Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2012 o 18:29, Kamell napisał:

Napisz do mnie na gg 8522138 , mam tylko 2 wiec kto pierwszy ten lepszy .

Dzięki za kod. :) Tym samym informuję, że już nie potrzebuję guest passa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej po przejściu gry wiemy o czym będzie dodatek bo o 16.00 dziś skończyłem. Oczywiście przewidywalne wszystko było ale jestem bardzo zadowolony. I katuje już nightmare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 pytania:
- jak odebrać bannery przedpremierowe?
- skąd wiem, że dostałem dodatkowe avatary i peta szamana do Wow? gdzie to sprawdzić?
- jak sprawdzić listę gier zamiast się logować automatycznie do losowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 14:27, Gacol08 napisał:

No ja 2 nie przeszedłem jakoś mi się znudziła, ale wydawało mi się, że gra jest o wiele
dłuższa. To widzę, iż diablo 3 dupy nie urywa jeszcze te błędy o których się naczytałem.

Pod względem fabuły i klimatu podobnie słabo jak w dwójce, ale gra jest super wygodna (0 bezsensownego biegania, dołączanie do znajomych w dowolnym momencie) i znacznie ciekawsza w gameplayu niż dwójka, jest nawet trochę taktyki:D Ale generalnie to plusy to co-op i poczucie powera, dzięki czemu gra wciąga jak bagno (zacząłem grać wczoraj o 15 i już 20 godzin nabite:D, a dwójke ledwo wymęczyłem). A jeszcze w kwestii długości to ja szybko gry przechodzę, taki Dragon Age skończyłem robiąc większość questów w 35 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 18:59, Aaron_89 napisał:

Mam do oddania 2 guest passy. e-mail: bisior89@gmail.com
W pudełku miałem 2 sztuki.

Pokornie proszę, maila już napisałem.

EDIT: Szybko poszło. W takim razie przepraszam, za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz dokładnie to samo co w becie, czyli mały kawałek 1 aktu. Gra wygląda tak samo na początku jak w pełnej wersji gry (nuda ...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 18:07, lookazh napisał:

Ja się tobie dziwię, bo przecież to jest to samo, co D1 i D2. Klimat jest niemalże ten
sam. Sposób rozgrywki niemalże ten sam. Wszystkiego jest po prostu odniowione, w nowje
opowieści fabularnej.


Tak naprawdę, to sam sobie się dziwię.
Tym niemniej filmiki nie za bardzo mnie zachęciły i chociaż mam zamiar w przyszłości zagrać w D3, nie jest to tytuł dla mnie priorytetowy. No, chyba że zgodnie z "ostrzeżeniem" na opakowaniu (podobne coś takiego tam jest - ktoś w tym temacie wspominał o takiej ciekawostce), Blizzard wprowadzi za D3 abonament. Wtedy pozwolę sobie dożywotnio zrezygnowac z gier od tych panów (i pań?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 19:36, KrzychW napisał:

Blizzard wprowadzi za D3 abonament.

Jaki abonament ?? Diablo to nie MMO. w D2 nie było abonamentu i w D3 też nie ma i nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 19:36, KrzychW napisał:

No, chyba że zgodnie z "ostrzeżeniem"
na opakowaniu (podobne coś takiego tam jest - ktoś w tym temacie wspominał o takiej ciekawostce),
Blizzard wprowadzi za D3 abonament. Wtedy pozwolę sobie dożywotnio zrezygnowac z gier
od tych panów (i pań?).


Nie widziałeś pudełka, ale swoje wiesz. Na opakowaniu jest informacja, że gra wymaga dostępu do internetu, a dostęp do netu może wymagać opłat. Diablo III nie wymaga i nie będzie wymagało opłacania abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 19:36, KrzychW napisał:

/.../
Blizzard wprowadzi za D3 abonament.

Myślę, że ktoś opacznie zrozumiał: "Mogą pojawić się dodatkowe opłaty za grę online i abonament." Chodzi tu o opłaty i abonament za internet, a nie za grę. Taką przynajmniej mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę. Jest dobrze. :-)
Gra chodzi płynnie na najwyższych ustawieniach. O dziwo na moim 2Mb/s łączu ping w granicach 200 i lagów nie ma, jak na wieczór. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się