Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wygląda na to, że niezależnie od wyników sportowych Mourinho i tak odejdzie. Za dużo chaosu narobił i za bardzo zszargał reputację i tradycję klubu. Może z powrotem do Chelsea? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 21:23, Ecko09 napisał:

Ale jaja w Madrycie sie dzieją w tym sezonie :]

Oj jaja, jaja... Real prawdopodobnie zaprzepaścił szansę na mistrzostwo. Chyba, że Athletico wygra z Barcą co jest całkiem możliwe przy błysku Falcao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby mogło dojść do błysku napastnika, to najpierw musi on dostać piłkę, a pewnie będzie skutecznie od nich odcinany. Moim zdaniem szansa jest już zaprzepaszczona, tak przez Real, jak i przez BVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę na to co wyczynia w Premier League taki klub jak Norwich City. Kanarki przed startem sezonu były jednym z kandydatów do spadku tymczasem po 17 kolejkach zajmują 7 miejsce (8 jeśli Arsenal dziś nie przegra) i mają na koncie serię 10 ligowych spotkań bez porażki. Spośród najsilniejszych lig świata jedynie Barcelona może poszczycić się lepszą serią (15). Szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 09:31, mati285 napisał:

Warto zwrócić uwagę na to co wyczynia w Premier League taki klub jak Norwich City. Kanarki
przed startem sezonu były jednym z kandydatów do spadku tymczasem po 17 kolejkach zajmują
7 miejsce (8 jeśli Arsenal dziś nie przegra) i mają na koncie serię 10 ligowych spotkań
bez porażki. Spośród najsilniejszych lig świata jedynie Barcelona może poszczycić się
lepszą serią (15). Szacunek.


W tym sezonie na razie właśnie bardzo ładnie sobie radzą takie zespoły jak WBA, Norwich, Stoke czy Swansea :D mi się to bardzo podoba, bo liga jest ciekawsza :) Trzeba jeszcze wspomnieć o bardzo mocnym Evertonie, który już kolejny sezon pokazuje kto rządzi w Liverpoolu :D Mam nadzieję, że taki stan rzeczy utrzyma się do końca sezonu i The Toffees zagrają w LM. Jak się tak zastanawiałem, to najlepsze dla angielskich zespołów byłoby właśnie zlikwidowanie LE, w której nie chce im się grać i powiększenie LM, która bez wątpienia jest dużo bardziej prestiżowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dla odmiany o największym IMO rozczarowaniu - Newcastle. W zeszłym sezonie walczyli o LM, w pamięci zostały świetne mecze przeciwko potentatom, jak choćby 3:0 z MU czy 2:0 na wyjeździe z Chelsea (już tą na fali, prowadzoną przez Di Matteo), nikt ważny z zespołu nie odszedł, a obecnie są ledwie 2 punkty nad strefą spadkową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, Newcastle radzi sobie wręcz koszmarnie w tym sezonie :D szczególnie przeżywa to mój brat, który jest ich fanem. Nie wiem w czym tkwi problem Newcastle - skład mają bardzo mocny, w zeszłym sezonie grali bardzo ciekawy futbol, nie wiem co się z nimi stało. Trochę chyba zaciął się strzelecko Cisse i może w tym tkwi problem. Obecnie ciężar zdobywania bramek spoczywa praktycznie tylko na Demba Ba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszy [polski] transferowy hit tej zimy. Arkadiusz Milik podpisał kontrakt z Bayerem Leverkusen. umowa będzie obowiązywała do 2018 roku, a zawodnik ma 80 tysięcy euro miesięcznie. Górnik ma dostać za Milika 2.6 miliona euro. Moim zdaniem dobry wybór. Oby miał okazję do występów w pierwszym składzie. Przynajmniej trenerem Leverkusen nie jest Magath, więc może nie podzieli losu podobnego do Klicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za wcześnie na taki transfer.
Tak naprawdę Milik jeszcze nic nie osiągnął i nie pokazał. W tamtym sezonie sporo grał, ale bez efektów, w tym strzelił parę bramek, ale jak dla mnie to do końca sezonu powinien siedzieć w Górniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to byłem przekonany, że nie odejdzie zimą, tylko właśnie po zakończeniu sezonu. Jednak kogo by nie skusiła 40 razy większa wypłata i możliwość gry w przyzwoitym zespole z na prawdę mocnej ligi niemieckiej. Na wiele występów w tym sezonie w pierwszym składzie nie ma za bardzo co liczyć,no chyba, że Kießling doznałby jakiegoś urazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 18:39, SongoX napisał:

No i mamy pierwszy [polski] transferowy hit tej zimy. Arkadiusz Milik podpisał kontrakt
z Bayerem Leverkusen. umowa będzie obowiązywała do 2018 roku, a zawodnik ma 80 tysięcy
euro miesięcznie. Górnik ma dostać za Milika 2.6 miliona euro. Moim zdaniem dobry wybór.
Oby miał okazję do występów w pierwszym składzie. Przynajmniej trenerem Leverkusen nie
jest Magath, więc może nie podzieli losu podobnego do Klicha.

Ciężko mu się będzie przebić, Kießling obecnie prowadzi klasyfikacji strzelców, dla Bayeru jest to inwestycja w przyszłość do tego niezbyt droga - 2,6 mln euro du*y nie urywa, no chyba że w Górniku. Podpisał długi kontrakt więc jeśli mu się uda to i tak zacznie grać za sezon lub dwa. Mając 18 lat to nie jest dobra opcja, chyba że go szybko wypożyczą jak się skapną, że to jeszcze nie poziom Lewandowskiego. Na pewno kierunek Bundesliga to lepsze rozwiązanie niż jechać do Włoch jako napastnik. W każdym bądz razie powodzenie. Jeszcze Polonia niech się osłabi kosztem Lecha, podobno Teodorczyk ma przyjść :P i Legia może kogoś sprzeda i będzie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pary 1/8 finału Champions League:

Galatasaray - Schalke
Celtic - Juventus
Arsenal - Bayern
Szachtar - Borussia
Milan - Barcelona
Real - Manchester United
Valencia - PSG
Porto - Malaga

Podkreśliłem moim zdaniem najciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 11:52, mati285 napisał:

Arsenal - Bayern
Szachtar - Borussia


Wydaje mi się, że te mecze zakończa się zwycięstwem drużyn z Bundesligii, szczególnie liczę na Borussię. Fazę grupową w ich wykonaniu oglądało się bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real - Manchester United Mam nadziję, że MU da radę i RM zostanie bez ligi i LM.
Milan - Barcelona Powinno być ciekawie.
Arsenal - Bayern Czy Arsenal da radę? Wielki test dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chelsea w Lidze Europy zmierzy się ze Spartą Pragą. Cieszy mnie to ogromnie, bo mam blisko do Pragi i pokusa wybrania się jest duża. Poza tym to bardzo dobry traf biorąc pod uwagę, że mogliśmy wpaść na Atletico albo Napoli. Jeśli awansujemy dalej, to spotkamy się ze zwycięzcą pary Ajax - Steaua.

A w Lidze Mistrzów szykują się wielkie hity, już nie mogę się doczekać meczu MU z Realem. Wielka szkoda, że już teraz trafiły na siebie Borussia i Szachtar bo miałem cichą nadzieję, że obie drużyny zajdą daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 14:45, ManweKallahan napisał:

A w Lidze Mistrzów szykują się wielkie hity, już nie mogę się doczekać meczu MU z Realem.
Wielka szkoda, że już teraz trafiły na siebie Borussia i Szachtar bo miałem cichą nadzieję,
że obie drużyny zajdą daleko.

Szkoda, że Utd-Real pewnie nie obejrzymy w tvp, bo tego samego dnia gra Borussia. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 15:30, filip29 napisał:

> A w Lidze Mistrzów szykują się wielkie hity, już nie mogę się doczekać meczu MU
z Realem.
> Wielka szkoda, że już teraz trafiły na siebie Borussia i Szachtar bo miałem cichą
nadzieję,
> że obie drużyny zajdą daleko.
Szkoda, że Utd-Real pewnie nie obejrzymy w tvp, bo tego samego dnia gra Borussia. :<

Chyba nie zrobią takiego świństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 15:30, filip29 napisał:

Szkoda, że Utd-Real pewnie nie obejrzymy w tvp, bo tego samego dnia gra Borussia. :<


Dokładnie o tym samym pomyślałem. Jak nie mecz Barcy, to znowu Borussię emitują. Mecz Real - United zapowiada się niesamowicie. Dwie wielkie firmy. Z drugiej strony szkoda, że jedna z tych drużyn będzie musiała odpaść już na tym etapie. Jednak będę dopingował Real, za długo kibice czekają na decimę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować