Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w Los Santos! Jest pierwszy zwiastun!

141 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2011 o 19:31, Kubala000 napisał:

Żal mi dupę ściskał gdy oglądałem ten trailer. San Andreas był, jest i będzie żałosne.
Kolejna ckliwa historia dla tłustych amerykanów o joł gangsta czarnuchu albo śmiesznym
meksykańcu. Zero klimatu.


Żal dupę to ściska, ale ludziom, którzy muszą czytać takie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda fajnie. Myślę, że obszar gry będzie bardziej rozbudowany i obszerniejszy niż ten w San Andreas. Odczucia pozytywne. Nie porywa, ale sceny wyglądają fajnie. Szczerze mówiąc, to całe wydarzenie zmotywowało mnie do nabycia i przejścia IV ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:37, Madoc napisał:

Vice City można spokojnie przebudować i zachować klimat Miami.



Można ale czy to ma jakiś sens? Przecież trzeba iść do przodu a nie tylko naprawiać stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubilem klimat z oryginalnego GTA SA, CJ to byla klimatyczna postac i fabula nie byla za nadto powarzna, a z drugiej strony zyciowa bo mowila o przyjazni i o honorze. GTA IV mialo bardzo dobry klimat NYC, imigrant z bliskiego wschodu... dobrze sie zaczelo, ale ogulnie fabula raczej slaba, za bardzo rozciagnieta. Mam nadzieje ze jakos lepiej to bedzie rozegrane w GTA Five.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 20:20, Pile napisał:

Można ale czy to ma jakiś sens? Przecież trzeba iść do przodu a nie tylko naprawiać stare.

Nie chodzi o naprawianie. Nowa historia w nowym Vice City dwudziestego pierwszego wieku, ale jednak ze starym klimatem Florydy. Dla mnie bomba. Nie bardzo sobie wyobrażam GTA gdzieś indziej, niż w NY, Miami czy Kalifornii.

Swoją drogą, zwrócił ktoś uwagę na psa w pierwszych sekundach trailera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat fajny(Ciekawe, czy będzie można latać sterowcem), ale jakością grafiki jestem totalnie rozczarowany. Nie tego się spodziewałem. Nie licząc kilku ujęć nie ma na tym trailerze żadnego postępu względem GTA IV. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią, bo inaczej to wątpie by GTA V zachwycało grafiką w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:06, MSPRISON napisał:

Seria może też zmierzać ku konsolom a tu jak wiadomo, oczekiwania rynkowe są trochę inne


Lol, przecież od trzeciej części ta seria jest konsolowa (przypominam GTAIII na PS2 pojawiło się pół roku przed wersją PCtową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:31, Kubala000 napisał:

Żal mi dupę ściskał gdy oglądałem ten trailer. San Andreas był, jest i będzie żałosne.
Kolejna ckliwa historia dla tłustych amerykanów o joł gangsta czarnuchu albo śmiesznym
meksykańcu. Zero klimatu. Marka zmienia się w Crysis gdzie dobra jest tylko grafika.
Ale i tak sie pewnie sprzeda. Mam nadzieję że następna odsłona gry będzie w Vice City.

"Czarnuchy" i "Meksykańce", jak to określiłeś (swoją drogą, na takie słowa moderator powinien interweniować) , Ci przeszkadzają, ale już kolorowi i barwni włosi z Vice City już nie? Ciekawe, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 22:32, kesik93 napisał:

Raczej na pewno nie będzie całego San Andreas. Tylko LS i tereny podmiejskie.


To przynajmniej powiedz skąd to wywnioskowałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tym bardziej ta seria jest konsolowa, skoro odniosła taki sukces na platformach najnowszej generacji, tych poza PC. To już jest konsolowa seria a więc i gra będzie zmierzała ku konsolom - będzie nastawiona na zabawę a taki kwestie jak choćby fabuła będą uproszczone. Nie twierdzę, że na rynku konsol próżno szukać ambitnych gier lecz bez cienia wątpliwości zachodzi tu tendencja spadkowa. Cóż, taki to rynek.
Przepraszam za dubla, błąd forum.. korzystając z okazji dodam, że najważniejszym jest, by gra przyjęła się w środowisku graczy. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego jeśli chodzi o grafikę. Mogli dać chociaż filmik 1080p, a ten na rozdzielczości 1920x1080 pokazuje się ok w okienku, baaardzo brzydko na pełnym ekranie, znając życie z wersji xboxowej, PC będzie rok po konsoli, mody do gta4 nadal 100x lepsze niż to

Dla mnie i tak wazniejszy klimacik, a ten prezentuje się całkiem całkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować