Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anonymous grozi Sony. "Zniszczymy waszą sieć"

106 postów w tym temacie

Mi oni wyglądają na zwyczajną bandę gówniarzy bawiących się w wymierzanie sprawiedliwości. A już szczególnie udupili się tym Justinem Bieberem i Lady Gagą. Anonymous-GTFO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wojny bez strat...Jak nie pogracie na swoim PS3 nic wam się nie stanie,a może uda im się odnieść jakiś sukces.Jestem za tym by każdego kto ma zamiar wprowadzić byle jaką cenzurę w internecie atakować takimi sposobami.SONY ma tyle kasy że wyżywili by wszystkich głodnych ludzi ale dalej im mało.Za chciwość każdy zapłaci,w trakcie życia czy po śmierci amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 16:58, BATONEK6 napisał:

Ot i mamy kolejnego fana wielkich teorii spiskowych... Ale trzeba przyznać amerykanie
z netem made in china przesadzili. A może raczej nie tyle amerykanie co RIAA z resztą
kółeczka wzajemnej adoracji, które co rusz wzywa do walki z piractwem na koszt uczciwych
konsumentów.



Ja to nazywam prawdą ale jeżeli dla ciebie to "teoria spiskowa" to twoja sprawa.
Może grupy Bilderberg też nie ma? Należy do nich nawet Herman Van Rompuy... to też nie rprawda?


PS. Nie uważam aby wyciek danych użytkowników był czymś dobrym ale myślę że gra toczy się o większą stawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SOPA to najgorsze co może spotkać światowy internet - cenzura. Anonimowi dobrze robią mają MAJĄ MOJE 100% POPARCIE. NIE POZWÓLMY NA CENZURĘ INTERNETU. Przeciw SOPA są nie tylko anonimowi ale również Google, Yahoo, Facebook, Mozilla oraz Fundacja Wikimedia która ma zamiar zamknąć Wikipedie na jakiś czas w ramach protestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 17:24, Get_Down napisał:

Nie ma wojny bez strat...Jak nie pogracie na swoim PS3 nic wam się nie stanie,a może
uda im się odnieść jakiś sukces.Jestem za tym by każdego kto ma zamiar wprowadzić byle
jaką cenzurę w internecie atakować takimi sposobami.SONY ma tyle kasy że wyżywili by
wszystkich głodnych ludzi ale dalej im mało.Za chciwość każdy zapłaci,w trakcie życia
czy po śmierci amen!


No no no nieładnie... Żądać od uczciwie pracujących ludzi oddania swego zarobku wszystkim innym... toż to komunizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by tak raz dla odmiany zaatakować EA :) Byłbym bardzo wdzięczny :) Dali by już spokój Sony. I tak ma kłopoty z klientami, którzy pozwali ich o brak dostatecznych zabezpieczeń danych osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w to, że media manipulują, ale jednocześnie wierzysz we wszystko, co napiszą/pokażą w necie, jakby to była prawda objawiona. Jeez, nieźle.

Brak mi słów -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 17:37, Get_Down napisał:

Niczego nie żądam tylko stwierdzam fakt.Gramowicze-Mistrzowie w wysuwaniu pochopnych
wniosków.

Nie wszyscy, nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 17:41, Henrar napisał:

Wierzysz w to, że media manipulują, ale jednocześnie wierzysz we wszystko, co napiszą/pokażą
w necie, jakby to była prawda objawiona. Jeez, nieźle.

Brak mi słów -.-



Chyba czego innego Ci brak skoro uważasz że wierzę we wszystko co "podaje" mi internet. Powiedziałem tylko że "teorie spiskowe" to dla mnie prawda mając na myśli jak wcześniej napisałem NPŚ. Nie twierdzę iż należy bezkrytycznie odbierać wszystkie informacje. Ja wierzę w co chcę i dopóki mamy wolny internet to mogę o tym pisać czy to się komuś podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 17:37, Get_Down napisał:

Niczego nie żądam tylko stwierdzam fakt.Gramowicze-Mistrzowie w wysuwaniu pochopnych
wniosków.

Faktycznie wypowiedź trochę przekoloryzowałem ale i tak uważam twoją postawę za nawiną ... SONY chce bronić swoich interesów i chwała im za to! Co prawda robi to po trupach przez co raczej zasługują na solidne lanie... ale wyobraź sobie scenariusz taki... SONY nie dba o swoje interesy, upada, a przez to kilka tysięcy dołącza do grupki głodujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2011 o 17:47, Pile napisał:

Chyba czego innego Ci brak skoro uważasz że wierzę we wszystko co "podaje" mi internet.
Powiedziałem tylko że "teorie spiskowe" to dla mnie prawda mając na myśli jak wcześniej
napisałem NPŚ. Nie twierdzę iż należy bezkrytycznie odbierać wszystkie informacje. Ja

> wierzę w co chcę i dopóki mamy wolny internet to mogę o tym pisać czy to się komuś podoba

Dnia 31.12.2011 o 17:47, Pile napisał:

czy nie.

Tak pogrubiony fragment oddający istotę internetu. Każdy może mówić o wszystkim i to nawet nie podając dowodów, nawet gdy to najgłupsza teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 16:57, MacJak napisał:

Nie rozumiem. Wszyscy mówią, że piractwo jest złe, że szkodzi graczom i całej branży,
a jak ktoś próbuje coś z tym zrobić (niedawna akcja CDP, teraz to), to nagle ludzie są
wielce oburzeni. Wytłumaczy mi ktoś skąd to wynika?


Robić może zostaje kwestia jak to chce robić. SOPA spokojnie walnie w strony/blogi z recenzjami robionymi przez graczy którym nikt nie daje w łape za owe recenzje. Nie wiem czy oglądasz inne video-recenzje niż te na portalach typu ign ale to właśnie te małe i często bezstronne recki mogą przestać istnieć.

Chyba że podoba ci się system w którym bez wyroku można pozbawiać kogoś dostępu do sieci, lub zdejmować strony bo treść, często prawdziwa, przeszkadza w dojeniu tysięcy konsumentów na gównianym produkcie.

Bo w parktyce SOPA to:
http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom=blog&blogid=1127&showentry=33756
Ale jak Ci to odpowiada i nie czujesz nie smaku to walcz w ten sposób z piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować