Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2012 o 16:03, Mange napisał:

Tu na nikogo bym nie postawił $$. Z jednej story Barca gra u siebie, z drugiej jeśli
Milan zagra skutecznie w ataku to jego szanse wzrosną drastycznie. Jedno jest pewne BĘDĄ
EMOCJE !

Jeśli Milan zagra jak w Londynie, to emocje szybko się skończą. ;p
Ale i tak trzymam za nich kciuki. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 18:05, MisticGohan_MODED napisał:

Liczę dzisiaj przedewszystkim na dobrą grę Milanu :]

Dzisiaj to chyba wszyscy są za Milanem :) a bardziej przeciwko Barcelonie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co? Barcelona będzie strzelać dzisiaj tylko z karnych..?

O ile pierwszy - słuszny, drugi to chyba jakaś pomyłka na moje oko. Haha, śmiesznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 21:35, Mange napisał:

Brawo milan widać chce przegrać na własne życzenie faulując w polu karnym.

Tak, zwłaszcza że w drugim przypadku, rzeczywiście był to faul na rzut karny. O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 21:36, Chaotizz napisał:

> Brawo milan widać chce przegrać na własne życzenie faulując w polu karnym.
Tak, zwłaszcza że w drugim przypadku, rzeczywiście był to faul na rzut karny. O_o


Nesta bądź co bądź zachował się jak szczaw dając pretekst sędziemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 22:19, Chaotizz napisał:

Sędzia wypaczył wynik. ;|

Półfinał z Chelsea? Mam nadzieję, że powtórki z 2009 nie będzie...

Ja też, tego dzisiejszego meczu od drugiego karnego dla Barcy nie oglądam, bo ktoś chyba czuwa by w finale spotkały się Real i Barca... co to za piłka nożna, gdy z góry wiadomo kto wygra, kto przejdzie dalej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 22:40, BoloMaster napisał:

nie jestem kibicem Barcelony ale wy chyba oglądaliśćie inny mecz. Milan oddał 2 celne
strzały, nie istnieli na boisku, i oni mieli awansować do 1/2 ?

Nie zawsze wygrywa lepszy. Mogli oddać 2 celne strzały i strzelić 2 gole, a Barca 30 celnych i strzelić 0.
Nie mam nic do Barcy. Grali lepiej co każdy widział, ale te wszystkie kontrowersje są irytujące.
Mogę zrozumieć kilka błędów sędziego, ale nie ma wytłumaczenia dla Busquetsa i teatru, który robi z piłki nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Busquetsa trzeba ignorować, tacy piłkarze jak on tylko psują wizerunek najpiękniejszego sportu na świecie. Szykują się ciekawe półfinały, Real i Bayern w formie, i możliwy rewanż Chelsea z Barcą za 2009 rok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trzeba oddać Barcelonie, że to lepsza drużyna od Milanu, ale to było wiadomo przed tym dwumeczem, choć nie zawsze teoretycznie lepsza drużyna wygrywa - to właśnie w piłce nożnej jest piękne. Chodzi o to, by to wszystko odbywało się bez kontrowersji. Jeśli wygrają LM to ok, tylko by w półfinale z Chelsea, a potem w finale z Bayernem/Realem nie było tego wspomnianego teatrzyku i kontrowersyjnych decyzji sędziowskich, bo to psuje klimat wokół piłki, mnie np. odrzuca od oglądania.

Pamiętam jak grało Monaco z Morientesem w LM to ich mecze oglądało mi się z taką przyjemnością - szkoda oczywiście finału i zwycięstwo Portu i Mou z jego defensywną taktyką, bo wolałbym by to Monaco grające z polotem i finezją wtedy wygrało, ale co tam, ważne że była świeżość w tamtej edycji LM. Teraz tej świeżości brak, a jak jest w fazach grupowych to zazwyczaj razem z nią nie idzie w parze jakość. Fajnie, że APOEL awansował tak daleko, ale w takim meczu jak Real-APOEL praktycznie wszystko jest jasne, fajnie jakby była niespodzianka, ale wiadomo, że prędzej czy później odpadną jak nie jakimś cudem z Realem to nie mają szans z Bayernem czy Barcą/Chelsea. A takie Monaco czy Porto miały tą jakość, która starczyła na finał i pokonanie kilku renomowanych firm - oby więcej takich sezonów jak tamten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 22:53, filip29 napisał:

Nie zawsze wygrywa lepszy. Mogli oddać 2 celne strzały i strzelić 2 gole, a Barca 30
celnych i strzelić 0.


True. Przykłady ? Chelsea - Barcelona (2009), Milan - Liverpool (2005), Milan - Liverpool (2007)

Dnia 03.04.2012 o 22:53, filip29 napisał:

Nie mam nic do Barcy. Grali lepiej co każdy widział


Prawda, Barcelona była lepsza w dwumeczu, ale naprawdę ich grą nie dało się dziś zachwycać. Jeżeli ta drużyna ma wygrać w tym roku LM to będzie to nieporozumienie. Nie widziałem dzisiaj boskiego futbolu w wykonaniu tego zespołu. Byli zwyczajnie trochę lepsi od rywala, nic więcej. Gdyby nie drukowanie sędziego i troche szczęścia, inaczej mogłoby to się dla nich skończyć.


>ale te wszystkie kontrowersje są

Dnia 03.04.2012 o 22:53, filip29 napisał:

irytujące.


To nie są imo żadne kontrowersyjne, to jest po prostu kryminał i patologia. Nawet w Polsce wzięto się za zwalczanie takich sędziowskich matactw. Niestety, dopóki w UEFIE rządzić będzie Platini, dopóty będziemy oglądać takie skandale. Chelsea, Real, Arsenal i teraz Milan... kto następny ?

Dnia 03.04.2012 o 22:53, filip29 napisał:

Mogę zrozumieć kilka błędów sędziego, ale nie ma wytłumaczenia dla Busquetsa i teatru,
który robi z piłki nożnej.


Busquets to po prostu ścierwo. Dawno nie widziałem takiej szma*y na boisku. Ohydna morda.

Najśmieszniejsze jest to ten parszywiec jest nazywany piłkarzem podobnie jak Maldini, Giggs, Scholes, Zidane czy Del Piero.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować