Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2012 o 17:26, Ichvander napisał:


Jeszcze raz zacytuję blizzarda.
Tryb Normal będzie swego rodzaju samouczkiem, który pozwoli graczom zapoznać się z grą. Dlatego skonstruowaliśmy to w ten sposób? Nie jesteśmy fanami typowych "tutoriali" w których gracz prowadzony jest za rękę przed właściwym rozpoczęciem rozgrywki. Wolimy praktykę od teorii.


Coś w tym guście. Spokojna twoja rozczochrana, Nightmare, a później Hell na pewno nie zawiodą Cię pod względem poziomu trudności. Zaczniesz pewnie narzekać zresztą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mnie zbanować na tydzień, żebym miał jakąś siłę wyższą powstrzymującą mnie przed wchodzeniem tutaj i czytaniem co poniektórych wypocin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam dostawac disconnecty grajac singleplayer =.=

po DCku moj towarzysz nie mial juz ostatniej broni jaka mu dalem tylko poprzednia. great.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE

Właśnie przeczytałem news na jednej z większych (największej?) stron o Diablo 3. Ponoć niektórzy gracze raportują zniknięcia przedmiotów z prywatnej skrzynki i z postaci. Jak się okazuje nie jest to błąd gry, a kradzież konta! Z tego co tam napisano nie pomagają nawet authenticatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 17:43, Jeggred napisał:

Może ktoś mnie zbanować na tydzień, żebym miał jakąś siłę wyższą powstrzymującą mnie
przed wchodzeniem tutaj i czytaniem co poniektórych wypocin ?


Pobluzgaj trochę i masz jak w banku ;)

A tak od siebie dodam, że skończyłem wczoraj normal. Mnich, facet, level 32,8.
Zajęło mi to 22 godziny i 22 minuty. Ogólnie gra mi sie pdoba, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że gram w odswieżone Diablo 2. Już nawet schemat podróży bohatera jest podobny (pominieto tylko dżunglę). Fabuła też nie poraża oryginalnością, ale dodano parę fajnych rzeczy (historie najemników).

Rozwój umiejętności nawet mi się podoba, choć drzewka były bardziej logiczne (ale czy fajniejsze?). Muzyka jest jaka jest, nawet jej specjalnie nie zauważam, czyli chyba jest nijaka (nie to co gitarowy motyw z D1 :)). Grafika się dla mnie nie liczy, ale nie jest źle (gram ze wszystkim na maksa).

Nie wiem czy ta gra przykuje mnie na tak długi czas jak D2, ale na razie gram i chcę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Panowie , posiadam wersję testową , więc musiałem pobrać 8GB gry.
Jeżeli kupię teraz grę , to będę musiał ją instalować ? czy po prostu aktywuje cd-key''a na battle net na tym koncie co teraz gram ?. I posiadam 4 postacie na 10lvl i czy je też stracę ? czy po prostu aktywuje , wybieram sobie postać , i gram od tego momentu , co było trzeba zabić króla szkieletów.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 18:09, Bralo napisał:

Cześć.
Panowie , posiadam wersję testową , więc musiałem pobrać 8GB gry.
Jeżeli kupię teraz grę , to będę musiał ją instalować ? czy po prostu aktywuje cd-key''a
na battle net na tym koncie co teraz gram ?. I posiadam 4 postacie na 10lvl i czy je
też stracę ? czy po prostu aktywuje , wybieram sobie postać , i gram od tego momentu
, co było trzeba zabić króla szkieletów.???

Wklepujesz kod, i grasz dalej. Bez ściągania, od momentu gdzie skończyłeś, wszystkie postacie i przedmioty zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 14:38, Pietro87 napisał:

Aczkolwiek jeśli nosisz różdżkę z poziomu np 30 a masz 45 i trafisz na owy 45 porządny
topór/miecz/sztylet/whatever to nos zdecydowanie :) do czasu znalezienia kolejnej wypas
różdżki.

Zanim tą rózgę się trafi to też trzeba troszkę się namęczyć :P

Dnia 21.05.2012 o 14:38, Pietro87 napisał:

P.S.
Imho u wizza kompletnie chybione jest noszenie dwuręcznej broni.
Dobry 1 hand + source w off handzie i nie ma mocnych.

To zależy.
Ja jeszcze może z 2 dni temu latałem z rare itemami jakie są na screenie. Jednak jak znalazłem ten kostur to założyłem z miejsca. Sam zobacz porównanie :). Kop do dmga jest bardzo spory. Toporek sobie zostawiłem bo nie jest aż taki kiepski. Może na jakąś inną postać się przyda np mnich :) [którego mam zamiar zrobić]. Straciłem lekko na IASie i 36 vita poszło w dół jednak nie jest źle. Aktualne mam 1716,25 DPSa :)

PS: wam tez gra aktualnie strasznie muli ?. Mimo iż ms jest po 200 ?... no tak mi wszystko spadło, ze grać nie idzie...
Czuję się jakbym grał na minimalnej ilości FPS ;/

20120521182841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi mega ukochany przez wszystkich Rapid Fire zamienisz na co innego xD.
Normal to taki poziom, że się tak wyrażę "rozgrzewka" w D2 również nie było rewelacji :)
Jeszcze zmienisz zdanie... zapewniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 18:31, Braveheart napisał:

Aktualne mam 1716,25 DPSa :)


Na 51 poziomie?! Nie za mało? Ja na 38 jako DH mam 1400+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 18:35, Ring5 napisał:

Na 51 poziomie?! Nie za mało? Ja na 38 jako DH mam 1400+.

To też jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inferno już padło - zarówno przez jednego gracza, jak i przez 4-osobowy coop. Pomijając już to, że bossowie główni są prostrzy od tych pomniejszych minibosów, to właśnie pomijano te mniejsze mobki, aby tylko na hop-siup ukończyć grę na inferno... cóż.. to trochę szybko 4 dni po premierze. A oni ponoć zwiększyli dwu-krotnie poziom trudności na tym inferno? heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 18:35, Ring5 napisał:

Na 51 poziomie?! Nie za mało? Ja na 38 jako DH mam 1400+.

No widzisz mam pecha do itemów :D a w kupowanie na AH się nie bawię. Jedyne co to sprzedaje :). Staram się jakoś równo miernie wyrównać life i z inteligencją. Nie wiem czy mało, czy dużo czy też średnio :) 1400 + DH na 38 mówisz masz hmmmm. Ciekawe możesz się pochwalić bronią ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 18:44, Kapas napisał:

Inferno już padło - zarówno przez jednego gracza, jak i przez 4-osobowy coop. Pomijając
już to, że bossowie główni są prostrzy od tych pomniejszych minibosów, to właśnie pomijano
te mniejsze mobki, aby tylko na hop-siup ukończyć grę na inferno... cóż.. to trochę szybko
4 dni po premierze. A oni ponoć zwiększyli dwu-krotnie poziom trudności na tym inferno?
heh.

No właśnie mnie też to K&^$% jakoś dziwi ;/... Jak oni to przeszli :D oraz jakie items. Chciałbym zobaczyć jakieś lets playe o ile jakieś są. W sumie zaraz się wybieram na YT poszukać. Chciałbym to zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 17:57, Runners_High napisał:

WAŻNE

Właśnie przeczytałem news na jednej z większych (największej?) stron o Diablo 3. Ponoć
niektórzy gracze raportują zniknięcia przedmiotów z prywatnej skrzynki i z postaci. Jak
się okazuje nie jest to błąd gry, a kradzież konta! Z tego co tam napisano nie pomagają
nawet authenticatory.


to pewnie ta stronka przepraszamza15maja. idealnie pomyslane, juz przed premiera. jakze niepozorne. a teraz zbieraja zniwa bo wiadomo bylo ze gra osiagnie wielki sukces i beda mogli zarobic na tym pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektore rzeczy sa dziwnie rozwiazane. Dla przykladu jezeli mam item z gemem w srodku i chce go wymienic na inny, ktory rowniez ma miejsce na klejnot, to jezeli wymieniany item nie jest nam juz dluzej potrzebny a chce wydobyc z niego gem to lepiej jest zrobic salvanage item u kowala bo sam przedmiot rozbija sie na mineraly ale klejnot pojawia sie w ekwipunku nie tkniety, niz jak isc i placic za wyjecie go rzemieslnikowi. Oczywiscie podkreslam ze tylko wtedy jesli item nie jest nam juz potrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 18:55, Rambos napisał:

Napiszcie cos o pvp, jak wygląda ;D



Nie ma go jeszcze w grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się