Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nie mam siły... Real niestety tylko remisuje z Lyonem 1:1 :/ Wszystko na papierze i w racjonalnym myśleniu wyglądało pomyślnie dla drużyny z Madrytu, a tu Lyon znów się nie dał. Dobra, trzeba wierzyć, że na Bernabeu wszystko potoczy się po myśli Los Blancos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inter - Bayern

Przede wszystkim wyrównany, akcja za akcją, zero taktycznej nudy, piękna gra, najlepszy mecz LM.

Bramkarz Bayernu, to android, nie inaczej. Z kolei Gomez zmarnował kilka niesamowitych akcji i w końcu został bohaterem, bo dobił do pustej bramki. Brawo! W ostatniej minucie, jak to zwykle zresztą bywa w przypadku Niemców. Jednak na dobre to wyjdzie. Inter w rewanżu nie będzie się bronił, a przy 0:0 u siebie byłby już jedną nogą w ćwierćfinale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 22:48, Grinczar napisał:

Inter - Bayern

Przede wszystkim wyrównany, akcja za akcją, zero taktycznej nudy, piękna gra, najlepszy
mecz LM.

Przy całej mojej antypatii do Barcelony i Arsenalu - to ich mecz był ciekawszy dla bezstronnego obserwatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 22:48, Grinczar napisał:

Inter - Bayern

Przede wszystkim wyrównany, akcja za akcją, zero taktycznej nudy, piękna gra, najlepszy
mecz LM.

Bramkarz Bayernu, to android, nie inaczej. Z kolei Gomez zmarnował kilka niesamowitych
akcji i w końcu został bohaterem, bo dobił do pustej bramki. Brawo! W ostatniej minucie,
jak to zwykle zresztą bywa w przypadku Niemców. Jednak na dobre to wyjdzie. Inter w rewanżu
nie będzie się bronił, a przy 0:0 u siebie byłby już jedną nogą w ćwierćfinale.


Oglądałem mecz i nie zgodził bym sie z Toba ze najlepszy mecz LM. Inter będzie miał problem w rewanżu, zawsze jest jakaś szansa ze można wyjść zwycięsko.

Ol.Marsylia- M.Utd 0:0

Wynik mnie nawet zaskoczył, meczu nie widziałem wiec sie nie wypowiem.W rewanżu 1:1 i M.Utd sie zegna z LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 23:27, karolekx23x napisał:


Oglądałem mecz i nie zgodził bym sie z Toba ze najlepszy mecz LM. Inter będzie miał problem
w rewanżu, zawsze jest jakaś szansa ze można wyjść zwycięsko.

Ol.Marsylia- M.Utd 0:0

Wynik mnie nawet zaskoczył, meczu nie widziałem wiec sie nie wypowiem.W rewanżu 1:1 i
M.Utd sie zegna z LM.


Najlepszy czy nie, nie mniej jednak był to ładny dla oka mecz i rewanż też zapowiada się ciekawie.

Co do United nie ma szans żeby odpadli. Mecz nie powalił na kolana, przynajmniej druga połowa po właśnie ją oglądałem. Praktycznie zero setek, sędzia też gwizdał wszystko co się dało. Druga strona, że jakoś mało zaangażowania było. Noi w MU carrick, fletcher, gibson czyli wysocy i mniej sprytni zawodnicy. Pomoc do zdecydowanie najsłabszy punkt, no ale mam nadzieję, że obietnica zostanie spełniona i glazer da troche funtów na trensfery.Co do drugiego meczu, OT pochłonie Marsylie.

I tak z innej beczki, dzisiaj Lech, jak obstawiacie? JA 2:2. Braga bądź co bądź dobrze wyszkolony technicznie zespół. Jeśli byłny to okres kiedy grali z city, juve itd. byłbym spokojny, natomiast nasza liga ciągle śpi, mecz lecha z polonią też dużo osób widziało, tak więc 1:0 nie jest to spokojny wynik i mam nadzieje, że bakero nie jest głupi i po przerwie NIE będzie obrona częstochowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rewanż dwumeczu Lech - Braga. Zaliczka bez straty gola u siebie jest cenna, boje się jednak że Bakero będzie bronił wyniku :( Kolejorz teraz to nie ten z okresu gdy prowadził go Smuda i zawsze atakował. A z Bragą trzeba grać odważnie, bo granie na 0:0 może doprowadzić do dogrywki, karnych a tam to już loteria.. pamiętam mecze z Brugge, tam tak było, oczywiście pomógł sędzia który anulował bramkę prawidłowo zdobytą przez Stilicia, a wtedy klub z Belgi musiałby strzelić 3 ale cóż.. mam nadzieje że nic dwa razy się nie zdarza i tym razem spokojnie awansujemy. Kibicuje też Liverpoolowi, owszem rewanż za eliminacje LM z Spartą kusi, ale The Reds to jednak marka. Poza tym coś mi się zdaje, że Sparta bardziej na ten dwumecz z nami się grzeje, bo faktycznie byli lepsi (co prawda nie było w Lechu jeszcze Rudnevsa), ale stracili przez kartki otrzymane w Poznaniu 2-3 podstawowych zawodników przez meczami z Zyliną w następnej rundzie i pewnie głownie przez to nie znaleźli się w LM. Czuje że byłaby bitwa na boisku, a ja wole takie mecze jak z ManCity czy ten pierwszy z Juve, a to bardziej prawdopodobne jeśli trafimy na The Reds. Rywala się nie boje (po dwumeczu z City z każdym możemy wygrać), zresztą jak spadać to z wysokiego konia ;p

Co do ostatniej kolejki LM to oglądałem tylko mecz Arsenalu i Barcy oraz Interu i Bayernu. Oba dobre mecze, ten pierwszy to był naprawdę bardzo dobry mecz, szkoda że dzień później taką kaszane w Poznaniu trzeba było oglądać, a moim zdaniem i mecz w Mediolanie niczego sobie. Dużo sytuacji podbramkowych, co prawda tylko jeden gol Gomeza ale naprawdę mało brakowało by bramek było więcej (słupek, poprzeczka Bayernu oraz kilka świetnych, ale głównie instynktownych interwencji tego młodego niemieckiego bramkarza). Ogólnie swojego faworyta nie miałem w tym meczu, bo Interem (jak Mou odszedł to już w ogóle) i Bayernem nie przepadam. Widać także że włoski futbol przeżywa kryzys i nie ratuje ich zwycięstwo w zeszłorocznym LM bo to zasługa The Special One - porażki Milanu, Interu, Juve odpada z Lechem w LE, na mundialu Włosi słabo, no więcej przykładów chyba nie potrzeba ;P

@Luk04229
Jak chcesz po obstawiać to tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=160&u=6954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby widowisko było 5 razy lepsze niz tydzien temu, bo momentami usypiałem.
Mam nadzieje ze Lech sie spręży, poprawi grę.
A ja licze ze bedzie wygrana Lecha 1:0 albo 2:1. Stawiam ze Lech pierwszy trafi do bramki.
Awans i wielki mecz z FC Liverpool.

Ciekawie sie zapowiadają inne mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie mogę się doczekać tego meczu. Jedyne czego żałuje, to to, że nie będę w samej Bradze, paru moich znajomych pojechało i siedzi teraz w 20 stopniach, gdy w Poznaniu mróz;s
Szanse Kolejorza? Są. Nie jesteśmy faworytem, co łatwo sobie wyobrazić, ale nie można nas też lekceważyć;] Jest w końcu wielka, by być pierwszą polską ekipą od chyba 20 lat, która przejdzie dalej na wiosnę. Ciekawe jak piłkarze zareagują na grę na normalnej, zielonej murawie. Ja na ich miejscu cieszyłbym się jak dziecko;]

a podobno Fulham daje za Rudnevsa 7 milionów Euro. Jeśli to prawda - moim zdaniem należy rozważyć taką ofertę. Tyle hajsu za piłkarza z Polski nie zapłacił jeszcze nikt. I chyba zbyt prędko nie będzie proponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:43, miquel93 napisał:

Przyznam, że nie mogę się doczekać tego meczu. Jedyne czego żałuje, to to, że nie będę
w samej Bradze, paru moich znajomych pojechało i siedzi teraz w 20 stopniach, gdy w Poznaniu
mróz;s
Szanse Kolejorza? Są. Nie jesteśmy faworytem, co łatwo sobie wyobrazić, ale nie można
nas też lekceważyć;] Jest w końcu wielka, by być pierwszą polską ekipą od chyba 20 lat,
która przejdzie dalej na wiosnę. Ciekawe jak piłkarze zareagują na grę na normalnej,
zielonej murawie. Ja na ich miejscu cieszyłbym się jak dziecko;]

a podobno Fulham daje za Rudnevsa 7 milionów Euro. Jeśli to prawda - moim zdaniem należy
rozważyć taką ofertę. Tyle hajsu za piłkarza z Polski nie zapłacił jeszcze nikt. I chyba
zbyt prędko nie będzie proponował.



Mi wystarczy remis byle Lech awansował bo myślę , że jest szansa na równą grę z Liverpoolem i wątpie żeby Fulham dawał 7mln za Rudnevsa i wolę żeby Lech przestał sprzedawać takich piłkarzy jak Peszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:43, miquel93 napisał:

a podobno Fulham daje za Rudnevsa 7 milionów Euro. Jeśli to prawda - moim zdaniem należy
rozważyć taką ofertę. Tyle hajsu za piłkarza z Polski nie zapłacił jeszcze nikt. I chyba
zbyt prędko nie będzie proponował.

Za Lewego 7 mln euro ponąc dawał Szachtar już po pierwszym sezonie jego gry w Lechu, tyle że Robert nie chciał tam grać. Rutkowski by go tam pewnie sprzedał jakby od niego tylko to zależało. Wydaje mi się że jeśli faktycznie będzie taka oferta i to jeszcze z klubu takiego jak Fulham to transfer dojdzie do skutku, mam nadzieje że to będzie jednak jedynie kasa na nowych grajków a nie na łatanie dziury spowodowanej brakiem możliwości gry w pucharach w przyszłym sezonie :P oby ugrali coś w Pucharze Polski (choć po samobóju Mańka to ciężko będzie), albo w lidze, najlepiej jeszcze majstra :D

@kaczpak7
Peszko nie został sprzedany, on po prostu sam się sprzedał do Koeln.. naszczęście chyba tylko Wojtkowiak ma jeszcze taki zapis o kwocie transferowej w kontrakcie, za reszte zawodników Lech może zażyczyć sobie tyle ile tylko zechce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:43, miquel93 napisał:

a podobno Fulham daje za Rudnevsa 7 milionów Euro. Jeśli to prawda - moim zdaniem należy
rozważyć taką ofertę. Tyle hajsu za piłkarza z Polski nie zapłacił jeszcze nikt. I chyba
zbyt prędko nie będzie proponował.

Tyle że okienko w Anglii już jest zamknięte. Media w wymyślaniu bajek przechodzą same siebie - podczas przerwy zimowej nikt Rudnevsa nie chciał kupić, (tzn. wg. mediów) a gdy ten strzelił jednego gola Bradze to nagle Fulham wykłada na stół 7 mln. I to tak, jak wspominałem, przy zamkniętym okienku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiem, że okienko na Zachodzie zamknęło się z końcem stycznia;] Zapomniałem dodać, że Rudnevs miałby przejść dopiero w lecie. Co nie zmienia faktu, że na taki transfer przystałbym z wielką radością. A ze media wymyślają? Po to są;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:33, miquel93 napisał:

Dobrze wiem, że okienko na Zachodzie zamknęło się z końcem stycznia;] Zapomniałem dodać,
że Rudnevs miałby przejść dopiero w lecie. Co nie zmienia faktu, że na taki transfer
przystałbym z wielką radością. A ze media wymyślają? Po to są;]

Ja bym tam wolał, żeby media przekazywały prawdziwe informacje, a nie wymyślały bajki, tylko po to żeby zarobić. Bo mimo wszystko mało prawdopodobne jest to, by Fulham nagle szykował te 7 mln, skoro nie wiadomo w jakiej formie Rudnevs będzie w lecie. A gdyby go rzeczywiście chcieli go kupić to pewnie już by w zimie zaczęli negocjować, bo to czy strzelił jednego gola więcej czy mniej nie robiło by im większej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:41, Hoplita napisał:

Ja bym tam wolał, żeby media przekazywały prawdziwe informacje, a nie wymyślały bajki,
tylko po to żeby zarobić. Bo mimo wszystko mało prawdopodobne jest to, by Fulham nagle
szykował te 7 mln, skoro nie wiadomo w jakiej formie Rudnevs będzie w lecie. A gdyby
go rzeczywiście chcieli go kupić to pewnie już by w zimie zaczęli negocjować, bo to czy
strzelił jednego gola więcej czy mniej nie robiło by im większej różnicy.

Jeśli mieli by wydać 7 mln to raczej by poczekali te 4 miechy, poobserwowaliby jeszcze ;P Lech i tak by go zimą nie sprzedał za małe pieniądze, ani też nikt za chłopaka który miał tylko jedną udaną rundę nie wydałby tyle kasy. Chyba że potwierdzi to w rundzie wiosennej, a że już zaczął potwierdzać to zamieszanie się robi ;) A tak serio to w każdej plotce jest trochę prawdy. Spekulacje czasem się sprawdzają, dlatego nie przekreślałbym przenosin Rudnevsa do Fulham, które bliskie było transferu choćby takiego Pawła Brożka (który 5 bramek w jednym sezonie w UEFA nigdy nie strzelił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 19:28, Paoro napisał:

Jeśli mieli by wydać 7 mln to raczej by poczekali te 4 miechy, poobserwowaliby jeszcze

Zakładając nawet że to jest prawda (chociaż osobiście w to nie wierzę) to i tak daleko jest do stwierdzenia "Fulham daje 7 mln za Rudnevsa".

Dnia 24.02.2011 o 19:28, Paoro napisał:

A tak serio to w każdej plotce jest trochę prawdy.

W plotce być może, w bajce niekoniecznie.

Dnia 24.02.2011 o 19:28, Paoro napisał:

które bliskie było transferu choćby takiego Pawła Brożka

Tyle że tam nie chodziło o takie pieniądze, a poza tym to, że rozmowy na temat transferu były potwierdziła któraś ze stron (już nie pamiętam, czy to była Wisła, czy Fulham).

Dnia 24.02.2011 o 19:28, Paoro napisał:

który 5 bramek w jednym sezonie w UEFA nigdy nie strzelił

Klubom zachodnim raczej potrzebni są zawodnicy, którzy co mecz potrafią się pokazać z dobrej strony, a nie tylko zabłyszczeć w kilku spotkaniach pucharowych. Jeśli Fulham obserwowało by Rudnevsa to pewnie przynajmniej tak samo, jak jego gra w pucharach interesowało by ich też to, jak sobie ten napastnik radzi co tydzień w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za godzinę rozpocznie się rewanż meczu Lecha Poznań ze Sportingiem Braga, oprócz tego, że oczywiście nie mogę się doczekać muszę nadmienić, że Kolejorz jest teraz w bardzo dobrej sytuacji - nie pozwolił sobie stracić bramki u siebie i na dodatek zachowując czyste konto sam zwyciężył. Tak naprawdę teraz każdy remis na wyjeździe i nawet przegrana jedną bramką daje awans Lechowi. DO BOJU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:33, miquel93 napisał:

Dobrze wiem, że okienko na Zachodzie zamknęło się z końcem stycznia;] Zapomniałem dodać,
że Rudnevs miałby przejść dopiero w lecie. Co nie zmienia faktu, że na taki transfer
przystałbym z wielką radością. A ze media wymyślają? Po to są;]


Do lata to daleko i beda inne artykuły i inni zainteresowani i inna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować