Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2012 o 13:42, PepsiCola napisał:

No to ja już wole Rodowicz niż "Jarzębinę" czyli grupka śpiewających babć.
Osobiście wolę już "Mięsny Jeż".


No tak, wolisz jedną śpiewającą babcię od grupki. Lepsze babcie z żartobliwą piosenką (która zaznaczam będzie piosenką polskiej reprezentacji, a nie Euro) niż marudzenie paru bardziej "znanych gwiazd" polskiej sceny muzycznej. Przypominam, że tą piosenkę będą grać tylko przed meczami naszej kadry. TO NIE JEST OFICJALNA PIOSENKA MISTRZOSTW. Boicie się reakcji innych krajów? A jak zareagowaliście na piosenki innych drużyn na poprzednich turniejach? Hę? Nijak, bo ich nigdy nie usłyszeliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi podesłał ten "hymn".

Myślałem, że to tylko jakiś nominowany zespół czy coś w tym rodzaju... a zaraz czytam, że oni wygrali. Utwierdziło mnie w tym to, że nawet w tv na tvp info widziałem jak to ludzie śpiewali...

TRAGEDIA! I to ma być śpiewane przed każdym meczem polaków?!

Postawcie się w sytuacji piłkarzy. Wychodzą na murawę. Pełna motywacja. I teraz co. Wychodzą babki i śpiewają: "koko, koko, euro spoko"?. Ja bym się poczuł zażenowany i poczuł bym też wstyd przed drużyną przeciwnika i wszystkimi innymi nacjami, które by tego wysłuchały. Miałbym ochotę wsadzić głowę w piasek albo najlepiej wykopać dół, wejść do niego i się zakopać.

Oh God, Why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ManweKallahan
Jeju... Na pewno był ktoś normalny i "fajny".Może np. mi się coś z tego podobało?

@Call_me_Kay
Też tak myślee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 13:33, Smooqu napisał:

Mi się podoba ta piosenka. Poważnie, lepsze to niż jakieś Rodwicz lub Libery, czy inne
(po)twory rodzimych wytwórni muzycznych.

Zacznijmy od tego, że sam wybór hitu na Euro to jest totalna porażka.. wiadomo jest, że ciężko zrobić piosenkę o piłce nożnej, wielu już sobie zęby na tym połamało, a kolejnymi przykładami są nasze gwiazdy show biznesu, które wystąpiły wczoraj na tych dożynkach w Wawie. Efekt będzie ten sam co na Mundialu z hymnem w Korei i Japonii.. oby wyniki sportowe były lepsze. Wystarczyło nie kombinować, mamy wystarczająco dużo przyśpiewek, ale tvp zachciało się robić show..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 14:02, PepsiCola napisał:

@ManweKallahan
Jeju... Na pewno był ktoś normalny i "fajny".Może np. mi się coś z tego podobało?


No to słucham, kogo Ty byś wybrała i dlaczego? Było 10 możliwości (wcześniej nawet więcej).

@Call_me_Kay
Dla zmotywowanych piłkarzy przed spotkaniem jest hymn, ta piosenka jest dla kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój w z tym "hymnem", ja osobiście byłem całkowicie zaskoczony wyborem widzów, sam wybrałbym piosenkę Libera z tą kapelą góralską, ewentualnie kogoś z dwójki Qumple lub Poparzeni Kawą Trzy, ale skoro tak naród zadecydował to trzeba się z tym pogodzić, były słabsze utwory, choć może mniej kontrowersyjne. Z drugiej strony patrząc na komentarze internautów, to sam już nie wiem skąd ten wygrany zespół zdobył tyle głosów, chyba starsze babcie chwyciły z telefony wnuków i powysyłały po kilka sms-ów naraz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2012 o 15:25, ManweKallahan napisał:



No to słucham, kogo Ty byś wybrała i dlaczego? Było 10 możliwości (wcześniej nawet więcej).

Każda piosenka była bardzo fajna, ta była najgorsza. Nawiet taka Rodowicz czo ktoś inny - ma płyte i ją ktoś kupuje, ma muzyczne pojęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pilnie poszukuję pewnej statystyki, mianowicie stosunek liczby strzałów na bramkę, a stracone gole - statystyka dotyczy rzecz jasna pozycji bramkarza, natomiast rozgrywki, jakie mnie interesują, to La Liga - sezon 2011/2012. Przewertowałem różnorodne serwisy ze statystykami lecz póki co niczego nie znalazłem. Może znajdzie się ktoś chętny, kto mógłby pomóc ? Pewnie przydałaby się i znajomość jakiegoś obcego języka, wtedy było by łatwiej. Będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wyniki póki co po 45 minutach w polskiej lidze - Legia przegrywa z 3 od końca Lechią, Korona z Widzewem, na czele ligi w tej chwili Śląsk. Fajnie byłoby dziś wygrać u siebie z Podbeskidziem, bo przy takich wynikach, można pokusić się o mistrzostwo dla Lecha, w końcu Wrocławianie grają w ostatniej kolejce z Wisłą Kraków. Niestety Lech się strasznie męczy, podobnie Ruch z ostatnią Cracovią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem powoli rozstrzygają się losy mistrzostwa polskiej Ekstraklasy, Śląsk prowadzi do przerwy 2:0, Legia przegrywa 1:0 w Gdańsku i jeśli w drugiej połowie się nie podniesie, to Wrocławianie zasiądą na fotelu lidera. Przypomnę, że w ostatniej kolejce Śląsk jedzie do Krakowa, na mecz z zaprzyjaźnioną Wisłą, oczywiście ja nic nie sugeruje, takie tylko małe info ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to zabrzmi dziwnie ale jeśli będzie MP dla Śląska to możemy zapomnieć nawet o ostatniej rundzie elimminacji do LM - może Śląsk jest dobry na naszych podwórkach, lecz przez analogię patrząc na to co robili ostatnio w pucharach to aż żal ściska tylną część ciała gdy sobie o tym przypomnę, ale z drugiej strony kto niby zasługuje na tego mistrza?

Przykre jest to, że nasza liga nie poszła do przodu te drużyny które były zawsze dobre (Wisła, Legia, Lech) zniżyły się do poziomu średniaków (Ruch, Śląsk etc) w takiej sytuacji w pucharach mówię wam panowie będzie padaka, i jak tu nie kibicować drużynom z innych krajów skoro w naszym piłka nożna stoi na tak super niskim poziomie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 18:59, Wszystkozajete napisał:

Tymczasem powoli rozstrzygają się losy mistrzostwa polskiej Ekstraklasy, Śląsk prowadzi
do przerwy 2:0, Legia przegrywa 1:0 w Gdańsku i jeśli w drugiej połowie się nie podniesie,
to Wrocławianie zasiądą na fotelu lidera. Przypomnę, że w ostatniej kolejce Śląsk jedzie
do Krakowa, na mecz z zaprzyjaźnioną Wisłą, oczywiście ja nic nie sugeruje, takie tylko
małe info ;]

Wisła dziś przegrała z Górnikiem i wątpię by taki klub oddał mecz bez walki, tym bardziej, że tam sami obcokrajowcy, którzy o przyjaźni Śląska z Wisłą pewnie nawet nie wiedzą. Tak czy siak mamy w Poznaniu puchary i po karnym (ewidentnym warto dodać), Rudniew strzela 22 bramkę w sezonie i wygrywamy po wielkich męczarniach z Podbeskidziem, ale nie ważna gra, istotny jest wynik, chwała Burniciowi, który wybronił nam dziś mecz, no i walczmy o majstra :D kto by się spodziewał. Meczyk emocjonujący, sporo sytuacji, Rudniew sam dziś z tym karnym to 4 bramki mógł trafić. Powiem tak największe szanse na Mistrzostwo Polski ma Ruch, potem Śląsk, a kto wie jak to się potoczy ;) PS Podziękowania dla Wilka, wyrządzanie krzywdy Legii ma we krwi chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to na 30 kolejkę jadę do Wrocławia, coś czuję że Śląsk Wrocław tak łatwo nie odda pierwszego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Już nawet odrzucając te dywagacje o odpuszczaniu ze względu na sztamę klubową można się zastanowić czy tym obcokrajowcom będzie się chciało grać, jeśli połowa składu opuszcza klub po sezonie. Śląsk ostatnio jakby złapał watr w żagle i wątpię, by wypuścili taką szansę. Jeśli jednak powinie im się noga, to pewnie Ruch rzutem na taśmę wygra ligę. Lech ma tylko matematyczne szanse na tytuł, bo trudno sobie wyobrazić by ktoś z wyżej wymienionej dwójki nie wygrał swojego meczu, ale w końcu to polska liga i wszystko może się zdarzyć ;]

Dodam jeszcze, że w tle rywalizacji o tytuł świetny wyczyn Szymona Pawłowskiego z Zagłębia, który strzelił dziś 4 bramki Polonii.

@Isildur
Śląsk gra w ostatniej kolejce w Krakowie z Wisłą, chyba, że chodziło Ci o przyjazd do Wrocławia na rynek, by świętować zdobycie mistrzostwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o mistrzostwie dla Kolejorza, Wisła ma sztame ze Śląskiem, poza tym o nic już nie walczy, dlatego nie ma innej opcji niż zwycięstwo WKS-u.

Uważam jednak że mistrzostwo dla Śląska to tragedia narodowa. Będzie obciach na arenie międzynarodowej. Śląsk wygrywając dzisiaj z Jagą na 3 zdobyte bramki wszystkie strzelił po stałych fragmentach gry...Czym on chce zawojować Europę ? Jedynie dobrze bitym rzutem rożnym ? Wiem, że były takie przypadki (Grecja na Euro 2004) ale tak grający mistrz to dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:26, Wszystkozajete napisał:

Lech ma tylko matematyczne szanse na tytuł

Już nie takie cuda oglądałem, wiem jedno Kolejorz najpierw musi wygrać mecz z Widzewem, co to da zobaczymy ;)

Wiadomo, że ten cały sezon mógł wyglądać inaczej, władze klubu mówiły ciągle, że skład mamy na mistrza i faktycznie na wiosnę to chyba tylko Zagłębie jest lepsze od Lecha. Wystarczyło Bakera zwolnić zimą.. teraz pewnie całemu zarządowi głupio, a najbardziej chyba Rutkowskiemu, który podzielał "filozofie" Hiszpana i stał za nim murem ;P po raz kolejny widać, że jednak kibiców warto posłuchać.
Lech Poznań i tak jest wielkim zwycięzcą końcówki tej rundy, bo przypomnę jeszcze po paru kolejka na wiosnę i odpadnięciu z PP byliśmy na dnie, a tu jeszcze puchary wywalczyliśmy.

Jeśli wygra Śląsk cóż o LM będzie ciężko, wg mnie z takim zaangażowaniem Solorza to wręcz nierealne, ale przecież jest tak jak przejdzie się 2 rundy eliminacji to ląduje się automatycznie w fazie grupowej LE, moim zdaniem to lepsze rozwiązanie dla Wrocławian, bo z takim składem to oni by w eliminacjach LE nie dali rady, a tak przy odrobinie szczęście będziemy ich oglądać na wiosnę. Ruch cóż wyprzedaż i pewnie marne granie w Europie, ba skończą pewnie gdzieś na Kazachstanie. Za to Lech i Legia w eliminacjach do LE mogą powalczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:26, Wszystkozajete napisał:

@Isildur
Śląsk gra w ostatniej kolejce w Krakowie z Wisłą, chyba, że chodziło Ci o przyjazd do
Wrocławia na rynek, by świętować zdobycie mistrzostwa ;]


Przyjechać do Wrocławia świętować, do Wrocławia mam 100 km a do Krakowa 410 km :)
No chyba, że dziewczyna będzie chciała do Krakowa, wtedy na mecz pojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:01, Paoro napisał:

Wisła dziś przegrała z Górnikiem i wątpię by taki klub oddał mecz bez walki, tym bardziej,
że tam sami obcokrajowcy, którzy o przyjaźni Śląska z Wisłą pewnie nawet nie wiedzą.

Ci obcokrajowcy to grają tak, jakby każde spotkanie było dla nich meczem przyjaźni ;)

Ogólnie Wisła jest teraz koszmarnie słaba, co pokazał denny mecz z Górnikiem, więc nawet jak jej piłkarze sobie nie odpuszczą ostatniego meczu to i tak wszystko zależy od Śląska - jeśli zagrają choćby tak jak z Jagą (a o to chyba nie powinno być trudno) to powinni odnieść zwycięstwo. Tym bardziej, że mimo gry w Krakowie większość ludzi będzie im kibicowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować