Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2011 o 20:02, Kwas17 napisał:

Że tak powiem ''łezka złości'' mi się zakręciła w oku po tym filmiku jak sobie przypomniałem
ten mecz... Drogba - fenomenalny gość. Szczególnie to drugie starcie z Abidal''em pokazało
jakim zaj*bistym napastnikiem jest Didi. Nie wiem jak to ująć, ale tak czyste przepchnięcie
się przez obrońcę jest nie lada gratką, no a to co stało się później, to jest jakiś żart.
Jeżeli dobrze pamiętam jest to pierwszy z dwóch pamiętnych dla mnie półfinałów z przed
dwóch lat, gdzie w drugim meczu na camp nou po zasranym golu iniesty w doliczonym czasie
gry się poryczałem... ;(


To było na SB... Ja pamiętam krzyczałem ze złości. I potem jeszcze ta ręka Eto''o... Ehh, tak sobie właśnie uświadomiłem jakie ta Barca ma plecy. Ale cóż już w niedzielę na Old Trafford prawdziwa piłka, dla prawdziwych mężczyzn:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 20:02, Kwas17 napisał:

Jeżeli dobrze pamiętam jest to pierwszy z dwóch pamiętnych dla mnie półfinałów z przed
dwóch lat, gdzie w drugim meczu na camp nou po zasranym golu iniesty w doliczonym czasie
gry się poryczałem... ;(


To było na Stamford :(
też mną targają takie emocje oglądając te kompilacje, Arsenal, Inter czy Real były skrzywdzone mocno w sumie po razie, a Chelsea 4 razy u siebie...
szkoda, że Ballack w tym biegu albo ktokolwiek po meczu nie znokautował tego całego Ovrebo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obym tylko znalazł dobrego stream''a w necie żeby sobie obejrzeć, bo coś mi ostatnio net szwankuje (po naprawie xo). A co do meczu wiem, że ten z filmiku na SB. Może dalej trochę nie jasno napisałem i zagmatwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2011 o 20:09, MithrandirII napisał:

To było na Stamford :(
też mną targają takie emocje oglądając te kompilacje, Arsenal, Inter czy Real były skrzywdzone
mocno w sumie po razie, a Chelsea 4 razy u siebie...
szkoda, że Ballack w tym biegu albo ktokolwiek po meczu nie znokautował tego całego Ovrebo
:/

Ja sobie o tym rajdzie Ballacka przypominałem jak zobaczyłem ten filmik. I przypominam sobie jak wtedy chciałem, żeby potężnym niemieckim prawym sierpowym zmiótł tego przekupnego sędziego. Oh co to były za emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 20:10, Kwas17 napisał:

Obym tylko znalazł dobrego stream''a w necie żeby sobie obejrzeć, bo coś mi ostatnio
net szwankuje (po naprawie xo). A co do meczu wiem, że ten z filmiku na SB. Może dalej
trochę nie jasno napisałem i zagmatwałem.


Gol Iniesty w doliczonym czasie był na Stamford. Rewanż był właśnie w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ktoś go jednak powinien ładnie pacnąć. Co by zrobili piłkarzowi za uderzenie sędziego? Najwyżej kara w bardzo dużej wysokości za zniesławienie albo coś takiego i zawieszenie na kilkanaście/dziesiąt spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 20:18, Kwas17 napisał:

Szczerze to ktoś go jednak powinien ładnie pacnąć. Co by zrobili piłkarzowi za uderzenie
sędziego? Najwyżej kara w bardzo dużej wysokości za zniesławienie albo coś takiego i
zawieszenie na kilkanaście/dziesiąt spotkań.


Kto wie? W końcu to był sędzia pod tego pod kogo był... Jeśli mnie pamięć nie myli, Rooney kiedyś poklepał sędziego po policzku - dostał czerwoną, ale oprócz tego coś mu zrobili? To dużo łagodniejsza sprawa, ale podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykre to jest aktorstwo Barcelony, z którego śmieje się pół piłkarskiej Europy. A sędziowie postępują właśnie tak, jakby chcieli za każdym razem pomóc Katalończykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 23:38, SongoX napisał:

Przykre to jest aktorstwo Barcelony, z którego śmieje się pół piłkarskiej Europy. A sędziowie
postępują właśnie tak, jakby chcieli za każdym razem pomóc Katalończykom.


Niestety prawie takie samo aktorstwo jest w Realu, tylko przez pryzmat awansu nikt tego nie widzi, żeby nie było to ani Barcy, ani Realu nie lubię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 00:05, Alkohochlik napisał:

Niestety prawie takie samo aktorstwo jest w Realu, tylko przez pryzmat awansu nikt tego
nie widzi, żeby nie było to ani Barcy, ani Realu nie lubię. :P


I nie oglądasz ich meczów w tym sezonie z tego co widzę. Za chwilę powiesz, że Ronaldo robi nurka na boisku. Tak było kiedyś z tym piłkarzem i ostatnia jego symulka to był mecz w fazie grupowej z Milanem, ale w każdym jak ma to miejsce w przypadku piłkarzy Barcelony. Powiedz mi, w którym meczu w tym sezonie, lub poprzednim piłkarze Królewskich tak symulowali? To co obecnie Farsa wyczynia to śmiech na sali, a UEFA jeszcze im w pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 00:09, SongoX napisał:

I nie oglądasz ich meczów w tym sezonie z tego co widzę. Za chwilę powiesz, że Ronaldo
robi nurka na boisku. Tak było kiedyś z tym piłkarzem i ostatnia jego symulka
to był mecz w fazie grupowej z Milanem, ale w każdym jak ma to miejsce w przypadku piłkarzy
Barcelony. Powiedz mi, w którym meczu w tym sezonie, lub poprzednim piłkarze Królewskich
tak symulowali? To co obecnie Farsa wyczynia to śmiech na sali, a UEFA jeszcze im w pomaga.


http://www.youtube.com/watch?v=mLc-Ked49og

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 00:09, SongoX napisał:

> Niestety prawie takie samo aktorstwo jest w Realu, tylko przez pryzmat awansu nikt
tego
> nie widzi, żeby nie było to ani Barcy, ani Realu nie lubię. :P

I nie oglądasz ich meczów w tym sezonie z tego co widzę. Za chwilę powiesz, że Ronaldo
robi nurka na boisku. Tak było kiedyś z tym piłkarzem i ostatnia jego symulka
to był mecz w fazie grupowej z Milanem, ale w każdym jak ma to miejsce w przypadku piłkarzy
Barcelony. Powiedz mi, w którym meczu w tym sezonie, lub poprzednim piłkarze Królewskich
tak symulowali? To co obecnie Farsa wyczynia to śmiech na sali, a UEFA jeszcze im w pomaga.


To muszę Cię rozczarować, bo oglądam. Masz rację Ronaldo kiedyś symulował i sędziowie gwizdali faule, a teraz nie symuluje, a gwizdków sędziów brak. Symulowali (Barce też) w pierwszym meczu LM oto przykład: http://www.youtube.com/watch?v=GyJSkN0C3ZY . Moim skromnym zdanie jedni i drudzy są siebie warci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 00:13, Komenty napisał:


Spoko tylko to zlepek symulek z kilku meczów, w dodatku jednego piłkarza. Tylko jakby spojrzeć na Barcelonę, to tam symulują Pedro, Busquets, Dani Alves i Mascherano. To są kolego czterej piłkarze. W dodatku ośmieszają się w półfinałowym meczu LM, meczu takiej rangi.

Alkohochlik
Jeden piłkarz, a czterech to dla mnie ogromna różnica. Już widzę mecz z United, które będzie grało ostro jak na klub z Anglii przystało, czyli nasza czwórka będzie miła okazję do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować