Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2012 o 18:43, Kryhuu napisał:

To też jest mało


To ile Twoim zdaniem nie jest mało dla ranged DPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 19:00, Ring5 napisał:

To ile Twoim zdaniem nie jest mało dla ranged DPS?


Ja moim Witch Doctorem na levelu 40 mam z buffem 2000 dmg prawie :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile dmg będę potrzebował na inferno aby spokojnie ubijać championów.. Akt 2 hell biegam z bronią jak niżej na obrazku. Mam około 3700dps a championi tak średnio chcą padać. Niektóre kombinacje są wręcz nie do ubicia. Pewnie bym mógł mieć więcej kopa, ale noszę sprzęt z 110%mf.

20120521190723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty tym screenem porównujesz ?
Topór na 38lv ze Staffem na 47 ? Porównaj tego Staffa z sourcem + wandem tez na 47... chybiona logika w twoim wykonaniu stary...
A to, że ten Axe jest Rare nic nie znaczy, przedmioty tutaj diametralnie się różnią jeśli chodzi o ich poziom ogólny, jak już coś stawiać na jednej półce to graty +/-2 maks [czytaj +/- 2 poziomy góra dół].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy około 1000 DMG na 32 levelu to mało, czy ok? Bo tyle mogę wyciągnąć, choć normalnie, biegam z 470.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bez kitu, pisaliście przed chwilą o tym ze okradają konta, a ja dzisiaj się loguje i patrze na postaci ostatnio granej nie ma itemów, i skrzynia też pusta! Nawet konta trial okradają! miałem tam sporo esencji bo przechodzilem trial z 5 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 19:14, lRayl napisał:

Czy około 1000 DMG na 32 levelu to mało, czy ok? Bo tyle mogę wyciągnąć, choć normalnie,
biegam z 470.;]

Przyzwoity dmg na ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 19:18, Cykada85 napisał:

To ja tez :)

Nieźle :-).

Ja na 48 wyciągam 2400 dps przy prawie 14 000 hp, ergo Twój wynik jak na ten moment jest bardzo ciekawy.

W sumie gdybym nie miał tyle w vitality (czysty przypadek + jeden mocny gem w jednym itemie) to podejrzewam, że do 3000 bym dobił, ale w trzecim akcie na koszu wystarcza mi to co mam w zupełności :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 19:28, Renzov napisał:

W sumie gdybym nie miał tyle w vitality (czysty przypadek + jeden mocny gem w jednym
itemie) to podejrzewam, że do 3000 bym dobił, ale w trzecim akcie na koszu wystarcza
mi to co mam w zupełności :-).


No ja z tymi 2k na koszmarze to kosze szybciej jak na normal ;) Mam 5800 hp tylko, ale w sumie zginalem ta postacia dopiero raz, miniony skutecznie blokuja dojscie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 21.05.2012 o 18:48, Braveheart napisał:

No właśnie mnie też to K&^$% jakoś dziwi ;/... Jak oni to przeszli :D oraz jakie items.
Chciałbym zobaczyć jakieś lets playe o ile jakieś są. W sumie zaraz się wybieram na YT
poszukać. Chciałbym to zobaczyć.

To są ich nagrania ze streamów. Powinno być wszystko. http://www.twitch.tv/justw8/videos
Jak wejdziesz w zakładkę info to masz podane buildy dla postaci jakimi grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam ktoś okrada konta, to kupcie tokena. Macie wtedy pewne, że was nikt nie okradnie. Gorzej, jak owego tokena zgubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 20:24, Pudzilla napisał:

Jak wam ktoś okrada konta, to kupcie tokena. Macie wtedy pewne, że was nikt nie okradnie.
Gorzej, jak owego tokena zgubicie.


Tylko ze okradli konta nawet te ktore mialy tokeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 20:28, Cykada85 napisał:

Tylko ze okradli konta nawet te ktore mialy tokeny.


Zdajesz sobie sprawę, że to praktycznie niemożliwe. Chyba, że komuś oddałeś swojego tokena. Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby ktoś komuś ukradł konto z tokenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spędziłem ponad 30 minut w

Spoiler

Vault of the Assassin

w 2 akcie na NM. I nie, nie afkowałem. Tyle po prostu trafiło się mnie rare mobków i championów. Najgorszy była grupa 9 championów (dwa rodzaje mobków). Wszystkie miały Mortar, 4 miały Shielding, 5 miało Extra Health. Ale żem się "nakajtował".

Wyzwanie, /aproved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 20:30, Pudzilla napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że to praktycznie niemożliwe. Chyba, że komuś oddałeś swojego tokena.
Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby ktoś komuś ukradł konto z tokenem.


Tylko w teorii cos jest nie mozliwe :) Widocznie wejscie na nie odpowiednia strone powoduje ze tokeny sa nic nie warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się