Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - James Vega w akcji

54 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2012 o 15:31, Essau napisał:

Gra kompletna w swojej kategorii/ mieszance gatunków, posiadająca wszystko to,co najważniejsze


pewnie, wszystko co najważniejsze w strzelance z dialogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że nie wszystkie misje były fajne. Mój błąd, w pisowni.
Misja Jacoba była nudna, Jack też nie fascynowała mnie za bardzo. Grunt chciał po prostu coś rozwalić. Misja Tali była w porządku, Thane była ciekawa. Poza tym kilka fajnych zadań by się jeszcze znalazło ale na ogół to nie było nic aż tak wciągającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj mamy elementy RPG i strzelanki. Ile jest gier z takiego mixu na wysokim poziomie? Deus Ex3 , może Stalker i koniec. Czy te gry byłby świetne, gdyby na nie patrzeć tylko przez pryzmat RPG lub jako czystą strzelankę? Oczywiście, że nie. Geniusz tytułów polega na zręcznym połączeniu elementów i Mass Effect właśnie za to zgarnia słuszne brawa. Jeśli ktoś doszukuje się tutaj gry RPG, niech lepiej sobie od razu daruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimika Sheparda przy boksowaniu się z Vegą - bezcenna, szukaj też pod: zerowa.
Ale Shepard zawsze był botoksem, nawet Renegade Scars tego nie zmienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Mass Effect 1 i 2 i mogę stwierdzić, że dwójka to strzelanka.

Wszystkie elementy rpg z cześci pierwszej wycięto lub uproszczono. To nie miks tylko shooter.

Nie porównuj Deusa do ME, bo to kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 15:57, Ostrowiak napisał:

Grałem w Mass Effect 1 i 2 i mogę stwierdzić, że dwójka to strzelanka.

Wszystkie elementy rpg z cześci pierwszej wycięto lub uproszczono. To nie miks tylko
shooter.

Nie porównuj Deusa do ME, bo to kpina.

Dzięki za rekomendację. Miałem czekać na ME, ale jak ES: Bunt ludzkości lepsze, to kupię je.

P.S. Ciekawe co będzie w ME 3. Jeszce mniej RPG i jeszcze mniej (darmowej) broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 15:55, Liqid napisał:

Mimika Sheparda przy boksowaniu się z Vegą - bezcenna, szukaj też pod: zerowa.
Ale Shepard zawsze był botoksem, nawet Renegade Scars tego nie zmienią...

No, co chcesz. Pewnie znowu umarł i go poskładali. Po 2. rekonstrukcjach twarz nie może mieć zbyt intensywnej mimiki, bo się rozpadnie jak Jacksonowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:58 - Królowa Rachni yeach!
2:07 - Ciekawe co to :)

Kurcze z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej nie wiem czy nie anulować zamówienia z powodu tego jak EA traktuje polaków :(

PS. Komiks powinien wyjść przed grą bo jaki jest sens "zapoznawać się" z bohaterem miesiąc po przejściu gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2012 o 14:53, NemoTheEight napisał:

I same skrajności. Trochę mnie denerwuje, że Shepard może być albo oderwanym idealistą,
albo kompletnym dupkiem. To świat się dzieli na zapaleńców, których mozg jest w 99% poczuciem
obowiązku i na psycholi, którzy wyrzucają wszystkich dookoła przez okna?


Nie koniecznie można też być sprawiedliwym dupkiem ktury czasami zahowuje sie jak człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co do nowego bohatera to jak dla mnie to nie zadużo ih do wyboru: Wrex, Ashley/Kaidan, Liara, Thane, Samara, Garus, Jackob, Miranda, Tali, Legion, Zaeed, Kasumi, słyszałem, że Anderson też będzie mógł być, Jack, chyba nikogo nie pominąłem i jeszcze ten Vega to trochę ich przydużo. I kogo tu wybrać oni hcom nas wewnętrznie rozerwać czy co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 19:22, Odin123 napisał:

I co do nowego bohatera to jak dla mnie to nie zadużo ih do wyboru: Wrex, Ashley/Kaidan,
Liara, Thane, Samara, Garus, Jackob, Miranda, Tali, Legion, Zaeed, Kasumi, słyszałem,
że Anderson też będzie mógł być, Jack, chyba nikogo nie pominąłem i jeszcze ten Vega
to trochę ich przydużo. I kogo tu wybrać oni hcom nas wewnętrznie rozerwać czy co? ;)


Uprzedzę, że na stałe będziesz miał niewielu. Większość z nich będzie tylko na jakiś czas.

Na stałe są :

Spoiler

Liara, Ashley/Kaidan, Vega, Garrus, Tali.


Spoiler

Wiemy, że spotkamy wszystkich naszych kompanów z dwójki (oczywiście w zależności czy przeżyli), ale będą oni tylko tymczasowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 20:50, Leos8 napisał:

> I co do nowego bohatera to jak dla mnie to nie zadużo ih do wyboru: Wrex, Ashley/Kaidan,

> Liara, Thane, Samara, Garus, Jackob, Miranda, Tali, Legion, Zaeed, Kasumi, słyszałem,

> że Anderson też będzie mógł być, Jack, chyba nikogo nie pominąłem i jeszcze ten
Vega
> to trochę ich przydużo. I kogo tu wybrać oni hcom nas wewnętrznie rozerwać czy co?
;)

Uprzedzę, że na stałe będziesz miał niewielu. Większość z nich będzie tylko na jakiś
czas.

Na stałe są :

Spoiler

Liara, Ashley/Kaidan, Vega, Garrus, Tali.


Spoiler

Wiemy, że spotkamy wszystkich naszych kompanów z dwójki (oczywiście w zależności czy
przeżyli), ale będą oni tylko tymczasowi.


Tak z czystej ciekawości. Zaeed i Kasumi będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 00:11, NemoTheEight napisał:

Tak z czystej ciekawości. Zaeed i Kasumi będą?


Tak, ale najpewniej w małych rolach. Zapowiadano że WSZYSCY bohaterowie z poprzednich części powrócą. Niektórzy jako członkowie drużyny, niektórzy jako członkowie na jedną misje a inni jako postaci z którymi trochę tylko trochę pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zaeed powróci, ale zadowolony z niego nie będziesz.
Kasumi będzie. I będziesz ją spotykał dosyć często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chciał się zapoznać z Jamesem Vegą to mógł już to zrobić w minikomiksie ME:Conviction.
Swoją drogą, możliwe, że ten komiks zdradza początek ME3...

Filmu nie oglądam. I tak za dużo spoilerów po sieci lata i można się na nie nadziać niechcący :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować