Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Zobaczymy kogo powoła, powinien np. takiego Walkera, bo w końcu za darmo nie dostał nagrody najlepszego młodego zawodnika Premier League. Jeśli odpowiednio wyważy proporcje między młodymi (m.in. Walker, Sturridge, Welbeck) a starszymi (m.in. Lampard, Cole, Gerrard) to może uda mu się coś osiągnąć. Dla starszego pokolenia to już naprawdę ostatnia szansa na jakiś reprezentacyjny triumf i może im się udzielić ambicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 22:45, ManweKallahan napisał:

Zobaczymy kogo powoła, powinien np. takiego Walkera, bo w końcu za darmo nie dostał nagrody
najlepszego młodego zawodnika Premier League. Jeśli odpowiednio wyważy proporcje między
młodymi (m.in. Walker, Sturridge, Welbeck) a starszymi (m.in. Lampard, Cole, Gerrard)
to może uda mu się coś osiągnąć. Dla starszego pokolenia to już naprawdę ostatnia szansa
na jakiś reprezentacyjny triumf i może im się udzielić ambicja.


Ja bym nigdy w jednym meczu nie wystawił Gerrarda i Lamparda :D tak się jakoś składa, ze oni nie potrafią grać obok siebie i wtedy środek pola nie istnieje :D moim zdaniem powinien grać w środku Parker z...kimś :D może to być Lampard, może Gerrard, może Scholes. A Walker musi rywalizować z Richardsem, bo obaj są naprawdę znakomici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw na temat składu, czymzaskoczy.

Bardzo głośno zrobiło się ostatnio o Euro a najbardziej o przeniesieniu z Ukrainy, moim zdaniem raczej to niemozliwe, tym bardziej ze zostały 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 09:53, karolekx23x napisał:

Jestem ciekaw na temat składu, czymzaskoczy.

Bardzo głośno zrobiło się ostatnio o Euro a najbardziej o przeniesieniu z Ukrainy, moim
zdaniem raczej to niemozliwe, tym bardziej ze zostały 2 miesiące.


Euro na bank się odbędzie tak, jak jest zaplanowane od paru lat.

Niemożliwe jest żadne przeniesienie w miejscu albo czasie, bo to wiązałoby się z ogromną stratą dla Ukrainy, stacji telewizyjnych, ludzi (hotele) i można tak wymieniać bez końca. Zresztą nasz kraj też by stracił, gdyby Euro odbyło się w innym terminie, co jest swoją drogą żałosną dywgacją.

Jedyna możliwość, to chyba taka, jakby tuż przed turniejem albo w trakcie zaczęto znowu detonować jakieś bomby, czy odbyły by się inne akty powiedzmy to, terroryzmu. Wcześniej na żadne zmiany nie ma szans.

Co do kadry - ciekawy jestem, kogo Smuda weźmie. Peszko wyautowany, ciekawe kto do ataku - Piech? Ja bym brał. Bo taki deficyt zresztą jest, jak nigdy. Zobaczymy.

W ogóle to niesamowite, jak ten czas leci. Pamiętam, jak nas wybrano, jaka była radość, ale i takie oczekiwanie - "to jeszcze tyle czasu"... a tu proszę, Euro już za miesiąc. Ciekawy jestem tej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 09:53, karolekx23x napisał:

Jestem ciekaw na temat składu, czymzaskoczy.

Bardzo głośno zrobiło się ostatnio o Euro a najbardziej o przeniesieniu z Ukrainy, moim
zdaniem raczej to niemozliwe, tym bardziej ze zostały 2 miesiące.


Racja za dużo kombinowania by było, a Euro tuż tuż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się niedawno, że niby do kadry ma wrócić Żewłakow. Jakoś mi się w to wierzyć nie chce, ale w sumie szoku by nie byo, gdyby jednak się na Euro znalazł. Przydałby się. Zresztą czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 09:53, karolekx23x napisał:

Jestem ciekaw na temat składu, czymzaskoczy.

Bardzo głośno zrobiło się ostatnio o Euro a najbardziej o przeniesieniu z Ukrainy, moim
zdaniem raczej to niemozliwe, tym bardziej ze zostały 2 miesiące.


Nic nie przeniosą, to tylko takie gadanie, bo wiadomo, teraz jest największa presja i każdy chce to wykorzystać. Za Euro stoją wielkie pieniądze, a UEFA nie pozwoli na mieszanie w takim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nie widział, niech zobaczy gole Cisse z meczu Chelsea-Newcastle, ten drugi gol to chyba strzał życia. C U D O !


Real prowadzi 2-0 i zmierza po majstra, oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ko ko ko ko, Euro spoko!

Smuda podał kadrę na Euro, bez większych rewelacji, w większości trafnie wytypowałem na gramsajcie.

A Chelsea przegrała z Newcastle po dwóch cudownych golach Papissa Demby Cisse i w zasadzie wypadamy z gry o TOP 4. Wierzę, że wygramy finał, ale mocno liczę, że Sroki awansują na 3. miejsce, żeby to nie ich kosztem awansować. Szkoda, że przegrali z Wigan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2012 o 22:53, ManweKallahan napisał:

A Chelsea przegrała z Newcastle po dwóch cudownych golach Papissa Demby Cisse i w zasadzie
wypadamy z gry o TOP 4. Wierzę, że wygramy finał, ale mocno liczę, że Sroki awansują
na 3. miejsce, żeby to nie ich kosztem awansować. Szkoda, że przegrali z Wigan.

Ehh slabo zagralismy. Wiem ze bede hipokryta ale dwa strzaly na plae i w pipe. Slabo zagralismy, troche zly sklad. Szkoda. Mamy jeszcze szanse na top four i trza to wykorzystac zeby potem nam nie zarzucali jak lm wygramy ze pracowali caly rok i dupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 22:52, Smooqu napisał:

Kto nie widział, niech zobaczy gole Cisse z meczu Chelsea-Newcastle, ten drugi gol to
chyba strzał życia. C U D O !


Nie ma bata, gol sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podana kadra.

Sporo zastrzeżeń mam:

1. Co robi w kadrze niegrający Fabiański? To są jaja, że ten facet mógłby wyjść między słupki, jak jego praktyka meczowa jest równa zeru.
2. Adam Matuszczyk. Kolejne jaja. Facet nie gra prawie w ogóle w 2. Bundeslidze, a do kadry się łapie. Sens żaden.
3. Damien Perquis. Niby to niezły defensor jak dla nas, ale przecież obecnie ma kontuzje i nie gra. A Euro tuż tuż.. o jego formę trudno być spokojnym, jeżeli w ogóle zacznie grać.
4. Paweł Brożek. Można to skomentować śmiechem.
5. Michał Kucharczyk. Jak dla mnie zupełnie na wyrost.
6. Artur Sobiech. No to jest dopiero kompromitacja. Jest strzelający Piech, do do kadry idzie jakiś ławkowicz. Brak słów.

Ogólnie jak dla mnie, to miernie wygląda, oprócz trójki z Borussii, Szczęsnego ii może Polanskiego. Obrona jest tragicznie słaba. Zakładam się, że wpadnie nam jakiś farfocel na turnieju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 23:31, Budep napisał:

Ogólnie jak dla mnie, to miernie wygląda, oprócz trójki z Borussii, Szczęsnego ii może
Polanskiego. Obrona jest tragicznie słaba. Zakładam się, że wpadnie nam jakiś farfocel
na turnieju :)

Dodałbym jeszcze Obraniaka, w formie całkiem nieźle sobie poczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuda miał też podać 6 zawodników na "listę rezerwową" i pewnie zostaną podani wyłącznie w jakimś prasowym komunikacie (a i tak mało prawdopodobne, żeby ktoś się załapał do kadry spoza tej 26 wytypowanej dziś). Jeśli miałbym postawić z kogo zrezygnuje Franz, to: Kamiński, Wolski, Kucharczyk. Wziąłbym jednak Wolskiego kosztem Matuszczyka albo Wojtkowiaka.

Co do piosenki: na drugim miejscu mój faworyt, w sumie babcie też niezłą propozycję dali. Na szczęście nie wygrały smęty tych bardziej znanych wykonawców typu Maryla czy Feel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 23:31, Budep napisał:

Podana kadra.


Mnie najbardziej zaskoczyło powołanie Kamila Glika. Przyznam się, że już zapominałem o istnieniu tego zawodnika ;d

Cóż zgadzam się również z tym co napisałeś, sam jestem zwolennikiem powoływania do kadry zawodników, którzy grają regularnie (albo przynajmniej często wchodzą z ławki), nawet jeśli występują w teoretycznie słabszym klubie. Smuda jednak pokazuje, że ma raczej już od dawna poukładany skład i nawet jak ktoś łapie kontuzje lub grzeje ławę w klubie to i tak dostaje powołanie. W przypadku takich piłkarzy jak Perquis, Boenisch czy Matuszczyk dochodzi jeszcze coś jakby lojalność, gdyż trener nie chcę "wystawiać do wiatru" piłkarzy, których wcześniej namawiał by grali do Polski.

@ManweKallahan

Moim faworytem też byli Ci z 2 miejsca, szkoda, że się nie udało, chociaż tak jak napisałeś mogło być gorzej, bo niektóre utwory imo w ogóle nie pasowały do atmosfery takiej imprezy.

Jeszcze wspomnę o wałku dnia.
Juventus - Lecce 1:1, mimo iż Juve grało od 55 minuty w przewadze, to dało sobie w końcówce strzelić gola na remis, a był to jedyny strzał oddany na bramkę gospodarzy w tym meczu. Milan wygrywa 2:0 z Atalantą, więc walka o mistrzostwo będzie trwała do samego końca.
Chelsea także zaskoczyła in minus, czy to nie czasem 1 porażka tej drużyny odkąd trenerem został Di Mateo? W każdym razie szanse na miejsce premiowane grą przynajmniej w eliminacjach LM po tym meczu drastycznie spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 00:34, Wszystkozajete napisał:

Jeszcze wspomnę o wałku dnia.
Juventus - Lecce 1:1, mimo iż Juve grało od 55 minuty w przewadze, to dało sobie w końcówce
strzelić gola na remis, a był to jedyny strzał oddany na bramkę gospodarzy w tym meczu.


To na pewno sprawka Milanu. Prawda Mistic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować