to zalezy od postawy zawodników.

Zobaczymy co Bakero zdziała z Lechem i czy podniesie morale druzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 15:06, karolekx23x napisał:

Według mnie takich zeczy sie njie robi 2 dni przed waznym meczem a trener w ciagu 2 dni
nic nie zdziała.A co by sie stało jak by Zieliński został do czwartu , a jak by była
wysoka wygrana Lecha ? Ja rozumiem strefa spadkowa była w Ekstraklasie . Ja i tak mam
nadzieje ze Lech powalczy i latwo nie odda skóry , moze remis bedzie , kto wie to zalezy
od postawy zawodników.

Zobaczymy co Bakero zdziała z Lechem i czy podniesie morale druzyny.

Prawdopodobnie Zieliński został zwolniony już po meczu z Górnikiem i wiedzieli o tym zarówno sam trener jak i piłkarze. To by wyjaśniało gest Kozakiewicza, jaki zrobił Zieliński z Wisłą w kierunku loży vipowskiej.
Kto wie, czy wygrane z krakowskimi drużynami są w ogóle jego zasługą.
Co by się stało tego nikt nie wie. Równie dobrze Lech może zaprezentować się dobrze i w pierwszym meczu nowego trenera, albo może zepsuć ten mecz, tak samo mogłoby być z Zielińskim.
Z tym "2 dni przed ważnym meczem" też bym nie przesadzał. Lech gra teraz co 3 dni przez cały miesiąc i każde zwolnienie byłoby "przed ważnym meczem". W końcu Lech musi wygrywać wszystko co się da, by powrócić do czołówki. A zaryzykuję stwierdzeniem, że ten mecz jest jednym z mniej ważnych w najbliższej przyszłości. Najważniejsza jest liga. Również mam jednak nadzieję na dobre widowisko i na to, że Lech się nie podda.

A Panu Bakero daję taki sam kredyt zaufania jak poprzednim trenerom Kolejorza. Nie mam zamiaru teraz pisać jaki to nieudacznik, lub wychwalać go pod niebiosa. Jeżeli dobrze będzie prowadził Lecha, to tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak by było super jak by Lech wyszedł z grupy z 2 miejsca:) Wiadomo tez ze piłkarze mogą grac i pokazywać bo na takim meczu bedą łowcy talentów i po dobrej grze do zawodnika ktos z interesujacą propozycja podejdzie. Szansa na pokazanie się i zaprezentowanie swojej gry.
A co do Bakero pozyjemy , zobaczymy co stworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja w Lechu doprawdy niefortunna. Zwalniają Zielińskiego po dwóch efektownie wygranych meczach. Działacze jednak już tydzień wcześniej ustalili i było pewne, że Zielińskiego zastąpi Jose Bakero. Teraz rodzi się pytanie - jak było wiadomo, to dlaczego nie zwolnili Zielińskiego po przegranym meczu z Górnikiem? Wtedy nie byłoby niepotrzebnego smrodu. Pytanie numer dwa - Dlaczego zwolnili go przed, a nie po bardzo ważnym meczu z Manchesterem City? To pozostanie tajemnicą włodarzy Kolejorza, ale Zieliński może opuszczać Bułgarską z podniesionym czołem. Dobrego trenera poznaje się po tym, jak potrafi wyciągnąć drużynę z kryzysu, a jemu to się powoli udawało. No ale cóż, jest nowy szkoleniowiec, ale niesmak pozostaje, brak klasy ze strony Lecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować