Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Włłaściwie nie powinienem tego pisać w dzisiejszy dzień ale z poprzedniego posta wynika jakobyś bardziej cieszył się z niepowodzeń Interu i innych przeciwników Milanu (Ty i MisticGohan_MODED). Nie lepiej wygrać w uczciwej walce, niż w wyniku jakichś niepowodzeń drugiego klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 12:50, Wintesun napisał:

Nie lepiej wygrać w uczciwej walce, niż w wyniku jakichś niepowodzeń drugiego klubu?

Oczywiście, że lepiej. Tyle, że Milan wygrywa obecnie uczciwie. W derbach wygrana, a wszelakie kontuzje, kłótnie w Interze pojawiły się w wyniku pracy Beniteza.

Warto dodać też, iż Inter nigdy nie zdobyłby 5 Scudetto pod rząd, gdyby nie afera calciopoli. Tutaj to właśnie Nerazzuri skorzystali z niepowodzeń innych.

Ponadto- euforia Interistów po finale Ligi Mistrzów w 2005 roku.

No i w tych najsilniejszych ligach świata niestety trzeba też liczyć na potknięcia innych, nie tylko na dobrą grę swojego ukochanego zespołu. Ale jeśli chodzi o przegranie sezonu, to ja życzę tego tylko wrogowi zza miedzy. Za ich "historię" powstania, za ich kibiców i przez 5 lat cynicznego, chamskiego właściciela, który teraz znowu nie wie co robić. Roma, Juventus - niech będą w górze tabeli, ale ja zawsze chcę, by to Milan był na szczycie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 13:05, Wrukos napisał:

właściciela, który teraz znowu nie wie co robić.


To jest oczywiste że Moratti musi kupić kilku graczy, ale on przespał okienko transferowe i Inter prezentuje się słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 13:05, Wrukos napisał:

Roma, Juventus - niech będą w górze tabeli, ale ja zawsze chcę, by to Milan był na szczycie.


Tak być nie może...;) Według mnie Milan w końcu złapie zadyszkę, a o mistrzostwo będzie walczyć Roma z Lazio.
Choć wolałbym, żeby do tego grona dołączył też Juventus, ale z takim zarządem i niektórymi piłkarzami to będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Afellay podpisał kontrakt z Barceloną. Cena jaką WięcejNiżKlub zapłacił za tego zawodnika wyniosła 3 mln euro. Nieźle!

Szkoda, że Rosell zmienił politykę transferową FCB. Kilka lat rządów Laporty więcej i wszystkie przepłacone transfery Realu zostałyby zapomniane w obliczu tego co wyprawiał Laporta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roma?
Z takimi piłkarzami i trenerem nic nie zdziała. Jedyny, który jest w formie to Marco Borriello. Chociaż on nic również nie prezentuje, a strzela gole po 12523623 rykoszetach. Tradycyjnie.

Lazio?
To rewelacja tego sezonu, ale mistrzostwo nie jest jeszcze dla nich. Prędzej oni złapią zadyszkę, niż Milan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Romą może przesadziłem, ale Lazio, mimo wszystko, powinno jednak powalczyć.
Zresztą do końca sezonu jeszcze 21 kolejek, więc różne rzeczy mogą się wydarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyb mam za sobą najdziwniejszy mecz jaki kiedykolwiek rozegrałem. Jestem sobie ja (Gragas), Kassadin, Fidle, Jax i Xin, który chciał junglować. Niby ok, ja z Jaxem na topa, Xin do jungli, a na mida...Kass i Fidle. Nie mogli się dogadać kto ma iść na mida i w efekcie obaj tam poszli...no więc Xin musiał pójść na bota. Ale długo tam nie zagościł, bo od 2 lvl afczyl. No to Jax se poszedł na bota, tylko na midzie nadal Kass i Fidle. Po pewnym czasie musiałem się wrócić do bazy no to Fidle przyszedł na topa i został tam. Aż tu nagle, gdy każdy ma 9-10 lvl wraca Xin i oznajmia nam, że miał awarię prądu. Szkoda, że zamiast do jungli psozedł na bota, gdzie po chwili padł. Dopiero wtedy poszedł do jungli(zresztą musiałem użyć agresywnej perswazji ;]). Wygraliśmy, bo Kass i Jax nafeedowali się jak wściekli.

EDIT: EPIC FAIL. Zły temat :D Niech ktokolwiek usunie tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, idziesz na Mistrzów :D

---
A żeby nie było offtopu: co sądzicie o 11 pierwszej części sezonu wytypowanej przez Goal.com?

---
Neuer

Hummels Thiago Silva Vidic

Krasic Iniesta Sahin Bale

Hernanes

Messi Ronaldo
----
Jest Nasz Thiago ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2010 o 14:22, dominik713 napisał:

Neuer

?? ZA CO ?? Dobre Mistrzostwa Świata, ale w Schalke gra tylko dobrze.

Dnia 24.12.2010 o 14:22, dominik713 napisał:

Hummels Thiago Silva Vidic

Okej. Szczególnie cieszy Silva, jeden z najlepszych obecnie.

Dnia 24.12.2010 o 14:22, dominik713 napisał:


Krasic Iniesta Sahin Bale

Okej, oprócz Krasicia.

Dnia 24.12.2010 o 14:22, dominik713 napisał:

Hernanes

Dobrze gra w Lazio, ale to za mało na taką jedenastkę.

Dnia 24.12.2010 o 14:22, dominik713 napisał:

Messi Ronaldo

Hmm.. oboje bez swoich partnerów wiele by nie zdziałali, szczególnie Messi.. Gdzie Ibrahimovic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 13:57, Wrukos napisał:

Jedyny, który jest w formie to Marco Borriello. Chociaż on nic również nie prezentuje, a strzela gole po 12523623 rykoszetach. Tradycyjnie.


Wiesz... W sumie podobnie można powiedzieć o Inzaghim tylko słowo "rykoszetach" zmień na "spalonych". Pamiętam kiedyś mecz który oglądałem na C+. Nie pamiętam z kim grał Milan ale Inzaghi był chyba 10 razy na spalonym, a na koniec strzelił gola ze spalonego i komentator powiedział "Super Pippo urodził się na pozycji spalonej". Ale strzelił przecież mnóstwo waznych bramek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 14:22, dominik713 napisał:

Neuer

Dla mnie Casillas.

Dnia 24.12.2010 o 14:22, dominik713 napisał:

Hummels Thiago Silva Vidic

Obleci.

Dnia 24.12.2010 o 14:22, dominik713 napisał:

Krasic Iniesta Sahin Bale

Krasic mi tu kompletnie nie pasuje.

Dnia 24.12.2010 o 14:22, dominik713 napisał:

Hernanes

Kto to jest? :P Na serio to nawet nie wiedziałem, że taki ktoś gra w Lazio ;]

Dnia 24.12.2010 o 14:22, dominik713 napisał:

Messi Ronaldo

Tu się zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Inzaghi to tylko zmiennik obecnie i dodatkowo już w tym sezonie nie pogra z powodu kontuzji. Jego zastępcą jest Cassano. No i samego Filippo nie można winić za to, że strzela często z pozycji spalonej. To wynik niekompetencji sędziów.

PS. W meczu z Realem tak samo komentator mówił. I mówią to zawsze, gdy Pippo strzeli bramkę ze spalonego. To już nudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 14:22, dominik713 napisał:

A żeby nie było offtopu: co sądzicie o 11 pierwszej części sezonu wytypowanej przez Goal.com?

Brakuje tu Ibry i Casillasa ;/
Cieszy mnie zasłużona obecność Thiago Silvy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedynymi, którzy się naprawdę wyróżnili w pierwszej połowie sezonu i znaleźli w
tym zestawieniu to Bale i dwójka z przodu. Przyznam, że Hernanesa nie znam,a Krasic to nie
wiem dlaczego się tam znalazł bo chyba nie za grę w LE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 22:47, Diverso napisał:

A Francja cieniutko, bo z tego co się orientuję to żaden z wyżej wymienionych chyba w
Liżę nie gra?


Dobrze się orientujesz. Hernanes Lazio, Sahin Borussia, Hummels chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 14:36, Wrukos napisał:


> Neuer
?? ZA CO ?? Dobre Mistrzostwa Świata, ale w Schalke gra tylko dobrze.


Za to, że potrafi Schalke wybronić nie jeden mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować