Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 12:53, Arcling napisał:

Zwłaszcza, że prawdopodobnie CDP nie będzie już dystrybutorem
tych gier (odkąd Blizzard współdziała z Activision, a CDP nie jest jego wydawcą)


"CD Projekt to największy wydawca gier komputerowych w Europie Centralnej z siedzibą w Warszawie, Pradze i Budapeszcie. Firma została założona w 1994 roku i jak dotąd wydała kilkaset w pełni zlokalizowanych tytułów na PC. CD Projekt jest dystrybutorem m.in.:

* Activision Blizzard"

link: http://www.cdprojekt.pl/aboutus/profile

Wątpię aby CDP odpuściło od tak gry Blizzarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 14:35, Pawlo09 napisał:

Mam to samo zdanie.
A w ogóle nie wyobrażam sobie że diablo 3 by wydała cenega.

Boże uchowaj, tylko nie ci partacze =.=
CDP przynajmniej ma jakis ludzki support, łaty ukazują się na czas, strona cdp tez działa poprawnie, czego o cenedze nie powiem, support to jakis żart ich lokalizacje gier tez sa niejako żartem [kilka dobrych było wmorzu gó*na za przeproszeniem]
Liczę że cdp się postara i nie odpuści diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz tak, jakbyś chciał mieć wersję polską zupełnie inną niż oryginał. CDP kompletnie sobie nie radzi, czego przykładem był NWN oraz cyrk z aktualizacjami HoM&M5. Spolszczenie będzie prawdopodobnie tylko "nakładką" na grę, dzięki czemu oficjalne patche Blizza będą od razu działały. Mam tylko nadzieję, że polonizacja będzie jedynie opcją, bo ja w multiplayerowym getcie o nazwie "Polska" nie chce się zamykać (spróbuj porozumieć się z obcokrajowcem używając polskich nazw uniqów czy zdolności, nie wspominając o legendarnym "obrażenia od elektryczności przez x sekund").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:01, DragonLord napisał:

Mówisz tak, jakbyś chciał mieć wersję polską zupełnie inną niż oryginał. CDP kompletnie
sobie nie radzi, czego przykładem był NWN oraz cyrk z aktualizacjami HoM&M5. Spolszczenie
będzie prawdopodobnie tylko "nakładką" na grę, dzięki czemu oficjalne patche Blizza będą
od razu działały. Mam tylko nadzieję, że polonizacja będzie jedynie opcją, bo ja w multiplayerowym
getcie o nazwie "Polska" nie chce się zamykać (spróbuj porozumieć się z obcokrajowcem
używając polskich nazw uniqów czy zdolności, nie wspominając o legendarnym "obrażenia
od elektryczności przez x sekund").



Źle mnie zrozumiałeś. Uważam że cenega jako wydawca jest fatalna i jak juz D3 ma byc przez kogoś w polsce wydane to wolę jednak CDP. Co do polskiej wersji - może jej nie byc wcale, jak będzie tylko "nakładką" tym lepiej. Kiedyś pisałem już gdzies że wolę miec wolny wybór instalacji wersji językowej.
I zgadzam się oczywiście co do NVN2 - też ubolewałem że na przymus dostalismy polonizację pełną bez wyboru czy ma być wersja kinowa czy full dub.
Sam nie raz wole angielskie głosy [vide mass effect, boże dzieki ci za opcję instalacji oryginalnych napisów i dialogów] bo ich poziom stoi przewaznie wyżej niż nasze rodzime polonizacje.
Co do cenegi chodzi mi stricte o fakt że firma ta jest w moich oczach bardzo mierna jako wydawca, ich support kuleje strasznie dlatego wolę żeby to jednak bardziej w moich oczach kompetentne cdp wydało D3 a najlepiej w formie o jakiej mówisz żebym mógł zainstalowac je w wersji oryginalnej angielskiej i miec 100% dostep do patchy/dodatków itp prosto od blizza bez pośredników i czekania na polonizacje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli będzie tylko polska wersja to nie ma problemu - przy rejestracji na koncie BN zwyczajnie wybierze się wersję angielską i taką się ściągnie stamtąd. Można tak zrobić w wypadku W3, że da się klucz zarejestrować wybierając dowolny język z list, więc pewnie to samo będzie w przypadku D3 i SC2. No chyba, że zrobią jakoś tak, że automatycznie rejestrowała się będzie wersja taka jaką się posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:17, Arcling napisał:

Nawet jeśli będzie tylko polska wersja to nie ma problemu - przy rejestracji na koncie
BN zwyczajnie wybierze się wersję angielską i taką się ściągnie stamtąd. Można tak zrobić
w wypadku W3, że da się klucz zarejestrować wybierając dowolny język z list, więc pewnie
to samo będzie w przypadku D3 i SC2. No chyba, że zrobią jakoś tak, że automatycznie
rejestrowała się będzie wersja taka jaką się posiada.


nieee no tutaj już raczej nie będzie podziału na klucze polskie włoskie angielskie hiszpańskie niemieckie etc. za dużo zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O patche bym się raczej nie martwił. Blizz zawsze pilnował żeby patche do ich gier wychodziły równolegle na wszystkich wersjach językowych (muszą ze względu na battle.net).
Tu właśnie też wieloletnia współpraca z CDP przemawia za tym, aby oni pozostali wydawcą ich nowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 01:52, Michal256 napisał:

O patche bym się raczej nie martwił. Blizz zawsze pilnował żeby patche do ich gier wychodziły
równolegle na wszystkich wersjach językowych (muszą ze względu na battle.net).
Tu właśnie też wieloletnia współpraca z CDP przemawia za tym, aby oni pozostali wydawcą
ich nowych gier.


W 100% zgadzam się z przedmówcą :)

A patche do starych Blizza nadal wychodzą - więc spoko.

Tylko, że nadal nie mogę trafić na Warcrafta 3 - a tak chciałem go kupić (wraz z dodatkiem po polsku)... więc może by tak CPD dotłoczyło trochę klasyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2009 o 00:15, Martimat napisał:

Tylko, że nadal nie mogę trafić na Warcrafta 3 - a tak chciałem go kupić (wraz z dodatkiem
po polsku)... więc może by tak CPD dotłoczyło trochę klasyki ?


A nie możesz zamówić z internetu ?? Znajdź na allegro jakiś sklep, który to sprzedaje i kup. Ja często tak robię i nie żałuję tych 10 zł więcej na koszt przesyłki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 12:55, juhyter napisał:

A nie możesz zamówić z internetu ?? Znajdź na allegro jakiś sklep, który to sprzedaje
i kup. Ja często tak robię i nie żałuję tych 10 zł więcej na koszt przesyłki. ;)


Blizz sprzedaje elektronicznie wersje do downloadu, we własnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zamówiłem, biedzę przed świętami, i antologie blizzarda też!
Tylko jeszcze brak mi Diablo: Hellfire - licytowałem się z kolesiem - ale przy 105 zł wymiękłem! Swoją droga to i tak przesadziłem :P

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...a nie pomyślałeś może o tym, że nie każdy wchodzi na gram.pl codziennie i może nie zdawać sobie pojęcia z tych newsów?? Robię to dla wygody niektórych albo dla tych, którzy nie odwiedzają codziennie gram a chcą być z Diablo 3 na bieżąco. W końcu od tego jest forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie pojawiło się trochę informacji o żeńskiej wersji Monka (Mnicha). Nazywa się, celem wprowadzenia przeciwnika w błąd, Female Monk, czyli (dosłownie) Żeński Mnich. Innymi słowy - Mniszka ;) Info można znaleźć tu: http://us.blizzard.com/diablo3/characters/monk.xml Nie ukrywam, że trochę odbiega od tradycyjnego wizerunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wygląd kobiecej wersji mnicha również do gustu przypadł :-)
Ciekawy jestem tez, jak będzie wyglądać mężczyzna czarodziej. Chociaż i tak w sumie pewnie będę grał kobietą (takie przyzwyczajenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się