Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2006 o 22:23, Bambusek napisał:

Serbowie to nieźli aktorzy, a Poll skończony frajer...


To prawda, ale chyba nie ma to znaczenia. Gdyby Poll doliczyl nawet i 10 minut to i tak bysmy nie strzelili. Jestesmy cieniasami, a zatrudnianie Hakkerow nic tu nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego pokazu bezczelnego buractwa boiskowego jak w wykonaniu dwóch serbskich panieniek dawno nie widziałem. Skandalem jest taka gra na czas. Nie będę cytował słów jakie padły z moich ust, bo dałbym sobie za nie degrada :[
Ale się @##@.
A teraz podsumowanie. Mówcie co chcecie, ale ja jestem z naszych zadowolony. Remis wiele nam nie daje, ale woli walki nie brakło. Pracę Leo powoli widać i myślę, że będzie tylko lepiej.
Dzisiaj Polacy zasłużyli na wygraną. Tyle, że to nie plebiscyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:23, Bambusek napisał:

Serbowie to nieźli aktorzy, a Poll skończony frajer...



W pełni sie zgadzam.
Wreszcie Polacy zaprezentowali się z dobrej strony, szkoda 2 punktów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kałacha i 12 naboji w nim i mógł wbiec na boisko i zastrzelić 12 osób byliby to: drużyna Serbii na boisku oraz mister Graham Pole który nie wiedzieć co robił na tym boisku...
POwinien być karny dla nas po tym jak Matusiak bodajże oberwał, a cyrk Serbów pod koniec jest żałosny. Jeszcze ten gnojek cieszy jape jak zbiega z boiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:17, Bambusek napisał:

Hmmm, mamy jeszcze jedną zmianę i Leo nic nie robi. Szczerze mówiąc to w taki sposób "dowodzić"
to i Janas potrafił.

A co by dało wprowadzenie jeszcze jednego zawodnika poza chaosem? Błaszczykowski z Wasilewskim się nie rozumieli zbytnio. Gdyby się pojawił dajmy na to Garguła, to pewnie nic by z tego nie wynikło. Tyle, że to gdybanie...
Zmiana na Wasilewskiego jakoś się zemściła. Wiem, że była wymuszona, ale to właśnie nowy na boisku zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 minut do końca, nie trzeba być geniuszem żeby widzieć, że Lewandowski i Radomski ledwie stoją na nogach, a Garguła nie wchodzi na boisko! Nie rozumiem tego...

Szkoda. Graliśmy dobrze, mieliśmy sytuacje (choć serbowie też, co nie zmienia faktu, iż z przebiegu meczu byliśmy lepsi) i gdyby Zurawski strzelił na 2-0 to dojechalibyśmy z wygraną do końca. A tak, to mamy wręcz tragiczną sytuację w grupie... jedyna nadzieja, że będziemy wygrywać systematycznie głównie ze słabeuszami.


A sędzia to jest naprawde popierd****y k*tas [ od razu sam kropkuję, żeby walgierz nie musiał :P ]. Zbłaźnił sie ten idiota na mundialu i ciągle sędziuje, to jest kpina i żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze tak czy siak jest to, że kto ze zmiany wejdzie na boisko ten musi spartolić akcje co daje prowadzenie/wyrównanie drużynie przeciwnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:26, Hegemon napisał:

(...)
To prawda, ale chyba nie ma to znaczenia. Gdyby Poll doliczyl nawet i 10 minut to i tak bysmy
nie strzelili. Jestesmy cieniasami, a zatrudnianie Hakkerow nic tu nie zmieni.


Nie chodzi nawet o doliczanie (bo też się zgadzam, że raczej nic już by nam nie weszło).
Matusiak dostaje po twarzy z łokcia w polu karnym - nie ma nic. Identyczna sytuacja w środku boiska, tym razem w wyskoku do piłki Matusiak przytrzymuje już w powietrzu serba - i jest faul. No to sędziuje nam do cholery prawdziwy angielski sędzia czy jakiś pomyleniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:30, .Darnok napisał:

A sędzia to jest naprawde popierd****y k*tas [ od razu sam kropkuję, żeby walgierz nie musiał
:P ]. Zbłaźnił sie ten idiota na mundialu i ciągle sędziuje, to jest kpina i żenada.


No wlasnie, dlaczego ten przyglup nadal z gwizdkiem biega. Po slynnym meczu Chorwatow z Australia chodzily plotki, ze mial se darowac sedziowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:32, .Darnok napisał:

Nie chodzi nawet o doliczanie (bo też się zgadzam, że raczej nic już by nam nie weszło).
Matusiak dostaje po twarzy z łokcia w polu karnym - nie ma nic. Identyczna sytuacja w środku
boiska, tym razem w wyskoku do piłki Matusiak przytrzymuje już w powietrzu serba - i jest faul.
No to sędziuje nam do cholery prawdziwy angielski sędzia czy jakiś pomyleniec?


Slaby jest Poll, choc kiedys mialem go za jednego z najlepszych. Chyba wszystkich zaskoczylo, gdy po kolejnej "kontuzji" Serba zakonczyl mecz (uprzednio jeszcze patrzac na zegarek!). Ale gdybysmy mieli wygrac ten mecz to i Poll by nie przeszkodzil.

A teraz zapraszam na mecz Francja-Wlochy, z duzo szybszym tempem i wieloma bramkami. Francuzi wlasnie rewanzuja sie za final. Sa wyraznie lepsi, choc i Wlosi daja rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 21:21, .Darnok napisał:

Ogolnie rzecz biorąc bardzo zaskakuje na plus nasza postawa - widać ambicję i pressing i teraz naprawde widać jak
ma wyglądać ta zapowiadana przez Leo walka o każdą straconą futbolówkę przez cały praktycznie zespół. Druga
rzecz na którą warto zwrócić uwagę, to duża ilość podań z pierwszej piłki.

W sumie rzeczywiście nie było tak źle. Zwłaszcza w pierwszej połowie nasz zespół przyjemnie mnie rozczarował. Głównie za sprawą nowej kadry (Golański, Jeleń, Matusiak, Kowalewski). Ten ostatni obronił kilka tzw. 100% sytuacji, a przy straconej bramce nie ponosi żadnej winy. Golański pokazał Żewłakowowi jak powinien grać nowoczesny obrońca i Żewłakow, aby nie zostać najgorszym bocznym obrońcą, też zaczął wychodzić do przodu :-)
Ale najważniejsze jest to, że generalnie było dużo więcej ruchu u naszych zawodników. Nie grali na stojąco jak w ostatnich meczach. Nieraz pod bramką Serbów widziałem 3 – 4 Polaków. Było do kogo podawać i miał kto absorbować obronę przeciwnika. Przy zdobytej bramce mieliśmy trochę szczęścia (rykoszet) ale biorąc pod uwagę ilość stworzonych sytuacji, to na nią w pełni zasłużyliśmy.

Dnia 06.09.2006 o 21:21, .Darnok napisał:

Wygląda to dobrze, choć nie rewelacyjnie - środkowa obrona naprawdę jest w tym momencie naszą piętą
achillesową. Na szczęscie mamy w bramce pewny punkt w postaci Kowalewskiego - pytanie na jak długo to starczy?

No więc ponownie stawiam pytanie. Dlaczego Leo Beenhakker nie chce spróbować Bosackiego?!!!
O co tu chodzi?!!!

Poza tym myślę, że zawodnicy doceniają takie drobne ale miłe gesty jak osobiste podanie nowej koszulki przez samego Leo Beenhakkera. Skoro sam wielki Leo fatyguje się żeby mi podać koszulkę, to mnie nie wypada grać bez zaangażowania.
Janas IMHO by się na taki gest nie zdobył.

Przełączam się na mecz Francja - Włochy (w przerwie naszego meczu widziałem bramkę Włochów na 2:1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:32, .Darnok napisał:

> (...)
> To prawda, ale chyba nie ma to znaczenia. Gdyby Poll doliczyl nawet i 10 minut to i tak
bysmy
> nie strzelili. Jestesmy cieniasami, a zatrudnianie Hakkerow nic tu nie zmieni.

Nie chodzi nawet o doliczanie (bo też się zgadzam, że raczej nic już by nam nie weszło).
Matusiak dostaje po twarzy z łokcia w polu karnym - nie ma nic. Identyczna sytuacja w środku
boiska, tym razem w wyskoku do piłki Matusiak przytrzymuje już w powietrzu serba - i jest faul.
No to sędziuje nam do cholery prawdziwy angielski sędzia czy jakiś pomyleniec?

Sędzia w tym meczy to to kompletne nieporozumienie typ wyraznie sprzyjał Serbom odgwizywal dziwne faule. A ta komedia symulacji w końcówce meczu to już przegięcie pały. To nie byl sędzie tylko jakis młotek z ceglówka zamiast mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem mimo wszystko zadowolony. Gdyby jeszcze obrona grala lepiej to byloby prawie idealnie ;-)

Hegemon - Hakker moze duzo zmienic, wystarczy ze zawodnicy zaczna go sluchac a nie tylko chwalic w wywiadach. Dzisiaj juz bylo widac zmiany w grze Polakow i smiem przypuszczac ze zawdzieczac te zmiany mozemy wlasnie "Leonowi"

Modest-Vermin - Widocznie nie znasz sily Serbii, ktora jest zespolem bardzo dobrym. W grupie silniejsza uwazam jest tylko Portugalia, ktora z kolei tylko zremisowala z Finalndia. Jeszcze wszystko jest mozliwe, wiec bez czarnowidzctwa prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze :-( Niestety znowu się to potwierdza, bo jeden punkt dopisany w tabeli do naszego konta to niestety porażka. Ogólnie zespół zagrał bardzo dobry mecz z silną drużyną Serbii, narzekać mogę jedynie na stoperów, szczególnie przy utracie bramki zawinił Jop. Dwójka środkowych pomocników zagrała o dziwo bardzo poprawne spotkanie, ale myślę, że następnym razem już nie będzie tak łatwo i przyjemnie. Świetny mecz "debiutantów" Matusiaka, Golańskiego i Kowalewskiego, bo o ile ten pierwszy jest nim z krwii i kości o tyle dwaj następni występują w reprezentacji sporadycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby na polsacie sport pokazac mecz Niemcow, ktorzy wrzucili San marino 13:0 :) Wiem, ze przeciwnik zaden ale zawsze fajnie oglada sie meczz taka iloscia goli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wreszcie jakiś porzadny mecz biało-czerwonych, przynajmniej są jakieś tam nadzieje na przyszłość, dobrze się też stało, że Portugalia zgubiła punkty :)

BTW dzisiaj Niemcy wbili piłkarzom San Marino 13 goli... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:51, Kurammi napisał:

Ja przy golu Serbów ja wraz z ojcem, zauważyliśmy minamalnego spalonego.

Sędzia wogole sie nie popisał inna sprawa, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścic. Ale ogólnie zagralismy niezle o niebo lepiej niz z Finlandia w tej grupie jeszcze każdy może awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować