Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Darnok - Golanski tez niezle sobie poczyna z prawej :)
Ladnie tez Radomski, nie tylko odbiera pilki, ale i dogrywa pieknie, gdyby jeszcze te sytuacje byly wykorzystywane... Ale nie narzeka poki wygrywamy :-)
Dobrze ze w bramce Kowalewski, gra sprawnie, widzi co sie dzieje na boisku no i uratowal nas.
Jak na razie: Brawo Bialo-Czerwoni ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 20:12, A-cis napisał:

(....)
Cieszy mnie Twój optymizm i będę trzymał kciuki aby się sprawdził, ale zaufania do tego składu
mi to nie przywróciło ;-)
Zakładasz, że Lewandowski będzie tym - jak to mądrze mówi Szpakowski - playmakerem? jakos
dotychczas nie wykazywał do tego przekonania. No, ale może Leo go jakoś natchnął. Zobaczymy.


Pisałem to już w poprzednim poście, że przy ustawieniu z dwoma defensywnymi pomocnikami w środku siła ofensywna opiera się na skrzydłach. I podobnie jest w tym meczu - wspominałem już o Jeleniu, który czesto wchodzi do środka i momentami gramy trzema napastnikami (choć Zurawski trochę zbyt często wraca do środka i powiem Ci, że masz całkowitą rację krytykując jego występy, bo jego gra jest momentami irytująca). Wracając jednak do defensywnych pomocników - Lewandowski i Radomski grają narazie naprawdę znakomite spotkanie i wykonują ogromną robotę w środku pola. Ogolnie rzecz biorąc bardzo zaskakuje na plus nasza postawa - widać ambicję i pressing i teraz naprawde widać jak ma wyglądać ta zapowiadana przez Leo walka o każdą straconą futbolówkę przez cały praktycznie zespół. Druga rzecz na którą warto zwrócić uwagę, to duża ilość podań z pierwszej piłki.

Wygląda to dobrze, choć nie rewelacyjnie - środkowa obrona naprawdę jest w tym momencie naszą piętą achillesową. Na szczęscie mamy w bramce pewny punkt w postaci Kowalewskiego - pytanie na jak długo to starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 21:03, .Darnok napisał:

Gramy poprawnie, choć nadal z pominięciem drugiej linii. Głównym motorem napędowym jest prawe skrzydło w postaci Jelenia. Martwi trochę postawa obrońców, szczegolnie środkowych, ale Kowalewski jak narazie poprawnie.


Poprawnie? To najlepszy mecz Orłów w tym roku :)
Żeby jeszcze tylko wyeliminować te koszmarne błędy obrony :/
Jeleń wymiata, podobnie jak Radomski i Lewandowski (niech mnie szlag trafi jak myślałem, że kiedyś będę tak o nich mówił :DD ). W ofensywie odstaje tylko Krzynówek (bez formy niestety), a na wiecej stać jeszcze Żurawskiego (choć podoba mi się jego zaangażowanie w grę).
Oby tylko nie popsuło się. Podoba mi się podejście. Po straconej bramce podkręciliśmy jeszcze obroty i Serbia wygląda jak w meczu przeciwko Argentynie (oczywiście zachowując proporcje ;) ).
Imponujące byłe dwie akcje, kiedy wymienialiśmy podania jak Barcelona i potrafiliśmy jeszcze zagrozić bramce.
Krótko mówiąc: Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I moje ranne marzenia się ziściły :D Nie dość że grają hmmm w sumie nie pięknie jeszcze, bo jednak ta obrona troche szwankuje, ale mecz się ogląda całkiem przyjemnie nie powiem :) Szkoda że piwka nie zakupiłem :| hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To smutne, że cieszymy się w sumie z przeciętnej gry naszego zespołu. Prawda jest taka, że gdyby nie Kowalewski, przegrywalibyśmy ten mecz. Przy okazji to dosyć ciekawe, że potrafimy wychować bardzo dobrych bramkarzy, a z zawodnikami z pola jest kiepsko. Zostało 10 minut, mam nadzieję że jeszcze się podniesiemy, ale wierzę w to coraz mniej, a awans do ME to pobożne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:17, Bambusek napisał:

Hmmm, mamy jeszcze jedną zmianę i Leo nic nie robi. Szczerze mówiąc to w taki sposób "dowodzić"
to i Janas potrafił.

debilizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po meczu. Ech może jestem w tym przypadku pesymistą jednak realnie mogę stwierdzic że możemy już teraz się pożegnac z Euro 2008. Skoro z takimi zespolami u siebie przegrywamy i jakos remisujemy to nie ma co liczyc na manne z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować