Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2012 o 13:41, mati285 napisał:

*- słowo mocno na wyrost. Większość tego towarzystwa to eksperci w zaglądaniu do kielicha.


I w przemycaniu fajek :D Naprawdę nie wiem co tam Hajto robił. No ale jeśli Polsat do studia przed walką bokserską zaprasza Artura Szpilkę, to może też Tomka H.

Co do komentatorów to polecam tych od ligi angielskiej w Canal +. ZAwodowy komentarz, a można się trochę pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 16:14, filip29 napisał:

Co do komentatorów to polecam tych od ligi angielskiej w Canal +. ZAwodowy komentarz,
a można się trochę pośmiać.


Nie pamiętam nazwisk tych komentatorów, ale są po prostu genialni. Nie raz uśmiałem się z ich tekstów i słychać że są one spontaniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 17:07, Kraju napisał:

Nie pamiętam nazwisk tych komentatorów.


Rafał Nahorny i bodajże Marcin Rosłoń. Potwierdzam, miło się ich słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 19:39, Chaotizz napisał:

Rafał Nahorny i bodajże Marcin Rosłoń. Potwierdzam, miło się ich słucha.

Poprawka, kolega Nahornego to Andrzej Twarowski.
Ale są świetni, do dziś pamiętam tekst z meczu Arsenal - Man City "Djourou trzyma się za Wielkanoc" :P.
A z mniej lubianych - nie lubię tego sepleniącego typa od ligi hiszpańskiej z Canal+ i gościa od FA Cup ze Sportklubu. Ten drugi to po prostu co mecz odwala szopkę "jak to Man United wielki jest i jak to City ssie" - pamiętam jego tekst o Aguero "no nie upilnowali tego krasnala w polu karnym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 19:50, Lisun napisał:

Poprawka, kolega Nahornego to Andrzej Twarowski.
Ale są świetni, do dziś pamiętam tekst z meczu Arsenal - Man City "Djourou trzyma się
za Wielkanoc" :P.

Ja do dziś pamiętam "Givet - najlepszy dla mężczyzny". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orłowski i Laboga od ligi hiszpańskiej w Canal+ to porażka. Zero obiektywizmu, spuszczanie się na Barcelone i właśnie te seplenienie Orłowskiego... Koleś z Sportklubu też jest dziwny. Komentuje mecze... Właściwie słowo komentuje to ciut za dużo powiedziane. Gadanie o fryzurze Marcelo, czy głupie żarty w jego wykonaniu potrafią irytyować. Niby chcę być wyluzowany i fajny, ale wychodzi różnie. Cóż, trzeba to tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 15:05, Kakarotto napisał:

> Guardiola nie jest już trenerem Barcelony.

Nie będzie od nowego sezonu. Teraz jeszcze jest ;)


A zastąpi go jego asystent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 15:02, Chaotizz napisał:

Guardiola nie jest już trenerem Barcelony.


Dziwnie się z tym czuję. Nie lubię Barcelony, ale do Guardioli trzeba mieć szacunek za to co osiągnął. Może pójdzie do innego klubu, żeby ścigać się z Mourinho o tytuł trenera wszechczasów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest człowiek który myśli egoistycznie. Na pewno nie zamierza opuszczać świata piłki nożnej, ale na pewno nie ma na celu ściganie się z Mourinho. Jak wróci do trenowania będzie myślał o sukcesach dla klubu które może osiągnąć, niż o własnych rekordach. Pewnie zrobi rok przerwy. A może przyjmie jakąś propozycje po Euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mówią, że jego argument ze zmęczeniem i wypaleniem jest jakiś dziwny i to jest tylko wymówka, bo nie poradził sobie w trudnym momencie sezonu z drużyną. Ja tak nie myślę, z resztą już w październiku podobno mówił, że jego koniec z Barceloną się zbliża. Jako kibic Realu, go szanuję za to co osiągnął i zdołał wygrać z Barcą. Oglądałem konferencję i po zawodnikach było widać, że bardzo przeżywają jego odejście. Ciekaw jestem jaki kierunek obejmie po odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 23:25, Kraju napisał:

To nie jest człowiek który myśli egoistycznie.


To niech przyjdzie za darmo trenować Lech Poznań, skoro z niego taki altruista. Jego kumpel Bakero mu pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2012 o 23:17, Smooqu napisał:

Dziwnie się z tym czuję. Nie lubię Barcelony, ale do Guardioli trzeba mieć szacunek za
to co osiągnął. Może pójdzie do innego klubu, żeby ścigać się z Mourinho o tytuł trenera
wszechczasów? :P

Osiągnał dużo, ale jest według mnie trenerem słabym. Dostał gotową drużynę którą trzeba było zmotywować, a żaden z jego ''super transferów'' nie okazał się strzałem w dziesiątke. Może nabiorę do niego większego respektu jak wyciągnie z dołka taką drużynę jak na przykład inter, bo póki co mam do niego tylko szacunek za jego styl bycia. Klasy chłopowi odmówić nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czegoś trzeba żyć. :D W polskiej lidze raczej nie ma szans na puchary, a napisałem w poprzednim poście że liczą się dla niego osiągnięcia drużynowe, a nie osobiste. Więc raczej Lech, Legia czy jakikolwiek zespół z polskiej ligi odpada. :D

Pernia
W tym problem że zrobił on rewolucję w drużynie. Wyrzucił część podstawowego składu (Eto, Ronaldinho), zmienił taktykę na 3-4-3, kierował się naukami Cruyffa, dał szansę zawodnikom którym Rijkaard rzadko wystawiał do podstawowego składu. Guardiola zrobił więcej dla Barcy niż by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Tito będzie kontynuował jego pracę, więc raczej obejdzie się od rewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 00:03, Pernia napisał:

Osiągnał dużo, ale jest według mnie trenerem słabym. Dostał gotową drużynę którą trzeba
było zmotywować, a żaden z jego ''super transferów'' nie okazał się strzałem w dziesiątke.
Może nabiorę do niego większego respektu jak wyciągnie z dołka taką drużynę jak na przykład
inter, bo póki co mam do niego tylko szacunek za jego styl bycia. Klasy chłopowi odmówić
nie można


Ale bzdura. Gościu tę drużynę przejął, gdy w sezonie 07-08 był trzecia w liudze za Villarealem, a do LM musiała się dostać grając w eliminacjach(gdzie przeszła Wisłe :)). On zrobił tam porządną rewolucję, a może po prostu piłkarzom brakowało takiego trenera-przyjaciela jakim był Pep? Za jego ''kandencji'' tacy gracze jak Xavi, Iniesta, Puyol, Messi itd. osiągnęli szczyt formy.

Ale ciekawy jestem jak sobie poradzi w innej lidze i w innym zespole. Inter byłby fajknym kierunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 00:23, Sob-styl napisał:

Za jego ''kandencji'' tacy gracze jak Xavi, Iniesta, Puyol, Messi itd. osiągnęli szczyt formy.


Dokładnie. Warto dodać do tych zawodników również Busquetsa, Pique i Pedro.

Guardiola zrobił bardzo dużo dla Barcelony. Nie można umniejszać jego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2012 o 00:23, Sob-styl napisał:

On zrobił tam porządną rewolucję
Za jego ''kandencji'' tacy gracze jak Xavi, Iniesta, Puyol, Messi itd. osiągnęli szczyt formy.

Faktycznie rewolucja. nie wprowadzić nic do taktyki, zmian personalnych, tylko zmotywować piłkarzy którzy mają papiery na bycie najlepszymi na świecie. Mourinho się chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować