Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2012 o 19:45, Hartus napisał:

Można na jakimś zagranicznym kanale w cyfrowym polsacie obejrzeć ten mecz? W ogóle jakim
cudem sportklub dostał na to licencję?


Odkąd pamiętam to na sportklubie jest puchar króla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy będzie co oglądać, bo jeśli Real naprawdę wystawi rezerwy to raczej znowu nie wygrają, a ostatnie ligowe spotkanie nie stało na najwyższym poziomie.

Stawiam, że będzie remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 20:07, ManweKallahan napisał:

Pytanie, czy będzie co oglądać, bo jeśli Real naprawdę wystawi rezerwy to raczej znowu
nie wygrają, a ostatnie ligowe spotkanie nie stało na najwyższym poziomie.

Stawiam, że będzie remis.

Ja osobiście , to mam już dosyć tych meczy Barcy z Realem. Chociaż ostatnie ligowe spotkanie nie było najgorsze, to porzednie ich rywalizacje były mało satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 19:12, Ecko09 napisał:

Z tego co mi wiadomo to Mou planuje wystawić rezerwy z drugiej ligii.

no i prosze, znow zostalem wysmiany za to ze mialem racje. altintop w pierwszym skladzie. brawo.

pozdrawiam rowniez smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 18:58, filip29 napisał:

Wybierana przez internautów. Nice try...

tak czy siak la liga ma 8 przedtawicieli i po 1 trzy inne ligi. kolosalna przewaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet pomimo słabej gry FCB, RM znów nie potrafi wygrać.
Miałem wrażenie jakby tylko kilku zawodników po jednej i drugiej stronie grało. Zresztą chyba tak było.
Messi niewidoczny, nie grał nic, a tu nagle podanie z niczego i gol. Znów robi różnicę.
Na wyróżnienie zasługuje z całą pewnością Altintop i CR. Altintop rozegrał w ogóle fenomenalny mecz.

Strzelił RM bramkę, rzeczywiście pograli, pokazali, że potrafią i jak strzelili, tak stanęli i stali do końca meczu. To jest smutne. Ale mimo tego mam wrażenie, że jednak FCB to już nie ta Duma, co jeszcze do niedawna. Różnica, to Messi i to, że tworzą autentyczny zespół, zgrany przede wszystkim.

Pepe, to dyskwalifikacja dożywotnia.

Szkoda, bo widać, że gdyby Królewscy ruszyli, to by mogli coś zdziałać. A tak... Znów pograli na początku, popróbowali na końcu, stracili przez błędy - kończy się 2:1. Czekam na lepszy rewanż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 00:00, Grinczar napisał:

Nawet pomimo słabej gry FCB, RM znów nie potrafi wygrać.


Real jest bez formy zupełnie. Z tym środkiem pola i obroną to nigdy nie wygramy meczu z FCB. Z każdym innym zespołem na świecie możemy, z nimi nie. Nie jestem zdziwiony wynikiem bo meczu nie widziałem i nie żałuje. Rewanż pewnie obejrze, ale na Camp Nou obstawiam pogrom. 3-0, 4-0.

Oby Lige wygrać. Na razie mamy 5 pkt przewagi, musimy mieć ponad 3 cały czas bo na CN będzie lanie pewnie. Z ogórkami Barca się męczy. Tu nasza szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze zrobiłem odpuszczając sobie ten mecz. Widziałem bramki i powiem, że jestem zaskoczony, że Barcelona zaczęła grać normalne rzuty rożne. Jak widać opłaciło się. Po raz kolejny Real nie potrafi wygrać i nie sądzę, żeby ta statystyka miała się diametralnie zmienić w tym sezonie. Przed nimi jeszcze co najmniej 2 spotkania, a prawdopodobnie 3 lub 4 i nie sądzę, żeby Królewscy byli w stanie wygrać (czy może raczej wymęczyć zwycięstwo) więcej niż raz (i na 99% nie stałoby się to w finale LM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem rozczarowany Gran Derbi, jak zwykle huczne zapowiedzi a mecz stał na przeciętnym poziomie, dużo aktorstwa w wykonaniu obu zespołów. W jednym El Clasico jest najlepsze, chyba żaden mecz nie wywołuje tyle nienawiści co starcia Realu z Barcą:D Wielkie derby Śląska, mecze Liverpoolu z MU czy derby Włoch jakoś mogą toczyć się w miarę normalnej atmosferze, o czym w Hiszpanii chyba nie wiedzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepe znowu pokazał, że w meczach przeciwko Barcelonie ujawnia się u niego prymitywna bestia.
Mam nadzieje że ten półmózg dostanie kare za nadepnięcie na dłoń messiego.
Co do meczu. Znowu nie było mistrzostwa świata, aktorstwo z obu stron choć pepe na pewno powinien dostać złotą statuetkę za całokształt. Iniesta zagrał slaby mecz, bądżmy szczerzy, jest to ostatnio jeden z najbardziej bezużytecznych zawodników w Barcie. Sanchez - można podsumować, że to jeden z najlepszych ostatnich zakupów Barcelony. Na koniec podkreśle, że rozwaliło mnie wprowadzenie Cuenci na koniec spotkania. Niby to tylko pare minut, ale mimo wszystko odważna decyzja ze strony Guardioli.Dzięki temu Cuenca mógł choć o odrobine poczuć atmosferę gran derbi jakie one by nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: "El Clasico to więcej niż mecz" i rzeczywiście tak jest patrząc na całokształt. Po za tym Realowi udało się wygrać tylko jedne GD od kiedy Mou jest u nich trenerem. Dochodzi również frustracja zawodników Realu i nie ma co się dziwić. O podłożu historycznym i politycznym nawet nie wspomnę.

Eff3ctiv3
Iniesta grał średnio, coś próbował ale mało mu to wychodziło. Zreszą w tym meczu brakowało wykończenia akcji. Grali tak jak zawsze, doprowadzali do sytuacji ale tylko dwie potrafili wykończyć, trochę mało jak na taką przewagę jaką mieli nad Realem, głównie w drugiej połowie. Barca zrobiła świetne transfery. Najpierw swoje pierwsze (choć nie ostatnie) pięć minut miał Fabregas, teraz błyszczy Sanchez. Aż ciekawe kogo kupią w kolejnym sezonie. :D
Sytuacja z Cuencą była o tyle komfortowa, że Barca praktycznie tego meczu przegrać już nie mogła, co jedynie zremisować, a plan był taki żeby tego meczu po prostu nie przegrać. Cuenca to 100% pewniak pierwszego składu Barcy za 2-3 lata. Im szybciej będzie grał w tak ważnych spotkaniach tym lepiej, nawet jeśli pobiegał po boisku zaledwie kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo gola CR, to po żółtej kartce dla Pepe na początku spotkania już wiedziałem, że ten mecz się źle skończy dla RM. Typowe Gran Derbi - takie jakie większość ostatnio, czyli od początku Real próbuje zaskoczyć, strzela gola z niczego, tak CR wczoraj jak i Benezemy w lidze, swoje trzy grosze dodaje Pepe, a potem Baca strzela gola, a cały Real staje, nic nie gra. Dotrwałem do końca pierwszej połowy, potem to już tylko zerkałem na wynik, bo mecz słaby i wynik spodziewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojej, smoczku, altintop jednak zagral? i co, czujesz sie teraz jak glupek, bo smiales sie ze mnie, kiedy stwierdzilem, ze slyszalem ze ma zagrac altintop od poczatku?


real bez formy, do tego polrezerwowym skladem - porazka byla pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Granero też miał zagrać od początku? Ojej...
Gdzie ten półrezerwowy skład? :P
Fajne tłumaczenie porażki :)
Półrezerwowy - czyli 5 zawodników, którzy to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować