Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2011 o 12:13, SongoX napisał:

> Co nie zbyt dobrze świadczy o lidze portugalskiej.

Nie zmienia to wcale faktu, że Porto jest dobrą drużyną. 5:1 z Villareale, mówi za siebie.
Jakby spojrzeć to trzy drużyny z ligi portugalskiej były w półfinale, czyli na pewno
złą ligą nie jest.

Zgoda. Porto jest mocne, ale niech zagra w LM i pokaże tam swój poziom. Zresztą gdyby nie fatalna defensywa Villarealu, który obok Valencii ma straszne problemy w tej formacji, to dwumecz mógł się inaczej potoczyć. Oczywiście wygrało Porto i gratulacje im za to, ale nie ma co się jeszcze nimi tak podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 12:19, Eff3ctiv3 napisał:

Zgoda. Porto jest mocne, ale niech zagra w LM i pokaże tam swój poziom. Zresztą gdyby
nie fatalna defensywa Villarealu, który obok Valencii ma straszne problemy w tej formacji,
to dwumecz mógł się inaczej potoczyć. Oczywiście wygrało Porto i gratulacje im za to,
ale nie ma co się jeszcze nimi tak podniecać.


Jeśli nie sprzedadzą połowy dobrych zawodników z obecnej kadry co jest w tym przypadku mało prawdopodobne, to mogliby coś namieszać w przyszłorocznej edycji ligi Mistrzów, jednak chodzą już słuchy, że hulk odchodzi do Anglii, a Falcao też ma duże zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 12:38, SongoX napisał:

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=34187
A oto komisja, która ma podjąć decyzję w sprawie Mourinho. Przecież to się we łbie nie
mieści...

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=34187

Dokładnie, też chciałem ten link wkleić. Teraz wszystko staje się jasne, dlaczego sędziowie sędziują pod Barcelonę, czemu oszukali Chelsea, czemu Arsenal i w końcu dlaczego oszukali Real. Teraz wszystko nabiera sensu i staje się oczywiste. Zaraza futbolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2011 o 12:33, SongoX napisał:


Jeśli nie sprzedadzą połowy dobrych zawodników z obecnej kadry co jest w tym przypadku
mało prawdopodobne, to mogliby coś namieszać w przyszłorocznej edycji ligi Mistrzów,
jednak chodzą już słuchy, że hulk odchodzi do Anglii, a Falcao też ma duże zainteresowanie.

Raczej ich sprzedadzą. Zresztą drużyny portugalskie właśnie tak działają: wychowują świetnych piłkarzy i sprzedają ich za grube miliony do silniejszych zespołów. Szkoda bo mogłaby z nich powstać nowa europejska potęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 13:06, Moutywator napisał:


jak ja nienawidzę tego katalońskiego cyrku, 28 jestem całym sercem za ManU,musi ktos ukarać tych nędznych oszustów z barcelony,żal d*pe ściska jak się ogląda takiego alvesa,pedro i inne cholerstwa,ehhh żal ale i tak LM nie wygrają :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 13:06, Moutywator napisał:

Ten film pokazuje całą prawdę. Najlepszy moment: 2.25. Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie co ci debile odwalają. Wiecie co, oglądając ten film jak kibic ManUtd piłkarze Chelsea i Arsenalu zyskali w moich oczach. Przecież od razu widać jak skorumpowani są sędziowie. Ja się dziwie do teraz czemu wtedy Balack nie zaje... uderzył sędziego. Nawet jak Diabły przegrają mecz z Farseloną to nie będzie to dla mnie uczciwe zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No okej,ja to wiem,Ty to wiesz,masa ludzi na CAŁYM świecie to wie,ale co to da?Czy taki oszusta Villar itp.odpuszczą tylko dlatego?Jak to jest możliwe że tylu cules jest w Uefa?A i dla przypomnienia to ci cules zarzucają Realowi że w latach 40 pomagał im niejaki gen.Franco:) Ehhh jak to teraz zabawnie brzmi :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dowodem korupcji Toma Ovrebo jest brak reakcji na zachowanie Ballacka.

Gdyby nie był przekupiony, pokazałby mu czerwoną kartkę. Bo zachowanie Ballacka było sprzeczne z regulaminem, ale skoro najpierw nie zauważył takiej ręki to mu głupio było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 15:24, NecroVisioneR napisał:

No okej,ja to wiem,Ty to wiesz,masa ludzi na CAŁYM świecie to wie,ale co to da?Czy taki
oszusta Villar itp.odpuszczą tylko dlatego?Jak to jest możliwe że tylu cules jest w Uefa?A
i dla przypomnienia to ci cules zarzucają Realowi że w latach 40 pomagał im niejaki gen.Franco:)
Ehhh jak to teraz zabawnie brzmi :d

Teksty prezesa barcelony i piłkarzy są niszczące. Wygrał futbol itp. :D

Jeszcze jak się dowiedziałem, że w UEFA robi gościu z UNICEF to już całkowicie spadłem z krzesła. Przecież to jest jawny konflikt interesów! Zresztą o tym, że robią tam też dwaj byli prezesi Barcelony też nie wiedziałem. Ale teraz jest już dla mnie wszystko jasne. Hańba. :)

Brak szacunku za to dla UEFY i Barcelony.

PS. Mourinho ukarany na 5 meczy, czyli fazę grupową ligi mistrzów, UEFA ma jeszcze ukarać Ronaldo i Casillasa za to, że zarzucali stronniczość sędziom w LM, tak tego samego Casillasa, kapitana reprezentacji Hiszpanii, rozsądnego i odpowiedzialnego gościa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to ja już mogę tylko żądać (lol, nie przez ''rz''?) żeby wprowadzili powtórki wideo i ukarali piłkarzy za symulowanie. Takie dwie drobne prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 11:53, SongoX napisał:

> A więc Porto vs. Braga w finale :]

I nie ma bata, żeby Porto przegrało ten finał. Obecna kadra jest świetna. Do tego Hulk
i Falcao, którzy grają rewelacyjnie, a szczególnie ten drugi. W lidze też są nieźle,
tylko dwa remisy i same zwycięstwa ;]

No a skoro Porto już zapewniło sobie mistrzostwo ,to będą mogli się spokojnie skupić na mecz finałowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 18:21, Mange napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=an3WcgoFw34&feature=related
A co też wrzuce sobie ;) Niech widzą jak gra NAJWIĘKSZY NAJLEPSZY KLUB NA ŚWIECIE.

Najlepszy klub na świcie niby, taki czysty i doskonały, a połowa kibiców nim gardzi. Niech zrobią porządek w UEFA i niech będzie to sprawiedliwy sport. Wprowadzić powtórki wideo, ogarnąć to, a nie ustawianie meczyków pod Barcelone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 13:06, Moutywator napisał:


No pięknie tego jeszcze nie widziałem, ładna kompilacja.

Mange
Kolejna świetna.

Po meczach z Barceloną czuję się jakby dano mi w mordę. Panowie to nie jest piłka! To jest film grozy z elementami akcji.
Wiadomo czemu pewien zdziadziały prostak tak się broni przed możliwością obejrzenia powtórki przez sędziego.

Wiecie co? Walić to... przerzucam się na NFL, tam przynajmniej nie ma takiej teatralności i są powtórki.
Chędożyć PZPN chędożyć UEFA... ktoś powinien wyzwolić piłkę z rąk mafii.
Nie być pokornym jak mu się daje w mordę.

Acha wiecie jaki był błąd Mourinho? Że nie dał sędziemu w pysk. Jak UEFA udowodniła danie komuś w pysk jest mniejszym przewinieniem niż powiedzenie "well done"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem ''łezka złości'' mi się zakręciła w oku po tym filmiku jak sobie przypomniałem ten mecz... Drogba - fenomenalny gość. Szczególnie to drugie starcie z Abidal''em pokazało jakim zaj*bistym napastnikiem jest Didi. Nie wiem jak to ująć, ale tak czyste przepchnięcie się przez obrońcę jest nie lada gratką, no a to co stało się później, to jest jakiś żart. Jeżeli dobrze pamiętam jest to pierwszy z dwóch pamiętnych dla mnie półfinałów z przed dwóch lat, gdzie w drugim meczu na camp nou po zasranym golu iniesty w doliczonym czasie gry się poryczałem... ;(

Edit.: A to z Anelką to jest już poezja sama w sobie żeby po tym nie podyktować jedenastki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować