Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wisła Płock - Czernomorec. Obejrzeliśmy widowisko z cyklu "nudą i grozą". W pierwszej połowie rzeczona nuda, w drugiej rywal polskiej drużyny rozochocił się(choć wcześniej grał na poziomie naszej drugiej ligi) i stworzył kilka sytuacji w przeciwieństiwe do Wisły i powiało wspomnianą grozą. Cała nadzieja w rewanżu za 2 tygodnie, bo własny stadion i lepsze warunki atmosferyczne (nie będzie już chyba tak parno i duszno, co skutecznie blokowało graczy Wisły od rozwinięcia oszałamiających akcji wynikających z błyskotliwych planów taktycznych) pozwalają mieć nadzieję na lepszy wynik.

Co chcą osiągnąć polskie kluby z taką grą na dalszym etapie rozgrywek? Chyba same tego nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. się Wisła pogubiła w tej drugiej połowie. Chyba zpaomnieli, że Jelenia juz nie ma i nie nalezy grać "byle przed siebie". W kazdym razie duże szczęście, ze nie stracili bramki. Chociaż to można zaliczyć na plus. A to dzięki dobrej postawie naszego bramkarza. Tylko gratulować tak dobrego refleksu i opanowania. Ja momentami bym chyba przywalił swojemu obrońcy za takie głupie błędy. Poczekamy na rewanż. Liczę, że tym razem Wiśle się uda awansować. Do trzech razy sztuka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 19:49, HumanGhost napisał:

A to dzięki dobrej postawie naszego bramkarza. Tylko gratulować tak dobrego refleksu i opanowania.

Gubiec rzeczywiście zagrał nieźle, ale przede wszystkim zaimponował refleksem i szczęściem. Zauważyłeś, że większość piłek odbijał przed siebie? Zazwyczaj prosto pod nogi Ukraińców, którzy dziś prezentowali skuteczność Włodarczyka.
Myślę, że w rewanżu będzie lepiej, bo nasze zespoły wejdą w rytm rozgrywek. Oby Wisła Kraków dzisiaj wygrała, to będziemy mieli tendencję zwyżkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 19:53, walgierz napisał:

Oby Wisła Kraków dzisiaj wygrała, to będziemy mieli tendencję zwyżkową ;)


Zawsze lepiej jak nas więcej. :-)
.Darnok, sądząc z opisu na GG, jest teraz w Wiedniu. Fajnie ma. Reprezentuje forum. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wcale nie jest niczym pocieszającym, że bohaterami polskich klubów w pucharach są bramkarze... Nie do końca. Taki fakt świadczy o grze, a mianowicie o dopuszczaniu do wielu sytuacji bramkowcyh rywala. Wiadomo, dobrze, że nasi bramkarze zachowują się przytomnie w bramce i ratują przed utratą bramek. Ale jednak wolałbym, że bardziej napastnicy błyszczeli na boisku. Żeby atakowali bramkę rywala, strzelali gole. Niestety, zapadła jakaś klątwa. Nasi napoastnicy nie strzelają bramek, ba nie mają nawet dogodnych sytuacji. A gdy już trafi się jakieś dobre zagranie, to skutecznie psują akcję.
Mecz Czernomorec-Wisła P. stał na bardzo niskim poziomie. Słabo grali nie tylko Polacy, ale i rywale. Wg mnie takie drużyny nie mają czego szukać w europejskich pucharach. Nie ma znaczenia która z nich odpadnie, bo w następnej rundzie zostanie pożarta żywcem. Gra była bezbarwna, prosta, pełna niewymuszonych błędów, składnych akcji możnaby wyliczyć na palcach jednej dłoni. Do tego Ukraińcy padali na murawę przy każdej nadażającej się sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Kuszczak bedzie od dzisiaj "diabełkiem" inaczej mówiac przeszedł do Manchesteru United :D (moze juz wiecie ale nie sledze tematu zbyt szczegółowo ). trener Nowak (pierwsze słysze :P ) prowadzac druzyna gwiazd ligia amerykanskiej pokonał Chelsea, a pozniej ze swoja druzyna zremisował z Realem :D Teraz czekam na rewanz Legi z Szachtarem bo wreszcie jakas druzyna mogłaby przejsc byłoby dużo ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuszczak w MU ?! Sam transfer to już swoisty sukces. Pierszy sezon to raczej zapoznawanie się z klubem, rozwój pod okiet dobrych fachowców itd. Może parę razy wygryzie ze skałdu van der Sar''a, chociażby w pucharze Anglii. Niech trzyma formę, żeby nie okazało się, że Holender odejdzie, a przyjedzie kolejny "silny" goalkeeper.

Poza tym Olisadebe wraca go Grecji zagra w drużynie Xanthi. W tym kraju ma wyrobioną markę, po paru sezonach w Panathinaikosie. Może znów wróci do formy i będzie z niego pociecha ? Może nawet kiedyś znów reprezentacja ? W końcu facet ma dopiero 25 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wyjaśniła się ta sprawa transferu Kuszczaka do MU, ciągnąca się dość długo. Ja napewno jestem bardzo zadowolony, gdyż w tej chwili jest to jeden z dwóch (w tym jeszcze Liverpool) najlepszych klubów w jakich występują Polacy.

Szkoda, że Wiśle Płock nie udało się odnieść tak potrzebnego nam zwycięstwa. No cóż zostaje jeszcze dzisiaj wiara w imienniczke z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:48, Baal Namib napisał:

No Panowie Trudno. Polskie Drużyny nie dały nam tego czego pragneliśmy.. ZWYCIĘSTWA


Chwila chwila. Jescze Wisła Kraków gra. Dopiero sie mecz zaczął. Poczekajmy i nie kraczmy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:50, HumanGhost napisał:

> No Panowie Trudno. Polskie Drużyny nie dały nam tego czego pragneliśmy.. ZWYCIĘSTWA

Chwila chwila. Jescze Wisła Kraków gra. Dopiero sie mecz zaczął. Poczekajmy i nie kraczmy.
:-)


Dokładnie nie ma co krakać, bo "Biała Gwiazda" już od 14 minuty prowadzi 0-1 - a to jest bardzo optymistyczne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym jest ten mecz ?? Nawet nie wiedziałem że dziś jeszcze jeden :) THX za przypomnienie.. i na czym ten meczyk? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:05, Baal Namib napisał:

Na czym jest ten mecz ?? Nawet nie wiedziałem że dziś jeszcze jeden :) THX za przypomnienie..
i na czym ten meczyk? :D :D

Na TVP. Już jest 1:1... Jak dla mnie po prostu wstyd... Polska piłka z każdym rokiem robi się coraz gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:22, paweusz napisał:

W końcu facet ma dopiero 25 lat...

>

Nie, Oli ma 28 lat. Liczba 25 oznacza ilość jego występów w reprezentacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:11, Kukowsky napisał:

Na TVP. Już jest 1:1... Jak dla mnie po prostu wstyd... Polska piłka z każdym rokiem robi się
coraz gorsza.

Ale przyznasz że mimo wszystko Wisła zaprezentowała się najlepiej i przed meczem w Krakowie jest 100% faworytem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:12, spider88 napisał:

Ale przyznasz że mimo wszystko Wisła zaprezentowała się najlepiej i przed meczem w Krakowie
jest 100% faworytem .

Tak, ale w w Europejskich Pucharach to my sobie dobrze nie pogramy... Trafi się jakaś już bardziej prestiżowa drużyna i na tym koniec naszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest. Pamietacie mecz Z panathiliakosem?. To były jaja! Wygraliśmy pierwszy mecz. Potem znowu wygrywaliśmy i co?.. Wszyscy juz sie cieszyli chodź nie wiem z czego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować