Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Tu jest na żywo i tu.Ufaj obim stacją zalezy gdzie leci fajniejszy mecz tam oglądaj.A ja oglądam TVP

Ja mam pytanie na meczach np orangr ekstraklasy kibice śpiewają napisalibyście słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:24, JayC napisał:

Powiedzcie mi jedno: jestem świeżym posiadaczem Cyfrowego Polsatu. Chciałbym zacząć oglądać
mecze Ligi Mistrzów, tylko nie wiem, któremu kanałowi wierzyć. Na TVN TURBO lecą mecze ligi,
i np: na TVP2 też. Tylko jest jeden feler: w jednym czasie na tych dwóch kanałach lecą dwa
różne mecze. Której stacji ufać? Podczas meczu na TVN Turbo jest napis "Na żywo", podczas gdy
na TVP2 nic nie ma. Moi kumple oglądają raczej na TVP, ale powiedzcie może, gdzie wy oglądacie
te mecze (jeśli oglądacie)?


Zdecydowanie obie stacje pokazują mecze na żywo. Wszystkie zaczynają się dokładnie 20:45. Więc jeśli mecz jest o tej porze masz gwarancję, że jest na żywo:) Pozostaje więc wybrać, który mecz Cię bardziej interesuje, lub którzy komentatorzy mniej denerwują. komentarz na TVN Turbo sprawia wrażenie jakby wzięli gości z prognozy pogody i kazali im komentować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gol i asysta Niedzielana w wygranym 4:1 meczu z Feyeenordem. I mamy w związku z tym dwa powody do radości. Po pierwsze Niedzielan znowu zaczyna grać i strzelać, więc kto wie, czy nie z czasem nie wróci do reprezentacji, jeśli uda mu się utrzymać formę, a dodatkowy dobry napastnik przydałby se bardzo, choćby nawet na ławkę - poza Żurawiem, Ebim i Matusiakiem jakoś szaro na tej pozycji. Po drugie NEC, którzy raczej orłami w Holandii nie są udowodnili, że klub z Rotterdamu można pokonać, co daje nadzieje Wiśle na zwycięstwo i zwiększenie szans na awans w PUEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 19:25, Rafal G napisał:

Gol i asysta Niedzielana w wygranym 4:1 meczu z Feyeenordem. I mamy w związku z tym dwa powody
do radości. Po pierwsze Niedzielan znowu zaczyna grać i strzelać, więc kto wie, czy nie z czasem
nie wróci do reprezentacji, jeśli uda mu się utrzymać formę...

No, niestety oglądałem ten mecz i musze przyznać, że mimo niezłego bilansu, to jednak Niedzielan nie błyszczał. Bardzo dużo mu brakowało do szybkości i przebojowości z najlepszych występów w Groclinie i w reprezentacji. Fakt, że idzie to w dobra stronę, ale mnie się jeszcze jego gra niezbyt podoba.
A Feyenoord jest beznadziejny. Powinni dostać jeszcze co najmniej dwie bramki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:44, walgierz napisał:

No, niestety oglądałem ten mecz i musze przyznać, że mimo niezłego bilansu, to jednak Niedzielan
nie błyszczał. Bardzo dużo mu brakowało do szybkości i przebojowości z najlepszych występów
w Groclinie i w reprezentacji. Fakt, że idzie to w dobra stronę, ale mnie się jeszcze jego
gra niezbyt podoba.


Ważne jest, żeby zaczął regularnie grać w pierwszym składzie. Wtedy forma z czasem powróci sama, a jeśli będzie strzelał to przy odrobinie szczęście może uda mu się wyrwać z NEC do jakieś lepszego klubu. Już kiedyś miał tam bardzo dobry okres, kiedy strzelał bramki prawie w każdym meczu, więc miejmy nadzieję, że stare dobre czasy powrócą:) A nie da się ukryć, że Niedzielan w dobrej formie (kiedy już ją osiągnie) ze swoją szybkością mógłby się przydać w kadrze. Cóż, trzeba poczekać jak sprawy się rozwiną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:54, Badzi napisał:

(...)- Kokoszka siedzi w Wiśle, ale to (ponoć) duży talent - podobno Czesiu go
chce do Lubina do I składu.


Kurcze przegapiłem jakoś tego posta, a chciałbym napisać - ha! A tak się niektórzy dziwowali jak jakiś czas temu sugerowałem, aby to Kokoszka grywał w pierwszym składzie Wisły :) Widać pojmuję futbol na poziomie Leosia :P (chociaż w kwestii Dudki lekko się różnimy :P).
Michniewicz Kokoszke bardzo by chciał, nawet osobiście się pofatygował do Krakowa. Ale z transferu raczej nic nie będzie - co najwyżej wypożyczenie, bo obrońca chce grać, a Wisłe nie chce go sprzedawać.

>Poza tym ze stoperów są Magdoń i nasz ulubieniec Dudka. Ale z drugiej

Dnia 25.11.2006 o 13:54, Badzi napisał:

strony Bosego bym nie skreślał do końca - a to widać ma niestety miejsce.


Za co ten Magdoń?! Za 30 goli straconych?
Co do Bosackiego - tutaj sprawa jest już przesądzona. Nie wydaje mi się, żeby wrócił jeszcze do kadry.

Dnia 25.11.2006 o 13:54, Badzi napisał:

(...) Poza tym może sprawdziłbym Macieja Kowalczyka z Korony, który
widać, że ma niezłą szybkość, ale to można wybaczyć (nie to że jest szybki, tylko brak powołania
;)


A mnie trochę ciekawi czemu powoływany jest właśnie taki Pitry, a w ogóle nie mówi się o Chmieście. Strzelić 9 goli w takim klubie jak Odra to jest przecież sztuka. Tymczasem jego nazwisko nie przejawia się nawet specjalnie w mediach. Moze 27 lat to już za dużo?

Dnia 25.11.2006 o 13:54, Badzi napisał:

Aha - Mielcarz? To czemu nie Kotor? :)


A czemu nie Gubiec? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 15:42, jaceloth napisał:

(...) ale nie widze powodu,żeby je sztucznie promować(...)


Sztucznie? A jak określić przydzielenie poszczególnym ligom kilku miejsc w LM?

Dnia 26.11.2006 o 15:42, jaceloth napisał:

(...)
juz pisałem - po to jest puchar uefa i intertoto.


Coraz niższy poziom, coraz mniejsze pieniądze, coraz mniejszy prestiż. Weźmy taką Steauę - doszła w tamtym sezonie do półfinału PUEFA, a teraz w LM przegrywała głównie ze strachu i braku doświadczenia w pojedynkach z najlepszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 19:25, Rafal G napisał:

Gol i asysta Niedzielana ...


Akurat przypadkiem trafiłemna sam mecz. Gol i raczej półasysta (dobitka jego strzału) to zwieńczenie jego dobraej gry.
Inna sprawa że pomimo naprawdę dobrego wytępu prezentował co najwyżej 70% tego co pokazywał jak był w formie. Przedewszystkim. Brak szybkości. Gdyby był odrobinę szybszy strzelił by trzy a nie jeną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 11:20, Quire napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248675,1440361,wiadomosc.html

Myślę że dla dobra polskiej piłki i samego Jakuba, powinien jak najszybciej skożystać z tej
oferty i wyjechać żeby uczyc się dalszego rzemiosłą na zachodzie:P

Ciekawe czy to prawda, nie podano żadnych szczegółów, nie wiem kto gra w Lazio w pomocy, najważniejsza dla Błaszczykowskiego, jest regularna gra, wiec jeśli będzie miał sporą szanse na wejście do jedenastki, to niech ucieka z naszej ligi. Wisła zapewne nie będzie robic przeszkód, potrzebna jej kasa :D wyprzedaży ciąg dalszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248675,1440444,wiadomosc.html - "W Lubinie powstaje piłkarska potęga"
Kurcze, wszystko pieknie, tylko ze zrodlo to Dziennik, mimo, ze do ich dzialu sportowego nic szczegolnego nie mam, to jednak smierdzi troche Faktem ;) Ale Zaglebie potencjal ma, sponsora na pewno byloby na to stac, wiec w zasadzie... Wszystko mozliwe :) Dziwi mnie tylko Andersson Pedro z Pogoni, wogole go nie kojarze, wykazal sie szczegolnie w jakims meczu, a moze to mlody perspektywiczny Brazylijczyk ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 12:24, LifaR napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248675,1440444,wiadomosc.html - "W Lubinie powstaje piłkarska potęga"
Kurcze, wszystko pieknie, tylko ze zrodlo to Dziennik, mimo, ze do ich dzialu sportowego nic
szczegolnego nie mam, to jednak smierdzi troche Faktem ;) Ale Zaglebie potencjal ma, sponsora
na pewno byloby na to stac, wiec w zasadzie... Wszystko mozliwe :) Dziwi mnie tylko Andersson
Pedro z Pogoni, wogole go nie kojarze, wykazal sie szczegolnie w jakims meczu, a moze to mlody
perspektywiczny Brazylijczyk ? ;)


Niektóre z tych transferów wydają się trochę mało prawdopodobne, np. nie wydaje mi się żeby skusili zawodników Tottenhamu, albo przekonali Grzelaka do powrotu Polski. Reszta nawet, nawet. Jednak jeśli dojdą do skutku liga na pewno by na tym zyskała, a tak wzmocnione Zagłębie być może powalczyłoby w pucharach. Czas pokaże co z tego wyjdzie. I rzeczywiście dobrze byłoby, gdyby jakieś bardziej wiarygodne źródło potwierdziło te rewelacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 11:20, Quire napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248675,1440361,wiadomosc.html

Myślę że dla dobra polskiej piłki i samego Jakuba, powinien jak najszybciej skożystać z tej
oferty i wyjechać żeby uczyc się dalszego rzemiosłą na zachodzie:P


Wydaje mi się, że Jakub miewa jeszcze zbyt duże wahania formy, co zresztą potwierdza także ten artykuł, i dlatego powinien pozostać w Wiśle w celu jej dłuższego ustabilizowania na wysokim poziomie :p

Natomiast jestem absolutnie pewien, iż Grzegorz Bronowicki jest już na tyle rozwiniętym i ukształtowanym piłkarsko graczem, iż powinien w najbliższej przerwie zimowej skorzystać z oferty RC Lens :P

http://warszawa.naszemiasto.pl/sport/670803.html?ses_nm=bb9fe7de4816e8038e527d5632792849


Zwróć uwagę na ostatni cytat z tego artykułu -> ". Jeśli nasz reprezentacyjny piłkarz odejdzie do Lens, będzie to dla niego niepowtarzalna szansa i możliwość rozwoju, a to może przynieść tylko korzyść naszej piłkarskiej reprezentacji."

:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 12:24, LifaR napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248675,1440444,wiadomosc.html - "W Lubinie powstaje piłkarska potęga"
(...)


Tam nigdy nie było i raczej nie będzie klimatu do wielkiej piłki. Jakoś wątpię w te zapowiedzi.

Najpierw to niech sobie stadion zbudują. Z czym oni chcą do Europy? W Grodzisku będą sobie pogrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2006 o 12:54, .Darnok napisał:

Tam nigdy nie było i raczej nie będzie klimatu do wielkiej piłki. Jakoś wątpię w te zapowiedzi.

Najpierw to niech sobie stadion zbudują. Z czym oni chcą do Europy? W Grodzisku będą sobie
pogrywać...


Radziłbym ograniczyć spam i napisać w jednym poście, a co do Lublinu to racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 14:17, Sonic1575 napisał:

(...)
Radziłbym ograniczyć spam i napisać w jednym poście, a co do Lublinu to racja.


Teraz faktycznie napiszę spam - LOL :D

walgierz, tylko mnie nie banuj ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 12:53, .Darnok napisał:

Wydaje mi się, że Jakub miewa jeszcze zbyt duże wahania formy, co zresztą potwierdza także
ten artykuł, i dlatego powinien pozostać w Wiśle w celu jej dłuższego ustabilizowania na wysokim
poziomie :p


I właśnie dlatego musi zdecydowanie wyjechać. Choćby po to żeby ustabilizować formę z może jeszcze większą złapać:D

Dnia 27.11.2006 o 12:53, .Darnok napisał:

Natomiast jestem absolutnie pewien, iż Grzegorz Bronowicki jest już na tyle rozwiniętym i
ukształtowanym piłkarsko graczem, iż powinien w najbliższej przerwie zimowej skorzystać z oferty
RC Lens :P


Lepiej dla niego i całej Polskiej piłki było by jakby dograł rundę do końca, a tak pojedzie do Francji, zanim zaaklimatyzuje się pozna jezyk i specyfikę Lique 1, to przesiedzi całarundę na ławce, a tak to tutaj ma pewny plac.

Dnia 27.11.2006 o 12:53, .Darnok napisał:



EEEEE tam. Pewnie jakis kibic Wisły to pisał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 14:24, .Darnok napisał:

walgierz, tylko mnie nie banuj ;-P


Na bana trochę za mało. Ale jako pokutę odsłuchaj sobie kilka razy płytę Mandaryny ;>

A teraz na temat bo mnie też się dostanie, że spamuję...
Afrykańskie posiłki Legii:
http://sport.onet.pl/0,1248675,1440709,wiadomosc.html
Ciekawe, czy coś z tego będzie.
BTW, wspomniany obrońca legionistów ma mało medialne nazwisko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje jednak na to, że Matusiaka pożegnamy już w najbliższym okienku transferowym:

http://sport.onet.pl/0,1248675,1440482,wiadomosc.html

Odnoszę takie wrażenie, że chłopak trochę się za pewnie poczuł po tym całym zamieszaniu wokół niego. Sądząc po jego wypowiedziach trochę mu sodówka uderzyła. Ciekawe co to za oferta? Miejmy nadzieję, że całą sprawę dobrze przemyśli i nie będzie podejmował pochopnych decyzji. Kiepsko by było, gdyby skończył na ławce i w ostateczności w piłkarskim niebycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować