Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostaliśmy tajemniczą kopertę. O co chodzi? Pomóż nam rozgryźć tę zagadkę!

123 postów w tym temacie

Śmierdzi na kilometr zapowiedzią nowego Call of Duty Black Ops 2, stosowali takie same zagrywki. Niewykluczam jednak nowego Ghost Recona (teksty dot. Rosjan, którzy po raz kolejny mają być antagonistami)

A ci którzy typują nowego Rainbow Six chyba nawet nie raczyli przeczytać tekstu (albo nie znają angielskiego). Wiedzieliby inaczej że typowanie tej gry to kompletne pudło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Knicz pewnie odetchnął, jak się okazało, że to nie wąglik. Otwierać kopertę bez nadawcy w tych czasach? Trzeba mieć wyczucie sapera. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu przypomniała mi się gra Majestic, chyba jakoś tak się miała nazywać. Miała rzekomo wysyłać do gracza wiadomości w real life i wyznaczać zadania do wykonania też w realu itp itp. ambitny projekt który o ile mi wiadomo dawno już umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto umie czytać i się pofatygował na ta stronę : http://www.warmongersinc.net/
Po czym przejrzał materiały wie, ze strzał w nowe Rainbow Six to całkiem prawdopodobne trafienie...

Drugie równie prawdopodobne to Ghost Recon: Future Soldier...

Natomiast Hitman to imho kompletnie chybiona teoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 19:51, Pietro87 napisał:

Kto umie czytać i się pofatygował na ta stronę : http://www.warmongersinc.net/
Po czym przejrzał materiały wie, ze strzał w nowe Rainbow Six to całkiem prawdopodobne
trafienie...

Raczysz mi wytłumaczyć co ma Zambia i Rosja w związku z eks żołnierzami amerykańskiej piechoty którzy obwiniają bankierów za doprowadzenie światowego kryzysu i upadku wielu amerykańskich korporacji, po czym zaczynają dokonywać aktów terrorystycznych na terenie stanów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bankowo ma to większy sens niż Agent 47...
Nie takie miejsca w poprzednich RS się odwiedzało..
Ponadto :
Strona warmonger została zarejestrowana przez Gandi SAS czyli największy francuski podmiot zajmujący się hostingiem i domenami.
Idąc tym tropem najlepiej pasuje powstający w paryskim studiu Ghost Recon, tudzież Rainbow Six który powstaje w Kanadzie gdzie tez się po francusku mówi.
GR pasuje bardziej bo jego premiera ustalona na początek marca 2012 pokrywa się z jedną z dat występujących tez na stronie warmongers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednej stronie wyczytałem że po zalogowaniu się pokazuje awatar ze strony ea :) tak więc wasze typy chyba odpadają, może coś nowego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:05, Pietro87 napisał:

Bankowo ma to większy sens niż Agent 47...

Ja tam Hitmana nie typowałem, i zgadzam się że nie o niego chodzi.

Dnia 12.12.2011 o 20:05, Pietro87 napisał:

Nie takie miejsca w poprzednich RS się odwiedzało..

Zdaję sobie sprawę, ale dotychczasowe doniesienia nie pozostawiają wątpliwości. Gra (przynajmniej w większości) ma się toczyć w Stanach.

Dnia 12.12.2011 o 20:05, Pietro87 napisał:

Idąc tym tropem najlepiej pasuje powstający w paryskim studiu Ghost Recon, tudzież Rainbow
Six który powstaje w Kanadzie gdzie tez się po francusku mówi.

No i ok. Przy czym właśnie stawiam na Ghosta.
Który nie wychodzi na PC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować