Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mecz powinien zostać w ogóle przerwany przy wykonywaniu ostatniego rzutu karnego, kiedy to kilku kibiców jak gdyby nigdy nic weszło na murawę, aż strach pomyśleć, co by ta hołota zrobiła, gdyby Wawrzyniak nie strzelił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 22:07, laki13 napisał:

Bo nie ma czego. Wygrali fartownie, bo Bosacki się pomylił. A jakie piękne świadectwo
wystawili kibice - http://www.sport.pl/pilka/1,65045,9534929,Puchar_Polski__Zamieszki_kiboli_w_Bydgoszczy.html
. Najlepsze jest to, że mecz oglądali delegaci UEFA...

Bardzo dobrze. Niech widzą co się w polskiej piłce dzieje. Nałożyć kary na klub PZPN i kibiców.
Oo 1 : 1 :) Szkoda, że Barca strzeliła bo był by teraz niezły pościg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelał Wawrzyniak, nie Rzeźniczak ;)

@Mange
No nie wiem, na pewno korzystnie w kontekście Euro 2012 to nie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 22:12, laki13 napisał:

Strzelał Wawrzyniak, nie Rzeźniczak ;)

@Mange
No nie wiem, na pewno korzystnie w kontekście Euro 2012 to nie wpływa.

Nawet nie wiesz jak. Jeśli nic z tym nie zrobią to aż boję się pomyśleć co będzie na euro. Nie dość, że cała infrastruktura leży to kibice pozostawiają wiele do życzenia. Trzeba mieć nadzieję, że bilety trafią do normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 22:11, lis_23 napisał:

1:1 - nie wiem tylko czy to nie za późno dla Reralu ... jeszcze dwie bramki do odrobienia
:roll:


25 minut wiec może może coś będzie. Sadze ze takim wynikiem się nie zakończy mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 22:00, PJ_MW napisał:

Udowodnij, że Legia nie legnie we wakacje tak, jak kiedyś Legła w ubiegłych latach...


Sorry kolego, ale to Ty atakujesz od razu jakby było już wiadome, że Legia odpadnie szybko, a Lech na pewno by powtórzył wynik z tego sezonu. Więc to ty cokolwiek udowadniaj, ja spokojnie poczekam na mecze pucharowe.

@laki13

Ostatnim razem jak sprawdzałem to błąd był błędem a nie fartem. O farcie byś mógł mówić gdyby po jego strzale piłka się odbiła od obu słupków i wyszła w pole. A tak Skaba obronił, Bosacki popełnił błąd i tyle. Błąd to błąd, nie żaden fart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 22:14, Mange napisał:

Nie dość, że cała infrastruktura leży to kibice pozostawiają wiele do życzenia.
Trzeba mieć nadzieję, że bilety trafią do normalnych ludzi.

Spoko, ja nie kupiłem biletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca tak jak w pierwszym meczu ukradła. Mou mówił po ostatnim meczu, że nawet jak Real strzeli pierwszy, to sędzia zabije Real i tak się stało. Real strzelił pierwszy a sędzia niesłusznie anulował bramkę. Sędzia wszystkie stykowe sytuacje gwizdał pod Barcelone, Pedro powinien zostać wyrzucony z boiska, a sędzia nie odgwizdał żadnego z kilku fauli na Ronaldo przed polem karnym.

Żal mi Barcelony i ich kibiców. Hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:21, Caymanpl napisał:

Jak komu na plus:PP No ale przez błędne decyzje sędziego mecz budził/budzi wiele kontrowersji.


Całemu meczowi i sędziemu wyszło na plus oczywiście, nie chodziło mi o drużyny, bo i tak każdej "odebrano" po karniaku. Nie znoszę, gdy jednej z drużyn się coś daje więcej a drugiej zabiera, nawet jeśli w ostateczności i tak wygrywa team bardziej poszkodowany przez sędziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do sędziego się nie będę wypowiadał, bo on chyba najlepiej pokazał, dlaczego jest na tej a nie innej liście u Mourinho
Z jednej strony, Madryt jakby nie dał z siebie wszystkiego, nie czułem żeby specjalnie atakowali. Z drugiej, Pedro powinno nie być na boisku, sedzia gwizdał wszystkie ''styki'' i ewentualne groźne akcje dla Barcy ( podobno w pierwszej połowie, jak Ronaldo wyszedł na świetną pozycję a Di Maria mu podawał, faulowany był Puyol. Chyba przez powietrze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 22:44, Pernia napisał:

co do sędziego się nie będę wypowiadał, bo on chyba najlepiej pokazał, dlaczego jest
na tej a nie innej liście u Mourinho
Z jednej strony, Madryt jakby nie dał z siebie wszystkiego, nie czułem żeby specjalnie
atakowali. Z drugiej, Pedro powinno nie być na boisku, sedzia gwizdał wszystkie ''styki''
i ewentualne groźne akcje dla Barcy ( podobno w pierwszej połowie, jak Ronaldo wyszedł
na świetną pozycję a Di Maria mu podawał, faulowany był Puyol. Chyba przez powietrze
)

No dokładnie. To co robi UEFA i Barcelona w półfinałach to zwykły skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosna jest farsa ze swoim aktorstwem... jakby się spodziewali jakiejś nagrody specjalnej za to xp
No ,ale Real też grał dość nieporadnie w ataku ;/ Zabrakło Benzemy ,bo ten Adebayor zwyczajnie grał dno ;/

Liczę na to ,że Manchester rozklepie farsę pomimo swojego składu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Real znwou nic wielkiego nie pokazał. Ale po co jeszcze faworyzowac Farselone skoro raczej i tak by wygrała ten dwumecz bez pomocy sedziego? Uefa po raz kolejny poazała kogo faworyzuje. Dla mnie skandalem było wybranie De Bleeckerera jako sedziego na ten mecz po słynnym przemówieniu na SB. Albo jesteśmy poważni w najbardziej prestiżowych rozgrywkach albo nie?

Pół żartem pół serio- Niech Barca się w końcu nie kryje i za rok lub dwa zamiast reklam Unicefu walną sobie śmiało reklamę Uefy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona grała lepiej, ale ja bym Pedro wyrzucił, a gola uznał, ale to nie ja jestem sędzią. Real mógł mocniej przycisnąć, chociaż grali dużo lepiej niż tydzień temu. Ale to i tak dobrze, bo teraz MU będę kibicował 2x mocniej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dwumecz pokazał, że gdyby sędziowie nie byli stronniczy wyjątkowo, to raczej by Barca go nie wygrała.

Zmienić logo UNICEF na UEFA i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 22:40, Moutywator napisał:

Barca tak jak w pierwszym meczu ukradła. Mou mówił po ostatnim meczu, że nawet jak Real
strzeli pierwszy, to sędzia zabije Real i tak się stało. Real strzelił pierwszy a sędzia
niesłusznie anulował bramkę.


Mógłbyś napisać dlaczego sędzia nie uznał tej bramki?
Mój stream był po arabsku i co chwilę lagował więc średnio ogarnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 23:00, filip29 napisał:

Mógłbyś napisać dlaczego sędzia nie uznał tej bramki?
Mój stream był po arabsku i co chwilę lagował więc średnio ogarnąłem.

Bo pique faulował ronaldo który wpadł na maszerano który i tak by nie dogonił higuaina. kradzież i tyle.

http://www.youtube.com/watch?v=riQd1U3-FzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować