Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w Los Santos! Jest pierwszy zwiastun!

141 postów w tym temacie

Mogę napisać tylko tylę, że nie nastąpił jakikolwiek skok w technologii, grafika tak samo wygląda jak w GTA 4 czyli smieci na ulicach, rozmazane tekstury itd. Wolałbym Vice City, ale cóż, Los Santos również da rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nieżle, ale z zachwytami poczekam na konkrety, bo pewnie jak zarzucą wymaganiami sprzętowymi to tak fajnie już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trailer może trochę nakreślił przyszły wygląd GTA V. Na razie to tylko odświeżone GTA San Andreas z być może nową fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:29, mariuszm100 napisał:

Pokazuje 3 hours 1minute i pare sekund :/ Dlaczego nie ma filmiku ?:) Może nowy trailer
robią ..

Jest, działa. Spróbuj przestawić godzinę na komputerze albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie Vice city połączone z San Andreas?! Chyba ktoś nie grał w GTA:SA. Patrząc na to idealnie zrobili Los Santos, trzyma klimat tego z GTA :SA. Ciekawe czy resztę okolic też zaimplementowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tu już muszę stwierdzić, że graficznie nie zachwyca... O ile czwórka była przełomowa to widzę, że kolejne parę części będzie przedstawiać taki sam poziom... Ale to dąży do nowej generacji konsol, a tego nie chcę bo dopiero kupiłem swojego x kloca... A jak już ma wychodzić na PC, to niech im zrobią dobrą optymalizację chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać to czego w sumie należało się spodziewać - widać nową jakość!

Widać jeszcze będą jeszcze samoloty, zwierzęta, składane dachy w samochodach (benzyna?) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonany trailer. Na dobrym poziomie. Wskrzesza uczucia z GTA Vice City i ładnie miesza je z San Andreas. I bardzo fajny głos bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy miejsce akcji GTA V bo SA zaraz po VC to moja ulubiona część serii. Oby tylko gra była tak rozbudowana i tak zaje... jak nieśmiertelny SA. Grafika rzeczywiście sprawia wrażenie niezmienionej względem IV, ale dla mnie to nie jest najważniejsze. W końcu kiedy SA wyszedł na PC w 2005 roku to pod względem grafiki był raczej przestarzały i wiele było gier ładniejszych, ale klimatem rzadko która dorównywała dziełu R*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować