Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ja zrobilem caly Nightmare Wizardem i z Bossow glownych nie wylecialo nigdy nic poza niebieskimi :) Nawet Ci kolesie co w 4 robili Diablo na Inferno dostali niebieski drop :) Mysle ze w pozniejszych etapach gry trzeba bedzie chodzic z przedmiotami ktore maja jakis % do znajdywania magicznych itemow i miec go naprawde sporo zeby cos konkretnego z Bossa polecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po którym bossie w III akcie można iść do gier publicznych w III akcie? Po tym we spiżarni? A i co daje achi bohaterowi z przypadku? Ktoś dołączył do mojej gry, wyskoczyło mi to ale na liście nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 21:24, zerohunter napisał:

A konto blizzardowskie do którego zarejestrujemy grę można potem legalnie sprzedać?


Nie można, zabraniają tego warunki korzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale czy byłby ktoś w stanie podzielić się starter packiem? :)
Jeśli ktoś byłby skołonny się podzielić i nie ma kogo obdarować kluczem to proszę o mail na skomerko2@gmail.com. Z góry dzięki! Grałem w bete, niestety narazie nie mam możliwości kupić gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 20:32, Cykada85 napisał:

Tylko w teorii cos jest nie mozliwe :) Widocznie wejscie na nie odpowiednia strone powoduje
ze tokeny sa nic nie warte :)


Już to było rozważane na różnych stronach. Ludzie mylą fizyczny token z czymś, co się nazywa dial-in authenticator (i nie mam pojęcia co to jest, ale najwyraźniej istnieje). Nie widziałem jeszcze potwierdzonego przypadku włamu na konto chronione przez fizyczny token. Biorąc pod uwagę jak mocne jest to zabezpieczenie, nie sądzę, żeby coś takiego się stało w ogóle.

Aha, pisze się "niemożliwe" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 21:47, pkapis napisał:

Już to było rozważane na różnych stronach. Ludzie mylą fizyczny token z czymś, co się
nazywa dial-in authenticator (i nie mam pojęcia co to jest, ale najwyraźniej istnieje).
Nie widziałem jeszcze potwierdzonego przypadku włamu na konto chronione przez fizyczny
token. Biorąc pod uwagę jak mocne jest to zabezpieczenie, nie sądzę, żeby coś takiego
się stało w ogóle.

Aha, pisze się "niemożliwe" :-P


Jeśli chodzi o tokeny, to większość ludzi ma je po prostu aby zdobyć towarzysza "Core Hound Pup". Słyszałem o 2 wersja authenticatorów, tych "retailowych" i tych które możemy sobie zgrać na telefon (trzeba mieć Iphona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze to tu napisać, bo pośrednio to dotyczy Diablo. Czytałem angielskie forum D3 od Blizza i był temat z zapytaniem, dlaczego Tyrael jest czarny. No i koleś napisał, że Diablo z założenia wzoruje się na średniowiecznej Europie, a w tamtym okresie czarnego by prawdopodobnie spalili na stosie, a już na pewno nikt by mu nie zaufał. Dodał do tego, że Tyrael powinien przybrać wygląd niebieskookiego blondyna, więc już jakiś gamoń się odezwał, że nie jest ani czarny, ani niebieskooki, ale "zaufałby na pewno bardziej obcemu (w domyśle-czarnemu), niż białowłosemu idiocie o niebieskich oczach". No to spytałem się go, czy wie w ogóle jak wyglądają anioły i dodałem, że musi mieć ładnie wyprany mózg, skoro wszędzie widzi nazistów i aryjczyków (no bo na pewno miał takie skojarzenie, skoro go to zbulwersowało). Przechodząc do sedna, chodzi o to, że forum Blizza ocenzurowało mi słowo "nazis". Myślałem, że z krzesła zlecę, oni tam mają nieźle nasrane w głowach. A dam sobię rękę uciąć, że jakbym użył słowa "commies", albo "communists" to wtedy cenzury by nie było. I co jakby ktoś w offtopie założył sobie temat historyczny, wtedy też co drugie słowo będzie ocenzurowane? Przecież siłą rzeczy, byłyby wtedy używane nazwy ustrojów, nawet tych zbrodniczych. Oni na tym zachodzie popadają już w jakąś paranoję i najgorsze jest to, że dyryguje tym wszystkim lewactwo. Sorry za offtop, ale do teraz nie chce mi się głowie zmieścić, że ludzie potrafią być tacy głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 22:18, Rambos napisał:

Przepraszam za durne pytanie, ale co to jest ten token bo nie ogarniam? :/


To jest "breloczek" lub program na Iphona. Gdy go aktywujesz na swoim koncie battlenet, będziesz musiał wpisywać przy każdym logowaniu kod z tego tokena. To taki generator kodów, które wpisujesz gdy logujesz się np. do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 22:18, Kazak napisał:

No i koleś napisał, że Diablo
z założenia wzoruje się na średniowiecznej Europie, a w tamtym okresie czarnego by prawdopodobnie
spalili na stosie, a już na pewno nikt by mu nie zaufał.

A kto powinien go spalić lub dyskryminować w uniwersum Diablo, równie czarni paladyni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z was gra kilkoma postaciami , to jakimi się dla was najlepiej gra , bo dla mnie po przejsciu 4x wersji testowej , to Łowca Demonów. Pytam tak z ciekawości :P>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 22:18, Rambos napisał:

Przepraszam za durne pytanie, ale co to jest ten token bo nie ogarniam? :/

A w przypięty post nie łaska zobaczyć ?.. -.- jest tam wszystko odnośnie tokena objaśnione i podlinkowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 22:18, Rambos napisał:

Przepraszam za durne pytanie, ale co to jest ten token bo nie ogarniam? :/


W przypiętym poście masz napisane co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 22:20, Pudzilla napisał:

To jest "breloczek" lub program na Iphona. Gdy go aktywujesz na swoim koncie battlenet,
będziesz musiał wpisywać przy każdym logowaniu kod z tego tokena. To taki generator kodów,
które wpisujesz gdy logujesz się np. do gry.

Ta aplikacja dostępna jest nie tylko dla telefonów z iOS. Występuje również na Androidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 22:24, Bralo napisał:

Jeżeli ktoś z was gra kilkoma postaciami , to jakimi się dla was najlepiej gra , bo dla
mnie po przejsciu 4x wersji testowej , to Łowca Demonów. Pytam tak z ciekawości :P>.



Grałem w becie u kumpla wszystkimi postaciami, teraz w pełniaku widzę niewiele się zmieniło, wiec jak nie patrzeć dla mnie dalej Wizz rządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 22:34, Renzov napisał:

Ta aplikacja dostępna jest nie tylko dla telefonów z iOS. Występuje również na Androidzie.

A jak ktoś nie ma ani komórki z iOSem ani Androidem, ale telefon obsługuje Jave, to może pobrać BMA za 0,5 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że juz prosiłem o guest pass i otrzymałem za co serdecznie dziekuje. Jednak ponawiam prośbe bo potrzebuje guest pass dla mojej kochanej lepszej połowy....bardzo prosze :D
m.radexpl@gmail.com lub na agnieszkajarosz89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 19:26, Rambos napisał:

no bez kitu, pisaliście przed chwilą o tym ze okradają konta, a ja dzisiaj się loguje
i patrze na postaci ostatnio granej nie ma itemów, i skrzynia też pusta! Nawet konta
trial okradają! miałem tam sporo esencji bo przechodzilem trial z 5 razy...

Nie mów, że Cie ktoś okradł ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się