Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w Los Santos! Jest pierwszy zwiastun!

141 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2011 o 18:19, mikolajec napisał:

Gra jest w produkcji od kilku tygodni


Gra zapewne jest w produkcji jakoś od 2008-2009, jakby była w produkcji od kilku tygodniu to oficjalną zapowiedź widzielibyśmy za jakieś 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:21, maXan napisał:

Czyżby nowe GTA ''dopiero'' na next-genach ?! xbox 360 jak i ps3 nie uciągna takiej
grafiki!


Uciągnęły taką samą grafikę i ten sam silnik na X360 i PS3 przy GTA IV, więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa. Ale sie zawiodłem. Coś mi sie wydaje że zrobią kaszane. Już poczułem ten brak klimatu ale muszę zobaczyć jeszcze gameplay. Nie dobrze, nie dobrze.....
Ależ straszny zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się bardzo zachęcony - po nudnawym GTA IV to wygląda bardzo przyzwoicie. Oczywiście wolałbym mieć to GTA osadzone w Vice City, ale z drugiej strony lepiej poczekać i mieć Vice City w jeszcze ładniejszej oprawie np na PS4 ;)

edit:

Lordpilot zasugerował, że to może być Tommy - mi się jednak nie wydaje. Ma trochę zbyt młodziaszkowy akcent, co słychać na początku. Poza tym ta kwestia "maybe the weather" - nie sądzę, żeby w Los Santos była lepsza pogoda niż w Vice City (Miami) ;) . Ale głos jest faktycznie troszkę podobny i przyznam, że to byłaby ciekawa opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:35, R3nO napisał:

Czuję się bardzo zachęcony - po nudnawym GTA IV to wygląda bardzo przyzwoicie. Oczywiście
wolałbym mieć to GTA osadzone w Vice City, ale z drugiej strony lepiej poczekać i mieć
Vice City w jeszcze ładniejszej oprawie np na PS4 ;)



Nie wiem jak Ty ale ja już skończyłem dwie gry w Vice City i naprawdę nie wiem co mogłoby się tam jeszcze wydarzyć. VC to dobry punkt zaczepienia ale raczej za mało na nową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie GTA i wszystkie mi się podobały. Po obejrzeniu powyższego trailera nie mam wątpliwości, że tytuł ten wyląduje na liście Must Have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:39, KannX napisał:

Czy ten żebrak z kartką ''Need money'' to nie przypadkiem Nico Bellick? :)

Pisałem o tym w innym temacie. Też mi tak wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:56, Lordpilot napisał:

Me too :) San Andreas to jedyna część GTA, ktorą świadomie i celowo pominąlem - właśnie
ze względu na wymieniony przez Ciebie mankament ;-)


Wcale się nie dziwię, naprawdę...

Dnia 02.11.2011 o 17:56, Lordpilot napisał:

Natomiast z trailera wynika, że "elo-ziomalskiego" klimatu nie będzie. Zdaje się też,
że bohaterem (a może jednym z bohaterów) będzie.. Tommy Vercetii z Vice City :) Wyraźnie
go widać w kilku scenach, wydaje mi się też (ale na 100% pewien nie jestem), że głos
narratora to Ray Liotta, ktory w Vice City podkładał głos pod Tommiego.


Wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście protagonistą może okazać się Tommy, ale rozgrywka zaoferuje różnorodność znaną z San Andreas (trailer pokazuje nie tylko miasto, ale i okolice).

Co do grafiki - prezentuje poziom znany z GTA4, ale słoneczna aura i żywsza kolorystyka wpływają pozytywnie na wizualne doznania (czwórka bez modów była niesamowicie wręcz "szarobura").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten zwiastun "Grand Theft Auto V" powiem tylko tyle, że jak na razie mnie on nie zachwycił.. Chociaż muszę przyznać grafika niczego sobie ;) ale na dokładniejszy komentarz musimy poczekać tak naprawdę do tego, aż dadzą zwiastun z konkretniejszymi szczegółami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od strony graficznej jest tak jak było z poprzednimi częściami... czyli nie zachwyca...
Czemu nie zmienią silnika graficznego na jakiś lepszy?

Co do samego trailera to taki sobie... ale grę i tak pewnie kupię, jak dla mnie wystarczy że to GTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:40, Pile napisał:

Nie wiem jak Ty ale ja już skończyłem dwie gry w Vice City i naprawdę nie wiem co mogłoby
się tam jeszcze wydarzyć. VS to dobry punkt zaczepienia ale raczej za mało na nową grę.


Zawsze mogliby nieco uwspółcześnić, bo przy takim zabiegu można pozwolić sobie pod względem fabularnym na sporo, ale gra straciłaby wtedy raczej przez to swój specyficzny klimat lat 80'', którym - przynajmniej mnie - obie gry kupiły. A co by się tam mogłoby teraz dziać? Wszystkie GTA to nic innego jak "od zera do bohatera", także ciężko mi osobiście byłoby wymyślić jakiegoś nowe GTA. Chyba, że tym razem policjant w roli głównej, którego wrobili i musi oczyścić swoje imię - albo zrobić swego rodzaju Miami Vice albo Starsky & Hutch. Są różne opcje, a już Rockstar''a głowa w tym jak chcą mnie zaskoczyć i wydobyć 199,90 z mojego portfela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wszyscy narzekający i tak zagrają... ;)
Mnie wykonywanie misji niespecjalnie interesuje, lubię sobie po prostu pojeździć i pooglądać widoczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować