Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2012 o 01:03, Hacket napisał:

2 nogi jedną drewnianą drugą zwykłą :P


Raczej trzy.. Dwie nogi + potem jedną drewnianą ;) ta prawdziwa co została to pewnie ta z Diablo 2 :P więc potem brakuje drewnianej i drugiej prawdziwej którą stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 01:04, Kafar napisał:

Raczej trzy.. Dwie nogi + potem jedną drewnianą ;) ta prawdziwa co została to pewnie
ta z Diablo 2 :P więc potem brakuje drewnianej i drugiej prawdziwej którą stracił.

W Warcrafcie 3 jeszcze była trzecia noga Wirta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 18:35, Braveheart napisał:

Uwierz mi mega ukochany przez wszystkich Rapid Fire zamienisz na co innego xD.
Normal to taki poziom, że się tak wyrażę "rozgrzewka" w D2 również nie było rewelacji
:)
Jeszcze zmienisz zdanie... zapewniam



Gralem troche shurikenami czy co to tam jest i wydawalo sie tez dosyc ee nazwijmy to potezne. Ale jednak RF przypadl mi bardziej do gustu. Zobaczymy na czym sie skonczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 02:41, Ichvander napisał:

Gralem troche shurikenami czy co to tam jest i wydawalo sie tez dosyc ee nazwijmy to
potezne. Ale jednak RF przypadl mi bardziej do gustu. Zobaczymy na czym sie skonczy ;)

Te "Shirukeny" są nawet nawet. Mimo iż Rapid Fire może mieć niezłą serię ala z miniguna jak Arni w Predatorze 1 to i tak z czasem chyba zmienisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 01:28, Arcling napisał:

W Warcrafcie 3 jeszcze była trzecia noga Wirta ;)

Lol to tam też jest noga Wirta ? :>
Ale ten złodziejaszek jest sławny! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 02:41, Ichvander napisał:

Gralem troche shurikenami czy co to tam jest i wydawalo sie tez dosyc ee nazwijmy to
potezne. Ale jednak RF przypadl mi bardziej do gustu. Zobaczymy na czym sie skonczy ;)


Zmienisz, zapewniam Cię że zmienisz :P
Na koszmarze już DH ma problemy a co dopiero na piekle, gdzie trzeba wszystko w biegu robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 00:12, Malevyn napisał:

no i koniec. zatrzymalem sie mnichem na 53 lvu w piekle. nie idzie dalej robic. leoryka
jeszcze dalem rade zrobic. krolowa pajakow tez ubilem, ogolnie bossowie nie sa zli ale
elity sa nie do zabicia.
za slaby dps i za slaba przezywalnosc mnichem. stapanie, ogniste lanuchy, mozdzierz,
tajemne lasery i inne, nie do pobicia.

Skąd ja to znam xD... masakra tam jest jak mi ktoś powie, że ma łatwo to nie uwierzę [no chyba, że zakupił albo wydropił jakieś mega itemsy]. Moździeż bój się Boga! Stapianie ... to samo.... mur albo wir.. pfff.
Najbardziej do za****a to są IMO w pierwszym akcie te byki... na jednego strzała =.= jak trafi.
Diamond Skin mi ledwo co pomaga to znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 19:09, Pietro87 napisał:

Ale co ty tym screenem porównujesz ?
A to, że ten Axe jest Rare nic nie znaczy, przedmioty tutaj diametralnie się różnią jeśli
chodzi o ich poziom ogólny, jak już coś stawiać na jednej półce to graty +/-2 maks [czytaj
+/- 2 poziomy góra dół].

W sumie zapomniałem o tym.. wybacz mój błąd. ehh te przyzwyczajenie z D2 nevermind
Może i dałem na porównanie nie równe levelowo itemy to i tak jestem ciekaw czy w końcowej fazie jest lepiej nosic mega np staff 50 lv 2hand czy 1hand równie dobrego wanda. Pewnie to i tak by się jakoś kumulowało bo w drugą łapkę można wsadzić ekhmm "Kulki analne" XD [Te takie trzy, wiesz o które mi chodzi. Tylko zapomniałem jak się zwą]
One też potrafią zwiększyć dmg a jak jest jeszcze soket to już całkiem. Więc chyba się to jakoś wyrównuje. A zaleta Wanda to niezły DPS :). Udało mi się w sumie niezłego dorwać. Jeszcze wczoraj marne 1700 + a już teraz 2,7k. Mało wciąż, wiem ale jakoś to idzie i jak jest się w ekipie i jest barbarian albo monk to daje rade bo deszcze meteorytów w połaczeniu z porażeniem z wiązkami co to za dodatkowe porażenie przywracają arkane = istne rozpie***l na ekranie :).
Jest trudno... gorąco. Nie powiem ale jest fajnie bo nie jest za łatwo :) a i kupa śmiechu czasem jest jak się ginie i ginie xD. gramowicz Kafar coś o tym wie ;-). Isildur również.. jeśli Co-Op to ostatnio tylko z nimi. Jest fajnie a i jaki polew.... haha bezcenny.
Ostatnio gramy... w sumie to już wczoraj. Pierwsza elita niebieskich. Wszyscy padli jak muchy praktycznie.. tekst:
"Zaczęło się"

Dnia 21.05.2012 o 19:09, Pietro87 napisał:

Solo a co-op, dwie bajki. W co opie się moby inaczej skalują.

IMO nie do końca i na pozór. Sam w późniejszych etapach gry będziesz miał okazję się przekonać.

Dnia 21.05.2012 o 19:09, Pietro87 napisał:

Na solo można stać jak słup i walić bossa radośnie nawet nie specjalnie patrząc na pasek życia jesli tylko dbało > sie o posiadanie przedmiotów na swój poziom [czyt nie nosiło się przedmiotów 30lv na 60tym :)]

Jeśli Ci ta radosna mina zrzednie ... oj zrzednie. Życzę Ci jak najwięcej wiolnego czasu na granie w D3 i przechodzenie go na swój sposób i wejście co najmniej na kosz. :) No chyba, że będziesz miał więcej szczęścia niż ja i dropnie Ci jakiś dobry item/itemy ale i tak później stanie w miejscu jak słup odpada ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak, jak patrzyłem po AH i porównywałem setowe i legendarne wandy z setowymi i legendarnymi 2h [głównie ze staffem] to wand wypada imho znacznie lepiej.
Bo DPS ma wcale nie tak wiele gorszy [ten bazowy] ale za to daje ci wolny slot w drugą reke a end-gameowe sources tez nie są takie kieprawe, sporo z nich ma przecież + do dmg i ekstra staty.
Może w finalnym rozrachunku taki 2h staff miał by nieco więcej dpsu, ale taki source z socketami może dać np sporo vita, co jak co wysokie hp ważna sprawa.

Na nighcie hellu grałem na koncie kumpla [który tez ciagle niczym abdul poganiacz wielbłądów jęczy, czemu ja mam dopiero 25 poziom =P... no zdarza się niektórzy tu jednak mają życie prywatne =P] i praktycznie idąc solo nie czułem żadnej różnicy od normala [fakt faktem on juz ma kilka set itemów i 3 legendarki, chyba tylko 2 graty są typu rare].
Z tym staniem jak słup to była obrazowa generalizacja, że solo nie jest zbyt wymagająca [nie wiem tylko jak wygląda solo-inferno] - bo nie jest :)

Ale nie dla solo się takie gry kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 00:49, Mohair napisał:

Masz jakieś podpowiedzi odnośnie tego, jak najszybciej uzyskać taki poziom Int? Mnie,
co prawda, do Twojego lvlu jeszcze trochę brakuje, ale na przyszłość chciałbym wiedzieć
na jakich przedmiotach powinienem się skupić najpierw ;)



Takich które dają możliwie dużo inta, sockety też mile widziane. Co więcej, od bodajże 40 levela to każdy punkt vitality zaczyna dawać coraz więcej hp (zaczynamy bodajże od przelicznika - 1 vit = 10 hp, na 52 levelu 1 vit = 27 hp) więc możemy klasami ranged powoli rezygnować z niego na rzecz siły ognia, hp i tak nam nie będzie spadać.

Ale jak tak chwalicie się postaciami to ja też pokażę swoje, obie na poziomie hella. DH zrobiony pod coopa, mag jest bardziej nastawiony na solo (zazwyczaj zamiast Disintregrate mam Arcane Orb + Obliteration choć zapewne przesiądę się na Hydrę w najbliższym czasie).

20120522053837

20120522053844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 02:41, Ichvander napisał:

Ale jednak RF przypadl mi bardziej do gustu. Zobaczymy na czym sie skonczy ;)


Mogę powiedzieć, na czym się skończy: Elemental Arrow i runa Ball Lightning. Z RFem dotarłem na Normalu do połowy III Aktu i zaczęły się schody. Postanowiłem poeksperymentować, wrzuciłem powyższą kombinację i... jestem obecnie w II Akcie Nightmare, owa kombinacja nadal jest ze mną. Masakruje na swojej drodze wszystko, co napotka. Idealna przeciwko grupom potworów, jak i pojedynczym celom (bossowie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 05:50, ziptofaf napisał:

Ale jak tak chwalicie się postaciami to ja też pokażę swoje, obie na poziomie hella.


Ja pier... Jak Ty żeś to zrobił? O_o DWIE postaci 50+? Ja spędzam każdą wolną chwilkę nad D3 i dopiero wczoraj 40 wbiłem pierwszą postacią.

Przy okazji - ten DH to jakiś Protoss jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 05:50, ziptofaf napisał:

(zazwyczaj zamiast Disintregrate
mam Arcane Orb + Obliteration choć zapewne przesiądę się na Hydrę w najbliższym czasie).

:)
Ja się kocham wręcz w Desintegrate :) to z runą węzłami chaosu gdzie wypuszcza dodatkowe wiązki jest miodne :)
Nie wiem te Arcane Orb sam będe musiał zobaczyć. Jako pancerz to właśnie mi się odblokowała ostatnia runa w pancerzu lodu :). Mega jest:.
BTW widzę ostro "nołlifeisz". Dwie postaci na 50+ nice :). Chyba, że lubisz legalnie "czitować" w tej grze :P
Ja dopiero mam jedną na 53 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah.. a ja po skończeniu normala moją DH mam coś 450 DMG, a tam patrze 7k :O co do tej strzały, to moim zdaniem lepsza jest ta mrożąca, bo zatrzymuje przeciwników w miejscu, choć ta z porażeniem też daje rade. Co do podstawowego ataku to używałem tego pierwszego - zwykła strzała z runą na rozdwojenie się na kilka innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 08:25, gumeczka napisał:

To nie jest sekretny level,na tym cmentarzu są 3 takie krypty i w jednej jest korona.

Ale Ty chyba teraz o Queście głownym mówisz co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 08:25, gumeczka napisał:

To nie jest sekretny level,na tym cmentarzu są 3 takie krypty i w jednej jest korona.


Nie gadaj!!! kurde.. to ja zawsze do żadnej nie wchodziłem. Jednak skoro nikt o tym nie mówił to jednak musi być sekretny/ciężki do wylosowania level. No chyba że masz go za każdym razem to szacun. Krypty są za każdym razem losowo i tylko zawartość jednej jest pewna czyli z koroną leorica.

PS. Przeczytaj nazwy potworków na tym filmiku oraz na achivment :) to może skumasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się