Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2012 o 22:48, sirufok napisał:

Rzeczywiście Cyfra+ jest bardzo opłacalna na tle innych ofert... Gdyby tak było to wszyscy
by ją mieli. No ale jak abonament płaci tatuś lub mamusia to oczywiście masz powód, żeby
być z jej "posiadania" niezwykle dumnym.

tak tak, telewizor, blu raya, tez mi rodzice kupili, rodzice tez rachunki placa, oplacaja rowniez moj karnet na silownie i basen, placa za benzyne, placa rowniez za gry ktore mi kupuja, za filmy ktore mi kupuja, za jedzenie ktore jem, placa nawet za imprezy i alkohol ktory wypijam. ogolnie placa za wszystko. :)

twoj krzyk rozpaczy jest czyms wspanialym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 22:42, Moutywator napisał:

dorobisz sie telewizora duzego i cyfry plus to zmienisz zdanie, narazie mysl ze stream przez sopcasta da ci wszystko.


Ciekawe gdzie ja napisałem że sopcast da mi wszystko.

Dnia 16.01.2012 o 22:42, Moutywator napisał:

to dawaj. :)


Na dniach trochę powkleiam statystyk i innych pierdół, obecnie nie mam na to za bardzxo czasu. Sesja.

Dnia 16.01.2012 o 22:42, Moutywator napisał:

jakosc obrazu, dzwieku itp wplywa na jakosc filmu, takze probuj dalej.


WPływa na odbiór obrazu. Choć po częsci jest trochę w tym prawdy, aczkolwiek wiele ambtniejszych, mniej znanych produkcji nie potrzebuje hd czy innych pierdół do cieszenia się dobrą jakością filmu(a nie samego obrazu). Podobnie jest z meczami - gadka że oglądanie meczu w hd robi Ciebie z lepszego piłkarskiego eksperta jest po prostu żenujące.

Dnia 16.01.2012 o 22:42, Moutywator napisał:

wiekszych od kogo? od tego co krzyczal ze betis gralby w 5 lidze, czy od tego ze ronaldo to wytwor >marketingowy? :)


Propo wytworów marketingowych - pamiętam jak ktoś nawet w TV mówił że Beckham to słaby piłkarz, wykreowany na Boga tylko przez media. Też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 22:59, Moutywator napisał:

tak tak, telewizor, blu raya, tez mi rodzice kupili, rodzice tez rachunki placa, oplacaja
rowniez moj karnet na silownie i basen, placa za benzyne, placa rowniez za gry ktore
mi kupuja, za filmy ktore mi kupuja, za jedzenie ktore jem, placa nawet za imprezy i
alkohol ktory wypijam. ogolnie placa za wszystko. :)


Jak na nastolatka/ę to masz całkiem bujne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 23:03, sirufok napisał:

Jak na nastolatka/ę to masz całkiem bujne życie.

twoja desperacja jest piekna. :)

nie da sie rzeczowo, trzeba farmazonowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 23:01, Sob-styl napisał:

WPływa na odbiór obrazu. Choć po częsci jest trochę w tym prawdy, aczkolwiek wiele ambtniejszych,
mniej znanych produkcji nie potrzebuje hd czy innych pierdół do cieszenia się dobrą
jakością filmu
(a nie samego obrazu).

co nie zmienia faktu, ze w lepszej jakosci bylby lepszy

Dnia 16.01.2012 o 23:01, Sob-styl napisał:

Podobnie jest z meczami - gadka że oglądanie
meczu w hd robi Ciebie z lepszego piłkarskiego eksperta jest po prostu żenujące.

nigdzie tak nie pisalem, to raz, dwa, ze mozliwosc ogladania w hd, cofania w kluczowych momentach, zatrzymywania i tak dalej naprawde duzo daje. :)

Dnia 16.01.2012 o 23:01, Sob-styl napisał:

Propo wytworów marketingowych - pamiętam jak ktoś nawet w TV mówił że Beckham to słaby
piłkarz, wykreowany na Boga tylko przez media. Też można.

no i? w rankingu iffhs czy tez przez wielu ludzi liga hiszpanska jest uwazana za najlepsza, a tutaj dla wszystkich jest to mega absurd i trollowanie, takze lajt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2012 o 23:13, Moutywator napisał:

nigdzie tak nie pisalem, to raz, dwa, ze mozliwosc ogladania w hd, cofania w kluczowych
momentach, zatrzymywania i tak dalej naprawde duzo daje. :)


Dlatego Ja np. ściągam sobie mecze(chociaż na tym forum chyba nie powinien tego pisać), nawet i w HD, i oglądma ponownie, analizuję itp.

Dnia 16.01.2012 o 23:13, Moutywator napisał:

no i? w rankingu iffhs czy tez przez wielu ludzi liga hiszpanska jest uwazana za najlepsza, a tutaj dla wszystkich >jest to mega absurd i trollowanie, takze lajt.


Pisałem już moim stosunkudo rankingów. Jako ciekawostka, jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 23:13, Moutywator napisał:

no i? w rankingu iffhs czy tez przez wielu ludzi liga hiszpanska jest uwazana za najlepsza,
a tutaj dla wszystkich jest to mega absurd i trollowanie, takze lajt.


Jedyny ranking na jaki powinieneś patrzeć to oficjalny ranking UEFA :D rankingi IFFHS są bardzo fajne i od razu mi polepszają humor - nieznany argentyński zespół na trzecim miejscu jeśli chodzi o najlepsze drużyny na swiecie ;) jak już się nie ma argumentów to się podaje jakiś nic nieznaczący ranking, który potwierdza teorię, nie? :D
Sądze, że dla Hiszpanów La Liga rzeczywiście jest najlepsza na swiecie. No i widzisz, już masz 40 milionów osób, które myślą jak Ty ;) no bo kto by się przejmował pozostałymi kilkoma miliardami, które uważają jednak, że to PL jest lepsza... Pokazuje to najlepiej oglądalność PL na świecie. Choć prawdopodobnie to Derby Hiszpanii są oglądane przez największą liczbę osób. Ale oddzielajmy te 2 zespoły i nie utożsamiajmy ich z całą ligą, bo różnica jest kolosalna.
A co do oglądania PL - osobiście bardzo bym chciał mieć C+ i oglądać sobie mecze na kilkudziesięciocalowym ekranie, siedząc na wygodnej kanapie, ale niestety kasy brak. Ale nie narzekam, bo jakość Sopcasta jest naprawdę dobra, wyraźnie się poprawiła w ciągu ostatniego roku i jakoś problemów z rozpoznaniem zawodników nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 23:38, pawbuk napisał:

Jedyny ranking na jaki powinieneś patrzeć to oficjalny ranking UEFA :D rankingi IFFHS
są bardzo fajne i od razu mi polepszają humor - nieznany argentyński zespół na trzecim
miejscu jeśli chodzi o najlepsze drużyny na swiecie ;) jak już się nie ma argumentów
to się podaje jakiś nic nieznaczący ranking, który potwierdza teorię, nie? :D

nie, to podawalem jako ciekawostke, ale widocznie nie umiesz czytac ze zrozumieniem i dalej piszesz klamstwa, prawda? natomiast to bylo argumentem na to, ze fakt iz ktos mowil ze beckham to wotwor marketingowy jest bez znaczenia w tym wypadku. to dla ciebie za ciezkie do ogarniecia, prawda?

Dnia 16.01.2012 o 23:38, pawbuk napisał:

Sądze, że dla Hiszpanów La Liga rzeczywiście jest najlepsza na swiecie. No i widzisz,
już masz 40 milionów osób, które myślą jak Ty

no widzisz.

Dnia 16.01.2012 o 23:38, pawbuk napisał:

;) no bo kto by się przejmował pozostałymi
kilkoma miliardami, które uważają jednak, że to PL jest lepsza...

ja moge mowic ze kilka miliardow uwazaja inaczej.

Dnia 16.01.2012 o 23:38, pawbuk napisał:

Pokazuje to najlepiej
oglądalność PL na świecie.

ogladalnosc w duzej mierze zalezy od godziny pokazywania meczow, ale to tez do ciebie nie dotarlo. pewnie i tak i tak bedzie miala najlepsza ogladalnosc, nawet jak mecze la liga juz w 100% wejda na inne godziny, niemniej czy to o czyms swiadczy? czy fakt ze miliony ludzie sluchaja bibera swiadczy o tym ze prezentuje on wyzszy poziom niz inny artysta?

Dnia 16.01.2012 o 23:38, pawbuk napisał:

Choć prawdopodobnie to Derby Hiszpanii są oglądane przez największą
liczbę osób. Ale oddzielajmy te 2 zespoły i nie utożsamiajmy ich z całą ligą, bo różnica
jest kolosalna.

no pewnie, przeciez te zespoly nie graja w tej lidze.

Dnia 16.01.2012 o 23:38, pawbuk napisał:

A co do oglądania PL - osobiście bardzo bym chciał mieć C+ i oglądać sobie mecze na kilkudziesięciocalowym
ekranie, siedząc na wygodnej kanapie, ale niestety kasy brak. Ale nie narzekam, bo jakość
Sopcasta jest naprawdę dobra, wyraźnie się poprawiła w ciągu ostatniego roku i jakoś
problemów z rozpoznaniem zawodników nie mam :D

to gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 00:15, Moutywator napisał:

nie, to podawalem jako ciekawostke, ale widocznie nie umiesz czytac ze zrozumieniem i
dalej piszesz klamstwa, prawda? natomiast to bylo argumentem na to, ze fakt iz ktos mowil
ze beckham to wotwor marketingowy jest bez znaczenia w tym wypadku. to dla ciebie za
ciezkie do ogarniecia, prawda?


To Ty cały czas przywołujesz ten ranking, nie ja :D i między innymi na jego podstawie twierdzisz, że to jednak La Liga jest "the best".

No umówmy się, nawet na tym forum ciężko znaleźć osoby, który by się z Tobą zgadzały :D

Dnia 17.01.2012 o 00:15, Moutywator napisał:

ogladalnosc w duzej mierze zalezy od godziny pokazywania meczow, ale to tez do ciebie
nie dotarlo.


Wiem, że już o tym pisałeś i zgadzam się z tym, że bardzo ważna jest godzina pokazywania meczów :D niedługo piłkarze europejscy będą grali o 5 nad ranem, bo chińczycy będą chcieli oglądać na żywo :D

pewnie i tak i tak bedzie miala najlepsza ogladalnosc, nawet jak mecze la

Dnia 17.01.2012 o 00:15, Moutywator napisał:

liga juz w 100% wejda na inne godziny, niemniej czy to o czyms swiadczy? czy fakt ze miliony ludzie sluchaja bibera swiadczy o tym ze prezentuje on wyzszy poziom niz inny artysta?


Może i Bibera słuchają miliony, ale jeszcze więcej ludzi słucha innych, często wybitnych, artystów. Popularność danej ligi jest związana z jej poziomem sportowym - przynajmniej na razie, bo jak chińczycy czy hindusi zaczną oglądać swoje ligi, to będę musiał zmienić zdanie.

Dnia 17.01.2012 o 00:15, Moutywator napisał:

no pewnie, przeciez te zespoly nie graja w tej lidze.


Ależ jasne, że grają. Tylko mówienie o całej lidze na podstawie jakości gry tylko tych dwóch zespołów to przekłamanie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 00:30, pawbuk napisał:

To Ty cały czas przywołujesz ten ranking, nie ja :D i między innymi na jego podstawie
twierdzisz, że to jednak La Liga jest "the best".

kłamiesz po raz kolejny, jesli twierdzisz ze mowisz prawde, prosze, pokaz cytat w ktorym stweirdzam na jego podstawie ze la liga jest the best.

Dnia 17.01.2012 o 00:30, pawbuk napisał:

No umówmy się, nawet na tym forum ciężko znaleźć osoby, który by się z Tobą zgadzały
:D

no umowmy sie na tym forum ciezko znalesc kibicow atletico. ATLETICO NIE MA KIBICOW!

co to ma za zwiazek. racje ma wiekszosc, czy ten co ma racje?

Dnia 17.01.2012 o 00:30, pawbuk napisał:

Wiem, że już o tym pisałeś i zgadzam się z tym, że bardzo ważna jest godzina pokazywania
meczów :D niedługo piłkarze europejscy będą grali o 5 nad ranem, bo chińczycy będą chcieli
oglądać na żywo :D

łooł, mamy postep. :)

Dnia 17.01.2012 o 00:30, pawbuk napisał:

Może i Bibera słuchają miliony, ale jeszcze więcej ludzi słucha innych, często wybitnych,
artystów.

oj polemizowalbym

Dnia 17.01.2012 o 00:30, pawbuk napisał:

Popularność danej ligi jest związana z jej poziomem sportowym - przynajmniej
na razie, bo jak chińczycy czy hindusi zaczną oglądać swoje ligi, to będę musiał zmienić
zdanie.

jest zwiazana, oczywiscie, ale do tego dochodzi masa innych czynnikow, jak marketing. przyklad? popularnosc realu, mimo ze w ostatnich latach nie wygrywa seryjnie to ciagle ma najwiekszy przychody swiata i ciagle rosna niezmiernie.

Dnia 17.01.2012 o 00:30, pawbuk napisał:

Ależ jasne, że grają. Tylko mówienie o całej lidze na podstawie jakości gry tylko tych
dwóch zespołów to przekłamanie.

ale mowienie na podstawie jakosci tych dwoch i pozostalych to nie jest przklamanie, a wlasnie na tej podstawie ja mowie, nie na podstawie dwoch zespolow jak by tu niektorzy chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 15:14, Sericulum napisał:

Tego meczu?...

aha, czyli jak barcelona wygra mecz to real i tak bedzie faworytem tego meczu. jakiez to sensowne.


btw, jedenastka
Drużyna UEFA 2011.
Casillas; Dani Alves, Piqué, Thiago Silva, Marcelo; Xavi, Iniesta, Robben, Bale; Cristiano, Messi.

jeden pilkarz z anglii, jeden z niemiec, jeden z wloch, reszta real i barcelona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 17:30, Moutywator napisał:

btw, jedenastka
Drużyna UEFA 2011.
Casillas; Dani Alves, Piqué, Thiago Silva, Marcelo; Xavi, Iniesta, Robben, Bale; Cristiano,
Messi.

jeden pilkarz z anglii, jeden z niemiec, jeden z wloch, reszta real i barcelona.


Wybierana przez internautów. Nice try...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do meczu coraz bliżej. Mam nadzieję, że obędzie się bez zbednych przpychanek i przerw spowodowanych nieczystymi zagraniami.
Obstawiam 3:1 dla Barcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można na jakimś zagranicznym kanale w cyfrowym polsacie obejrzeć ten mecz? W ogóle jakim cudem sportklub dostał na to licencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować