Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2012 o 20:42, SongoX napisał:

Po wygranych Ruchu i Korony ciekawie się zrobiło na szczycie tabeli. Cztery pierwsze
drużyny dzieli bardzo mało punktów i teoretyucznie każda ma szanse na mistrza, Śląsk
znów zanotował spadek, jak i Legia. Wisła natomiast coraz bardziej komplikuje sobie drogę
do europejskich pucharów. W lidze będzie im bardzo trudno, więc pewnie duże nadzieje
będą pokładane w Pucharze Polski.

Ogółem słyszałem że karny dla Ruchu był nieco kontrowersyjny, aczkolwiek i tak Wisła nie istniała w tym meczu. Śląsk pewnie spadnie niżej, Legia jakoś się utrzyma, P. Warszawa mistrza nie zdobędzie, Korona i Ruch mają szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 20:48, sirufok napisał:

Strasznie ciasno tam na górze...
Nie ukrywam, że bardzo mnie cieszy postawa Korony. Kibicuję im, są z mojego regionu -
więc oby tak dalej, bo miło byłoby zobaczyć ich w pucharach ;]


Świetnie gra Korona w tym roku, jedyne punkty straciła bodajże tydzień temu w Gdańsku, ale podobno sędzia im tam trochę przeszkadzał. Co do dzisiejszego meczu to 1 połowa dość wyrównana, ale na drugą piłkarze Korony wyszli jak na wojnę i szybko zmietli przeciwnika z powierzchni boiska. Właśnie to czym imponuje Korona (także w trochę mniejszych stopniu Ruch) czyli zaangażowanie, walka do upadłego o każdą i piłkę i tzw. gryzienie trawy, a więc to czego często brakuje w drużynach o teoretycznie lepszym składzie. Cóż, dawno już końcówka ligi nie zapowiadała się tak ciekawie jak w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 20:48, sirufok napisał:

Nie ukrywam, że bardzo mnie cieszy postawa Korony. Kibicuję im, są z mojego regionu -
więc oby tak dalej, bo miło byłoby zobaczyć ich w pucharach ;]


No nie wiem, żeby nie wyszło jak z Jagiellonią ostatnio... To co wystarcza na Ekstraklasę to zdecydowanie za mało na Europę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 21:58, ManweKallahan napisał:

No nie wiem, żeby nie wyszło jak z Jagiellonią ostatnio... To co wystarcza na Ekstraklasę
to zdecydowanie za mało na Europę :/


Nie mówię, że mogą zawojować w Europie. Po prostu byłoby miło, gdyby wywalczyli awans do pucharów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 22:30, sirufok napisał:

Nie mówię, że mogą zawojować w Europie. Po prostu byłoby miło, gdyby wywalczyli awans
do pucharów ;]

Awans takich drużyn to duży problem polskiej piłki, to przez takie kluby, które w lidze zaangażowaniem potrafią wygrać z teoretycznie lepszymi drużynami w pucharach nie wystarcza nawet na Gruzinów, Kazachów czy innych egzotycznych rywali. Przez wiele ostatnich lat, reprezentowały nas właśnie takie ekipy i na dobre to polskiej piłce nie wyszło. A Ukraińcy mając 3 mocne drużyny grające od lat w pucharach mają szanse ustabilizować skład, nie muszą zaraz sprzedawać zawodników, bo ci wiedzą, że oprócz wysokich kontraktów mają szanse zaprezentować się w LM czy choćby w finale Pucharu UEFA czy teraz LE. U nas stabilizacji nie ma. Szczerze uważam, że lepiej będzie dla ligi i pewnie także samej Korony jak by do tych pucharów się nie dostali, a zajęli dobre 4 lub 5 miejsce nie dające tych pucharów. Często tymi wyjazdami do odległych państw dokładają, a potem i tak nie awansują. Kasę zarabia się tak naprawdę po przejściu eliminacji, a tych raczej oprócz Legii, Wisły, może Śląska czy Lecha (zakładając, że znów zachciałoby się piłakrzom grać) nikt nie przejdzie, choć oczywiście z całych sił bym im tego życzył, bo każdy pkt. do rankingu jest ważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuri Sahin w 1szym składzie! Możliwe, że zagra piach ale to nie jest ważne. Nie każdy ma początek jak Ronaldo. W końcu w poważnym meczu od 1 minuty! Kibicuje mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 18:38, Smooqu napisał:

Oby mecz na Cyprze nie skończył się 1-1. Bo pewnie Real strzeli, zacznie murować i straci
gola z niczego w końcówce.

Real faktycznie murował, 70% posiadania piłki, ponad 20 strzałów, przy 30% posiadania rywali i bez jednego strzału. Smoku, miałeś rację. Ach ten Mourinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się uczyć na błędach. Bo ile razy przez to murowanie traciliśmy bramki. APOEL zagrał piach i wejście Marcelo i Kaki (Coentrao to nie ta liga) odmieniło mecz.


Jak oceniasz Sahina, panie Moutywatorze? I czemu tu ciągle wracasz? Powiedz mi zanim znowu bana zgarniesz :D

IMO Sahin to zupełnie inny gracz niż Xabi, niech się zgra z resztą i będzie jeszcze lepiej. Ten mecz na +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:44, Smooqu napisał:

Zaczął się uczyć na błędach. APOEL zagrał piach i wejście Marcelo i Kaki (Coentrao to
nie ta liga) odmieniło mecz.

Coentrao jest po prostu bardziej defensywnym piłkarzem, także to ta liga, tylko na innych rywali, a nie na muratorów gdzie trzeba przewagę liczebną robić.

Dnia 27.03.2012 o 22:44, Smooqu napisał:

Jak oceniasz Sahina

Sahin słabo, ustawiał się za blisko piłki, a gdy już ją dostał to momentalnie oddawał do tyłu. Zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:44, Smooqu napisał:

Zaczął się uczyć na błędach. Bo ile razy przez to murowanie traciliśmy bramki.

Nie, to ty zacząłeś się uczyć i dostrzegłeś swój błąd.

Wymień może gdzie my się murowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moutywatorze drogi twój trollowy styl pisania śmierdzi na kilometr. Drugiego takiego fanboja Mourinho chyba na świecie nie ma. Pozdrawiam Moutywatorze.

Znowu wszyscy Cię przejrzeli na tym forum. Znowu, Moutywatorze.

Ahh, czemu jutro Thiago Silva nie zagra. Bez niego Milan ma mniejsze szanse. Zobaczymy co Zlatan pokaże, ale będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ozil po meczu szczęśliwy, zadowolony, uśmiechnięty, podobnie chyba jak wszyscy zawodnicy Realu. Pobiegali sobie z CSKA, teraz z APOELEM, nawet sie chyba za bardzo nie spocili, półfinał praktycznie za darmo, brakuje jeszcze czerwonego dywanu, szampana i confetti. Mogliście w sumie zaczynać od razu od półfinału, bo ta drabinka to jak na razie bardziej sparingi niż Liga Mistrzów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

United ciężkiej grupy nie miało, a z niej nie awansowali :P

Drabinka łaskawa póki co bo w półfinale będzie czekać zapewne Bayern, a w finale ktoś z trójki Milan/Chelsea/Barca.

Szczerze to myślałem, że APOEL zagra jak CSKA. Czyli twarde warunki postawią, a nie mur który z biegiem czaasu zaczął się kruszyć. Narzekać nie zamierzam w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 23:05, Smooqu napisał:

Szczerze to myślałem, że APOEL zagra jak CSKA. Czyli twarde warunki postawią, a nie mur
który z biegiem czaasu zaczął się kruszyć. Narzekać nie zamierzam w każdym razie :)

Nie? A to ci niespodzianka. Może powinieneś ponarzekać jednak, że murarka i wogóle Barcelona lepsza?


Coś czuję, że będą dwa hiszpańskie finały w dwóch turniejach europejskich, czyli LM i Liga Europejska. Pierwszy raz w historii, o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moutywator, nie będę odpisywać na twoje posty więc daj sobie spokój. Idź wkładać palce w oczy jakiś fanów Barcy czy co tam lubisz robić w wolnym czasie.

To mój ostatni post do Ciebie, drogi Moutywatorze. Żegnaj, Adios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 23:18, Smooqu napisał:

Moutywator, nie będę odpisywać na twoje posty więc daj sobie spokój. Idź wkładać palce
w oczy jakiś fanów Barcy czy co tam lubisz robić w wolnym czasie.

To mój ostatni post do Ciebie, drogi Moutywatorze. Żegnaj, Adios.

Sam jesteś Moutywator, trollu przebrzydły. To nie odpisuj, i tak odpisałeś kilka razy za dużo, bo w tym co piszesz i argumentów i sensu brak. Idź wielbić Busquetsa, Xaviego czy innych twoich idoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Farselona 0:0

Ech... że też Boateng i Robinho musieli zawalić tą akcję z 3 minuty ;/
Szkoda też akcji Ibry ;/ Zdecydowanie zasłużył na bramkę za całokształt gry :P

W rewanżu zagramy lepiej !
No chyba ,że dojdą kolejne kontuzje x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować