Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Taaaa.. grając z chłopakami Hell jest na prawdę przyjemny i dość łatwy.. ale jak się trafi na elitkę (mrożące +/lub lasery) to się zaczyna akcja ;) wtedy naprawy sprzętu idą w tysiące ;P A jak trafią się elitki w lokacji wewnętrznej oraz przed wejściem do tej lokacji to nawet nie ma gdzie uciekać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 09:34, darkwind21 napisał:

W W3 była zdaje się Wirt''s Other Leg, trzecia była w WoW''ie:)


No to sprawa podejrzana, jedną jeszcze można wytłumaczyć jeżeli chodzi im o coś co dali ocenzurowane ;P i nazwali "nogą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 09:32, Kafar napisał:

Taaaa.. grając z chłopakami Hell jest na prawdę przyjemny i dość łatwy.. ale jak się
trafi na elitkę (mrożące +/lub lasery) to się zaczyna akcja ;) wtedy naprawy sprzętu
idą w tysiące ;P A jak trafią się elitki w lokacji wewnętrznej oraz przed wejściem do
tej lokacji to nawet nie ma gdzie uciekać ;D


Disco Laser (Jak my to z kolegami nazywamy to naprawdę nie lada wyzwanie) Chociaż mrożące to nic w porównaniu ze Snake Flame który utrzymują się na ziemi dość długo. Lasery łatwo obejść można wziąć elitę na schody. I przy dobrym rozmieszczeniu lasery będą przechodzić przez schody a nie przez nas. Dobrym wyjściem jest też nuke w zamkniętych wąskich pomieszczeniach + odskakiwanie w odpowiednim momencie. Poziom Hell zrobiliśmy ze znajomymi w 2 dni. W sumie zginąłem tylko kilka razy, mimo że gram Barbarzynką i szczerze powiedziawszy nie było tak źle. Cały czas brakuje mi dwóch poziomów do rozpoczęcia Inferno. Tu z pewnością zacznie się dopiero prawdziwa gra. Czekam też z niecierpliwością na pierwszy Legendarny Drop. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo najgorsze są elity z cechą "vampiric". Trafiły mi się takie upadłe anioły, dodatkowo z frozen. To był najgorszy koszmar, biłem to chyba 20 minut xd. A co do legendarnych to chyba masz pecha, mi 3 wydropiły bez żadnego MF. W dodatku patrząc na ah to tego sporo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 09:52, Fanagir napisał:

Imo najgorsze są elity z cechą "vampiric". Trafiły mi się takie upadłe anioły, dodatkowo
z frozen. To był najgorszy koszmar, biłem to chyba 20 minut xd. A co do legendarnych
to chyba masz pecha, mi 3 wydropiły bez żadnego MF. W dodatku patrząc na ah to tego sporo
jest.


Zapomniałem dodać, że chciałbym aby wypadło mi coś bez współczynnika "Int" przeglądałem ostatnio tarcze na AH i 90% (dobrych rzeczy - dla mnie) które się tam znajdują posiadają właśnie współczynnik INT, który dla mnie jest zupełnie bez użyteczny. Wkurza mnie nie tylko to że los tego współczynniku przy identyfikacji przedmiotów jest tak duży. Czy to łuk, kołczan czy cokolwiek innego nie potrzebne dla klasy która nie jest obdarzona darem magii, problem zawsze jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę żeś zaprawiony w bojach barbarzyńca, stąd moje pytanie: czy da się grać na wyższych poziomach trudności bez tarczy?

Wczoraj wszedłem, na koszmar i miejscami jest … ciężko:/ o ile jeszcze solo nie jest najgorzej, to w grupie już całkiem słabo. Mam 38 lvl 6k życia, ~ 1100 obrażeń DW.

Możesz opisać swoją taktykę? Albo jakie skile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 17:26, Ichvander napisał:

Ukonczylem wlasnie Diablo na normalu... i szczerze? Jestem MEGA zawiedziony. Twobuttons


Patrz, też wczoraj ukończyłem na normalu i też DH.

Dnia 21.05.2012 o 17:26, Ichvander napisał:

game, slepy bez rak by to przeszedl. Totalnie 0 wyzwania. Bossy? Wystarczy stac, rapid
fire (DH) az hatred zniknie, wtedy shift i lpm, healpoty na srodkowy guzik myszki i po


Wystarczy stać? Na Belialu, który najpierw rzuca sporo addów, a potem spamuje mocnymi atakami? Parę razy miałem w ostatniej fazie tak, że nie miałem po prostu gdzie uciec przed tym zielonym atakiem, a zdejmowało mnie to na jeden raz. Nawet na normalu sekunda opóźnienia i giniesz.

Dnia 21.05.2012 o 17:26, Ichvander napisał:

30s boss nie zyje.. w00t o.O. A "wyzwanie" jakim byl sam

Spoiler

Diablo

to az smiech...


Diablo i paru innych bossów nie pozwala na stanie i naparzanie, jeśli gra się samemu. Trzeba ciągle biegać. Ilość przeciwników, którzy potrafią się do ciebie teleportować/doskoczyć/zrobić niewidzialnymi jest spora.
Spróbuj to teraz powtórzyć w trybie HC :-P

Dnia 21.05.2012 o 17:26, Ichvander napisał:

Jak na razie- 5/10. Fajna grafika, mega dobre udzwiekowienie. Fabula tez wciaga (jedyne
co mnie pchalo do przodu). A grywalnosc, przez poziom trudnosci, lezy i kwiczy.


Fabuła jest fajna, aczkolwiek to co zrobili z niektórymi postaciami

Spoiler

(Cain, Adria, Leah)

każe mi wierzyć, że to ostatnia część serii. No i wolałbym tak jak w D1 móc po przejściu stworzyć normalną grę i wejść na dowolny etap, niż przechodzić wszystko od nowa. Zwłaszcza że jednak żal mi
Spoiler

Leah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 10:17, Szymon666 napisał:

Widzę żeś zaprawiony w bojach barbarzyńca, stąd moje pytanie: czy da się grać na wyższych
poziomach trudności bez tarczy?


Naturalnie da się grać bez tarczy, znajomy z którym jestem w grupie i robiliśmy Akty na poziomie piekielnym chodził z dwiema broniami, z czego (aż wstyd mi się przyznać) miejscami umierał mniej razy niż ja. Ale to już pewnie kwestia skill''a i refleksu. Korzystał z tylko z Gniewu Berserkera w najbardziej krytycznych momentach. DMG, też miał całkiem potężny.

Dnia 22.05.2012 o 10:17, Szymon666 napisał:


Wczoraj wszedłem, na koszmar i miejscami jest … ciężko:/ o ile jeszcze solo nie
jest najgorzej, to w grupie już całkiem słabo. Mam 38 lvl 6k życia, ~ 1100 obrażeń DW.


Czasami w grupie jest gorzej niż grałoby się samemu. Nie wiem ile miałem życia na 38 poziomie aktualnie mam 58 ponad 30k hp, zasługa dobrzej tarczy, i naprawdę częstego bloku, pozwala mi przetrwać naprawdę długo, a w raz z moim Okrzykiem Bitewnym, bez którego nie wyobrażam sobie robić teraz cokolwiek na wyższych poziomach trudności.

Dnia 22.05.2012 o 10:17, Szymon666 napisał:


Możesz opisać swoją taktykę? Albo jakie skile masz?


Build który uważam za naprawdę dobry (jeśli chodzi o tanka), podrzucę ci po 12 gdy tylko znajdę się w domu. Taktyka? Nie daj się zabić, bacznie patrz pod nogi i unikaj wszelkich przeszkód które stają na twojej drodze. Dobrym sposobem na sam początek jest używanie umiejętności które napędzają twoją furię, i spamowanie Falą Sejsmiczną z odległości. Dla mnie, na początku bez dobrego ekwipunku był to najlepszy sposób na pokonywanie przeciwników i miarowe przesuwanie się dalej po kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że na mnie nie robią wrażenia te speed runy. Niech ta grupa zamiast omijać wszystkich minibossów wyczyiści choć raz wszystkie lokacje i wtedy niech się pochwalą, że przeszli D3 na Inferno.. bo takie latanie od Bossa do Bossa jest imho słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 10:49, pkapis napisał:

każe mi wierzyć, że to ostatnia część serii.


Jak mówili że to ostatnia część serii to nie ma co wierzyć. To słowa blizzarda a nie plotki ;) A dalsze przygody sanktuarium to wiadomo jakie będą (dodatek) dotyczyć na bank będzie złotnika i to co z nim i o nim się dowiadujemy w trakcie gry. (bo chyba na końcu gry ktoś kto z wszystkimi rozmawiał nie ma wątpliwości kim on jest i czego szuka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 11:01, Kapas napisał:

Powiem Wam, że na mnie nie robią wrażenia te speed runy. Niech ta grupa zamiast omijać
wszystkich minibossów wyczyiści choć raz wszystkie lokacje i wtedy niech się pochwalą,
że przeszli D3 na Inferno.. bo takie latanie od Bossa do Bossa jest imho słabe.



dlatego właśnie są achievementy bo inaczej nic po za bieganiem za bossami by nie zostało ;]

@Kafar, spoilerze.... :P fakt, nie rozmawiałem więc nie bardzo wiem o co chodzi no ale teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dalszy ciag historii, to na pewno nie jest koniec.

Spoiler

Diablo po smierci wypuszcza kamień, który spada razem z nim, mniemam na ziemię. Jeszcze go zobaczymy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian#beSYih!ZYW!ZZZZaZ

W Diablo 2 zawsze grałem barbarzyńca z tarczą, w 3 jakoś nie mogę sie do tego przemóc.

Moja taktyka wygląda tak, wjeżdżam szarżą w grupkę potworów, jak dobrze trafię to mi się czas odnawiania zeruje i tak z kilka razy. Później Grodnu Stomp który zbiera wszystkich w kupkę i na koniec albo Seismic Slam albo Whirlwind.

Jak przed walką mam Fury to Battle Rage, jak nie, to w trakcie jak się Furia nabije.

Na normalu build sprawdzał się idealnie, czasami zamias szarży używałem skoku. Ale na koszmarze w II akcie w grupie już było ciężko :/

Jeszcze próbowałem grać z 2H broniami, też spoko bo skile zadają wieksze obrażenia niż z DW ale aktualnie nic ciekawego 2H nie znalazłem.

Jak dasz radę to podeślij swój build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos che polamić wizem na hellu to polecam build z obrazka:) Hydra zadaje bardzo duze obrazenia, klony zajmują czyms mobki a my "kajtujemy" kulka jak trzeba.

20120522112808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2012 o 11:16, gmx napisał:

@Kafar, spoilerze.... :P fakt, nie rozmawiałem więc nie bardzo wiem o co chodzi no ale
teraz....


Własnie napisałem tak by nie spoilerować a podkreślam czytać WSZYSTKIE rozmowy nie tylko ze złotnikiem i CO quest wszystkie osoby przepytać (zresztą są za to osiągniecia:P) i mogę się ząłozyć że dodatek będzie o tym co piszę gdyż to TAK dosadnie jest pokazane (nawet złotnik prosi gracza o pomoc i wyruszenie w nową przygodę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 12:11, gumeczka napisał:

ja aktualnie gram na koszmarze jestem w 2 akcie i cały czas gram na 2 bronie.gram sam

http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian#WcVQkP!bde!ZZaZaa


Ja do krwawienia na Hellu się przyzwyczaiłem, tornado na hellu jest za słabe.. a krwawienie z runą regenerującą zdrowie. Słabe przy jednym wrogu mocnym ale przy tłumie to nic mi życie nie spada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 11:19, Atreides napisał:

Jesli chodzi o dalszy ciag historii, to na pewno nie jest koniec.

Spoiler

Diablo po smierci
wypuszcza kamień, który spada razem z nim, mniemam na ziemię. Jeszcze go zobaczymy :-D



Historia DIABLO "trylogii" się zakończyła. Kolejne gry będą z tego świata i mogą wspominać o tych wydarzeniach ale nie będą miały do czynienia jako tako z samym Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się