Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2011 o 13:51, Smooqu napisał:

Niech Mascherano obejrzy to co robił w TV i przed Superpucharem Hiszpanii przemyśli swoje
zachowanie. Zresztą nie tylko on, Busquets, Alves, Adebayor powinni zrobić to samo (tylko
czy on zostanie w Realu? Szczerze wątpie).


Chodzą plotki, że Ade w następnym sezonie zasili Bayern Monachium. Szczerze mówiąc więcej spodziewałem się po jego grze w Realu Madryt. Liczę na odbudowę formy (w następnym sezonie) przez Higuaina do tej przed kontuzją. Mówi się także, że Królewscy chcą sprowadzić Fábio Coentrão, ale zastanawiam się po co, skoro Marcelo w ostatnich meczach pokazał, że jest dobrym obrońcą, który także potrafi strzelać bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 08:17, Luk04229 napisał:

Ktoś orientuje się kto będzie sędziował na Wembley?

A jak myślisz? Znając życie Howard Webb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 14:55, Kwas17 napisał:

W ogóle to mi się zdaję czy spotkanie Man Utd. - Chelsea zostało przełożone z soboty
na niedzielę?

Odkąd wiem to miał być w niedzielę, ale mógł być przełożony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 14:29, Czarek188 napisał:

A jak myślisz? Znając życie Howard Webb ;)

O ile dobrze pamietam sedzia nie moze pochodzic z kraju (czy tam sedziowac w nim na codzien), w ktorym graja finalisci, czyli odpadaja Hiszpanie i Anglicy. Szkoda, bo wg mnie Howard Webb jest bardzo dobrym sedzia (poza paroma wyskokami, jak Euro) i dobrze, ze sedziuje najblizszy mecz United z Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie sędziował angielski sędzia. A Webb byłby bardzo dobrym wyborem. No szkoda :D przynajmniej by na pewno nie dawali się nabrać na jakieś szopki piłkarzy Barcy i dawali pograć. Wreszcie by była jakaś twarda gra, a nie gwizdanie fauli po każdym dotknięciu. Gdyby to angielski sędzia sędziował Gran Derbi, 60 % fauli by pewnie nie zagwizdał. Mam obawy, że na Wembley wyślą jakiegoś południowca i Manchester będzie kończył mecz w 10, nieprzyzwyczajony do ciągłego odgwizdywania fauli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo pomyślałem. Gdyby był jakiś angielski sędzia, to Barcelona nie wymusiłaby tylu kartek dla piłkarzy Realu.
Dziś rano pomyślałem sobie, że na sędzie finału dadzą Busaccę, ale on sędziował finał tych drużyn dwa lata temu, więc nie mam pojęcia kogo UEFA powierzy do tego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kogoś z pozostałej dwójki (jeszcze oprócz De Bleeckere i Starka) ulubieńców Mourinho, czyli Toma Henninga Ovrebo albo Andersa Friska. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 18:39, JayL napisał:

Pewnie kogoś z pozostałej dwójki (jeszcze oprócz De Bleeckere i Starka) ulubieńców Mourinho,
czyli Toma Henninga Ovrebo albo Andersa Friska. :P


Gdyby Real grał w finale, to założyć się mogę, że daliby Ovrebo. A co do Friska, to czy on czasem nie zakończył kariery sędziowskiej chyba w 2005 z powodu licznych zastraszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ovrebo to już chyba nawet na orlika nie wpuszczają po tym co odwalił na Stamford ;p

Sędzia w finale może się okazać decydujący. Jak będzie mega skrupulatny i każda symulka, lekkie pchnięcie = faul to sprzyja Barcie, jak pozwoli na twardą, momentami ostrą grę to będzie sprzyjało Manchesterowi.

Ciekawiej niż finał LM zapowiada się bitwa o mistrzostwo Anglii w ten weekend ;P Tam wiadomo że będzie Wielka Walka na 100%, a nie Wielki Teatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mielismy okazje ogladac dosyc ciekawe spotkanie,najbardziej jednak zapadly mi w pamiec wpadki komentatora(Borek bodajze?)z polsatu,zadziwilo mnie jak podkreslal jak to Jurado dobrze gral w Realu Madryt i w ogole z Morientesem tworzyl zgrany duet,tylko ze w calej swojej dotychczasowej karierze Jurado wystopil tylko w trzech spotkaniach pierwszej druzyny krolewskich ..^^To sie nazywa fachowa i rzetelna wiedza brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentował Bożydar Iwanow.

Dnia 05.05.2011 o 19:13, szaryczlowiek napisał:

^^To sie nazywa fachowa i rzetelna wiedza brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 18:43, SongoX napisał:

Gdyby Real grał w finale, to założyć się mogę, że daliby Ovrebo. A co do Friska, to czy
on czasem nie zakończył kariery sędziowskiej chyba w 2005 z powodu licznych zastraszeń?

Frisk rzeczywiście już nie sędziuje. Ovrebo owszem, ale tylko w lidze norweskiej, więc też odpada. No to UEFA ma problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 11:13, MisticGohan_MODED napisał:

Haha kompromitacja Benfiki :]
A więc Porto vs. Braga w finale :]

Czemu kompromitacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 11:13, MisticGohan_MODED napisał:

A więc Porto vs. Braga w finale :]


I nie ma bata, żeby Porto przegrało ten finał. Obecna kadra jest świetna. Do tego Hulk i Falcao, którzy grają rewelacyjnie, a szczególnie ten drugi. W lidze też są nieźle, tylko dwa remisy i same zwycięstwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2011 o 11:53, SongoX napisał:

I nie ma bata, żeby Porto przegrało ten finał. Obecna kadra jest świetna. Do tego Hulk
i Falcao, którzy grają rewelacyjnie, a szczególnie ten drugi. W lidze też są nieźle,
tylko dwa remisy i same zwycięstwa ;]

Co nie zbyt dobrze świadczy o lidze portugalskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 12:06, Eff3ctiv3 napisał:

Co nie zbyt dobrze świadczy o lidze portugalskiej.


Nie zmienia to wcale faktu, że Porto jest dobrą drużyną. 5:1 z Villareale, mówi za siebie. Jakby spojrzeć to trzy drużyny z ligi portugalskiej były w półfinale, czyli na pewno złą ligą nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować